" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i
pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w
środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Choćbym nie wiem,jak głośno krzyczała – nie wykrzyczę bólu
mego.Choćbym nie wiem,jak długo płakała- nie wypłaczę tęsknoty z serca
mego”..•♥ Promyczek Niedzielny otulony moją pamięcią posyłam •♥
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Jaśniutki promyczek i modlitwa ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry kochany syneczku ...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest takie miejsce w Sercu gdzie myśli nikt nie słyszy.
Jest takie miejsce, którego nie zburzy żadna zamieć.
Takie miejsce szczególne Miłość,! Wspomnienie! Pamięć.
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿
•.¸¸.•*`*•❤❤
. ..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Aniele, wyjeżdżam, dlatego zapalam światełko
pamięci za wszystkie moje przyszłe 9 dni nieobecności.
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ[*][*][*][*][*][*][*][*][*].ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
✿¸.•´¨)¸.•*¨)Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.
Im więcej kochamy tym bardziej cierpimy¸.•*¨)¸.•*¨)✿
Zgłoś SPAM
Lusia
Jesteście codziennie pośród nas...żyjecie w naszych sercach
nieustannie...płomyczek wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
W sercach ból,
w oczach łzy,
a w myślach i wspomnieniach Bliskich zawsze będziesz Ty.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤
W daleką podróż zabrał Was Bóg,
jedną nadzieję nam dając,
że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilkowi....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień jest dla Twoich bliskich rocznicą... Każdy dzień jest dla nich
czekaniem... Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.