Serce ma swoja Pamięć aniołeczki :*:* Światełek tysiące dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
´¨ •.★¸¸.•´¨`★
★ PAMIĘTAM ★
..•´★
★•`´ ★
`★
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Jaśniutkie światełko do samego Nieba
{***}
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Pamiętam Emilku o Tobie.
Zapalam Ci jaśniutkie światełko.
Niech dotrze do samego nieba.
❧❧❧(★)✿((★))✿(★)❧❧❧
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc...
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
PAMIĘTAMY...
Zgłoś SPAM
♥থৣৡৣথ♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥থৣৡৣথ♥
"Odszedłeś tak cicho,że nie słyszał nikt. Zgasłeś za szybko, by
oswoić nas z tym. Śmierć nam Ciebie zabrała, żalu zabrać nie chciała.
Odszedłeś od nas niespodziewanie, nie było czasu na pożegnanie..."
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
JEST KWIAT, KTÓRY PACHNIE, JEST MIŁOŚĆ KTÓRA NIGDY NIE UMIERA, JEST KTOŚ
KTO TĘSKNI I SZLOCHA JEST KTOŚ KTO CIĘ BARDZO KOCHA.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tęsknimy za Wami każdego dnia .Dlaczego Was zabrał nam los , zabrał marzenia
i sny , a pozostawił smutek i łzy .Kochamy Was bezgraniczną miłością
dzieci nasze kochane .
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
★´¨)
¸.•´¸.•♥´¨) ¸.•♥¨) •♥´¨) ¸.•♥¨)
(¸.•´ (¸.•` (¸.•´ (¸.•` (¸.•´ ♥¨(¸.•´❤
Oni są z nami
Niepokonani przez czas
W każdym oddechu
Życia pośpiechu są w nas !!!!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poranne światełko Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jaśniuteńkie światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„i zostaje pamięć, przetrwają wspomnienia i moment w życiu,który wszystko
pozmieniał...” Światełko mojej pamięci na każdy dzień mojej
DWUTYGODNIOWEJ nieobecności zostawiam dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
mama
(❤)
Zgłoś SPAM
mama Magdy
W moim sercu na zawsze dzieci kochane .... Emilku pamiętam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.