Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...Są chwile, które w pamięci zostają.
Choć czas mija... one nie mijają.
❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama
światełko na dzień dobry synuś ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
EMILU...Ile łez wylanych,
tego nie zliczy nikt.
Tylko serca Twoich Bliskich
wiedzą co to tęsknić i w bólu żyć...(¯♥¯))«¤s¤»((¯♥¯)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Śmierć, to tylko proste słowo...
na opisanie brakuje nam słów...
gdy nas spotyka,
nie potrafimy zrozumieć tego,
co się naprawdę stało...
Pamiętajmy o tych którzy odeszli...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
EMISIOWI...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
-•Światełko i modlitwę zostawiamy•--
Zgłoś SPAM
mama,tata i brat
(❤)-(❤)-(❤)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ciężko żyć w ćierpieniu,nie znając radości.Wiedząc że już nigdy nie
zagości.Kiedy już zabrakło nadzieji i słońca.Tylko czarna rozpacz i smutek
bez końca[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚMIERĆ!!!
Ona przyszła niespodzianie, nakazała nam zatonąć.
W morzu łez i w morzu smutku ból wylała.
Skradła radość, dała rozpacz, cios zadała.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Chociaż już dawno stąpasz po Niebios Kobiercu, dla nas zawsze będziesz
w myślach, słowach i sercu smutno i pusto bez Ciebie tęsknimy[*]''
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕..·´¨
Dla Tych co odeszli,
czas się zatrzymał.
Dla nas-płynie nieubłaganie.
Zabrane nasze wszystkie marzenia,
zostały tylko wspomnienia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.