„Dziś tak daleko od Ciebie, nie bliżej niż gwiazdy na niebie. Tęsknota
serce wciąż droczy, a łzy zalewają oczy. Nic już nie będzie takie samo.”
♡♡♡ Jaśniutki promyczek mojej nieustannej pamięci...❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko na dzień dobry Emilku.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Lusia
Myślę,że serce mamy na właściwym miejscu...modlitwa i światełko...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Światełko na dobranoc [*]
Zgłoś SPAM
mama
(❤)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
✽═════✽«»✽«»✽═════✽✽═════✽«»✽«»✽═════✽
...Bez Ciebie świat
To szara jesień.
A każda pora dnia
nam smutek niesie.
Bez Ciebie świat
nie ma uroku.
Gdy w sercu burza trwa
I znika spokój...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Spieszmy się kochać ludzi. Tak szybko odchodzą."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE JAK DAWNIEJ ... WSPOMNIENIA SĄ JEDYNIE ECHEM ...
POZOSTAJE BEZMIAR SMUTKU I TĘSKNOTA , PEŁNA BÓLU ... Światełka za dni mojej
nieobecności i na dziś (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na ten kolejny smutny dzień dla Ciebie Emilku
Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwa.
Życie Twoich wiernych Panie zmienia się,
ale nie kończy.
Zniczem niezgasłym na ziemi się pali.
Żal i pamięć za tymi co odeszli.
Tych którzy pozostali...
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
╰⋟✿⋞╮...Jeśli opuści Cię na zawsze ktoś kogo bardzo kochasz,
życie staje się jedną wielką pustką...╰⋟✿⋞╮
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(**)
EMIŚ..TO WSZYSTKO PRAWDA ,ŻE WAS NIE MA .OKRUTNA PRAWDA (**)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Smutne są słowa ,gdy giną bez końca.
Smutna jest miłość ,gdy ból się uśmiecha.
Smutne są oczy,gdy nie widzą słońca.
Smutne jest serce ,gdy tęskni do Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny”
Zgłoś SPAM
mama
Zajrzyj jeszcze do mnie we śnie , mój kochany syneczku ,tylko tyle i aż tyle,
kocham Cię
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.