Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
428663
(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
9. Rocznica
Justynko, pamiętam. Czas tak szybko płynie... Śpij spokojnie, chociaż to za wcześnie na wieczny sen... całe życie za wcześnie...R.I.P.
Zgłoś SPAM
Urodziny...
Justynko, pamiętam... ♥
Zgłoś SPAM
WIELKI CZWARTEK 2020 R. 9 KWIECIEŃ
«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะD Dzisiaj pamiątka pierwszej Mszy świętej, Dzień najważniejszy każdego Kapłana, Dla swego ludu, z miłości niepojętej, Ustanowiony przez Chrystusa Pana. W tym dniu zapalam Ci Justynko, tysiące światełek w tym trudnym dla nas wszystkich okresie..................Halina D. z rodziną..«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Nie ważne ile czynimy, lecz ile miłości wkładamy w czynienie. Nie ważne ile dajemy, lecz ile miłości wkładamy w dawanie. (Matka Teresa) JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM, NIECH NIGDY NIE GAŚNIE ((*)).
Zgłoś SPAM
W prawdziwej miłości rozgrywa się ciągła walka o prawdziwego siebie, o tego, który ma być wyzwolony, czysty, szeroki, wielki, biegnący wprost do Boga. Mówić o miłości to mówić o cierpieniu, o krzyżu dla siebie, o wyzwalaniu siebie. (ks. Jan Twardowski, Tylko miłość się liczy) Zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci w ten majowy poranek, niech nigdy nie gaśnie ((*)).
Zgłoś SPAM
Urodziny...
Zabrakło jednego serca, a wielu tak ciężko dalej żyć... Justynko, dużo szczęścia TAM...
Zgłoś SPAM
Tłumaczył że wieczność jest tylko jedna że już są razem chociaż się nie widzą ... przecież tylko nieobecni są najbliżej (O nieobecnych, ks. Jan Twardowski) Zapalam światełko mej pamięci, niech zawsze jaśniutko płonie ((*))
Zgłoś SPAM
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób
Zgłoś SPAM
WIELKANOC 2018r.
❤️*❤️*❤️

Światełko pamięci na Wielkanoc dla Ciebie kochana Justynko.
Zgłoś SPAM
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM W NIEDZIELE PALMOWĄ, NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*)) Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy bliskim życzę dużo zdrowia, radości, pokoju i miłości oraz wiary, że kiedyś wszyscy będziemy razem w niebie.
Zgłoś SPAM
Ku pamięci 17 marca 2018r.
"W daleką podróż zabrał Cię Bóg.

Jedną nadzieję Nam dając,

Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg,

Ci, którzy tutaj w bólu zostali..."
Zgłoś SPAM
Wiara przy wierze nadzieja przy nadziei jak skowronek poważny i śmieszny za mały w przestworzach tylko miłość jak morze od morza do morza (Tylko, ks. Jan Twardowski) ZAPALAM JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI, NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*))
Zgłoś SPAM
22 02 2018r.
Droga Justynko bądź szczęśliwa wśród aniołów
Zgłoś SPAM
Smierć ukochanego męża 16.02.2018r
Odszedłeś ode mnie a ja tak bardzo tęsknię
Zgłoś SPAM
Powtarzaj ludziom, których kochasz, że ich kochasz. Miłość ludzi żywi się dobrymi słowami. I starsi, i dorośli, i potężni łakną dobrych słów. (Oscar Wilde) JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM W TEN CZWARTKOWY PORANEK ((*))
Zgłoś SPAM
14 02 2018r.
WALENTYNKOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE JUSTYNKO
Zgłoś SPAM
Przyjazń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a miłość prawdziwą po tym, że nic nie może jej zniszczyć ( Antoine de Saint-Exupery) JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM, NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*)).
Zgłoś SPAM
Skąd wiem, że Bóg mnie kocha? Bóg nie może nie kochać, bo nie byłby sobą. Dlatego stał się człowiekiem, by kochać człowieka.Miłość Boga Ojca do nas jest miłością do swojego Syna. Gdyby nas nie kochał, nie kochałby własnego Syna. (ks. Jan Twardowski, Tylko miłość się liczy) JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM, NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*)).
Zgłoś SPAM
Bukiecik dla Ciebie Justynku.
Zgłoś SPAM
16 01 2018r.
DLA ŚWIATA BYŁAŚ CZĄSTKĄ
DLA NAJBLIŻSZYCH CAŁYM ŚWIATEM

..................ODPOCZYWAJ W SPOKOJU JUSTYNKO KOCHANA
Zgłoś SPAM
Ku Pamięci 5 stycznia 2018r.
„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny ,Spoczywaj w spokoju droga Justynko.
Zgłoś SPAM
05-01-2018 r
Deszczo­we dni, czar­ne chmu­ry. To wszys­tko kiedy Cię nie ma. Mam tyl­ko Twe zdjęcia - co wiele znaczą. Mam tyl­ko Nasze wspom­nienia. Wy­daje mi się , że jes­tem sa­ma. Choć wokół ty­lu jest ludzi. Smu­tek ocza­mi mi się wy­lewa. I gorzkie łzy po twarzy gu­bi. Chciałabym cho­ciaż na chwilę. Przytulić się do Ciebie. Powiedzieć Ci jak bardzo mi Ciebie brak. Jak tęskno mi do Ciebie.JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
"Tylko wiara i nadzieja są zdolne pokonać rozpacz."
Jozeph Fohat
Zgłoś SPAM
02 01 2018r.
*+*+*+
Światełka Noworoczne dla Ciebie Justysiu.
Zgłoś SPAM
"Dobroć serca jest tym co ciepło słońca Ona żyje ... Tak jak wspomnienie po Tobie ." Dziekuję za wspólne trwanie .Nie zawsze mogłam zapalić światełko(operacja ,trzy pobyty w szpitalu w ostatnim okresie) Twoim najbliższym życzę zdrowia w Nowym Roku. Krystyna
Zgłoś SPAM
Boże Narodzenie 2017r.
☀❤️ :❤️☀❤️ Wszystko na świecie prędko przeminie, Płomienie zgasną, woda przepłynie, Przeminie radość i to, co boli, Czasy nieszczęścia i czasy niedoli. Minęło szczęście, przyszło cierpienie, i pozostało tylko wspomnienie... ❤️☀❤️ :❤️☀❤️ Niech Święta Rodzina czuwa nad Tobą droga Justyko. ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Z okazji zbliżających się Świąt.. życzę najbliższym P.Justynce - Magicznych Świąt Bożego Narodzenia, niech pod świąteczną choinką znajdzie się Radość, Szczęście ,Życzliwość, wzajemne Zrozumienie i spełnienie Marzeń w Nowym 2018 Roku!
Zgłoś SPAM
23 12 2017r.
*+*+*+*
WŚRÓD NOCNEJ CISZY GŁOS SIĘ ROZCHODZI.....
Zgłoś SPAM
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM W ŚRODOWY PORANEK, NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*)) Bliskim na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2018 Rok życzę dużo zdrowia i miłości oraz nadziei, która pozwoli nam trwać aż do spotkania z Wami w Bożej wieczności Jadwiga
Zgłoś SPAM
,,Tylko miłość niewygaszona żywą pamięć zachowuje O tych, którzy odeszli O tych, którzy odchodzą Za zasłonę powietrza Za którą skrzypce grają Coraz ciszej. " Zapalam światełko na kilka najbliższych dni.
Zgłoś SPAM
02 12 2017r.
********))
Niech dobry Bóg zawsze za rękę Cię trzyma
Zgłoś SPAM
Ku Pamięci 1 grudzień 2017r.
„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny.
Zgłoś SPAM
07 11 2017r.
*****Listopadowe kwiaty,światełko i modlitwa dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
Ku Pamięci 4 listopada 2017r.
»̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆«_

Pozostały wspomnienia,
które już nie wrócą,
które ranią serce
i tak bardzo smucą...

»̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆«_
Zgłoś SPAM
Ku Pamięci 3 listopada 2017r.
W zadumie i ciszy pozdrawiam
życząc zatrzymania się na chwilę
w refleksji nad kruchością naszego życia
i protegą naszej pamięci dzięki której
ci co odeszli ciągle żyją wśród nas....:)*
Zgłoś SPAM
,,Dzień jesienny tak cicho Jak liść zżółkły opada; Złoto ma z października Smutek ma z listopada. I w ten smutek złotawy, I w ten płomyk zamglony Przybrały się Zaduszki Jak w przejrzyste welony. Płoną świeczek szeregi, Płoną świeczek tysiące, Powiewają płomyki Zamyślone i drżące. Więc płomykiem jak dłonią, Dłonią ciepłą i jasną, Pozdrawiamy tych wszystkich, Których życie już zgasło."
Zgłoś SPAM
1 LISTOPAD
ŚWIĘTO ZMARŁYCH Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień...1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH już nie ma wśród nas... kochamy nadal, więc pamiętamy. Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?” Zabierasz tych, co mają serca szlachetne. A ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają. Kiedy już opuszczam bramy cmentarza... zmarłe dusze żegnam powoli... Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję... że za rok tu przyjść mi pozwoli... autor: Orchidea
Zgłoś SPAM
Maleńka chwilka jak oka mgnienie zabrała wszystko nic nie zostało zabrała ze sobą radość cierpienie jak by wszystkiego jej było mało To wieczność będzie jej główną siłą ona to życiu nadzieję daje chwila zadumy nad bliskich mogiłą nad tym co mija i co zostaje My wspominamy choć pamięć zawodzi Wasze uczynki potknięcia i twarze głośno rozmawiać dziś się nie godzi modlitwę szeptaną przyjmijcie w darze O przyjaciele których już nie mamy Ten dzień pamięci Wam się należy Jasny płomień znicza w podzięce Wam damy i bukiet kwiatów co na grobie leży [*]
Zgłoś SPAM
1 listopad, Wszystkich Świętych. Kiedyś będzie też naszym świętem. Nie lubię listopada to miesiąc spadających liści, spadających łez i spadających serc... i ogołoconych ze szczęścia gałęzi życia. Twojej Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
01 11 2017r.
****Światełko i modlitwa za spokój Twej Duszy Justynko.
Zgłoś SPAM
Jest tylko jeden taki dzień w roku gdzie przy mogiłach stoimy do zmroku, w złocie chryzantem, przy blasku zniczy biegnących godzin nikt z nas nie liczy… Przejrzysta mgiełka grobami się snuje mistyczny nastrój dokoła panuje… obecność czyjąś czujemy wokół kochanych osób przybyłych z obłoków…
Zgłoś SPAM
Na cmentarzu płomyki złote i groby w chryzantemach. Ludzie przyszli tu z myślą o tych, których już nie ma. Wspominają drogie imiona, zasłaniają lampki przed wiatrem, dla tych bliskich wieńce zielone i bukiety jesienne pełne kwiatów. ("Święto Zmarłych" - Bechler H.) Zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci przed zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, niech zawsze płonie ((*)).
Zgłoś SPAM
12 10 2017r.
*****
Jesienne światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
01 09 2017r.
***********

Jedna chwila wystarczy aby życie stało się tęsknotą.

