Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy odwiedzi matka syna niejedna łza mogiłę zrosi.
Wciąż białą różę będzie trzymać o ukojenie bólu prosić.
Światło nadziei, które płonie ukoić może to rozstanie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie?
Czy się młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie?"
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
I znów pojawiają się łzy, bo są dookoła wszyscy, tylko nie Ty.•♥❤️
•♥ Promyczek otulony moją pamięcią posyłam •♥❤️ •♥
Zgłoś SPAM
mama
światełko dla Ciebie Emileczku ...((*))
Zgłoś SPAM
Lusia
Wraz z cichą modlitwą,śliczne światełka w ofierze...wieczny odpoczynek...
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"W życiu piękne sa tylko chwile"-te spędzone z Wami pozostana na
zawsze w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
DŁUGO NAS NIE BYŁO ALE ZAWSZE BYLIŚCIE OBECNI W NASZEJ MODLITWIE W NASZYCH
SERCACH W NASZYCH MYSLACH ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZIŚ I ZA WSZYSTKIE DNI
NIEOBECNOŚCI
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było....
Jaśniutkie światełko mej pamięci niech zawsze płonie ((*)).
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Czasem odchodzą nasze anioły,
I nagle w miejscu staje czas,
A z nimi cząstka nas odchodzi
I wielki smutek marszczy twarz.
Zgłoś SPAM
mama
Emiś , światełko dla Ciebie syneczku ...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilkowi moje bezsilne światełko...
Zgłoś SPAM
Ewelina - Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty.[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie jest ten.
Który prócz łez swoich - łzy innych rozumie.
Pamięć moja o Tobie Emilku trwać będzie zawsze.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
▲♥♥♥▲▼♥♥♥▼▲♥♥♥▲
Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Bez radości,
Bez sensu,
Bez Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.