Gdy odchodzą Ci których kochamy, samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca, ale żyjemy dalej, najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w
nas,nawet w szarych dniach,kiedy wszystko okrywa się smutkiem ❀ ❀.❤.
❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀ ❀.❤. ❀❤
❀.❤ ❀ ❀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Ciebie Emilku..♥...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku Twojej pamięci....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Tęsknota to największa tortura. Sprawia, że możesz umierać każdego
dnia po trochu, przez tygodnie, miesiące, lata. Przez całe życie..."
Emilku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dwudziesty trzeci Emilku kochany...tęsknimy,tak bardzo tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną..♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.