*************************************************************
Zgłoś SPAM
To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci... Że nikt tego nie odwróci... Pozostały nam wspomnienia... Smutek w sercu... łza na twarzy... Której nikt nie zauważy... I modlitwa co wciąż łączy... Miłość... która się nie kończy.
Zgłoś SPAM
17=08=2017 r
Wierzymy jednak bólem zajęci. Że Bóg Cię przyjmie w swoich włościach. Ugoszczą także wszyscy święci. Widząc miłego sercu gościa. Ciesz się w niebiosach zacnym gronem. Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone. To nie oznacza zapomnienia. DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA ZAPALONE MOIM BLISKIM W CZASIE MOJEJ NIEOBECNOŚCI.
Zgłoś SPAM
09 08 2017.
***))
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło.
sprawmy, aby nigdy nie zgasło.
Zgłoś SPAM
„Przez śmierć tracimy ten świat,
ale zyskujemy raj.
Życie doczesne gaśnie, ale życie wieczne
się zaczyna.”- św. Augustyn
Zgłoś SPAM
04 07 2017r.
((*))
Codzienność wspomnieniami płacze.....
Jedno życie które odeszło cały świat zmieniło.
Zgłoś SPAM
,,I pustka … I brak kogoś , Kto szedł wspólnym życiem , Wspólną drogą… Płomień świecy I wspomnienie , I nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg… Módlmy się Tak chciał Bóg..."
Zgłoś SPAM
…Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,
Gdy w sercu pustka, smutek i żal…
Tak trudno śmiać się razem z innymi…
Gdy wiemy, że Ciebie już nie ma wśród nas...
Zgłoś SPAM
,,Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest wspomnienie? radością,tęsknotą, smutkiem,pragnieniem. żalem .i błaganiem ....."
Zgłoś SPAM
16 06 2017r.
Są łzy,których nikt nie osuszy.
Są serca,które zawsze będą krwawić.
Zgłoś SPAM
,,Nic już nie będzie tak samo... Została tęsknota i gorzkie łzy Ale... WSPOMNIENIE pozostało... Szczęśliwych razem spędzonych dni. WSPOMNIENIEM się tylko żyje Uśmiecha się człowiek lub smuci Lecz to co w życiu minęło ...Niestety- już nigdy nie wróci. "
Zgłoś SPAM
26-05-2017 r
Matka, bez kwiatów i bez życzeń. Matka, ze łzami w oczach od rana. Matka do której nikt nie zadzwoni Nikt dziś nie powie Mamuś kochana. Matka, odwracająca wzrok na ulicy od młodych ludzi z bukietami. Ta, która dziś jest cała krzykiem. Matka, żyjąca wspomnieniami.
Zgłoś SPAM
║║ ║║║ ║║║║║ ║(¯`*´¯) (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)v´¯) ║(¯`v´¯)۰̮̑●̮̑۰´¯)NIECHAJ PŁONIE... (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)¸_)WIEKUIŚCIE... ║(_¸*¸_)ŚWIATEŁKO MOJEJ ║║║║║PAMIĘCI ║ ║║ Dziękuję Kochani za pamięć o moich chłopcach.
Zgłoś SPAM
• Są chwile, gdy trzeba cały ból wykrzyczeć bez jednego słowa, łzami, które w ciszy przemkną się po twarzy, choć czas je wymaże, krzyczeć będą ciągle rozerwaną duszą, ----niechaj łzy płyną, -----one upaść muszą. Umrzeć to zbyt mało aby przestać BYĆ. •
Zgłoś SPAM
,,A ból nie mija...
Zatapia się w nas,
przepełniając smutkiem –
najgłębszym z możliwych...
Wiecznym. "
Zgłoś SPAM
Urodziny...
Justynko, śpij spokojnie, chociaż to o całe życie za wcześnie... pamiętamy o Tobie...
Zgłoś SPAM
01 05 2017r.
Bukiecik urodzinowy i tysiące światełek
wysyłam Ci Justynko do nieba
Zgłoś SPAM
28 04 2017r.
Światełko dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
Ks. Piotr Augustyn Faliński Dlaczego dlaczego Boże tyle cierpienia bólu palącego od środka tyle goryczy i niezrozumienia tyle miłości w bolesnym przebraniu że tyle ludzkich doświadczeń nieogarnionych potęgą rozumu dlaczego Boże tyle pytań pod Twoim adresem dlaczego ...... ? Ty wiesz najlepiej Potęgo Miłości i milczysz prowokując do stawiania pytań
Zgłoś SPAM
Bóg otworzył Ci bramy niebios a nam zostawił smutek i łzy.
Zgłoś SPAM
25 02 2017r.
Tam,gdzie kwitnie nadzieja nadzieja a szczęście ma zapach róż, po stronie tęczy,kiedyś spotkamy się znów.
Zgłoś SPAM
21-01-2017 r
Kto usłyszy gdy zawołam kto mi rękę poda. Wszystko we mnie w środku krzyczy łzy płyną jak woda. Więc ocieram łzę co spada i zaciskam dłonie. Nad mogiłą Twoją stanę i tam łzę uronię. I zapłaczę nad swym losem że sama zostałam. Teraz kiedy Ciebie nie ma wiem jak Cię Kochałam.
Zgłoś SPAM
,,Odeszli w ciszy mrok już ich nie ma a po nich została tylko cisza i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma to cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos..".
Zgłoś SPAM
Tęsknota nigdy nie minie, powraca co dzień z chwilą przebudzenia, a kończy wraz z zaśnięciem i tak będzie do końca naszych dni. `•.¸(``•.¸ ¸.•`´)¸.•`´) «´¨ •.¸Pamiętam! .: ( ¸.•`´(¸.•`´ ``•.¸
Zgłoś SPAM
13-01-2017 r
Morze płomieni,grób w kwiaty strojny. Słowa rozmowy z bliskim z za świata. A po policzku łza gorzka płynie. Cicha modlitwa do nieba wzlata. Przy grobie bliskich słowa modlitwy. Zapewnień ciche słychać rozmowy. Że kiedy na nas przyjdzie ta chwila. To się złączymy w ich świecie nowym. Jest początek i koniec musi być.
Zgłoś SPAM
05 01 2017r.
Niech Gwiazda Betlejemska zaprowadzi Cię do św. Rodziny
Zgłoś SPAM
Na Nowy Rok
Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc, i niech zostanie na 12 miesięcy z Wami nie tylko w tę Sylwestrową noc....do siego roku Kochani
Zgłoś SPAM
30 12 2016r.
Niech Święta Rodzina zaopiekuje się Tobą Justynką.
Zgłoś SPAM
.......................................*Ӝ*                   *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ*                 *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ*                   *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ*                 *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ*               *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ*              Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ*                      █                ✫”˜˜”*°•._✫˜”*°••°*”˜_✫.•*”˜˜”*°•✫ Bożonarodzeniowe światełko pamięci!
Zgłoś SPAM
24.12.2016r
Wigilie siadam do stołu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę się z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta opłatek trzymam w drżącej ręce,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Zgłoś SPAM
Dziś w wieczór wigilijny, gdy będziemy się dzielić opłatkiem z Wami będą nasze serca. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Twoim najbliższym: Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy.Krystyna..
Zgłoś SPAM
Dziś w wieczór wigilijny, gdy będziemy się dzielić opłatkiem z Wami będą nasze serca. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Twoim najbliższym: Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy.Krystyna..
Zgłoś SPAM
★_★_★_ W I G I L I A _★_★_★ A D. 2 0 1 6 _★_★_★ Tylko raz w roku są takie święta, gdy nikt nikomu krzywd nie pamięta. Jest tylko jeden taki dzień w roku który zaczyna się o zmroku. Jest wtedy cicho i uroczyście i śnieg za oknem lśni srebrzyście. A kiedy pierwsza gwiazdka wschodzi to wtedy wszyscy starzy i młodzi biorą opłatek w swoje ręce i życzą sobie najgoręcej : zdrowia, radości i miłości A w Nowym Roku – pomyślności. DLA CIEBIE WIGILIJNA LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA.♡♡♡ A TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ MIŁEJ PEŁNEJ POGODY DUCHA SZCZĘŚLIWEJ I SPOKOJNEJ WIGILII I ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA _★_★_
Zgłoś SPAM
24-12-2016 r
W Adwentowej ciszy czekamy na przyjście z nieba. Tego co kiedyś w żłobie dziś w białym opłatku chleba. Chociaż niepokój i trwoga serca i dusze ogarnia. Czekamy aż je oświetli betlejemska latarnia. Ona na zbawienie człowieka przyniesie nadzieję. Tam gdzie maleńka miłość nasze serca ogrzeje.
Zgłoś SPAM
23 12 2016r.
Bożonarodzeniowe Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
Wspomnienie zostaje na zawsze
Zgłoś SPAM
Księga życia jest najważniejszą księgą,której nie można otworzyc ani zamknąć wedle własnego wyboru...
Zgłoś SPAM
"Bliskość, która przywraca ci kształt. On odszedł. Kiedy odchodzi człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą się wdziera tęsknota. Tęsknota - głód bliskości " Odkupienie - fragm. Jan Paweł II.
Zgłoś SPAM
28 listopad 2016r.
Dziękuję Justynko twojej Mamusi za zapalone światełka pamięci, za piękne słowa dla mojej Magdzi podczas mojej dłuższej nieobecności w domu. Moje myśli i serce zawsze jest przy Was Drogie Dzieci ...
Zgłoś SPAM
2-11-2016
Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecone. Pyłki chryzantem wypełniają powietrze. Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą. Kołysząc się lekko na wietrze. Nad grobem bliskich nam osób. Odżyją wspomnienia obraz ich życia powróci. Obraz którego zapomnieć nie sposób. Obraz który nas cieszył a dzisiaj smuci. Nie ma gorszego bólu niż świadomość. Że to co było, nigdy już nie wróci.
Zgłoś SPAM
Helena Wielgus Święto zmarłych Kwiat chryzantemy w wielu barwach się mieni zachwyca swoją urodą jest to kwiat jesieni. Jesień to czas zadumy nad przemijaniem człowieka nad tymi którzy odeszli i tym co nas czeka. Kładziemy chryzantemy na mogiłach bliskich oni w tym dniu wspomnień żyją w sercach naszych. Stojąc nad mogiłami zadumani nad przyszłością smutek w blasku świateł przeplata się z wiecznością. Chryzantemy złociste wśród zniczy blasku nie mają stoją w wielkiej zadumie nasz smutek wyczuwają. Smutne światełko w ten listopadowy dzień.
Zgłoś SPAM
1.11.2016r
Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta. Tych, co rozstali się z nami. Święto rozsnute mgliście. Nad jesiennym, zadumanym światem, Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą, Zmiotą z grobu zeschłe liście, Położą kwiatek.Modlitwa połączona z miliomami światełek dla Ciebie Justynko ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
1-11-2016
Jest taki dzień w roku kiedy refleksja w serce się wkrada. Deszczowy zazwyczaj i zimny - to dzień 1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH nie ma wśród nas kochamy nadal, więc pamiętamy. DZISIAJ JEST TWOJE ŚWIĘTO JUSTYNKO MYŚLAMI I Z MODLITWĄ JESTEŚMY Z TOBĄ.
Zgłoś SPAM
To nie prawda, że Ciebie nie ma Jesteś wciąż, jesteś z nami W szeleście liści jesienią I w trawie pod stopami To nie prawda, że Ciebie nie ma Jesteś wciąż, jesteś z nami Tańczysz w tęczy po deszczu I pachniesz poziomkami To nie prawda, że Ciebie nie ma Jesteś wciąż , jesteś z nami W uśmiechu, we wspomnieniu We łzach i pod bzami Jesteś w naszym kochaniu W sercu, w głowie, w mówieniu W myślach , w każdym oddechu. w każdym cichym westchnieniu. /Halina Surmacz/
Zgłoś SPAM
1 Listopad 2016r.
Wielkiej zadumy dzisiaj czas, o Tych co odeszli, o Tych co jeszcze tak niedawno byli wśród nas... Justynko Kochana
Zgłoś SPAM
5 październik 2016r.
Byliście radością, która dostrzega piękno małych rzeczy, zerwaną młodością, naszą miłością, którą nam odebrano, ale Bóg liczy łzy wszystkich osieroconych Rodziców i układa je w najpiękniejsze kwiaty miłości. Dla Ciebie, Justynko te bukiecik fioletowej lawendy nabrzmiałej kolorem wspomnień za tym, co było, co dla nas znaczyło.... Dziękuję za pamięć o mojej Magdzi...
Zgłoś SPAM
29.08.2016r.
Byliście radością, która dostrzega piękno małych rzeczy, niedokończona młodością, naszą miłością, którą nam odebrano Justynko Kochana, zawsze w moim sercu, i w mojej pamięci ...
Zgłoś SPAM
"Płyną w rzekach wody, Następują po sobie pory roku, Obraca się Ziemia. Świecą gwiazdy, Wieją wiatry, Kołyszą się drzewa. Na pozór nic się nie zmienia. Wszystko trwa nadal Wciąż od wieków doskonale. Tylko ludzie... Cierpią i odchodzą. Tylko Ciebie już nie ma..."
Zgłoś SPAM
,,A Ty z mgieł szalem otulony
stąpasz po nieba przestrzeni
tam znana Ci każda strona
gościem tu byłeś na ziemi"
Zgłoś SPAM
,,Odeszli bliscy, zginęły marzenia, cichutkie szepty przytłumił płacz. Często do nas wracają wspomnienia zmienione nieco przez upływający czas. Wracając w krainę przeszłości szukamy śladów, które zatarł wiatr......"
Zgłoś SPAM
27.06.2016r.
Justynko, pamiętam, zawsze pamiętam o Tobie, ale moje przerwy w pobytach w szpitalu są teraz takie krótkie, ze ledwo zdążam napisać coś dla Magdzi. Bądź szczęśliwa w swoim Niebie, Aniołku...
Zgłoś SPAM
...) nikt nie umiera. Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz, z których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko, co istnieje pod słońcem, ma jakiś cel. Paulo Coelho „Piąta Góra”
Zgłoś SPAM
1.06.2016r
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko Przyniosę kwiaty najpiękniejsze A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko utulę w myślach skromnym wierszem. A ja dziś światło Ci zapalę I kołysankę cicho zaśpiewam I chociaż poczta nie dochodzi Mój śpiew doleci dziś do nieba a ja Ci dzisiaj Moje Słońce Przyniosę swoje serce w darze Serce zranione, obolałe Bez oczekiwań i bez marzeń.
Zgłoś SPAM
15.05.2016
My, matki w czarnych welonach już do końca swych dni. My, matki patrzące tak w przeszłość wciąż łza na rzęsach nam lśni. My, matki żyjące z dnia na dzień w tęsknocie za dziećmi swymi. My, matki nieutulone w boleści tak bardzo cierpimy, cierpimy.. wiersz autorstwa Haliny Surmacz. Dla Ciebie Justysiu
Zgłoś SPAM
,,Jak wątłe jest życie - nie myślimy o tym, w biegu spraw naszych, w kołowrocie zdarzeń. Gdy w jednej chwili, w ułamkach sekund śmierć nam odbiera okruchy marzeń... I cóż pozostało, kiedy pęka serce? Łez twoich cichych się wstydzić nie trzeba. Gdy w uszach dudni pytanie" DLACZEGO ? " ich dusze jak ptaki wzlatują do nieba..."
Zgłoś SPAM
05.05.2016
Margit Sandemo „Jak żyć, kiedy ktoś, kogo się pokochało bardziej niż samo życie, odszedł na zawsze? Co robić, kiedy nieznośny ból rozsadza serce, kiedy dusza jest niczym pulsująca rana, wciąż na nowo rozdzierana przez wspomnienia i tęsknotę? Co wtedy człowiekowi pozostaje?
Zgłoś SPAM
01.05.2016

kiedy odchodzą Anioły na wietrze pozostaje trzepot ich skrzydeł. W dniu Twoich urodzin Justynko. Rodziców przytulam
Zgłoś SPAM
,, W samo południe zgasło słońce, z papieru przestały pachnieć kwiaty..."
Zgłoś SPAM
Nic miłości nie pokona, choć niebo ciemnieje,
Wiarę w sercu trzeba mieć.
Wiem, że kiedyś wrócisz do nas, trzeba mieć nadzieję,
Co silniejsza jest niż śmierć...
Zgłoś SPAM
Cierpienie w miłości ma swój sens. Jest jedyną możliwością sprawdzenia miłości. Nieważne jest, jak kto cierpiał, ale dlaczego cierpiał. Jeżeli cierpiał z miłości do drugiego człowieka, to jego cierpienie jest świadectwem miłości. Potwierdza jego miłość. Prawdziwa miłość szuka trudnych dróg.. Ks.Twardowski
Zgłoś SPAM
,,Człowiek umiera... Znowu za szybko!!! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało!!! "
Zgłoś SPAM
ABY ZMARTWYCHWSTAŁY CHRYSTUS OBUDZIŁ W NAS TO,CO JESZCZE UŚPIONE, OŻYWIŁ TO CO JUŻ MARTWE. NIECH ŚWIATŁO JEGO SŁOWA PROWADZI NAS PRZEZ ŻYCIE DO WIECZNOŚCI.. Najbliższym życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś SPAM
23.03.2016
ten wiersz jest mojego autorstwa........Gdzieś TAM lepszy jest świat. Gdzieś TAM Niebo tańczy blisko gwiazd. Gdzieś TAM nie ma bólu ani łez. Gdzieś Tam tajemnicza kraina jest. Więc, kiedy zamkną się oczy moje. Pójdę , gdzie Niebo całe w gwiazdach tonie. Gdzie nie ma bólu, gdzie nie ma łez. TAM, gdzie tajemnicza Kraina jest. Zobaczę wtedy mych bliskich, kochanych. Szczęśliwych łez, nie będzie TAM granic. Będziemy radośni- wszyscy weseli. Bo nigdy nic , już nas nie rozdzieli. Uśmiechów całusków nie będzie końca. Bo to KRAINA BOGA OJCA
Zgłoś SPAM
Wielkanoc 2016 rok
Odeszłaś - my zostaliśmy, aby Ci mówić każdego dnia, że miłość nigdy nie ustaje, chociaż wspomnienie boli, obrazy pamięci, jak odłamki lustra kłują sumienie, serce krwawi i krzyczy bezgłośnie niezrozumieniem - dlaczego? Justynko, zawsze w moim sercu ....
Zgłoś SPAM
12.03.2016
frag. wiersza Anny Zajączkowskiej dla Ciebie Aniele .....Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą.....Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. ...
Zgłoś SPAM
10.03 2016r
Pewnego dnia dziewczynka zapytał Boga ,, Dlaczego zabierasz tylko dobrych ludzi ??'', a Bóg mu odpowiedział: gdy masz ogród pełen kwiatów, które kwiaty zabierasz do domu ? Te, które są najpiękniejsze aby go rozświetlały i czyniły cudownym....Światełko PAMIĘCI Justynko (**)Dziękuję za pamięć i światełko.
Zgłoś SPAM
,,Bez Ciebie świat to szara jesień. A każda pora dnia Nam smutek niesie. Bez Ciebie świat nie ma uroku. Gdy w sercu burza trwa I znika spokój. Bez Ciebie świat Wieczna tęsknota. Do dawnych pięknych lat. "
Zgłoś SPAM
,,Ty przecież gdzieś być musisz .Musisz gdzieś być Gdzieś daleko się teraz uśmiechasz A może tu - blisko Ty przecież gdzieś być musisz Musisz gdzieś być Istniejesz na pewno Choć może za górą niejedną I za niejedną rzeką Ale istniejesz, na pewno Ta wiara dodaje sił."
Zgłoś SPAM
,,...tam na dnie
został Twój ślad
głęboko tam
wciąż Twoja uśmiechnięta twarz
tam na dnie
został Twój ślad
i wielki żal
bo świat się pomylił...!!! "
Zgłoś SPAM
Nie płacz serce ♥ W starym albumie dziewczęce warkocze, młodzieńcze uśmiechy, przyjaźnie, miłości, spojrzenia najbliższych... Niestety w marszach żałobnych odeszło wielu. Nie dają znaku jak im się wiedzie, czy wyjdą nam na spotkanie.. W starym albumie wciąż pachną kwiaty.. Nie płacz serce za tym co minęło.. " Nie da się serce wciąż płacze "♥ /Irena Hryncewicz - Chlebna/
Zgłoś SPAM
Są chwile, w których brakuje słów,
są chwile, w których brakuje łez
i pozostaje tylko milczenie.

