W otchłani bólu, w cieniu samotności palimy światełko - znak naszej
pamięci Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie?
Czy się młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie?"
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc skarbuniu , buziaczek na dobranoc ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Ciebie Emilku..♥..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ԑ̮̑♦̮ɜܓNiedzielne światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany
ԑ̮̑♦̮ɜܓ
Zgłoś SPAM
Rodz,ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Pali się świeca jasnym płomieniem,
tak Twoje życie się paliło.
Wiatr świecę zgasił,
pogrążył w cieniu
i Twoje życie się skończyło!
I nastał smutek i rozpamiętywanie
Zgłoś SPAM
rodzice śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ZGASŁO ŚWIATŁO-nastała ciemność,lecz nie nocy.Słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca, zegarek zatrzymał swój bieg. Czas dobiegł
kresu, pozostała już tylko ostatnia droga-pożegnanie najbliższych.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ— TĘSKNIMY☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć nie jest w stanie rozdzielić tych,co tak naprawdę się
kochają.Śmierć nie zmieni niczego w naszych sercach,pozostanie tylko ból i
żal..i Cisza krzycząca niespełnieniem...Modlitwa i Pamięć [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Choć minęło już trochę czasu.
I wiem,że niczego nie zmienię.
Niesprawiedliwy jest świat.
Za wcześnie zostałeś Emilku WSPOMNIENIEM.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ— SOBOTNIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze lampeczki do samego Nieba dla Ciebie Emilku Kochany...
Zgłoś SPAM
mama
witaj,kochanie , coś mi się wydaje,że mnie wspierasz w tym życiu, kocham
Cię syneczku ..
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
✿ڿڰۣڿ ZOSTAWIAMY SWOJĄ PAMIĘĆ ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dziecko dla matki jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i
niezastąpionym... Matczyna miłość jest bezgraniczna i nigdy nie wygasa.
Nawet przez łzy, tli się do końca swoich dni.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.