Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347722
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Wołam cię ciągle ,otwieram okno, zaglądam w każdą uliczkę, wciskam się w każdą szparę, pytam drzew i przydrożnych kwiatów czy cię nie widziały proszę przyjdź(*) »̯̆✿˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ »̯̆✿
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Na smutną niedzielę światełko dla Ciebie Emilku [*]
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
...Zanurzeni we wspomnieniach i myślach jesteśmy zawsze z Wami...EMILKOWI ...światełko i modlitwa...DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ O DANIELU, SERDECZNIE POZDRAWIAMY.
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Majówkowe światełko pamięci(((((pamiętamy)))))))))))))).
Zgłoś SPAM
mama
kiedyś nie przypuszczałam ,że maj będzie moim najgorszym miesiącem w życiu , kocham Cię synuś <3
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
____♫♥♫_____♫♥♫__ _______♫♥♫_____♫♥♫ SMUTEK UKRYTY NA DNIE... LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE... AŻ PO CZASU KRES...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Maj okrutny się zaczął Emilku kochany…pamiętam
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
Czy słyszysz nasze wołanie??? Czy nie widzisz naszych łez??? Bo serce boli o Panie, bo tyle cierpień jest. Zgasła już świeca, ogarek się tli Zwątpienie zostaje, nadzieja śpi...[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
EMILKOWI
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odszedłeś tak nagle i płomień Twój zgasł. Jasne Twe życie straciło pieśni tchnienie. Okrutny los obudził gorzki smutek i rozpacz. Zadał ciężki ból i w sercu zostawił cierpienie.
Zgłoś SPAM
Lusia
Spokojnego snu na wieki...modlitwa...płomyczki...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Pokój Ci wieczny w cichej krainie. Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie ,gdzie słyszysz Boga głos,serdeczny pokój ci wieczny . Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Emilka a, siostra A. Wojcika
Pierwszomajowa świeczuszka Aniele {***}
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GDY W DESZCZU ŁEZ CZUJĘ WIELKI BÓL I CIERPIENIE, PRZYTULAM DO SERCA PIĘKNE WSPOMNIENIE. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO MAJOWE DLA CIEBIE EMILKU (*) (*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   537   538   539   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012