❤,҉,
. ❤՝՝ϡ❤
¨˜“~ )¸.~“˜¨
¨˜“~)/¸~˜¨_
Najjaśniejsze światełko pamięci!
Zgłoś SPAM
Le Jour de la Saint-Valentin
Walentynkowe światełko dla Ciebie piękna Justynko ...
Zgłoś SPAM
."Pamiętajmy o Tych, co od nas odeszli, byli pośród nas, z nami czas dzielili. I chociaż dzisiaj Ich już z nami nie ma, pamięć po sobie nam pozostawili. Pamiętajmy o Nich, niech żyją w pamięci, będziemy bogatsi o ich obcowanie. A nasza wędrówka w zaświaty mniej straszna, kiedy wyruszymy bliskim na spotkanie. Może, gdy w pamięci będą przywołani, popatrzą na nas ze swoich zaświatów. Natchną nas myślą doczesnych poczynań, zwiększą naszą wartość o kilka karatów. Składając wizyty w miejscu ich spoczynku, zapalmy Im znicze, by uczcić spotkanie. Nie wiemy, co dla nich będzie to znaczyło, nam się odświeży życia wspominanie. Przypomnimy sobie radości doznane, gdy Oni z nami wśród żywych bywali. Powrócą do nas radości minione i więź pogłębi z tymi co zostali..."
Zgłoś SPAM
Le Jour de la Saint-Valentin
Walentynkowe światełko pełne miłości i pamięci dla Ciebie Justynko Kochana ....
Zgłoś SPAM
,,Jesteś już po drugiej stronie Życia.., Zgasło życie.., Jak Świeca zdmuchnięta przez wiatr.., Nie ma Cię wśród nas.., Choć tęskno nam za Tobą.., Po tamtej stronie chmur jest inny ,lepszy Świat.., Jasne Anioły utuliły Cię do Wiecznego Snu.., My pozostaliśmy tu..., Na Ziemi w smutku i żalu.., Żyjąc jednak nadzieją,że kiedyś się spotkamy."
Zgłoś SPAM
♥{*}♥{*}♥{*}♥{*}♥ Kochany człowiek nigdy nie umiera... Żyje wciąż w słowach,myślach Wspomnieniach... ......... ) ` - . .> ' `( ......... ........ / . . . .` . . ........ ........ |. . . . . |. . .| .......... ......... . . . ./ . ./ .. ........ ........... `=( /.=` ............. ............. `-;`.-' ............. ............... `)| ... , .. ................ || _.-'| ......... ............. ,_|| _,/ .......... ....... , ..... || .' .......... ....... | | ,. ||/ .............. .... ,..` | /|.,|Y, ............. ..... '-...'-._..||/ ........
Zgłoś SPAM
03-02-2016
Jakoś dziwnie w sercu od rana. Smutki w ciasną gromadkę się zbiły. Opuściły zasłonę na radość. Pętlą tęsknot duszę spowiły. Wspomnień chmura zawisła nad głową. Zatapiając myśli w udręce. Oczy pieką słonością tak znaną. Pustka ciszą otula znów ręce. Filmy z życia przewijam cierpliwie. Tuląc w myślach każde ujęcie. Noc jak matka rozpacz przygarnia. Łzy cichutko kapią na Twoje zdjęcie.
Zgłoś SPAM
,,Nie ma już gniewu Wyczerpał się Nie ma już strachu Oswoił się. Nie ma już łez Zabrakło ich Nie ma już cierpienia Zatracił się w marzeniach Nie ma już melodii Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słów Zapadły się w przepaść. Nie ma już słońca Wyblakło na niebie. Nie ma już Ciebie Reszta nie ma znaczenia..."
Zgłoś SPAM
I wciąż tak trudno pogodzić się
z Twoim odejście.
*•.¸ ❀ ¸.•*•.¸ ❀ ¸.*•.¸ ❀ ¸.•* 
Światełko pamięci!
Zgłoś SPAM
„ Czym jest czas? Przestrzenią między rankiem, a wieczorem, między kołyską , a grobem. Przestrzenią dla życia i radości” Nieuchronnie mijają rzeczy i zdarzenia, odchodzą chwile, doby..., mija kolejny rok... Jest jednak coś, co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć... ..............)............ .............((............ .............) ........... ............( , ).......... ........._ `|'__......... .........( """"_ )........ ...........)/(/( |...,'... ...........() )()|| -'.... ...........| () ||........ ...........|.....||........ ...........|.....()......... ...........|.....|.......... ...........|.....|.......... Światełko pamięci na odchodzący rok...i NOWY ROK 2016! Bliskim dużo siły na kolejne lata w rozłące...Wiary i nadziei... Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystkie światełka dla Syna, za wierną pamięć, za wspólne trwanie... Grażyna
Zgłoś SPAM
31-12-2015
Tak bardzo chciałam dać Ci świat. Gdzie wszystko było możliwe. Gdzie nikt nie liczy dni i lat. A proste drogi, są właściwe. Słońce tam świeci, kiedy chcesz. A kiedy pragniesz - deszczyk pada. Gdzie nie ma bólu, ani łez. I nie ma z czego się spowiadać. Lecz cóż ja mogę, chociaż chcę. I choć się bardzo staram. Mam tylko wiarę więc jak chcesz. W najszczerszym darze Ci ją składam. JUSTYNKO TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU
Zgłoś SPAM
Ziemia zabrała ciało,
duszę zabrał Bóg
a Twoje serce
z bliskimi pozostało.

Smutne •.★
★¨ •.★¸Światełko
¨ •.★¸¸.•´¨`★★¨ •.★¸¸.•´¨`★
Pamięci! ★ ★ ★
Zgłoś SPAM
24.12.2015r
Wigilie siadam do stołu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę się z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta opłatek trzymam w drżącej ręce,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Zgłoś SPAM
Życie to tylko "chwilka" na tej planecie. Byłaś właśnie taką maleńką "chwilką" a Zostawiłaś ogrom Pamięci w sercach ludzi którzy Cię znali Ludzi którzy tak bardzo kochali... Pamiętam .......
Zgłoś SPAM
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.
Zgłoś SPAM
Zdarza się, że Anioły schodzą na ziemię... To Bóg je wysyła... Zasypiają by otworzyć oczy przy matce... Potem dorastają urocze, pogodne... Mało, kto dostrzega ich skrzydła... A mimo to zdobywają serca uśmiechem... I skromnością... Niczego nieświadome znów zasypiają... I budzą się w niebie, tak po prostu...
Zgłoś SPAM
,,Bez Ciebie dni są takie szare, Bez Ciebie życie nudne się staje, Bez Ciebie słone płyną łzy, Bez Ciebie puste są moje sny. Bez Ciebie dzień się staje nocą, I nawet gwiazdy już nie migoczą. Bez Ciebie czas ciągle w miejscu stoi, Bez Ciebie bardzo serduszko boli. Bez Ciebie smutek na twarzy gości, A każdy dzień niesie przykrości.,,"
Zgłoś SPAM
Ty, Panie tyle czasu masz, Mieszkanie w chmurach i błękicie A ja na głowie mnóstwo spraw I na to wszystko jedno życie. A skoro wszystko lepiej wiesz Bo patrzysz na nas z lotu ptaka To powiedz czemu tak mi jest, Że czasem tylko siąść i płakać Ja się nie skarżę na swój los Potulna jestem jak baranek I tylko mam nadzieję, że... że chyba wiesz, co robisz, Panie… Edyta Geppert „Zamiast”
Zgłoś SPAM
Przedwcześnie nagle odeszłaś, okryłaś nas żałobą. Ty śpisz spokojnie, my tęsknimy za Tobą. ........[*][*]........ ........[*][*]........ ..[*][*][*][*][*][*].. ..[*][*][*][*][*][*].. ........[*][*]........ ........[*][*]........ ........[*][*]........ ........[*][*]........ Kolejny dzień kolejna noc... wszyscy się do Ciebie zbliżamy.
Zgłoś SPAM
Panie Boże. Wspomóż nas. Zebrać siły w trudny czas. Byśmy mogli dalej żyć. Wierząc w sens następnych dni. Chciej nam tę nadzieję dać. Chciej nam dać. Chciej nam dać. ''Modlitwa''. Zbigniew Preisner.
Zgłoś SPAM
(*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Modlitwa i Tysiące światełek do Nieba ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
„Palą się znicze... Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się znicze...” I ja zapalam swój wirtualny znicz… Niech płonie niegasnącym światłem dla Ciebie … Niech pamięć o Tobie trwa…
Zgłoś SPAM
,,Idę do Ciebie myślą, Idę pamięcią do Ciebie, Idę do Ciebie śpiewem, Może usłyszysz mnie w niebie?" W tym szczególnym dniu wracamy pamięcią do dni gdy razem szliśmy przez życie ,Jakże byłoby inne gdybyście byli z nami.
Zgłoś SPAM
,,Twarz ma na chwilę dziś posmutniała Wspomnienia o bliskich wróciły... Wspomnienia wspaniałe lecz... żal wielki , że ich tu obok nie ma... Lecz spokój po chwili wrócił bo wiem ,że... są na zawsze w sercu moim... A dzisiaj są mi jeszcze bliżsi. "
Zgłoś SPAM
Zdałem sobie sprawę, że prawdziwą wartość drugiego człowieka odkrywamy dopiero wtedy, kiedy już go nie ma. Jak skarb, który trzymało się w dłoni, ale bezwiednie pozwoliło mu się wyślizgnąć przez palce. — Jonathan Carroll
Zgłoś SPAM
♥ (*) ♥ Modlitwa i Tysiące światełek do Nieba ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Człowiek umiera...Znowu tak szybko... Człowiek umiera...a z nim wszystko... Tylko wspomnienia po nim zostają... Które wciąż mgliste z czasem się stają... Których tak wiele, jednakich za mało... Znowu za szybko wszystko się stało... !5 października Dzień Dziecka Utraconego.
Zgłoś SPAM
,,To co dał nam świat niespodzianie zabrał los dobre chwile skradł niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk To co dał nam świat to odeszło z biegiem lat cóż wart jest dziś niewczesny żal że los wziął to co dał."
Zgłoś SPAM
Odeszli bliscy, zginęły marzenia, cichutkie szepty przytłumił płacz. Często do nas wracają wspomnienia zmienione nieco przez upływający czas. Wracając w krainę przeszłości szukamy śladów, które zatarł wiatr......
Zgłoś SPAM
Najsmutniejsze są wspomnienia
One zadają okropny ból
Najsmutniejsze jest własne serce
które woła cichutko WRÓĆ.

(¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯)
♥ `•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ ♥
.....PAMIĘTAM..
Zgłoś SPAM
Cicho Cicho Boską spełniać wolę Cicho bliźnim ulżyć dolę Cicho kochaj ludzi, Boga Cicho - oto święta droga Cicho z swymi dzielić radość Cicho wszystkim czynić zadość Cicho innych błędy znosić Cicho życzyć, błagać, prosić Cicho zrzec się, ofiarować Cicho ból swój w sercu chować Cicho jęki w niebo wznosić Cicho skrycie łzą się rosić Cicho kiedy ludzie męczą Cicho, gdy pokusy dręczą Cicho zmianę życia znieść Cicho krzyż z Jezusem nieść Cicho Jezus w hostii sam Cicho milcząc mówi nam Cicho ufaj Zbawcy swemu Cicho tęsknij, wzdychaj ku Niemu Cicho z cnoty zbieraj plon Cicho aż nadejdzie zgon Cicho ciało spocznie w grobie Cicho da Bóg niebo Tobie - Kard. Adam Stefan Sapieha
Zgłoś SPAM
29-08-2015
O, Maryjo ucz mnie milczeć, chociaż z oczu płyną łzy. Pragnę naśladować Ciebie milczeć w bólu, tak jak Ty. Niech bez skargi krocze z Tobą, choć ciernista droga. Nie opuszczaj mnie w niedoli prowadź wciąż do Boga.
Zgłoś SPAM
Już Cię nie ma,
odeszłaś i to na zawsze.

Światełko na dobranoc!
Zgłoś SPAM
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
w naszych sercach i wspomnieniach.
Zostaną tam przez cały czas
naszego ludzkiego istnienia....

¸.•*´´*✿ ,•*```*•, ✿*´´*•.¸

Światełko pamięci!
Zgłoś SPAM
Wsłuchana w nocną ciszę
Wpatrzona w ciemności dal
Głosu Twego nie słyszę
Serce przepełnia żal....

