Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....Odpoczywaj.....Emilku
Zgłoś SPAM
Ptak
Emil, przecież jesteś! Przytul bliskich, którzy tak cierpią! Rozpacz do
niczego nie prowadzi i Ty to wiesz.
Zgłoś SPAM
Elżbiera Chmielewska
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Siostra ś.p. Tomasza Chlipały (*) SPOCZYWAJ W POKOJU (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Jest Coś Co Wszystkiemu Się Opiera...Jest Pamięć A Ona Nigdy Nie
Umiera...Emilku
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Do końca naszego żywota nic muru miłości do Ciebie nie skruszy ,
a odwieczna tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć (♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże,zamień mnie w wiatr....przemierzę wzdłuż i wszerz przestworzy nieba
świat...czego w nim szukam ,wiesz....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
smutek w sercu, łza spływa po twarzy , modlitwa co nas łączy i
miłość...., która się nie kończy..
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
Emilku światełko mej pamięci niech zawsze płonie
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Ci, których kochaliśmy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są
wszędzie tam - gdzie my jesteśmy". W naszych wspomnieniach i naszych
modlitwach. ......) ..♥
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Emilkowi,nasza codzienna pamięć...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tam na dnie Tam jest Twoje miejsce Którego nikt nie znajdzie Tam w sercach
bliskich na zawsze będzie Twój pokój Twój ślad bliskich wielka miłość
która Cię otula każdego dnia EMILKU ♥♥♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.