Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
348290
Zapalone ponad rok temu
mama Tomka Konopskiego
Odszedłeś... Posypały się gwiazdy, na pół pękło serce, rozkrzyczało się niebo błyskawicami, świt rozpłakał się deszczem, zegar stanął ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Przychodzi taki dzień, w którym już nie ma pytań. Nie ma zaciskania powiek, są tylko wspomnienia i jedno marzenie... by spotkać się z Tobą znów..." [*].
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemyslaw Liszka
Nasza codzienna pamięć „Jedna łzę Ci wyślę , łzę tęsknoty. Jeden włos , ten co o dotyk Twój prosi. I jeden uśmiech taki smutny. I jedno serce moje, Takie Twoje , że aż obce. „
Zgłoś SPAM
mama Kasi Bednarz
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność” {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołka Natalci***
..... Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...Emilku...{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Jolanta,Roman,Jarosław Lewandowscy
Nie widzimy Cię, lecz jesteś, nie wiemy gdzie ,lecz jesteś , będziesz , my też tam będziemy i spotkamy się kochany.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ANETKI JUCHA
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE EMILU
Zgłoś SPAM
mama Rafała
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Lecz oni ciągle przecież żywi, Nadal wytrwale są wśród nas, Ich dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas.
Zgłoś SPAM
mama ANI
dla Emilka
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba lecą....Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie nasze dzieci ukochane.....[*] ....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Emilu...Zamykamy w sobie ból,ukrywamy swą tęsknotę,bo chociaż wiemy, że nie wrócisz do nas już, wciąż nie chcemy wierzyć w to,boimy się nawet myśleć o tym! [*][*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Kiedy śmierć przyjdzie po mnie,będzie moim najlepszym przyjacielem.Kiedy przyszła po moje dziecko stała się moim najgorszym wrogiem.(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamięć... Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie... Jesteś z nami nadal i na zawsze już pozostaniesz..
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy.....{*}{*}
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1139   1140   1141   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012