Przemija życie...Stracone lata...Zabrane marzenia...Zapomniany uśmiech...To
życie bez Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Emilka moja pamięc i modliwa ... pamiętam każdego dnia ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć, niewzruszona odległością Miłość, modlitwy, kwiaty, codzienne
światełka... Co jeszcze możemy teraz dać naszym Bliskim? Bądźcie
szczęśliwi już zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥] ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Lusia
Chociaż przerwała się bardzo ważna nitka życia...i tak jesteśmy
razem...MODLITWA...ŚWIATEŁKO...
Zgłoś SPAM
Lusia
Chociaż przerwała się bardzo ważna nitka życia...i tak jesteśmy
razem...MODLITWA...ŚWIATEŁKO...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GDYBY NASZA MIŁOŚĆ MOGŁA CIĘ OCALIĆ , NIGDY BYŚ OD NAS NIE ODSZEDŁ.
MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE KOCHANY EMILKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Bóg sam wybrał czas." -ale dlaczego tak szybko .:*:* ...Aniołeczki
światełka za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
═♥══─═─══─═─═♥══♥══─═─══─═─═♥═
Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach
najbliższą osobą."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀ Światełko i
modlitwa dla Ciebie ❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀ ❀❤❀
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(**)
EMISIOWI W TEN SMUTNY DZIEŃ
Zgłoś SPAM
mama
buziaczki synuś ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi.....tęsknota, ból, cierpienie.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na dzień Matki niosę kwiatki dziecku memu na mogiłę.
Lecz gdy dziecko moje żyło to mi kwiatki przynosiło.
I tak mocno się tuliło.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady,
zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci
i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Ci, którzy są już w krainie ciszy,
odchodząc kiedyś od nas ciałem,
zostali duszą co wszystko słyszy,
opiekując się nami przez dni całe.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.