Nosimy Was w sercu każdego dnia, a w dowód pamięci zapalamy światełko...
śpij spokojnie kochany Emilku..♥..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama
witaj ,kochany syneczku .....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas na mnie,czas nagli,co ze sobą zabrać,na tamten brzeg?nic,więc to już
wszystko,mamo,tak synku,to już wszystko.a więc to tylko tyle,tylko tyle,więc
to jest całe życie tak całe życie
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Serca przepełnione miłością nigdy daleko od siebie nie odejdą.
(Ellen White)
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE EMILKU...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◥◣◢◤Nad grobem bliskiej osoby odżyją wspomnienia,obraz ich życia
powróci,Obraz. którego zapomnieć nie sposób. Obraz. który nas cieszył.a
dzisiaj smuci.Światełko i modlitwę
zostawiamy◥◣◢◤Tęsknimy◥◣◢◤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Choć często świeci słońce na błękitnym niebie.
Zgasł nagle mego życia jasny promień słońca.
Pośród nas już Aniele nie ma Ciebie.
Pozostał smutek pamięć i tęsknota bez końca. Emilku.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A my tęsknimy wciąż za Wami, chcemy Byście byli z nami....tak jak gwiazdy
pragną nieba, tak nam Was potrzeba Kochani....
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełka za moją nieobecność. Czasem wpadamy do czarnej dziury i trudno
nam stamtąd wyjść. Ślicznie Dziękuję za pamięć.
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUKIEGO
WIARA - POZWOLI TRWAĆ... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ... MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...(**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Emilku (*)
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
*◄►*◄►* światełko codziennej pamięci (((***)))*◄►*◄►*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany...Twojej
Pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Twojej pamięci Emilku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać(❤)(♥)(❤) nie ma
dni, których nie warto wspominać(❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać(❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
mama
❀❤❀
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka....w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni,
tęskni...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.