Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne
szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku
żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
Światełko Pamięci do Nieba ... ۣ-✿ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma Cię już między nami. Co mi pozostało tylko smutek,żal i łzy. I
nadzieja,że w rajskich ogrodach czekać będziesz TY!
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
…Każdemu własny los jest pisany
Od dnia narodzin po życia kres…
Jednemu szczęście, drugiemu rany,
Widocznie jest w tym głębszy sens…
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.*★ *. *..*.★.*★ *. *..*.★.*★*. *..*.★
Zapalam znicz - Światełko Nadziei.
Zapalam znicz dla Tych -
którzy na zawsze zasnęli.
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Emilku, pamiętam!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Emilku Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★KOLEJNE 4 DNI GRUPA
WSPARCIA PO STRACIE WYRUSZA W INTENCJI NASZYCH BLISKICH I UKOCHANYCH DZIECI NA
PIELGRZYMKĘ ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu... pozostają na zawsze ___◕°❤
___ ¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
[*]
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Są takie chwile urocze i cudne.
A każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne,
A w sercu smutek a w sercu żal.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.