Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347870
Zapalone ponad rok temu
bliskie DANIELA M...
EMILKU KOCHANY, TRZY LATA...To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy...i na każde wspomnienie, tak trudno ukoić cierpienie...[*] Przytulamy Twoją MAMĘ do naszych też zbolałych serc.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
♥.҈.♥✿♥.҈.♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥.҈.♥✿♥.҈.♥
Emilku kochany, ten feralny maj, i dwa lata temu, i trzy lata temu. Nigdy już ten miesiąc nie będzie nam się wydawał piękny, tak jak kiedyś. Przytulam Mamusię Twoją w tę smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Ewelina -Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Rocznicowe światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Emil*( światełko rocznicowe dla Ciebie..przytulam Twoją Mamę..
Zgłoś SPAM
Siostra Huberta Z.
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,rocznicowe światełka wraz z modlitwą w ofierze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Rocznicowe światełko dla Ciebie Kochanie Śpij słodko
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jak trudno zegnać kogoś kto jeszcze mógł być z nami ...♥♥♥ Kochany Emilku; W trzecią , jakże smutną Rocznice odejścia Twojego w Przestworza Niebiańskie zapalam jaśniutkie światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Rocznicowe światełko pamięci dla Ciebie Emilku .
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilku kochany,to już trzy lata,okrutne lata,najokrutniejsze..a my tęsknimy coraz bardziej,kochamy ponad wszystko,płaczemy i nic tego nie zmieni,światełko zapalam i pamiętam,Jolu przytulam Was smutno
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim ... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
((⋰♥ ⋰))
smutne światełko na opłakaną rocznicę
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
I zapalę dla Ciebie świecę By rozproszyć ciemności Jak latarnia na morzu Jasny świecy płomień Będzie nas wiódł tą drogą... Och, zapalę dziś świece dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice ś,p.Przemysława Liszka
EMILKU (*) „..Że nie opuścisz mnie najciszej mów Chcę zapamiętać barwę Twoich słów. ...”
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
ak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje, że kiedyś będziemy razem..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   526   527   528   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012