Gdy zgaśnie światło i nadzieja życia.
Tylko wiara przywróci pamięć i ludzkie oblicza.
Za wcześnie odchodzą marzenia i sny.
Zostają miłe wspomnienia a w sercu smutek i łzy.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość to płomień który płonie jasno... Tak jak gwiazdy nigdy nie
zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca... Miłość trwa i trwać będzie,
bo jest potężniejsza niż śmierć...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Lampeczkę Pamięci zostawiam w zadumie ♡ ❤️ ♡ PS. Jolu
kochana,dziękuję za wszystko,za pamięć o Kati ,szczególnie w tym smutnym
dla mnie dzisiejszym dniu i za to ,że jesteś...Ricarda
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko na dziś.[****]
Zgłoś SPAM
⊰♥⊱ Mama Karola Wiśniewskiego ⊰♥⊱
"Z każdą śmiercią człowieka ginie cały nieznany świat."
(Antoine de Saint-Exupéry)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•*
\\\\\\\\\\\\\\\"Zabrakło Anioła,
już nie ma go z nami.
Jest znów u siebie,
szczęśliwy bez granic\\\\\\\\\\\\\\\"
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilciu kochany...
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię moje dziecko ....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy
szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Modlitwę i światełko
pamięci posyłam Tobie ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i
łza nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.