Żal,smutek,cierpienie-chcę to wszystko światu wykrzyczeć! Może lżej
będzie memu sercu i duszy, gdy ich zawartość z siebie wyrzucę?!(
światełko zapalam na 10 dni -wyjazd ).
*....((........
*....) (......
*...( ♥ )....
*.._ '|'......
*. [ڿڰۣ◕]
*. [ڿڰۣ◕]
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Emilkowi...
Zgłoś SPAM
mama ANI O
pamiętam ...nie ogarniam ,nie rozumiem tego życia ...
Zgłoś SPAM
mama
38 miesięcy , tęsknoty,mój kochany syneczku .....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci" Modlitwę i światełko
naszej pamięci dla Was Kochani ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
♥`☆``♥````☆```♥`````☆ ♥`☆``♥````☆```♥`````☆
Jak wiatr tak zmienny jest los człowieka,
nikt nie wie co go jutro czeka.
Jednych zasmuci,drugich rozweseli.
Jednych połączy,drugich rozdzieli.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.