Dobrzy ludzie odchodzą zbyt szybko, lecz zostają po nich ciepłe wspomnienia.
Choć wyblakną lecz nigdy nie znikną. Na nich zrodzą się pokolenia.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
(+)(+) Dobranoc Emilku,śpij spokojnie(+)(+)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko na dobranoc Emilku.
Zgłoś SPAM
⊰♥⊱ Mama Karola Wiśniewskiego ⊰♥⊱
"Łzy obeschną ,lecz oczy nie przestaną płakać.
Krzyk umilknie, lecz serce nie przestanie wołać.
Dłonie opadną, lecz nie przestaną szukać."
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKCKIEGO
Łza po policzku spływa. Ta łza to tęsknota. Ty leżysz tam w ciszy. W tej
czarnej i zimnej niszy. Anioł z marmuru trzyma straż. Smutną ma jednak
twarz.Światełko pamięci ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
__________♥☼♥__________
☼♥☼¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Odeszli ku Niebiosom .... ku uciesze Boga ... szczęśliwi teraz są ... dobro
na wieczność niosą ... My tu na ziemi zostaliśmy .... czekając na spotkanie
z Wami
Zgłoś SPAM
mama ANI O (**)
pamiętam Emiś...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie do samego Nieba na dzisiaj i dni
mojej nieobecności...[*]...Mamunię proszę o pamięc o naszym Bartusiu w
czasie moejej nieobecności.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ღ♥ღ°¸.°ღ♥ღ°ღ♥ღ°ღ♥ღ*•.`
ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM...
SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama
<3
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:* Za wszystkie dni !...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i
pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w
środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem.
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Choć jesteście cisi, wciąż z Wami rozmawiamy. Choć jesteście tak daleko,
wciąż jesteście z nami...
Światełko pamięci ślemy do nieba.⊱═❀═⊰
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.