Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołeczki Nasze !
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
**Zalewając się łzami czytam te piękne wspomnienia.Złorzeczę niebu i
światu... -i pytam jakim prawem śmierć zabiera ludzi tak bardzo kochanych?
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zalane łzami i deszczem światełko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Emilku •♥•
Zgłoś SPAM
Jola
Dobrzy ludzie umierają młodo...Nie muszą udowadniać Bogu,że zasługują na
niebo ...Pamięć o Tobie niech będzie zawsze
żywa.....ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ Spoczywaj w
pokoju....ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Grudniowe światełko pamięci dla Ciebie Emilku ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Łzy są gorzkie, dzień jest tak długi, noc bezsenna, tęsknota taka
wielka..."
Zgłoś SPAM
mama
dzień dobry synuś, pierwsze światełko w grudniu tego roku...((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Dziękuję za pamięć i każde zapalone światełko mojemu Jacusiowi.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota.
Każda myśl i słowa otwiera niebios wrota.
Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez.
Byłeś a teraz Jesteś nie wiem gdzie? EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Czas ran nie leczy do bólu przyzwyczaja Cierpieć pozostało tęsknić już do
końca i zranioną duszę leczyć ciepłem słońca..Śmierć zwyciężyła
szansy nam nie dając Depcząc wszystkie plany niszcząc marzenia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć*** Światełka za wszystkie dni ..!
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
W sercach ból,
w oczach łzy
i w myślach najbliższych zawsze będziesz Ty....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
NIEUSTAJĄCE
.ŚWIATEŁKO
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE CI PŁONIE
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutne Andrzejki Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Ukojenie zdarza się miewać ale trwa chwilę, potem żal powraca.Ukojenie i
spokój są na razie gośćmi.Cały wszechświat tęsknota otacza.”Promyczek
jaśniutki posyłam do Ciebie w nieznane Przestworza...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.