_-:¦:-_________◊________-:¦:-_
(¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯)
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności [*] I nadal mnóstwo
światełek i promieni słońca niech się palą dla Ciebie bez końca..
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na
niebo”
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
WY BĘDZIECI DZIŚ I POMIMO JUTRA TYLKO MIEJSCE WAM ZMIENIĆ TRZEBA
ALE SPOTKAMY WAS ZAWSZE PATRZĄC W KIERUNKU NIEBA ...»̯̆« ❤️
»̯̆« _♨ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZOSTAWIAM
♨.»̯̆« ❤️ »̯̆«
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Emilku kochany...umarła moja
Mama-Babcia-Prababcia Karolinki i Jędrusia...nie mogłam Was tutaj odwiedzać
Dzieci nasze.
Zgłoś SPAM
mama
światełko dla Ciebie , serduszo moje ((*))
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿
Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Tęsknimy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
b═══●◄▒▒►●════●■b═══●◄▒▒►●════●■
Minęło szczęście , nie przeszło cierpienie,
A pozostało tylko wspomnienie .
Zgłoś SPAM
♥ இ ♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥ இ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością ◕
۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞
◕ Tęsknimy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ za Wami ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Wszystko ma swój czas: jest czas spokoju, cierpienia, bezgranicznej
rozpaczy oraz czas wdzięcznej pamięci"
⋱( ❤ )⋰ PAMIĘTAM ⋱(❤ )⋰
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
․‚•**•‚ ․ MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA ․‚•**•‚ ․
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Miliony jasnych płomyków posłałam od serca w błękitne niebo, by nikt nie
dostrzegł mojego cierpienia, walczę ze smutkiem,ogarnięta szalem
bezsilności...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.