"Co z tego że życie dalej się toczy..Lecz Ciebie nie zobaczą już moje
oczy.Bo to moje oczy zdradzają cierpienie,to one widziały jak rodzi się i
umiera moje marzenie"{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam - gdzie
kochamy.Spoczywaj w spokoju EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
Chociaż Jesteś wśród gwiazd,
Twoja cząstka pozostała posród nas
Pokój Twojej Duszy Aniele((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice
Życie jest jak podróż ,gdy dotrzemy na miejsce ,spotkamy się z Tobą kochany
synku....
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Emilku dla Ciebie♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją
Duszę...Zostawiam modlitwę...Odpoczywaj w pokoju....Światełko i modlitwa dla
Ciebie...Emilku.
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc mój kochany syneczku...kocham Cię ....
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. TOMASZA CHLIPAŁY
• Na zawsze w naszych sercach .
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Tęsknimy...te słowa nie określą naszego żalu,nie pokażą bezsilności
wobec smutku... nie ma Was z nami...zostaliśmy tu sami,z ogromnym bólem....{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy tak wiele...odebrano nam nasze Skarby...pozostała nam tylko tęsknota
i malutkie światełko nadziei,że jeszcze kiedyś odzyskamy to,co
straciliśmy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:"(*
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Emilka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ludzie żyją tak długo,jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i
kochajac..... (*)(*)(*)MODLITWA I NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
Emilku światełko do samego nieba może spotkałeś tam mojego syna Kamila
bądzcie szczęśliwi w niebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Spoczywaj w pokoju, modlimy się za Twoja duszę EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Oni ciągle przecież żywi,
Nadal wytrwale są wśród nas,
Ich dusze przy nas pozostały,
Tylko ich ciała zabrał czas.Emilku Światełko Za Wczoraj I Za Dzisiaj.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.