°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Są takie chwile urocze i cudne.
A każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne,
A w sercu smutek a w sercu żal.
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
•♥ •♥ Promyczek dla Ciebie i moja pamięć•♥•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Wszystko jest wczoraj
wszystko jest dotykiem rąk Twoich
Daleko pofrunął motyl
naszej nadziei
Patrzę w niebo i czekam ....
Kochani w naszych sercach tęsknota
w naszych sercach pamięć**
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zgłoś SPAM
mama
Kochany syneczku światełko dla Ciebie ...((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Boże jeśli nauczyłeś kochać bliskich
To daj również siłę,
Aby się z nimi rozstać
I zaufać, że dobrze im u Ciebie…
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
•••▬▬▬▬•◊✿••◊✿••◊✿•▬▬▬▬•••
...bo to co miało sens odeszło razem z Tobą...
i zgasło słońce, kiedy jeszcze był dzień...
Zgłoś SPAM
Lusia
Pełne ciepła,z głębi serca, niedzielne światełko zapalam wraz z
modlitwą...odpoczywajcie w spokoju...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE EMILKU..(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„ Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż rozpamiętywanie dawno
minionych chwil ,zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.__ Danielle
Steel_•♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE OD SERCA MEGO.•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas - Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem.”
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Moja pamięć dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bóg czasu dał nam tak mało.
Choć pewnie mógłby więcej.
Kilka wspomnień zostało.
I Twoje zdjęcie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.