Nauczyłam się cierpieć w ciszy.
Krzyczeć i płakać kiedy nikt nie słyszy.
Ukrywać w milczeniu smutek i ból.
Światełko pamięci dla Ciebie Emilku niech zawsze się tli.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."-aniołeczki nasza Pamięć
:*:*
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥
♥♥♥...W dłoniach
trzymam znicz,
by w myślach
go zapalić...
Z serca
daję Ci kwiat,
by pamięć
o TOBIE
ocalić...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku najjaśniejsze światełko za sobotę,niedzielę i na dziś,na zawsze
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
NIE MA ZBYT WIELE CZASU,BY BYĆ SZCZĘŚLIWYM. DNI PRZEMIJAJĄ SZYBKO.ŻYCIE
JEST KRÓTKIE. W KSIĘDZE NASZEJ PRZYSZŁOŚCI WPISUJEMY MARZENIA, A JAKAŚ
NIEWIDZIALNA RĘKA NAM JE PRZEKREŚLA. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
*•-★-•* Rozstania są najboleśniejszą częścią naszego
życia...pamiętamy...[*]*•-★-•*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc Emilku...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
EMIŚ ..PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Marzenia wiatrem
rozsypane,
wspomnienia związane
czerwoną wstążeczką,
cisza...
wypełniona skargą...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
═♥══─═─══─═─═♥═
.... w pustym pokoju pali się lampka
Wspomnień ogarek wiążący czas ....
Jeszcze niedawno był tu ktoś jeszcze .....
Lecz teraz .... pustka ......
Czyjś płomyk zgasł...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
Światełka dla Was ...:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Za uśmiechem,za dotykiem,za wzrokiem,za biciem serca,za Wami...tęsknimy tak
bardzo...Niech Bóg ma Cię w swej opiece,a Niebo niech nad Tobą czuwa.Pokój
Twojej duszy!Zostawiam modlitwę i światełko ❤
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
W sercu został smutek i wspomnienia tamtych dni, Łzy bólu po twarzy
spływają.
Usta szepcą modlitwy błagalne...EMILKOWI...[*]
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
nieznajoma
pamiętam
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Łza tak mała, a wyraża wiele...
Powoli spływa .
Jest oznaką cierpienia, bólu, samotności...
Lecz nikt nie otrze łzy na pocieszenie...
Ona dana mi na wieczne smutku upojenie.
Zgłoś SPAM
Lusia
Wraz z majowym,cieplutkim światełkiem...modlitwa...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.