EMILKU KOCHANY, TRZY LATA...To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie
zobaczy...i na każde wspomnienie, tak trudno ukoić cierpienie...[*] Przytulamy
Twoją MAMĘ do naszych też zbolałych serc.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
♥.҈.♥✿♥.҈.♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥.҈.♥✿♥.҈.♥
Emilku kochany, ten feralny maj, i dwa lata temu, i trzy lata temu. Nigdy już
ten miesiąc nie będzie nam się wydawał piękny, tak jak kiedyś. Przytulam
Mamusię Twoją w tę smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Ewelina -Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Rocznicowe światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Emil*( światełko rocznicowe dla Ciebie..przytulam Twoją Mamę..
Zgłoś SPAM
Siostra Huberta Z.
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,rocznicowe światełka wraz z modlitwą w ofierze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Rocznicowe światełko dla Ciebie Kochanie Śpij słodko
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jak trudno zegnać kogoś kto jeszcze mógł być z nami ...♥♥♥ Kochany
Emilku; W trzecią , jakże smutną Rocznice odejścia Twojego w Przestworza
Niebiańskie zapalam jaśniutkie światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Rocznicowe światełko pamięci dla Ciebie Emilku .
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilku kochany,to już trzy lata,okrutne lata,najokrutniejsze..a my tęsknimy
coraz bardziej,kochamy ponad wszystko,płaczemy i nic tego nie
zmieni,światełko zapalam i pamiętam,Jolu przytulam Was smutno
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
((⋰♥ ⋰))
smutne światełko na opłakaną rocznicę
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
I zapalę dla Ciebie świecę
By rozproszyć ciemności
Jak latarnia na morzu
Jasny świecy płomień
Będzie nas wiódł tą drogą...
Och, zapalę dziś świece dla Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.