Emilku Kochany...moje smutne poniedziałkowe światełko.....tylko tyle
mogę....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
TEN LAS BYŁ TWOIM LASEM ,TEN DOM BYŁ TWOIM DOMEM...A TERAZ ŚLADY
ZOSTAŁY...TWOICH I NASZYCH DRÓG, ZAKRĘTÓW I MRUGNIĘĆ. POSYŁAM ŚWIATEŁKO
MOJEJ PAMIĘCI ♡ ♡ ❤️ ❤️ ❤️ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moje ciche smutne światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Uwiędło jedno życie
I w kraj odeszło cieni.
Tyle się odmieniło,
A świata to nie zmieni...
Światełko pamięci na dobiegającą końca
majową niedzielę dla Ciebie Emilku ♥♥♥((*))♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
...trzy lata temu pierwszy dzień strasznego życia ...Pamiętam EMIŚ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃ Odpoczywajcie ▃▂ ♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
▄█▄
_█ (*)(*)Pokój Twej Duszy(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy, Niech blask tego światełka oświetla Ci drogę do Nieba.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem.Każda noc bólem,godzina
wiecznością.
Wspomnienie jest pocieszeniem,ale pomaga tylko przez chwilę.
Potem znowu przychodzi tęsknota,ból,cierpienie...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Wiośnie także na imię tęsknota, nocą zmiażdżył serce jej krzyk... Szare
ściany, obcy pokój, pustka, cisza, już zawsze kalią żal będzie kwitł...
Światełko pamięci pozostawiam.⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Daj, Panie, jego duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach.
Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje."
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Światełko na tą tragicznie smutną rocznicę Emilku kochany pamiętam
zawsze,bliskich Twoich przytulam
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie jest jak płomień świecy...
Powoli wypala się i gaśnie...
Lecz pamięć o Tobie Emilku...
Nigdy w moim sercu nie zgaśnie...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MODLITWĘ I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO POSYŁAM W ROCZNICĘ ODEJŚCIA DO DOMU OJCA
EMILKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Emilku... już 3 lata minęły... Smutne, najsmutniejsze światełko dla Ciebie
Chłopaku kochany... Jolu, przytulamy mocno
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
..trzy lata temu juz to się stało . Już świat okryła ciemnośc. Na drugi
dzień ja dowiedziałam sie o tym nie wiedzą,że za 3 tygodnie dla mnię świat
przestanie istnieć... Emilkowi w ten smutny dzień(**
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.