✿`• ¸ •`✿`•.¸. •`✿`• ¸ •`✿
✿`• ¸ •`✿`•.¸. •`✿`• ¸ •`✿
Światełko Pamięci!
Zgłoś SPAM
Nadzieja
„Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadziei - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania.” ks. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
22 czerwca 2013
Przypadek sprawił, że dwa lata temu napotkałam jedną z takich stron pamięci. I też taką stworzyłam, bo jak i Wy również straciłam swoje dziecko w pełni młodości. I od tej pory tworzę z Wami swoistą rodzinę, pełną bólu, rozpaczy, łez. Życie w tej rodzinie jest bardzo smutne, ale trwamy tak razem i wspieramy się wzajemnie, może nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Znam Wasze dzieci z imion i nazwisk, powoli kojarzę już rocznice, czasem któreś z dzieci śni mi się. Dziękuję Wam za te lata wspólnego bólu, za pamięć, wszystkie dobre słowa otuchy, modlitwę i znicze.
Zgłoś SPAM
Istnieje taka cisza,
której świat
nie potrafi zakłócić.

*•.¸ ❀ ¸.•*•.¸ ❀ ¸.*•.¸ ❀ ¸.•*

Pamiętam!
Zgłoś SPAM
Brak Ciebie jest bólem ciszy,
ciężarem dziwnego oczekiwania.

......¸¸.•*´¯`✿
...•*´¯`✿....Światełko
........Pamięci¸¸.•*´¯`✿
....¸¸.•*´¯`✿
..•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
26-05-2015
Na dzień Matki niosę kwiatki dziecku memu na mogiłę. Lecz gdy dziecko moje żyło to mi kwiatki przynosiło. I tak mocno się tuliło. Dzisiaj nasze Aniołeczki niosą kwiatki do Mateczki. Tej niebieskiej tam na górze wszystkie razem niosą róże. My Mamusie tu na ziemi łzami kwiaty podlejemy,by Mateczka Świętobliwa nasze dzieci przytuliła.
Zgłoś SPAM
Brak słów by opisać tęsknotę.. Brak tchu by powiedzieć co boli... Brak sił by żyć w nieznanym... Brak wiary, by nadal się łudzić... Brak godzin by o Tobie myśleć... Brak nocy by o Tobie śnić...Brak łez by pokazać cierpienie
Zgłoś SPAM
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest wspomnienie? radością,tęsknotą, smutkiem,pragnieniem. żalem .i błaganiem ..... Niech płonie światło .....PAMIĘCI..... ..........) .........(,) ......._'!/' .......(""""") ???????????
Zgłoś SPAM
Po policzku łza spływa, piękna, duża, błyszcząca wolniutko się przesuwa, będzie płynąć bez końca Nie płynie samotnie, następna ją goni Szybko zatem ucieka ... już spoczywa na dłoni Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce .... .. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE.. இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Żyjemy,ale nic nie jest tak
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Zgłoś SPAM
W morzu tęsknoty, pytasz – dlaczego? Próżno próbujesz ożywić sny. Szczęście to tylko coś ulotnego - mrok zawsze zdławi słoneczne dni. Choć czas lekarzem, jednak zabija coś, co by mogło wciąż jeszcze trwać. Jak wąż się wokół szyi owija, dusi nadzieję, rozsiewa strach. …. ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱____________ ( ( ____________) ) ) ___________( (,) ) ) __________ ( ( ( (,) ) __________( (,) ) ) ) ) _________ ( ( ( (,) ) ) ) __________( (( (,,)) ) ) ____________[[IIII]] _______ [▓]╠♥✿♥╣[▓] _______ [▓]╠♥✿♥╣[▓] _______ [▓]╠♥✿♥╣[▓] _______ [▓]╠♥✿♥╣[▓] _______ [▓]╠♥✿♥╣[▓] _______ [▓]╠♥✿♥╣[▓]    ♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥    NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI BEZ WAS ŻYCIE STRACIŁO SENS, NASZE WSPOMNIENIA SĄ PEŁNE ŁEZ…    ♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥┼♥ Odpowiedz
Zgłoś SPAM
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
Zgłoś SPAM
Świat płacze okryty w tęsknocie,
płaczą drzewa, kwiaty urocze,
róże nad mogiłą płaczą,
że już nigdy Ciebie nie zobaczą....

˜”*• ✿• ✿• ✿• ✿ •*”˜

Smutne światełko na dobranoc!
Zgłoś SPAM
10.03,2015
.. Zostało tylko echo ! Ciebie już tu niema , nie zmienimy już nic. Stoimy i zaciskamy swe pięści do krwi. Zostało tylko echo ! W sercu mamy ogień, ogień żłobi nam łzy . Zostało tylko echo ! Tylko powiedz nam dlaczego ? ! Powiedz .... ' Przecież to nie tak miało być.....Justynko...
Zgłoś SPAM
28,02.2015
tak bardzo mi żal Twojej codzienności zwykłych chwil lęku nadziei miłości nie będziesz się śmiać razem z nami nie zobaczysz wschodów i zachodów słońca -twoja droga dobiegła końca pozbieram te chwile dla ciebie w kryształowej kuli zamknę czas ...kiedy się spotkamy oddam ci zwykły dzień życia blask opowiem ... - nie ... nie zdradzę szkła tajemnicy (nie odbiorę przyszłości słodyczy) sama potrząśniesz kulą i odzyskasz drobinki utracone zwykłe chwile... w szkle uwiecznione tak będzie Justynko....
Zgłoś SPAM
24 .02.2015r
Czas na mnie - Tadeusz Różewicz. Czas na mnie, czas nagli...co ze sobą zabrać,na tamten brzeg?nic...więc to już wszystko,mamo.. tak córeczko,to już wszystko. a więc to tylko tyle. tylko tyle. więc to jest całe życie ... tak całe życie...
Zgłoś SPAM
24.02.2015
A kiedy serce przestaje bić, zasypia się spokojnym snem, urywa się jakiś film, historia życia pisana latami, a kiedy zamknie się ostatni raz oczy, innych życie dalej się toczy, ktoś znowu się rodzi, ktoś odszedł na zawsze, nieważne jak bardzo chcemy uciec, nieważne ile przebędziemy dróg, wszystko podąża ku śmierci, może dlatego warto żyć, dopóki się nie spotkamy z przeznaczeniem... [*][*][*] Justynko, do zobaczenia po tamtej stronie...
Zgłoś SPAM
......... Na dnie serca miejsce jest Zrobione całe z łez Ze słonych kropel mały kruchy świat Całym mym sercem jesteś TY Niebo milczy, szepczą łzy Nikogo więcej nie ma tylko ja W środku serca łzawy świat Na zewnątrz wszystko gra Uśmiecham się i nikt nie widzi nic ..........
Zgłoś SPAM
20.02.2015
„Nie rozumiem” Panie, kto zrozumie Ciebie... Wszak zamknąłeś swoje Serce W piersiach rodziców dziecka I nauczyłeś ich kochać... Nie dziw się, że teraz płaczą, Bo nie przeczuwali, Że tak szybko wróci do Ciebie, A oni zostaną sami ... Proszę, daj im nadzieję, Która jak balsam Zagoi duchowe rany I pozwoli dalej żyć... Jeśli nauczyłeś kochać bliskich, To daj również siłę, Aby się z nimi rozstać I zaufać, że dobrze im u Ciebie... ks. Lucjan Szczepaniak SCJ
Zgłoś SPAM
19.02.2015
“Najsmutniejsze są oczy, w których zgasła nadzieja, ludzie, którzy by chcieli, lecz nie mogą nic pozmieniać... Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić, lecz najlepiej nie robić już nic... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce, gdy cichutko woła "wróć.." Justynko
Zgłoś SPAM
16.02.2015
Zabrane plany, marzenia,..
Zmienione w stan nieistnienia,
Tęsknoty i bezsilności...
[*][*][*]
dobrej nocki, miłych snów....
Zgłoś SPAM
Zniczem niezgasłym na ziemi się pali smutek, pamięć i miłość tych, którzy pozostali... Tęsknimy Kochamy… ..wyrywa się serce... ...oczy tęsknią... ...słowa więzną w gardle... Justynko, moje gorące światełko na Walentynkowy dzionek...
Zgłoś SPAM
Ja szukam Ciebie na gwieździstym niebie ja szukam Ciebie we wiatru powiewie ja szukam Ciebie w promieniach słońca ja szukam Ciebie o zmierzchu o poranku w dzień w nocy we śnie na jawie szukam bez końca i tak do końca i bez końca Dobranoc Aniołku. Dobrej nocki Justynko…
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
Justynko, Jesteś nam aniołem tam wysoko w niebie Gdzie nasz święty Ojciec, czekał już na Ciebie My swoją modlitwą, zawsze Cię wspieramy Smutek i cierpienie Bogu powierzamy moje światełko dla Ciebie, na czwartkowy wieczór......
Zgłoś SPAM
„Nie rozumiem” Panie, kto zrozumie Ciebie... Wszak zamknąłeś swoje Serce W piersiach rodziców dziecka I nauczyłeś ich kochać... Nie dziw się, że teraz płaczą, Bo nie przeczuwali, Że tak szybko wróci do Ciebie, A oni zostaną sami ... Proszę, daj im nadzieję, Która jak balsam Zagoi duchowe rany I pozwoli dalej żyć... Jeśli nauczyłeś kochać bliskich, To daj również siłę, Aby się z nimi rozstać I zaufać, że dobrze im u Ciebie... ks. Lucjan Szczepaniak SCJ Aniołku, dzisiejsze światełko do samego nieba. Przepraszam, ale wczoraj nie mogłem się zalogować, żeby zapalić dla Ciebie światełko....
Zgłoś SPAM
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są osoby na myśl o których zawsze zasypie Nas lawina wspomnień.... Moje wtorkowe Wspomnienie i światełko dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy
I nawet Ci się tu wracać nie marzy
Bo Twój nowy świat jest tak daleki…
Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy
Na wieki
Dobranoc Aniołku....
Zgłoś SPAM
Zaschnięte łzy ,myśli uśpione,smutek ukryty na dnie lecz płomyk pamięci tlić się zawsze będzie,na zawsze pamiętamy...kochamy...tęsknimy
Zgłoś SPAM
Niedawno wśród nas tu byli... Z nami się razem cieszyli... Wspólne też były zmartwienia Starania, plany, marzenia ... Szukamy ich wkoło siebie ... Lecz oni wysoko w niebie... Choć dostrzec ich nie możemy Jednak są blisko, Czujemy! W pamięci naszej wciąż trwają... Ciepłym wspomnieniem wracają... W tęsknoty łzach, które płyną I w czasie, który przeminął... Za te wspólne w życiu chwile... Za dobro którego tyle Dawaliście... Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Wam da... moje niedzielne światełko zapalam dla Ciebie Aniołku....
Zgłoś SPAM
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie trochę się oddali? sobotnie światełko do samego nieba dla Ciebie Aniołku....
Zgłoś SPAM
jakże cicha jest przestrzeń, która otacza duszę człowieka. O jakże piękne są ludzkie wspomnienia, które zostały w pamięci . O jakże źle człowiekowi, kiedy łza gorzka i słona po policzku spływa..
Zgłoś SPAM
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza
Los ogromne kłody pod nogi wciąż wtacza
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało
To co było skarbem na zawsze zabrało
Moje czwartkowe światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Jesteś nam aniołem tam wysoko w niebie Gdzie nasz święty Ojciec czekał już na Ciebie My swoją modlitwą zawsze Cię wspieramy Smutek i cierpienie Bogu powierzamy. W środę, tak ciężką dla mnie Justynko, przesyłam Ci moje światełko pamięci....
Zgłoś SPAM
Bezsilność
Śmierć przydarza się każdemu, nieodwracalnie. Wpisana w życie z pierwszym oddechem, dopada bezlitośnie. Przyczyny są różne. I wtedy wszystko znika, codzienne kłopoty, nabrzmiałe emocje. Pozostają żywi, rozpaczliwie bezsilni, i płacz najprawdziwszy. Justynko...
Zgłoś SPAM
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są osoby na myśl o których, zawsze zasypie Nas lawina wspomnień.... Moje wtorkowe Wspomnienie i światełko dla Ciebie Justynko...
Zgłoś SPAM
Gubię się w ciemności, jak Anioł Śmierci, otwieram drzwi do bram rozpaczy. Uciekam przed ciemnością, lecz ogarnia mnie niemoc. Szczęście nie trwa wiecznie, tylko smutek. Nikt nie widzi tego lęku, z mojej krtani wydobywają się tylko jęki. Nie ma tego czego chciałem, wszystko umiera, pozostał tylko ból. Justynko, moje światełko na rozpoczynający się tydzień....
Zgłoś SPAM
Trudno żyć z piętnem śmierci zapisanej zmarszczkami na twarzy ciężko dźwigać serce tęsknotą wypełnione kolor czerni zaciemnia i przysłania do przebycia drogę i choćbym chciała uciec… nadaremno bo gdzie ja pójdę moja tęsknota podąży razem ze mną. (((*))) [*] (((*))) Cisza
Zgłoś SPAM
19-01-2015
Jest coś,co ciemnym mrokom się opiera.
Jest to pamięć,a ona nigdy NIE UMIERA.
Zgłoś SPAM
*ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*NA*NIEDZIELĘ* Spadła kropla łzy do środka, nietypowo, bo na SERCE. A gdy ono ją poczuło, zapłakało jeszcze więcej.. Bo choć krople łez podobne, to ta jedna wyjątkowa w sobie piękny sekret chowa....... Pięknie dziękuję za życzenia urodzinowe dla mojego Dawidka, Pozdrawiam....
Zgłoś SPAM
Życie, ach życie wciąż...nas zaskakuje... Nie jest zbyt łatwe...i to się czuje... Często przeplata...radość ze smutkiem... Uśmiech i łzy są...jego skutkiem... Życie to nie bajka...każdy już o tym wie... bajkę powtórzyć można...życia niestety nie. *************************** moje sobotnie światełko.............. ***************************
Zgłoś SPAM
...Przed nami - pustka,
A za nami - ciemność
Dokoła - cisza..........)
Zgłoś SPAM
A moje dziecko wśród Aniołów A moje dziecko Święte Są rzeczy tu i TAM są rzeczy Wciąż dla mnie niepojęte Karta szpitalna czy Różaniec Ma mi wyjawić misterium? Bo nie wiem Boże, naprawdę nie wiem Jakie mam przyjąć kryterium I jak mam żyć, jak kochać mam Jak dobrem życie naznaczyć Żeby na końcu drogi ciernistej Ciebie i inne Anioły zobaczyć?
Zgłoś SPAM
Gubię się w ciemności, jak Anioł Śmierci, otwieram drzwi do bram rozpaczy. Uciekam przed ciemnością, lecz ogarnia mnie niemoc. Szczęście nie trwa wiecznie, tylko smutek. Nikt nie widzi tego lęku, z mojej krtani wydobywają się tylko jęki. Nie ma tego czego chciałem, wszystko umiera, pozostał tylko ból. moje światełko dla Ciebie na czwartkowy wieczór...
Zgłoś SPAM
Incommodi Przyznaj fiszkę ciemność Na skraw­ku po­duszki usiadły łzy. W ciem­nym, cichym pokoju ktoś zga­sił os­tatnią nadzieję. Spod ciężkiej mgły strachu o jutro roz­le­ga się łkanie. To płaczą marzenia- dzieci zmarłej nadziei.
Zgłoś SPAM
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są osoby na myśl o których zawsze zasypie Nas lawina wspomnień.... Justynko, moje światełko na środowy wieczór do samego nieba....
Zgłoś SPAM
Czekamy na Was każdego dnia, każdej nocy o Was śnimy... Serduszka nasze tęsknią ogromnie i bardzo mocno krwawią! Smutno i pusto nam bez Was, myślami wciąż przy Was trwamy. Kochać Was będziemy zawsze i wszędzie, gdziekolwiek jesteście tu, czy tam... moje wtorkowe światełko Aniołku...
Zgłoś SPAM
13-01-2015
Jesteś taką godziną, która już nie wróci.
Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady.
Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci.
I wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady.
Zgłoś SPAM
Niedawno wśród nas tu byli... Z nami się razem cieszyli... Wspólne też były zmartwienia Starania, plany, marzenia ... Szukamy ich wkoło siebie ... Lecz oni wysoko w niebie... Choć dostrzec ich nie możemy Jednak są blisko, Czujemy! W pamięci naszej wciąż trwają... Ciepłym wspomnieniem wracają... W tęsknoty łzach, które płyną I w czasie, który przeminął... Za te wspólne w życiu chwile... Za dobro którego tyle Dawaliście... Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Wam da.. Justynko moje światełko na poniedziałkowy wieczór...
Zgłoś SPAM
Bursztynowa łza z zapachu żywicy zrodzona, solą czasu szlifowana, lazurowym płaszczem oceanu uśpiona. Smagana życia sztormami, wzburzonymi przeznaczenia falami w sercu laguny marzeń swe schronienie mieści. Tam serenada roztańczonych pragnień duszę bursztynowej łzy delikatnie pieści... Dziś moja łza bursztynowa, która tak długo w oczach stała, znalazła drogę... po policzku przewędrowała. Przy blasku wschodzącego słońca - była tym, czego najbardziej chciałam, ... na dnie serca mam schowany obraz ;Twój obraz miłością moją malowany. <<* P A M I Ę T A M *>> MOCNO PRZYTULAM DO SERCA TWOICH BLISKICH EWA
Zgłoś SPAM
11-01-2015
Szukam Cię. Ciągle, bez końca wśród dni i bezsennej nocy. W mym sercu i myślach rozpaczliwie. I bez celu jak kamień rzucony z procy. W gwiazdach na niebie i w oczach zroszonych łzami. Szukam Cię..Aniele Kochany.
Zgłoś SPAM
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi, lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Tu zostaje, jest wciąż obok i wciąż żyje we wspomnieniach
Zgłoś SPAM
Smutek
Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
Zgłoś SPAM
Justynko moje światelko na piątkowy wieczór....
Zgłoś SPAM
9-01-2015

