...bez Was tracimy siły,
samotność krąży we krwi
tęsknota jak powietrze
jest wszędzie...
Bez Was uciekamy wciąż,
radość zamknęła drzwi
Bez Was jesteśmy pustką....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Żyje się tylko chwilę, a czas jest przezroczystą perłą wypełnioną
Twoim oddechem." Tekst z Net-u- ♥´-♥¨-Pamiętam...
❤️❤️❤️___||___♨ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♨___||___
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedy tęsknimy..Przymykamy powieki..Wtedy jesteście Dzieci Nasze
Kochane..Światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany..[*]...a na jutrzejszy
dzień wysyłam do samego Nieba milion ROCZNICOWYCH lampeczek
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Są chwile, by działać, i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co
przynosi los"
Trzepot Twych skrzydeł budzi moje niedowierzanie.
Tak bardzo źle tu bez Ciebie tak smutno.
Tęsknota krzyczy Twoje imię!
Będziesz na zawsze w moim sercu.
W nim TRWAJ…
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak smutno...śpijcie spokojnie...myślami i sercem jesteśmy razem z Wami...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
JEST KWIAT, KTÓRY PACHNIE, JEST MIŁOŚĆ, KTÓRA NIGDY NIE UMIERA, JEST KTOŚ
KTO TĘSKNI I SZLOCHA, JEST KTOŚ KTO KTO CIĘ CIĘ BARDZO KOCHA. DOBRANO EMILKU
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Deszczu krople na oknie,jak łzy na matczynej twarzy,a ona ciągle nie umie o
swym Synu przestać marzyć.Patrzy na deszcz,na ulicę,ludzi i tak by chciała
bardzo swojego Syna ze snu zbudzić...(*)(*
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
..¤°“˜¨¨¯¯¨¨˜“°¤....¤°“˜¨¨¯¯¨¨˜“°¤..
¯¨˜“°¤.¸♥¸.¤°“˜¨¨¯¯¨˜“°¤.¸♥¸.¤°“˜¨¨¯
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
ZAPALAM JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI….Z głębi serca dziękuję za
pamięć o mojej Katrin i zapalane dla niej światełka w czasie mojej
nieobecności. W sercu i pamięci byliście wszyscy ze mną.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.