W tęsknoty łzach które płyną i w czasie który przeminął.
Za te wspólne w życiu chwile za dobro którego dawałeś tyle.
Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Ci da...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Łzy zawsze mają słony smak,
kiedy płacze serce.
Łzy zawsze mają gorzki smak,
kiedy cierpi serce.
I nie pozwoli nigdy zapomnieć o Tobie.
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU (*)
Zawsze w naszych sercach **
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do nieba
lecą....zamykam oczy i uciekam w nieznane...tam gdzie moje dziecko ukochane.
światełko za dni nie obecności(*)
Zgłoś SPAM
mama
światełko dla Ciebie skarbie mój ((*))
Zgłoś SPAM
♥ இ ♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥ இ ♥
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywaj w spokoju✿
((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
__________♥☼♥__________
☼♥☼¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ ☼♥☼
Twoje ślady tu zostały one solą są,
na rozdarte jeszcze wciąż serca rany...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASZA PAMIEĆ NASZA MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ NAWET KIEDY NIE WPISUJEMY SIĘ NA
STRONI ZAWSZE PAMIETAMY ZAWSZE ŻYCIE JEST TRUDNE RÓZNIE W NIM BYWA ALE
PAMIĘĆ STAŁA
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"I oczy wilgotne i serce samotne i nie wiem, co robić dalej... ja
chciałbym gdzieś w lesie (a niech mnie rozniesie) umrzeć z żalu"
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."
Zgłoś SPAM
mama
I znów kłopoty z komputerem , trzeba sformatować , a bez Ciebie to nie
będzie łatwe :(
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko do samego nieba dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Smutne jest niebo bez słońca, bez słońca smutny jest ptak .
Smutne jest życie człowieka, gdy bliskiej osoby mu brak.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Lusia
Naszych wspomnień o bliskich...nie odbierze nam nikt...śpijcie,śpijcie w
ciszy i spokoju...modlitwa i piękne płomyczki...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.