...jak łza spod rzęs, wypłakana skrycie tak śmierć ma sens i ma sens
życie...Płomyczek niedzielnej Lampeczki otulony moją pamięcią posyłam do
Ciebie Emilku... ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Wicher zdmuchnął ciepły płomień Pogrążając rzeczywistość w zimnej
ciemności Lecz nie zagasił płomienia Który ciągle świeci w moim sercu
Kiedyś ten płomień Przyniosę do Ciebie . (+) (+)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko w smutną deszczową sobotę Emilku...
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię skarbuś.....<3
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Odeszli,jakby
wczoraj,przed chwilą Została po Nich rozterka. Lecz dla nas Oni wciąż
żyją.Obecni są w naszych sercach ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱ ⊰♥⊱Światełko i modlitwę zostawiamy⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy Cię nie ma, nie ma pięknych słów.
Są tylko marzenia, że spotkamy się znów.
Całe niebo płacze ze mną, szczerość dnia też za mną jest.
Bo gdy Cię nie widzę, oczy me są pełne łez.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...:*:*-Aniołeczki ukochane ...
Zgłoś SPAM
mama
Promyczek do nieba dla Ciebie synuś...((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Palą się znicze... Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród
cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się znicze.. (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..."
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Dla Ciebie Emilku w ten smutny dzień Dziecka Utraconego....Bliskim życzę
dużo sił na dziś i resztę naszego smutnego życia (*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Kiedyś był Dzień Dziecka. Dzisiaj Dzień Dziecka Utraconego.
Światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
15 PAŹDZIERNIK - DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO ❤️ ❤️ ŚWIATEŁKA DLA
CIEBIE EMILKU ZAPALAM...BĄDŹ SZCZĘŚLIWy W TYM INNYM LEPSZYM - NIEZNANYM
NAM ŚWIECIE.❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego...aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Jest, dzisiaj nasze smutne święto, rozdzielono nas, płaczemy, boli....
Pamiętam ((*))
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Dla Ciebie ...
W Dniu Dziecka Utraconego... ++♥++
To nie tak miało być, nie to mieliśmy świętować, nie mieliśmy być
oddzielnie, nie mieliśmy płakać, miało nie boleć....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
W DNIU DZIECKA UTRACONEGO
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.