Żyć dzień za dniem, godzina za godziną.. Dawać radę... tak po prostu, to
już tylko jedno z oczekiwań.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿
•.¸¸.•*`*•❤❤
Nie ma Cię, lecz jesteś przecież.
I pozostaniesz w tym jasnym świecie.
Bo jest coś, co mrokom się opiera.
Jest PAMIĘĆ, a ona nie umiera!
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry synuś (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE EMILKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
„.....Puste są wazony w które wstawialiśmy bukiety
I marszczy się lustro tam, gdzie straż pełni przeszłość
Słyszę odgłos kroku
Oto nieobecność
Nieobecność „
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Dopóki pamiętamy o Nich,
to Oni są w nas,
nawet w szarych dniach,
kiedy wszystko okrywa się smutkiem.
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Na zawsze w naszych sercach!
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Cierpienia nie da się opowiedzieć - nie ma smaku, barwy, ani kształtu. Jest
ciężarem, który nosi się w każdej komórce ciała.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuni dziękuję za pamięć o Bartusiu podczas mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku modliłam się za Ciebie i inne dzieci,które odeszły od Swoich
Rodziców o całe życie za wcześnie przy grobie Jana Pawła II o łaskę
zbawienia i życie wieczne i nasze spotkanie...[*]...
Zgłoś SPAM
mama ANI O (**)
Emisiowi
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"Upływający czas nie leczy ran,Bólu nie
zmniejsza,tęsknota jest coraz większa"Pozostawiamy ślad naszej
nieustającej pamięci❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"
Zgłoś SPAM
Lusia
Nieukojony ból,wspomnienia...nieustannie powracają...kochamy swoich
Bliskich,nieważne w jakim są wymiarze,pamiętamy także o Tych,którzy dali
się zapamiętać...modlitwa...światełko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿
♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.