Wołam cię ciągle ,otwieram okno, zaglądam w każdą uliczkę, wciskam się w
każdą szparę, pytam drzew i przydrożnych kwiatów czy cię nie widziały
proszę przyjdź(*) »̯̆✿˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ »̯̆✿
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Na smutną niedzielę światełko dla Ciebie Emilku [*]
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
...Zanurzeni we wspomnieniach i myślach jesteśmy zawsze z Wami...EMILKOWI
...światełko i modlitwa...DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ O DANIELU, SERDECZNIE
POZDRAWIAMY.
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
kiedyś nie przypuszczałam ,że maj będzie moim najgorszym miesiącem w życiu
, kocham Cię synuś <3
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
____♫♥♫_____♫♥♫__
_______♫♥♫_____♫♥♫
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...
LECZ PŁOMYK PAMIĘCI...
TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...
AŻ PO CZASU KRES...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Maj okrutny się zaczął Emilku kochany…pamiętam
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
Czy słyszysz nasze wołanie???
Czy nie widzisz naszych łez???
Bo serce boli o Panie,
bo tyle cierpień jest.
Zgasła już świeca,
ogarek się tli
Zwątpienie zostaje, nadzieja śpi...[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
EMILKOWI
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odszedłeś tak nagle i płomień Twój zgasł.
Jasne Twe życie straciło pieśni tchnienie.
Okrutny los obudził gorzki smutek i rozpacz.
Zadał ciężki ból i w sercu zostawił cierpienie.
Zgłoś SPAM
Lusia
Spokojnego snu na wieki...modlitwa...płomyczki...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Pokój Ci wieczny w cichej krainie. Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie ,gdzie słyszysz Boga głos,serdeczny pokój ci wieczny . Światełko
pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Emilka a, siostra A. Wojcika
Pierwszomajowa świeczuszka Aniele
{***}
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GDY W DESZCZU ŁEZ CZUJĘ WIELKI BÓL I CIERPIENIE, PRZYTULAM DO SERCA PIĘKNE
WSPOMNIENIE. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO MAJOWE DLA CIEBIE EMILKU (*) (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.