Dziś kochanie minie ci 3,5 roku , a raczej nam tej nagłej ,bolesnej rozłąki
, kocham cię syneczku ....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Tęsknota
Co dzień bramy otwiera spogląda na niebo.
Szuka Twojej gwiazdki i tęskni za głosem i ramieniem.
Każda chwila wspomnienia i to pytanie dlaczego?
Ciebie Emilku nie ma.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚMIERĆ NIE BOLI, BOLĄ WSPOMNIENIA O NASZYCH BLISKICH. NIEDZIELNA MODLITWA I
ŚWIATEŁKO WSPOMNIEŃ .TĘSKNIMY EMILKU KOCHANY (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
DLA CIEBIE ANIOŁKU
✿¨)_ ŚWIATEŁKO
¸.•´✿¸.•*´¨)) PAMIĘCI
((¸.•´ ((¸.•✿`✿
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
☆ Czas nie goi ran,czas uświadamia pustkę,tęsknotę, pytania, słowa.Życie
jest pełne niesprawiedliwości, a Wasza śmierć jest jedną z nich...☆
Światełka blask niedzielnej lampeczki posyłam Tobie..◕❤️◕
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
EMILKU...Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, gdyby tak łzy cofały
czas...GDYBY!!!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
przykrości naszego życia."- Joseph Witting. Światełko pamięci na
dzisiaj dla Ciebie Emilku...[*]...
Zapłakane deszczem najjasniejsze lampeczki do samego Nieba dla Ciebie Emilku
...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Tak smutno i cicho. Cicho i ciemno. Dlaczego Ty nie jesteś ze mną. Oczy
zmęczone płaczące. Wciąż Ciebie szukające. Policzek w Twe zdjęcie
wtulone. Serce tak bardzo za Tobą stęsknione.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Zostawiam pamięć i garstkę ciepła płynącą prosto z serca.Czasem można
być bardzo daleko,by sercem być obok siebie,blisko .Niech dobre Anioły
towarzyszą Wam w tej wędrówce po niebie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.