Cicho przerwany rozdział życia.
I brak szansy na jego wznowienie.
Napawa smutkiem, rozpaczą, goryczą.
Lub pustką i osamotnieniem.
Zgłoś SPAM
Smutek
Żadna prawda nie może uleczyć smutku po stracie ukochanej osoby. Nie może go uleczyć żadna prawda, żadna uczciwość, żadna siła, żadna dobroć. Przeżywszy ten smutek w pełni, możemy się jedynie czegoś z niego nauczyć, lecz to, czego się nauczymy, wcale nam się nie przyda, kiedy nadejdzie następny, niemożliwy do przewidzenia smutek.
Zgłoś SPAM
Nic już nie jest takie samo... Odkąd nie ma Was wszystko uległo zmianie... Nic nie cieszy jak dawniej, nic nie sprawia radości, ból jest coraz cięższy a każda łza wypala na twarzy głębię smutku wypełniającego duszę
Zgłoś SPAM
... Może spotkamy się Tam, gdzie trafi każdy z nas, Tam gdzie życie będzie snem, Może spotkamy się Tam, gdzie w miejscu stoi czas, Za sto lat, za rok, za dzień ... Czekajcie na nas Anielskie dzieci....
Zgłoś SPAM
Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną. Wspomnienia są trwałe i nigdy nie zasną. Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo pozostają po nas... Moje środowe światełko dla Was Kochane Aniołki, trzymajcie się cieplutko i razem......
Zgłoś SPAM
7-01-2015
Życie jest jak płomień świecy...
Powoli wypala się i gaśnie...
Lecz pamięć o Tobie Aniołku
nigdy w moim sercu nie zgaśnie..
Zgłoś SPAM
Trzech Króli 2015
Wyrwałeś mi serce zabrałeś mi duszę jak żyć myślę każdego dnia jak istnieć kiedy Ciebie Aniołku obok nie ma??? Czasami brak słów, brak łez i tylko pustka cztery ściany, wredna cisza i pustka.... Tak bardzo tęsknię.... (*) moje światełko na Trzech Króli....
Zgłoś SPAM
Odsłoń nam Panie skrawek nieba Utul w ramionach, daj wytchnienie Daj spokój i chęć dalszej drogi Wiesz przecież jak rozdarte serce Wiesz Panie jak splątane nogi Trzymaj za rękę dobry Panie Nie zważaj na to, że ktoś krzyczy Wszak mamy prawo, smutne prawo ░▄████▄  ░██░░░▀ ░█████▄ STYCZNIA... ░██░░██ ░▀████▀ ...TRZECH KRÓLI... ...K + M + B....2015 ROK
Zgłoś SPAM
Szukam Ciebie We wschodach słońca, Gdy niebo rozkwita paletą barw Szukam Ciebie W kroplach deszczu Szepcącego o Tobie do snu Szukam Ciebie W codziennej szarości W każdym zwyczajnym dniu Szukam Ciebie.......
Zgłoś SPAM
5-01-2015
Ci, których kochamy tak szybko odchodzą. Pozostaje po nich tylko puste miejsce za stołem. Kiedy ktoś puka lub dzwoni. Serce w nas podskakuje może to właśnie Oni. Biegnąc do drzwi z zapałem. Z radosnym uśmiechem na twarzy. Spotyka nas rozczarowanie. W zarysach innych twarzy. Ci, których kochamy tak szybko odchodzą. Lecz pamięć po nich zostaje na wieki. Rozczarowanie spotkane na progu. Przeradza się w chwilę nadziei. Że kiedy znowu drzwi otworzysz. Stać będą za nimi właśnie oni.
Zgłoś SPAM
4.01.2015
Panie !!! Zabierasz Ich z tego świata Czasem zupełnie nieświadomie Bez Ich woli Pragnęli żyć Pragnęli kochać Pragnęli po prostu być Odebrałeś Im to Najwspanialsze lata, które mieli przed sobą Najcudowniejsze chwile Ich życia Pozostawili po sobie tylko wspomnienia Cząstkę Ich samych Chwile spędzone z Nimi Chwile, które już nie wrócą... Justynko niedzielne światełko dla Ciebie...to i prawdziwe zapalone u mojego Dawidka...
Zgłoś SPAM
03.01.2015
Moje światełko na sobotni wieczór......
Zgłoś SPAM
Pada łza

Samotna, jedyna

Po policzku spływając

Bruzdy ślad smutny zostawia

Tęsknoty, wspomnień i żalu(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*...
Zgłoś SPAM
02.01.2015
piątkowe wspomnienie i światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Tak piękny był dzisiaj dzień, pierwszy dzień nowego 2015 roku, moje pierwsze światełko dla Ciebie w tym roku, pozdrawiam Twoich bliskich i z całego serca dziękuje za światełka dla mojego Dawidka....
Zgłoś SPAM
1.01.2015r
...A czego życzyć mam aniołom... By świat anielski był wciąż świetlisty by żaden cień nań tam nie padał By Bóg nie bywał za poważny i z aniołami swymi gadał By im pozwalał tak na chwilę wpadać tu do nas niespodzianie i się pokazać i znak podać na naszych tęsknot ukołysanie Życzę aniołom wszystkim moim bo choć ich nie znam wszystkie moje By osiągały jak najszybciej stan co się zwie błogospokojem by osiągały jak najszybciej miłość najgłębszą i zespolenie z Bogiem za którym tęsknimy wszyscy za jego ręką pocieszeniem Moim aniołom doskonałym by świat swym skrzydłem otaczały by nas miłością zaraziły a potem by nas przeprowadziły na tamtą swoją dobrą stronę całe w miłości zatopione /Halina Surmacz/
Zgłoś SPAM
Czasem mała myśl wystarczy, by obudzić wielkie wspomnienia i choć teraz płyną łzy, czas w diamenty je zamienia, a kiedyś gdy spojrzysz w niebo, i ujrzysz znajomą twarz, uśmiechniesz się i pomyślisz, że tam Anioła masz.... On wie, że pamięć została, on czuwa, gdy przyjdzie cień, lecz się jeszcze spotkacie, nadejdzie taki dzień... *)(*)(*).. .♥......) ..♥
Zgłoś SPAM
31-12-2014
Chcę Ci życzyć na dobranoc,aby miękkość Twej pościeli. Międzygwiezdny wiatr wymościł i księżyca blask wybielił… Chcę Ci szepnąć na dobranoc, że dziękuję Ci za wszystko. Bo choć dzieli nas pół świata, to w tej chwili jesteś blisko… Chcę Ci posłać na dobranoc delikatne świerszczy granie. By żeglować było piękniej po wszechnocnym oceanie… Chcę Ci oddać na dobranoc migotliwy lot motyla. I jabłkowych lodów zapach aby Twoje sny umilał… Chcę Ci wyznać na dobranoc, że mam też marzenie własne By usłyszeć Twe: dobranoc? zanim snem pogodnym zasnę…
Zgłoś SPAM
sylwestrowe światełko do samego nieba,
jak sztuczne ognie, które ,dzisiaj będa odpalone!!
a Twoim bliskim - siły i zdrowia w 2015roku
Zgłoś SPAM
Utulone snem wieczystym, spoczywają w ciszy serca. Z serc wyrwane w których na zawsze ból pozostanie...... DZIĘKUJĘ ZA MIJAJĄCY ROK WSPÓLNEGO TRWANIA PRZY NASZYCH ANIOŁACH.ŻYCZĘ NIECH W NOWYM ROKU NIE ZABRAKNIE WAM UKOJENIA W BÓLU, Światełko [*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Może spotkamy się Tam, gdzie trafi każdy z nas, Tam gdzie życie będzie snem, Może spotkamy się Tam, gdzie w miejscu stoi czas, Za sto lat, za rok, za dzień… Zapalam Ci światełko co wieczór, by one dla Ciebie świeciło By blaskiem swoim cudownym, Twoje niebo zdobiło. Modlitwę też Ci co wieczór zanucę...
Zgłoś SPAM
Gwiazdy na niebie
mówią za Ciebie
że Jesteś...że Żyjesz
wśród Tych którzy Cię
znali i Tych.............
którzy tak bardzo kochali.
Niebo jest teraz Twoim domem.
Zgłoś SPAM
Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości
Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości
Kiedy już zabrakło nadziei i słońca
Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Zgłoś SPAM
To nie rosa, to moja chłodna łza, opadła w niemym krzyku, dlaczego tak szybko odszedłeś, dlaczego zabrał Cię Pan, Dlaczego? Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę... a w nas wciąż smutek i tęsknota.. Nieobecni dla nas ciałem, mają dalszy życia bieg. Śmierć ich ludzkość nam zabrała, lecz ich dusza z nami jest. Moje niedzielne światełko ....
Zgłoś SPAM
27-12-2014
Wiem, że tu jesteś… Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję w domu, w lesie, w mieście. Jakby koło mnie Twoje serce biło… Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy. Uważne i troskliwe nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać w kolędzie… Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele. Ukryty w powietrzu - mój dobry Aniele!
Zgłoś SPAM
BOŻENARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
NIECH ZAWSZE PŁONIE.....
Zgłoś SPAM
nie zostawię ci na grobie sianka ...pod obrusem bo śnieg go przysypie nie zostawię ci opłatka bo zwieje go wiatr zostawię serce ono i tak jest skostniałe i choinkę ubiorę i znicz zapalę kolędy nie zaśpiewam modlitwę wyszepczę ... może szybko skończą się Justynko te... wspaniałe święta... ************* autor: Ewa Sznajder
Zgłoś SPAM
Kiedy przychodzi czas rozstania tak trudny jest on dla nas. A dla tych co odchodzą do tego lepszego świata?? Jaki on jest, czy wiedzą że nas opuszczają?? Choć nie ma Ich z nami ciałem to wciąż przecież są opiekują się nami. Nie chcą tak naprawdę nas opuszczać. Chcą być, trwać przy nas, aż do ponownego spotkania tam, Dokąd każdy zmierza, gdzie już tam czekają bliskie sercu osoby... ♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒
Zgłoś SPAM
Wigilia .2014
Każdy szuka miejsca w sercu innego człowieka, choć nie wie, co na niego w tym sercu czeka. To dziwne, tak bardzo potrzeba nam zrozumienia, czasami słów pocieszenia, czasem zwykłego milczenia. Każdy chce znaleźć przystań od życia znoju, wśród zmartwień i burz, cichą oazę spokoju. Są ludzie, co bólu naszego nie zrozumieją, Dla nich to dawno było, A DLA NAS WCIĄŻ DZISIAJ JEST Nam potrzeba czasem, by ktoś utulił w rozpaczy, jeśli ktoś raz, przeżył rozpacz, wie ile to znaczy. ¸¸.•*´¯`❀W MOJEJ•*´¯`❀♥ PAMIĘCI NA ZAWSZE ♥,•*```*•,♥ Justynko ❀*•‚¸_¸ ‚•* Smutne będą święta bez Was Kochani, jednakże życzę Waszym bliskim, wiary, zdrowia, i siły w oczekiwaniu na wspólne spotkanie... i z całego serca dziękuję za wspólne trwanie....
Zgłoś SPAM
WIGILIJNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Twoim bliskim życzę zdrowych i spokojnych świąt, przepełnionych uczuciem miłości i nadziei... இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ Kiedy tęsknię zamykam powieki i Jesteś... I Jesteś... _(¯`v´¯) (¯`(●)´¯) _(_.^._)(¯`v´¯) __¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯) ____¶¶(_.^._)(¯ (۞) ¯) ____(¯`v´¯)___ (¯`v´¯) ___(¯`(●)´¯)¶¶(¯`(●)´¯) __(¯`(_.^._)__ ¶(_.^._) ____¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶ ___¶¶´´´´´¶¶¶´´´´´¶ ¶¶ __¶¶´¶¶¶¶¶´¶´¶¶¶¶¶´¶ ¶¶ _¶¶´¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶¶ _¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶¶ __¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶¶ ___¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶¶ _____¶¶´¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶¶ _______¶¶´¶¶¶´¶ ¶¶ ________¶¶´¶´¶ ¶¶ __________¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶ ____________¶ WIGILIJNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Zapalmy świeczkę za tych, którzy nie usiądą już z nami przy wigilijnym stole. Pamięć o nich w naszych sercach nigdy nie zgaśnie [*]
Zgłoś SPAM
23 grudzień 2014r.
Wigilia i Boże Narodzenie bez Was to taki smutny czas.Przy naszych stołach jest zawsze miejsce dla Was, dzieci nasze kochane.
Zgłoś SPAM
23-12-2014
Kiedyś myślałam, że tęsknota jest miłością. Teraz wiem, że miłość jest wieczną tęsknotą. Dla mnie szczęście nie istnieje, bo mym szczęściem byłaś Ty. Dzisiaj Ciebie tutaj nie ma - pozostały gorzkie łzy... ♥▒ ♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒ Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego zdrowia przede wszystkim oraz wszelakich Łask Bożych dla Twoich bliskich życzy Lucyna
Zgłoś SPAM
Serce płonie rozpalone tęsknotą i bólem nic go nie ugasi. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... SMUTNY TEN CZAS
Zgłoś SPAM
Każdego dnia ból przenika ranę duszy każdego dnia powraca okropność cierpienia. .Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje,
A serce swej pociechy darmo upatruje....[*]
Zgłoś SPAM
16-12-2014
Zapalam znicz i patrzę jak rozpala się płomień. A razem z tym płomykiem przychodzą setki wspomnień… Maleńki płomyk w zniczu się tli zanim człowiek na wieczność zaśnie tak jak iskra w sercu się tli coraz słabiej i gaśnie…
Zgłoś SPAM
 Czas nie leczy ran
tylko je zabliźnia,
ból zmienia swe barwy,
a miłość ciągle taka sama
♫♥_MOJA PAMIĘĆ_♫♥♫_   
Zgłoś SPAM
14-12-2014
Myśli ciemność przytuliła, Serce z bólu pęka, Rozpacz duszę otoczyła, Która teraz w hołdzie klęka... Dłonie twarz skrywają, Z ust modlitwa się wyrywa, Z oczu łzy spływają, I wspomnienie się odzywa! Pozostaniesz w nim na zawsze, Tak kochana w każdej chwili Miłość nasza nie zgaśnie nigdy, Bóg Ci nieba już uchylił... Odeszłaś, ale na zawsze Pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.
Zgłoś SPAM
Rozdarte serce próbuje coś wykrzyczeć lecz nie potrafi tli w sobie cały ten smutek aż potem wybucha potokiem gorących łez bezsilność ta niemoc jeszcze je przygnębia potrzeba załatania tej rany niemożliwa do wykonania tak pogrąża w rozpaczy a ono potrzebuje tylko tego małego a mimo to tak mocnego uczucia którego jednak nikt mu nie może dać
Zgłoś SPAM
12-12-2014
Czas milcząco zatrzymał wskazówki. Ja wciąż stoję i godzin nie liczę. Tylko w głowie się tłoczą wspomnienia. Oprócz nich, nic nie widzę, nie słyszę… W zamyśleniu dzień odszedł aleją. Wieczór cieniem zadumy się ściele. Mały lampion płonący na grobie. Srebrną gwiazdą zaiskrzy na niebie. Będzie błyszczeć, nim noc nie spłowieje. A na ziemi ostatni znicz zgaśnie. W sercach bliskich będziesz wciąż żywa. Póki i ono snem wiecznym nie zaśnie...
Zgłoś SPAM
Lzy spływaja po policzkach wolno jedna za druga, sa kroplami tesknoty duszy... Trudno jest zyc gdy w oczach ma sie lzy, wiszą jak kamien na różańcu codzienności. W niejeden dzień jasny Niejedną noc ciemną leja sie lzy niemocy, bo tak trudno powstrzymać łzy, gdy dotyk muszą zastąpić sny... Madry jest ten kto oprócz łez swoich łzy innych rozumie,bo krople lez mówią zrozumiałym językiem tylko do tego, którego oczy płakały. I znów polaly sie ciche lzy upadlego aniola a wraz z nim niebo zaplakalo by Bogu bylo lze
Zgłoś SPAM
Za oknem szaro,bardzo jesiennie,
Wicher przetkany deszczem jak łzami,
A w duszy smutno,więc sięgam,
Do myśli ze wspomnieniami...

