TĘSKNOTA POWRACA..
z coraz większą siłą...
Codzienność...w ukryciu...
wspomnieniami płacze..
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc
i kochając.
Zgłoś SPAM
mama
światełko na dzień dobry synuś, chcę od Ciebie całusa na moje imieniny
((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Mamo nie płacz, bardzo Cię proszę.
Przecież trzeba, abym stąd odszedł.
Pójdę, aby się już spotkać z Panem.
W Twojej pamięci Mamo zostanę.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Mamo nie płacz, bardzo Cię proszę.
Przecież trzeba, abym stąd odszedł.
Pójdę, aby się już spotkać z Panem.
W Twojej pamięci Mamo zostanę.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Ci,którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci , co żyją miłością widzą
głębiej. Ci, co żyją wiarą widzą wszystko w innym świetle. Światełko
naszej pamięci kochani ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama ANI O (**)
EMISIOWI
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
─═◊═✿═ ◊✿◊ ═✿═◊═──═◊═✿═ ◊✿◊
═✿═◊═─
Tak jak dawniej świeci słońce,
tak jak dawniej wieje wiatr.
Wszystko jest tu tak jak dawniej
tylko Ciebie tutaj brak.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Czasami niebo płacze, deszcz o parapet uderza. Ktoś patrzy przez okno,
widzi puste ulice, pojawił się tylko jeden cień, samotność do niego
przybyła,w tę ciemną noc. Nie udało się przed nią schować".
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego
życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość."
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Mijają tygodnie,miesiące i lata, a miłość,ból i tęsknota za Wami wciąż
do nas powraca...
Światełko z modlitwą zostawiam.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych rękach. Tam,gdzie się
kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA,
CZEKA. Dziękuję za pamięć o mych bliskich
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko na dobranoc Emilku.
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię syneczku i dziękuję za wszystkie sny z Tobą ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Jest taki ból,
Którego nic nie ukoi......
Jest taki strach,
Którego nic nie pokona.......
Jest taki żal,
Który nigdy nie zniknie........
Jest taka tęsknota,
Która już zawsze zostanie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.