Emisiowi w kolejny dwudziesty trzeci okrutny...pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W smutny piątek...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Emilku w tem kolejny smutyny dwudziesty
trzeci...[*]...
Zgłoś SPAM
mama ANI O
pamiętam Emiś
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."...(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niech Ci ziemia lekką będzie.
Bo twarda jest jak kamień, bo gorzka jest jak sól.
Niechaj snem wiecznym śpią Twoje złożone ręce.
Bo wieczność już NIE BOLI, bo wiecznym nie jest ból.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy...bo nie ma Was ,a jesteście...w sercach,myślach,wspomnieniach...i
choć to za mało,nie można cofnąć śmierci(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cicho drzewa szumcie,dzieci nam nie budżcie, niech Ich dusza szczęśliwa u
Boga odpoczywa.Światełko na dobranoc posyłam (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię m ój syneczku , chciałabym móc to w lesie sama wykrzyczeć , ale
nie mam takiej okazji , , więc tak krzyczy moja dusza ....
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
✽ ✿ ✽ DLA CIEBIE EMILKU NASZA PAMIĘĆ, MODLITWA I ŚWIATEŁKO ✽ ✿ ✽
Zgłoś SPAM
mama
Jutro 41 miesięcy ...........
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba ...aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.