Zgłoś SPAM
Jest takie miejsce w Sercu, Gdzie myśli nikt nie słyszy.... Jest takie miejsce,w Sercu, Gdzie mocno kocha się w ciszy.... Jest takie miejsce, którego Nie zburzy żadna zamieć.... Takie miejsce szczególne-! Miłość,! Wspomnienie! Pamięć.!
Zgłoś SPAM
8-12-2014
Nawet zmarli,okryci podwójną żałobą.
W nieprzeźroczystej głębi naszego czasu.
Choć drzwi zamknęli za sobą.
Żyją w nas,jak echo wśród ciemnego lasu.
Zgłoś SPAM
6-12-2014
Proszę, nie płaczcie po mnie jest mi dobrze. Jestem w wiatru powiewie co muska wasze włosy. Pieszczocie skrzydeł ptaków na niebie. I w ich śpiewie na trzy głosy. Nie płaczcie po mnie jestem w polnych kwiatach. I wśród wydm złocistych w morza poszumie. I sercach waszych serce moje zawsze bije. Nie płaczcie po mnie bo bolą łzy wasze. Dusza moja o ulgę prosi w uśmiechu osób kochanych. Każdym słońca promieniem was całuję a deszczem zmywam łzy. Patrzę na was i jestem w oczach waszych z miłością, której nie zmieni nic. Ucieszy mnie modlitwa cicha czy to wśród łanów zbóż. Czy w kościółku małym bądźcie spokojni, jest mi dobrze. I jestem zawsze z wami.
Zgłoś SPAM
Choć nam bliskich śmierć zabiera
pamięć o nich nie umiera.
Na cmentarze przychodzimy
nad grobami się modlimy
Chociaż czerń i rozpacz minie
pamięć o nich nie zaginie.
Zgłoś SPAM
4-12-2014
Daj wieczny pokój w niebie, Panie, swą prośbę ślemy przed Twój tron. Dziś gdy nadeszło z nią rozstanie, opieką swoją nadal ją chroń! Na krótki czas, ach, żegnaj nam! Bóg i nas powoła tam! Przed Boski tron ślemy modły za Tobą, wieczny pokój niech ci da. A że okryłaś nam serca żałobą świadczy o tym łza, ach ta łza.
Zgłoś SPAM
Smutek rozdarte serce złamane obietnice Brak słów brak miłości brak ufności Łzy cierpienie ból Nadzieja i miłość co to takiego? Słowa jaki ich sens? Morze łez i wspomnienia Góra smutku i przygnębienia cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia braku własnego imienia spojrzenia na tych których odeszli Już nigdy ich nie zobaczymy już nigdy Są tak daleko a byli tak blisko naszych serc naszych myśli Teraz tylko wspomnienia które dają nam wiele łez Czujemy że kochamy a przytulic nie możemy Czujemy że byli częścią nas ale już odeszli Rany z bólu i łez pokazują jak kochaliśmy Dla wielu z nas życie straciło sens upadł duch Bo nie ma na kogo spojrzeć komu powiedzieć kocham Cię Pamięć to co nam pozostało najpiękniejsze chwile tak często wracają w myślach a teraz tylko my sami opuszczeni zwątpieni. Lecz przyjdzie taki czas kiedy zobaczymy ich Tych których kochaliśmy tych którzy byli wszystkim Zobaczymy kiedy nasz droga na ziemi dobiegnie ku końcowi. Smutek rozdarte serce złamane obietnice
Zgłoś SPAM
2-12-2014
Odeszli bliscy,zginęły marzenia. Cichutkie szepty przytłumił płacz. Często do nas wracają wspomnienia. Zmienione nieco przez upływający czas. Wracając w krainę przeszłości. Szukamy śladów które zatarł wiatr.
Zgłoś SPAM
Nie ma już gniewu Wyczerpał się Nie ma już strachu Oswoił się. Nie ma już łez Zabrakło ich Nie ma już cierpienia Zatracił się w marzeniach Nie ma już melodii Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słów Zapadły się w przepaść. Nie ma już słońca Wyblakło na niebie.
Zgłoś SPAM
I tylko Panie nadzieja, że się kiedyś spotkamy. Że pozwolisz znów córeczce przytulić się do mamy. I tylko Panie nadzieja, że moja córka szczęśliwa. Że tańczy, biega żartuje, że złote jabłka zrywa. I tylko Panie nadzieja, wiec modlę się żałośnie. Że kiedy przyjdzie pora wyjdzie po mnie radośnie.
Zgłoś SPAM
28-11-2014
W Twojej życia świecy ostatni płomień zgasł. Dusza już do Boga ulatuje. Skończył się dla Ciebie ziemski czas. Teraz dusza Twoja Boga potrzebuje. Już przyjaciół na Ziemi nie wołaj. Z drogi nie zawrócisz, choćbyś chciała. Tam, dokąd teraz wędrujesz. Szczęście i wieczny spokój będziesz miała. Jesteś teraz jak ten pielgrzym. Którego celem jest miejsce u Boga. Wędruj spokojnie i tymczasem żegnaj. Spotkamy się wkrótce w ogrodzie Boga.
Zgłoś SPAM
26-11-2014
Ciężko dalej iść przed siebie,ciężko przyjąć taki los. Więc Ty, Boże przyjdź w potrzebie,Ty mi pomóż przyjąć cios… Czym ja, Panie, zawiniłam czy odpowiesz dzisiaj mi? Że być Mamą tylko chciałam że me dziecko mi się śni? Że chcę tulić, chcę całować,miłość memu dziecku dać? Że chcę radość ofiarować,sercem przy mym dziecku trwać? Więc Cię proszę dzisiaj Panie otrzyj z oczu moich łzy… W serce moje wlej nadzieję,że spotkania przyjdą dni… Że doczekam tej godziny,gdy zaświeci słońce nam... Że usłyszę słodkie Mamo i zapomnę smak mych ran…
Zgłoś SPAM
23-11-2014
Jak wątłe życie - nie myślimy o tym, W biegu spraw naszych, w kołowrocie zdarzeń. Gdy w jednej chwili, w ułamkach sekund Śmierć nam odbiera okruchy marzeń... I cóż pozostało, kiedy pęka serce? Łez cichych się wstydzić nie trzeba. Gdy w uszach dudni pytanie" DLACZEGO ? " Ich dusze jak ptaki wzlatują do nieba...
Zgłoś SPAM
-((♥))((♥))--------((♥))((♥)) ---((♥))----------((♥))----------((♥)) ((♥))--- (█)(█)---------(█)(█)--((♥)) ((♥))-(█)((♥))(█)---(█)((♥))(█)-((♥)) -((♥))---(█)(█)---------(█)(█)---((♥)) --((♥))-----------(█)(█) --------((♥)) ---((♥))------(█)((♥))(█)------((♥)) -----((♥))------(█)(█) -------((♥)) ---------((♥))--------------((♥)) ------------((♥))--------((♥)) ----------------((♥))-((♥)) -------------------((♥)) TO JEST SERDUSZKO DLA CIEBIE ANIOŁKU, BO PAMIĘTAĆ BĘDĘ ZAWSZE... POKÓJ TOBIE WIECZNY
Zgłoś SPAM
22-11-2014
Czerwone od płaczu oczy cieknąca po policzku łza. Dopadła mnie dzisiaj rozpacz rozpacz jak gęsta mgła. Wołające o pomoc serce krzycząc z bólu za dnia. W noc zimną i chłodną po cichutku w poduszkę łka. Krzyczę lecz słów nie słyszę odbija się echem od ścian. Tak cierpię bez Ciebie, myślami gdzieś błąkam się w dal.
Zgłoś SPAM
Smutek rozdarte serce złamane obietnice Brak słów brak miłości brak ufności Łzy cierpienie ból Nadzieja i miłość co to takiego? Słowa jaki ich sens? Morze łez i wspomnienia Góra smutku i przygnębienia cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia braku własnego imienia spojrzenia na tych których odeszli Już nigdy ich nie zobaczymy już nigdy Są tak daleko a byli tak blisko naszych serc naszych myśli Teraz tylko wspomnienia które dają nam wiele łez Czujemy że kochamy a przytulic nie możemy Czujemy że byli częścią nas ale już odeszli Rany z bólu i łez pokazują jak kochaliśmy Dla wielu z nas życie straciło sens upadł duch Bo nie ma na kogo spojrzeć komu powiedzieć kocham Cię Pamięć to co nam pozostało najpiękniejsze chwile tak często wracają w myślach a teraz tylko my sami opuszczeni zwątpieni. Lecz przyjdzie taki czas kiedy zobaczymy ich Tych których kochaliśmy tych którzy byli wszystkim Zobaczymy kiedy nasz droga na ziemi dobiegnie ku końcowi. Smutek rozdarte serce złamane obietnice
Zgłoś SPAM
how are you i like to talk with respectable pepole !! that is my great pleasure if you add me you can visit my profile if you like.
my whatsapp number is +201112871482
Zgłoś SPAM
20-11-2014

Jedna chwila wystarczy by życie runęło.
Aby wszystko co mamy w nicość odpłynęło.
Lecz jedna myśl tylko wciąż w sercu mym jest.
Że się spotkamy w tym świecie bez łez.
Zgłoś SPAM
20-11-2014

Jedna chwila wystarczy by życie runęło.
Aby wszystko co mamy w nicość odpłynęło.
Lecz jedna myśl tylko wciąż w sercu mym jest.
Że się spotkamy w tym świecie bez łez.
Zgłoś SPAM
18-11-2014
Mów do mnie jeszcze bezgłośnie,wzrokiem patrzącym w zadumie. Nim łza pod powieką zabłyśnie, me serce wszystko zrozumie. Mów do mnie ciszą jeszcze,ust kołysanych uśmiechem. Ja spiję ten uśmiech wierszem,by wracał wciąż do mnie echem. I powiedz mi słowa palcami, gdy dłoń drugiej dłoni dotyka. Tak mało czasu przed nami,tak szybko milknie muzyka.
Zgłoś SPAM
Tęsknota za czasem minionym... za tymi którzy już odeszli ... dlatego grzejemy kamienie... dając ognik ...znicz....który jak dusza.... jak życie kiedyś zgaśnie..... ale teraz jest z nami dając blask i ciepło jakby Ci kochani byli z nami... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
16-11-2014
Ciało ziemi oddane...
Dusza ze światłością się brata.
Żywym tęsknota zostanie...
WSPOMNIENIA i PAMIĘĆ na lata...

