Justynko, nie Jesteś nieobecna, Jesteś tylko niewidzialna.
Patrzysz oczyma pełnymi uśmiechu w nasze oczy pełne łez.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Dla Ciebie Justynko [*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zapalam światełko i zanoszę modlitwę za Ciebie Justynko .
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Pamiętam na zawsze ! (*)[*](*) Tu na Ziemi nikt o Tobie nie zapomni Justynko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo chcemy być z Wami, czuć Waszego serca bicie, za każdą taką
chwilę oddalibyśmy całe życie.....
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO...******
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
"Bóg sam wybrał czas." Tylko dlaczego tak krótki.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[+++]].Płomyk znicza,niech nigdy Ci nie zgaśnie. Zostawiam modlitwę [[+++]]
Zgłoś SPAM
Mama Julci Flis
Zapalam swiatełka pamieci za te wszystkie dni nieobecnosci.PAMIETAM. Dziekuje
za wierna pamiec o Julci (*****************)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
DOBRZE WIEM, JAK TO BOLI...ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE (*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
"Drogi Pana nie sa naszymi drogami..."
Pamiec i modlitwa(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Justysiu,do jutra Kochanie....
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij Aniołku.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pochylam głowę i zostawiam
swoją Modlitwę i Pamięć dla Ciebie[*]
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Justynko, śpij spokojnie kochana...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udręczone nasze serca, dobra i tkliwa noc aksamitnym otula
płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce, nieodłączny i
wierny lęk po policzku głaszcze...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.