Kochamy Cię i strasznie tęsknimy NASZA KOCHANA JUSTYSIU.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani J i żona Stefana Jaciuk
Justynko sobotnie światełko niech Ci oświeca Twoją duszyczkę w niebie .
Zgłoś SPAM
Halina
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko dla Ciebie Justysiu.
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko mojej pamięci Justynko...
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Pamiętam.... [*]
Przytulam mocno Twoich najbliższych...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje..Czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę...tu zostaje.W naszych ,myślach,w naszych sercach ,w
naszych marzeniach.Światełko dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
Natalia
Nie umiera ten kto trwa w pamieci zywych...
Opiekuj sie Aniolkiem Danielkiem Pelka...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Justysiu Śliczna...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
...Mijamy się za szybko, o krok, o uśmiech, o uścisk dłoni i chwile co
moglibyśmy dzielić,a później nigdy nie uda się tego dogonić.. [*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Stracić kogoś... To tak,jakby zatrzymać czas, Aby nigdy nie było już jutra,
Bo wszystko nagle staje się nieważne. Stracić kogoś... To tak,jakby samemu
wydać ostatnie tchnienie..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Wierzę, że jeszcze spotkamy się, w kolejnym lepszym
życiu.....Światełko i modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.