Zgłoś SPAM
16-11-2014
Ciało ziemi oddane...
Dusza ze światłością się brata.
Żywym tęsknota zostanie...
WSPOMNIENIA i PAMIĘĆ na lata...

Zgłoś SPAM
\"Za zasłoną życia czekamy stęsknieni za Tobą.. mijają lata liczymy krople deszczu płatki śniegu pąki kwitnące na drzewach spadające liście... czas płynie jak wolna melodia z jakiegoś filmu... nie ma w nim Ciebie a przecież byłeś głównym bohaterem bez Ciebie nie ma w nim nas....\\\\\\\" Życie jest jak sen - otworzysz oczy i już go nie ma... Jaśniutkie światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
14-11-2014
Bez Ciebie świat to szara jesień. A każda pora dnia nam smutek niesie. Bez Ciebie świat nie ma uroku. Gdy w sercu trwa burza i znika spokój. Bez Ciebie świat wieczna tęsknota. Do dawnych pięknych lat, pieśń o powrotach. Przyjdź zmień ten świat oddal samotność.
Zgłoś SPAM
14-11-2014
Bez Ciebie świat to szara jesień. A każda pora dnia nam smutek niesie. Bez Ciebie świat nie ma uroku. Gdy w sercu trwa burza i znika spokój. Bez Ciebie świat wieczna tęsknota. Do dawnych pięknych lat, pieśń o powrotach. Przyjdź zmień ten świat oddal samotność.
Zgłoś SPAM
A czym są nasze wspomnienia ?
Radością,Tęsknotą,Smutkiem,
Pragnieniem,Żalem,Błaganiem,
Łzą,która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko
w SERCU....
I tym co w nas pozostało...
Zgłoś SPAM
12-11-2014
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją...
Gdy w sercu pustka, smutek i żal...
Tak trudno śmiać się razem z innymi...
Gdy wiem, że Ciebie już nie ma wśród nas...
Zgłoś SPAM
12-11-2014
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją...
Gdy w sercu pustka, smutek i żal...
Tak trudno śmiać się razem z innymi...
Gdy wiem, że Ciebie już nie ma wśród nas...
Zgłoś SPAM
Jesienna nostalgia snuje moje myśli mglistą melancholią w szeleście umierających liści usypia szare godziny wieczornej zadumy z ciemności wypełza wspomnienie.......Wieczność przyszła za wcześnie...+ *+*`````(,) *+*`````(,)) *+*````(___) *+*````(___) *+*````(___) `+`+`+`+`+`+ ``````````````` `+`PAMIĘTAM`+ ```````````````
Zgłoś SPAM
10-11-2014
Niebo zalewa się łzami Tak i ja czuję się czasami, Tak daleko do Ciebie - Zadręczam się smutnymi myślami. W serce tęsknota się wdziera, Spragniona Twej obecności W łzach szukam ukojenia.....
Zgłoś SPAM
Serce, boli
zaszyte milczeniem
słone od łez ......._[*]
            (¯`..´¯)
             `·.¸.·´
      (¯`..´¯)
       `·.¸.·´
Świat się pomylił !!!!!!!
Zgłoś SPAM
8-11-2014
Kiedyś nadejdzie taki dzień. Dzień w którym się spotkamy. Radości nie przyćmi bólu cierń. Znów córeczko przytulisz się do mamy. Pożegnam me życie w udręce. Przytulę Cię mocno do serca. Pójdziemy na spacer kochana. Pójdziemy razem do Ojca. Otworzą nam bramy anieli. Do miejsca gdzie bólu już nie ma. Podasz mi rękę kochana. I zaprowadzisz mnie Skarbie...do nieba.
Zgłoś SPAM
Bóg Dał i Bóg Wziął
- taka Wola Jego
i tylko serce zbolałe
uparcie wciąż pyta
Dlaczego...Dlaczego...Dlaczego..???
Zgłoś SPAM
6-11-2014
Tęsknota otulona ciszą. Łzy kapią spod powiek. Bez Ciebie tak trudno żyć. I serce wiecznie w żałobie. Te piękne chwile, beztroski czas. Odeszły szybko, rozdzielając nas. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce. .PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA. Wieczny odpoczynek… Panie, usłysz moją modlitwę. A wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie......................
Zgłoś SPAM
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce. .PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA. Wieczny odpoczynek… Panie, usłysz moją modlitwę. A wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie......................
Zgłoś SPAM
4-11-2014
Ta jedna łza, samotna łza, Co po policzku płynie, Gorąca, smutna, tak jak ja I nosi Twoje imię. I jakiś ton, co w duszy łka, Przycicha, ale nie gaśnie, Jakiejś gitary cichy płacz W oddali słyszę właśnie. Znowu mnie wzrusza cichy jej dźwięk, Jak serca ton zgubiony.
Zgłoś SPAM
Jedna łza a w niej smutki ,wspomnienia, tysiące myśli.........
Zgłoś SPAM
Wszystkich Świętych i Zaduszki,znicze na grobach zapalamy, z wielką powagą i skupieniu w dniu tym Swych zmarłych wspominamy.Na krzyżu Ty---Dobry Panie ręce wyciągasz tak jak umiesz,choć cierpisz tulisz ich do Siebie i wiem,że bardzo chcesz powiedzieć;nie martwcie się są ze Mną w Niebie. Zmarłym jest dobrze, ja w to wierzę,wszystkim uwierzyć w to potrzeba,wiem,że codziennie spoglądają na nas na ziemię z wyżyn Nieba.Aniołku bez Ciebie nie ma nic,jest tylko pustka, która nie daje żyć... Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Wszystkich Świętych i Zaduszki,znicze na grobach zapalamy, z wielką powagą i skupieniu w dniu tym Swych zmarłych wspominamy.Na krzyżu Ty---Dobry Panie ręce wyciągasz tak jak umiesz,choć cierpisz tulisz ich do Siebie i wiem,że bardzo chcesz powiedzieć;nie martwcie się są ze Mną w Niebie. Zmarłym jest dobrze, ja w to wierzę,wszystkim uwierzyć w to potrzeba,wiem,że codziennie spoglądają na nas na ziemię z wyżyn Nieba.Aniołku bez Ciebie nie ma nic,jest tylko pustka, która nie daje żyć... Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą [*][*][*]
Zgłoś SPAM
2-11-2014
Kilka światełek na grobie płonie, Kilka płomyków jak lekkie dłonie. Jakby ruch ręki, ciepły, życzliwy. Dla wszystkich zmarłych od wszystkich żywych. Pamiętamy o tych, których kochamy. Kochamy i nadal bardzo tęsknimy. Jesteś i będziesz w Naszych Sercach ♥ .....................) ....................( ) ...................(( )) ..................((( ))) .................(((( )))) _____▒░❇♥❇▒░ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI _____▒░❇♥❇▒░ WRAZ Z MODLITWĄ DLA _____▒░❇♥❇▒░ CIEBIE JUSTYNKO _____▒░❇♥❇▒░ NIECH ZAWSZE SIĘ TLI ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Niech wiecznie płonie światełko \" Liczne alejki cmentarne, wijące się wśród drzew, szumiących nad grobami. Płoną znicze nagrobne, wskazując drogę do Nieba, tym, co odeszli. Zapach światełek ciepło grzeje, mnóstwo kwiatów złożonych na grobach bliskich. Ludzie pogrążeni w milczeniu, modlą się w ciszy, w skupieniu, za tych, których już nie ma. Modlitwy szeptem wypowiadane, z serca płynące za Zmarłych, by znaleźli Pokój swej Duszy. By cieszyły się Światłem Wiekuistym, w świętych Niebiesiach. Niech w Pokoju spoczywają. Stajemy nad grobami swych bliskich, by pomodlić się za Nich w ciszy, z całego serca swego. Niech to nagrobne światełko płonie, niech swym blaskiem unosi się. A Dusze, niech dostąpią Bożej Chwały. Niech wiecznie płonie to światełko, na grobach tych, co odeszli. Drzewa melodię będą szumiały, a my, pieśń sercem Im zaśpiewamy. Pieśń pożegnania, pieśń ziemskiego rozstania. ...........( ...........(,) .........|::::::|... * .........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨ ˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨* ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…*
Zgłoś SPAM
01.11.2014
...
Zgłoś SPAM
1-11-2014
Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta. Tych, co rozstali się z nami. Święto rozsnute mgliście. Nad jesiennym, zadumanym światem, Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą, Zmiotą z grobu zeschłe liście, Położą kwiatek.
Zgłoś SPAM
W swietle lampki nagrobnej uwieziony jest czas... Ten, który mija nieuchronnie i ten, który nieustannie przyplywa. W cieple migocacego plomienia zamknieta jest pamiec... Ta tkliwa w oslonie milosci i ta, w okruchach wspomnienia. Jestesmy za tymi, co odeszli i przed tymi, którzy przyjda po nas... A miedzy nami zawsze jest swiatlo wiecznej tesknoty... [*] Światełko pamieci wraz z cichym szeptem modlitwy dla Ciebie[*] W tych trudnych dniach nasze zranione serca bolą jeszcze bardziej. Gorąco pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecone. Pyłki chryzantem wypełniają powietrze. Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą. Kołysząc się lekko na wietrze. Nad grobem bliskich nam osób Odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci Obraz którego zapomnieć nie sposób... Obraz który nas cieszył...a dzisiaj smuci... Nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było , nigdy już nie wróci.. Modlitwa i światełko Pamięci [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
30-10-2014
Nadszedł zadumy czas. Niech niebo rozświetli zniczy blask, To czas na wspomnienia chwilkę refleksji. By złączyć się duchowo z tymi co odeszli... Odeszli od nas lecz ciągle są z nami. Ogrzejmy więc nasze serca. Ciepłymi wspomnieniami... Mijają lata ,miesiące,doby Lecz nie minie ból Po stracie bliskiej osoby... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ W TYCH SMUTNYCH DNIACH JESTEŚMY RAZEM. TWORZYMY WIELKĄ WIRTUALNĄ RODZINĘ.POZDRAWIAM .
Zgłoś SPAM
Serce płonie rozpalone tęsknotą i bólem nic go nie ugasi. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... SMUTNY TEN CZAS
Zgłoś SPAM
28-10-2014
I nie ma co już łudzić się że żal nasz kiedyś minie. No chyba że,gdy spotkamy się w Niebiańskiej krainie.....
Zgłoś SPAM
wzrok szuka Cię wszędzie Gdzie jesteś ? serce szlocha w tęsknocie Gdzie jesteś? myśli błądzą szukając Ciebie Gdzie jesteś Pustka wypełniona ciszą(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zapalcie na mym grobie znicz, Niech płonie on ku mojej czci, Nie zapomnijcie, że od Was odeszłam, Nie zapomnijcie, że Was kochałam, Że się bawiłam, że się śmiałam. Dziś pozostaje jedynie płomień, Który oświetla moje nazwisko, Został jedynie on, Czerwienią się kołysze, Na wietrze jego wielkość maleje. Zwykły płomień, tak niewiele, A dla mnie to teraz wszystko. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Każdy smutek szybuje w niebo. To jedno umie. Każdy smutek karmi się potrzebą, której nijak pojąć nie umie Gdzieś tam bowiem w niebiosach odpowiedzi szuka na zwykłe pytanie- dlaczego??? Ciało przesiąknięte tęsknotą ..... nadmiar łez co jakiś czas spływa ....... Samotność w tym bólu codzienna .
Zgłoś SPAM
Lzy spływaja po policzkach wolno jedna za druga, sa kroplami tesknoty duszy... Trudno jest zyc gdy w oczach ma sie lzy, wiszą jak kamien na różańcu codzienności. W niejeden dzień jasny Niejedną noc ciemną leja sie lzy niemocy, bo tak trudno powstrzymać łzy, gdy dotyk muszą zastąpić sny... Madry jest ten kto oprócz łez swoich łzy innych rozumie,bo krople lez mówią zrozumiałym językiem tylko do tego, którego oczy płakały. I znów polaly sie ciche lzy upadlego aniola a wraz z nim niebo zaplakalo by Bogu bylo lzej...
Zgłoś SPAM
24-10-2014
Jest takie miejsce na ziemi, do którego wracałaś z radością ... To przecież dom Twój rodzinny, który opuściłaś ponad rok temu. To w nim spędziłaś lata najsłodsze wiodąc swe życie bez trosk, Gdzie rodzice zadbali o to, by z głowy nie spadł Ci włos. To tutaj stawiałaś pierwsze kroki uczyłaś się mówić, płakać i śmiać. Poznawałaś różne życia uroki, by dorosłym człowiekiem się stać. A teraz minęło wszystko pozostał Twój ślad. Wspomnienia..fotografie...smutek...ból...i żal..
Zgłoś SPAM
Jesteś milczeniem ciszą o zmroku jesteś wspomnieniem i perłą w oku. [*][*][*] Mija tylko czas ....... Ból i smutek pozostają + * +
Zgłoś SPAM
◇♦══════♦◇♦══════♦◇♦ Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia, by w chwilach smutnych upajać się nimi, jak wodą w chwili pragnienia.... -------------------------------------- Zapalam światełko pamięci za wczoraj i za dziś... Pamiętam bo pamięć nie wygasa...
Zgłoś SPAM
20-10-2014
Zamiast ptaków Twoje życie uleciało, Gdzieś w przestworza ponad chmury uskrzydlone. Twoje serce tu na ziemi bić przestało, Oczy bliskich pozostają załzawione.
Zgłoś SPAM
Choć liść jesienny kolorem i barwą kusi, tęsknota serce zwiera i dusi. Trudno z odejściem TWOIM się pogodzić, I lekkim krokiem radośnie chodzić. Jesień przedziwny klimat ma, Często depresyjny zew uczuć da. )
Zgłoś SPAM
20-10-2014
Są takie łzy które palą i ranią. I płyną jak rzeka wzburzona. Są takie łzy których nie wstrzymasz. I smutek , którego nic nie pokona. Przychodzą razem jak siostra i brat. Pod rękę, trzymając się blisko. Ramieniem otoczą, przytulą mnie mocno. Szarością pomalują wszystko. Wśród łez jak w deszczu chowam swą twarz. Bez tęczy , która jak parasol chroni. Bo prezent od życia który dostałam. Zgubiłam....jak motyl odleciał mi z dłoni.
