Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają...Jesteście
w naszych myślach, sercach, wspomnieniach na zawsze....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:-A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam
wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tęsknota oświetlana blaskiem nadziei.
Ona rozpala w sercu ten ogień który płomieniem się tli.
Ona dusi we mnie gorycz i nie pozostawia nic.
Pozostawia pustkę i zerwaną nić.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Brak słów,brak łez.
Życie takie puste
jest bez CIEBIE...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc syneczku ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Emilku..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serca nasze nieutulone w żalu nigdy tęsknić nie przestaną, nigdy nie pojmą
dlaczego tak się stało, krwawić będą aż kres naszej drogi
nadejdzie...Ukochani
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszli bliscy w nieznaną dal zginęły marzenia,
cichutkie szepty przytłumił wiatr.
Wracają do nas wspomnienia zmienione nieco
przez upływający czas . Moja pamięć Tobie jest wieczna.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko i modlitwę zostawiam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią,ręce drżą,łza za łzą...życie tak krótkie,a takie
mokre...Mokre od łez smutku....żalu...tęsknoty...Światełko dla Was kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.