Dziś skończyłbyś 21 i pół roku , kochanie moje.....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE EMILKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na ten smutny poniedziałek...
Zgłoś SPAM
Lusia
Naszej pamięci,naszych wspomnień i miłości nikt nie pochowa...płomyczek i
modlitwa...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama
Światełko z rana dla Ciebie syneczku, kocham Cię .....((*))
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Dla Ciebie Aniołku modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i
tęsknotą.W modlitwie byliście z nami Kochani. Dziękuje za pamięć i
światełko dla mojego synka podczas mojej nieobecności. (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Jaśniutka świeczuszka
{***}
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Gdy odchodzą Ci których kochamy,
samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca, ale żyjemy dalej, najlepiej
jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Uzdrówcie rany przeszłości miłością. Niech wspólne cierpienie nie
prowadzi do rozłamu, ale niech spowoduje cud pojednania.” Jan Paweł II
❤️ Promyczek niedzielnej Lampeczki Tobie posyłam ❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ......
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Widzisz, tam daleko na horyzoncie to odwieczny symbol życia jest - słońce.
W mym sercu zaś Słońce nadal gorące bo w nim jest Twoja twarz.
I Twoje imię wyryte łzami na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
-Żyliście tak krótko, tak szybko....
Ciekawi życia....
Chcieliście zmienić Świat....
Ktoś zdmuchnął ogień,
ze świecy Waszego życia....
Tym samym nie dał Wam szans....
Pięknym motylom
Ucięto skrzydła!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas To nie była Pora -światełka na 10 dni (wyjazd) ! Aniołeczki
pamiętamy Zawsze !
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Emilku kochany…bardzo smutne..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży Tak pusto , tak smutno bez Ciebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.