”Cierpienie jest ogniem, w którym hartuje się nasza
dusza.”⋱⋱⋱⋱⋱⋱ Józef Bułatowicz ⋱⋱⋱⋱⋱⋱ ✫•◥◣_
_◢◤•✫ W MOIM NA ZAWSZE PAMIĘTANIU...✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama
KIEDYŚ DO CIEBIE DOJDĘ , NA SZCZĘŚCIE.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku jaśniutkie słoneczne światełko pamięci zapalam na dzisiaj, niech
zawsze płonie...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję....potrzebujemy Was, tak bardzo....
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:* Światełka za wszystkie dni
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Emilku..♥..
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
♥.•*✬*•.♥ Przez załzawione oczy patrzymy na wasze zdjęcia. Łzy
wiszące na rzęsach cicho drżą z rozpaczy ♥.•*✬*•.♥ ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ♥.•*✬*•.♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Emilku pamięć i modlitwa....
Zgłoś SPAM
mama
✿ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Mija tylko czas,tęsknota za Wami aż do bólu i smutek pozostają....Za oknem
wiatr się zmaga z ołowianym niebem, niech blask mojej lampeczki dotrze jednak
do Ciebie Emilu.☆ ❤️ ☆
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Bo to nie prawda że Ciebie nie ma. Ty wciąż istniejesz w moich wspomnieniach.
W sercu głęboko jesteś na stałe. Do końca życia tak wytrwale.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.