Zgłoś SPAM
Łączymy się z Nimi przez światło a jego ciepło bije aż do Ich Krainy Oni wiedzą że dzisiaj Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą .
Zgłoś SPAM
Niepohamowana siła U kresu odrzuca teraźniejszość Będzie zawsze zadrą w duszy Lecz nie zabierze nam tych dźwięków Które zawsze będą grać w naszych sercach................[*][*].......
Zgłoś SPAM
18-10-2014
Bądź szczęśliwa , gdziekolwiek dziś jesteś. Chociaż serce me bardzo krwawiące. I bądź wolna...Aniele nareszcie. Z góry prześlij... uśmiechów tysiące..
Zgłoś SPAM
Jesienna nostalgia snuje myśli mglistą melancholią w szeleście umierających liści usypia szare godziny wieczornej zadumy z ciemności wypełza wspomnienie....
Zgłoś SPAM
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) 15 X DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) .♥......) ..♥ .♥.♥...(,) ...♥ ♥...♥.[__]..♥ .♥.♥..[__]...♥ ŚWIATEŁKO ♥ ..♥....[__] .♥.♥ .PAMIECI ♥.♥ ......(____) ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) NASI UKOCHANI BLISCY WCIĄŻ ŻYJĄ DOPÓKI ŻYJE PAMIĘĆ O NICH!!! (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
Zgłoś SPAM
Trudno żyć z piętnem śmierci zapisanej zmarszczkami na twarzy ciężko dźwigać serce tęsknotą wypełnione kolor czerni zaciemnia i przysłania do przebycia drogę i choćbym chciała uciec… nadaremno bo gdzie ja pójdę moja tęsknota podąży razem ze mną. (((*))) [*] (((*))) Cisza
Zgłoś SPAM
15-10-2014
Lampiony i świece zapalone. Na płycie mogiły przeznaczenia. W dowód pamięci Tych co odeszli. Których los skreślił z księgi istnienia. Po twarzy najbliższych płyną łzy. Pozostał po nich mały ślad. Czas leczy rany serca i duszy. A nasze tęsknoty rozwiewa wiatr. Dla Tych co odeszli czas się zatrzymał. Lecz dla nas płynie nieubłaganie. Zabierał nam wszystkie nasze marzenia. Jedynie wspomnienie po nas zostanie.
Zgłoś SPAM
.....Przed nami - pustka, A za nami - ciemność Dokoła - cisza..........)
Zgłoś SPAM
13-10-2014
W dolinie Twych marzeń, gdzie zawsze jest wiosna, Nie ma cierpienia i bolesnych rozstań. Na drzewach wciąż kwitną pąki miłości, Tam zawsze jest radość, tam brak jest zazdrości. W dolinie Twych marzeń, gdzie rzeka płynie, Nie martwisz się nigdy, że wszystko przeminie.
Zgłoś SPAM
Nie zawsze można wyrazić co się czuje gdy kogoś już nie ma Tak bardzo ciężko żyć dalej bez kochanej osoby.__..
Zgłoś SPAM
Gdy odchodzą Ci których kochamy, samotność, bezsilność, ból przepełnia nasze serca ale żyjemy dalej, najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Czas nie leczy ran tylko je zabliźnia, ból zmienia swe barwy, a miłość ciągle taka sama ...
Zgłoś SPAM
10-10-2014
Lampiony i świece zapalone. Na płycie mogiły przeznaczenia. W dowód pamięci Tych co odeszli. Których los skreślił z księgi istnienia. Po twarzy najbliższych płyną łzy. Pozostał po nich mały ślad. Czas leczy rany serca i duszy. A nasze tęsknoty rozwiewa wiatr. Dla Tych co odeszli czas się zatrzymał. Lecz dla nas płynie nieubłaganie. Zabierał nam wszystkie nasze marzenia. Jedynie wspomnienie po nas zostanie.
Zgłoś SPAM
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce.
Zgłoś SPAM
8-10-2014
Nad Twoją mogiłą białe kwitną życia kwiaty. O ileż lat to już było bez Ciebie duchu skrzydlaty. Nad Twoją mogiłą, od lat tylu zamkniętą. Spokój krąży z dziwną siła z siłą jak śmierć- niepojętą. Nad Twoją mogiłą cisza jasna promienieje. Jakby w górę coś wznosiło jakby krzepiło nadzieję. Nad Twoją mogiłą klękam ze swoim smutkiem. O jak to dawno było jak się dziś zdaje malutkim. Nad Twoją mogiłą lampki zgasły kochanie. Me usta szeptały daj jej wieczne odpoczywanie.
Zgłoś SPAM
Smutne oczy smutne serce Samotność... pustka, której już nic nie wypełni. Samotność... ból, którego już nic nie złagodzi. Samotność... Łza, której już nic nie wytrze. Samotność... wspomnienia,
Zgłoś SPAM
Tak wiele smutku Tyle bólu i cierpienia Które nam ciągle serce rozdziera Zostawia blizny i wspomnienia Których się w żaden sposób nie da ukoić Ból powstały nigdy nie zniknie Lecz wypali płonący w nas ogień nadziei Ogień na nadejście lepszego jutra Na czas radości który nie nastanie Pozostawiając pustkę i brak sensu istnienia Czasem są dni, których w ogóle nie powinno być są chwile, w których chciałoby się krzyknąć `nie`! Dzień w dzień łza po policzku się toczy, Gdy patrzę na zdjęcie, zamieram powoli, Ciebie już nie mam, lecz zdjęcie zostało, Z osobą którą bardzo mocno się kochało.. [*]ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.... SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH BLISKICH DZIĘKUJĘ
Zgłoś SPAM
6-10-2014
Nad grobem mym nie stój wśród łkań. Ja nie śpię w nim, nie ma mnie tam. Ja jestem tysiąc wiatrem tchnień I śnieżny diament w mroźny dzień. Słońce na kłosach zbóż - to ja. Wiosenny deszczyk, jesienna mgła. Ptaków co krążą wśród chmur. Ja jestem gwiazd milczący chór. Próżny Twój płacz nad grobem mym Ja żyję w Twej pamięci nie ma mnie w nim...
Zgłoś SPAM
Tak ciężko.... tak smutno.... tak nieodwracalnie..... żeby tak bylo można..... ech, przecież już nic nie można........ pamiętam... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wrażliwość szczerość dobroć Twa płynąca z głębi duszy. Została choć odeszłaś Ty i nic jej nie zagłuszy. Słychać ją w pięknym głosie Twym miłością przepełnionym. W spojrzeniu i uśmiechu też w pamięci utrwalonym. Wspomnienia dnia tragedii tej na sercu drąży ranę. Dlaczego opuściłaś świat?? Choć byłaś tak kochana... Pamięć o Tobie z nami na zawsze pozostanie....
Zgłoś SPAM
Zostało tylko płakanie Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno sciska Ogarnia smutek brzemienny Rozpacz i tęsknota___ )
Zgłoś SPAM
02-10-2014
Zasłuchana w ciszę samotności, zapatrzona we wspomnienia. Siedzę na progu serca swego, patrzę nadal w swe marzenia. Jesienny wiatr włosy rozwiewa, rozwiewa i marzenia. Puste miejsce obok mnie; Ciebie jednak ciągle nie ma.
Zgłoś SPAM
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt Był taki dzień, lecz skończył się jak wszystkie dni Był taki list, który nie zawierał słów Był taki ktoś, kto nie wróci nigdy już
Zgłoś SPAM
30-09-2014
To nie prawda co się stało. Naszych wspólnych dni było o wiele za mało. Gdyby ta jedna łza zmyła całe cierpienie. Ale nie,z tej strony nie ustąpi ukojenie. Tak pusto tu bez Ciebie. Gdzie ty jesteś w niebie ? Nie odpowiadasz wiem. Tyle pytań czeka czeka. A czas niestety ucieka.... Bóg powiedział,że to już czas. Więc odeszłaś i zostawiłaś nas. Nic dla mnie wtedy nie istniało. Tak jakby coś serce mi wyrwało, Czułam że razem Tobą umieram. Razem z sobą wszystkich zabieram. Jednak żyje nadal i Ciebie mi brakuje. A tęsknota mi życie truje....
Zgłoś SPAM
Nie tak to miało być.Szara pustka ból cierpienie i wspomnienia zostały ___.♥♥ ___♥___♥ _♥__♥♥__♥ _♥__♥♥__♥
Zgłoś SPAM
(*)(*)(*) Zabrałeś Panie milość ,a zostawiłeś łzy....dlaczego... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
28-09-2014
Serce zasnęło. Już się nie obudzi. Dusza opuściła ludzi. Wzleciała do góry, Wysoko ponad chmury. Ujrzała złotą bramę. I młodą,jasną skrzydlatą damę. Przekroczyła próg. Nowe życie rozpoczęła, A brama za nią się zamknęła. Już nigdy w przeszłość nie powróci, Bo pierwszego życia nikt jej nie przywróci!
Zgłoś SPAM
26-09-2014
Pokonam trudy, mozoły Czy będzie gorzej czy lepiej Uświęcę słowem Anioły One pomogą mi wzlecieć Na pewno jesteś, bo wierzę Ukrywasz skrzydła wtulone Zechciej mnie zabrać ze sobą Jeżeli jesteś Aniołem Na pewno tęsknie i czekam Na pewno nie wiem co dalej Jeżeli słyszysz nie zwlekaj Niech wreszcie będzie wspaniale Pomimo ciszy i cienia Pomimo strachu i cierpień Dostąpię łaski spełnienia Gdy przyjdziesz do mnie nareszcie.
Zgłoś SPAM
W zamkniętym sercu wypalił się świat ,•’``’•,•’``’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ .........ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..... ........,•’``’•,•’``’•, ........’•,`’•,*,•’`,•’ ...........`’•,,•’ ☸ڿڰۣ— Każda myśl to cierń Bo los z nas drwi Drwi z nas co dzień
Zgłoś SPAM
Czuwaj nad swoimi bliskimi, którzy Cię kochają i tęsknią.(*)(*)(*) \"Tęsknota za bliskimi, Tęsknota za zmarłymi. I nikt nam w tej tęsknocie, Pomóc nie może. Bo zawsze już tak będzie, Że tęsknić będziemy. Bo jesteśmy na wieki, Z nimi rozdzieleni.
Zgłoś SPAM
24-09-2014
Do kogo usta otworzyć by chciał wysłuchać skarg. Do kogo usta otworzyć by móc wyjawić żal. Kogo mam winić za życie z którym zaigrał los. Kogo mam winić za życie cierpienia pełen trzos. Dla kogo me serce bije tęsknoty znając smak. Dla kogo me serce bije z życiem wciąż walcząc tak.
Zgłoś SPAM
Choć milczą usta w kajdany milczenia zakute ta cisza pozornie pusta wypełniona jest smutkiem żalem duszy stęsknionej bólem serca dotkliwym tęsknotą nadziei niespełnionej gestem bezradności niecierpliwym snami, co się nie wyśniły słowami, co z ust się nie wydostały marzeniami, co się nie spełniły chwilami, co nigdy nie zaistniały lecz usta milczą jak zaklęte nie przerywając ciszy w akcie rozpaczy niepojętym, że cisza milczeniem swym krzyczy. (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
22-09-2014
Moje serce płacze rozpacz łzy wyciska. Odeszłaś Córeczko Osobo Najbliższa. Już Cię nie przytulę nie poczuję więcej Ciepła Twojej dłoni ach jak dusza boli. Może teraz widzisz jak kreślę te słowa. Żegnaj moja Córciu w mym sercu żałoba...
Zgłoś SPAM
Nieważne Że boli…Ważne Że bylo, Choć serce kruche To w nim pamietne chwile… Łza płynie po policzku_
Zgłoś SPAM
20-09-2014
Uchyl mi rąbek nieba... Bym płakać przestała... Podaruj mi chwilę wytchnienia... Bym słońce na niebie ujrzała... Wypełń sobą pustkę w mym sercu... By cieplutko mi było... Ulecz moje rany... Aby więcej ich nie było... Osusz moje perły... Które po policzkach spływają... Natchnij mnie nadzieją... Bym w niej podporę miała...
Zgłoś SPAM
Spojrzenia bliskich odchodzących Są drogie Odchodzą w przestrzeń przed nami Wraca stamtąd miłość
Zgłoś SPAM
18-09-2014
Kaganek Twego życia zgasł mój jeszcze chyba się nie dopalił... Przedwczesny był to końca czas, zabrał Cię Bóg, a mnie ocalił! Takie to bardzo niesprawiedliwe, odeszłaś! – Ja zostałam sama... Okrutne życie i złośliwe nie wiem co robić teraz mam? Bo utraciłam sens wszystkiego świat istnieć dla mnie przestał już! Przyjdź do mnie we śnie – powiedz dlaczego? nadzieję w serce moje włóż! Daj mi choć jeden znak we śnie, że tam jest dobrze i czekać będziesz. Tak bardzo, bardzo kocham Cię i będę kochać, zawsze i wszędzie!
Zgłoś SPAM
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie, napawa smutkiem,rozpaczą... jest tylko cudownym wspomnieniem.. ♥*♥ ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE♥*♥
Zgłoś SPAM
.Odpłynął sens, znikła łąka kolorowa I przekwitł kwiat, i ucichł wiatr Nic nie powtórzy minionych barw Ktoś tęczę z nieba skradł...\"..Kto pozna miłość raz A potem straci ją Inaczej patrzy na życie Wie dobrze co to ból Wie dobrze co to żal I smutne noce łez Tęsknimy i sięgamy po lustro wspomnień tych dni...
Zgłoś SPAM
16-09-2014
Ty nie odeszłaś daleko... Wiem to, rozumiem, czekam. To tak jakbyś była obok, za rzeką. W tej wsi, co mgły ją zasnuły... A po górach i skałach wiatr zawodzi I śpiewa piosenkę tęsknoty przepastnej. Dniem każdym biegnę do Ciebie W tę światłość boskości jasnej. A mówią, że to otchłanie, Że tam gdzie jesteś nic nie ma... Jesteś w blasku słońca I w trawach, w koronie drzewa... Dlatego palę Ci świeczkę, Jej płomyk serce ogrzewa, Bo kiedyś będziemy znów razem. W to wierzyć mi bardzo trzeba...
Zgłoś SPAM
Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, znów będą czekać na spotkanie. Pamiętam!
Zgłoś SPAM
A cisza będzie trwać… Niechaj trwa. Bo w ciszy łatwiej zapamiętać, to co życiem było niedawno. Gest i uśmiech, i oczu blask, i twarz tak bliskiego Ci człowieka… Pamiętam…[*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
14-09-2014
Niebo się zatrwożyło,zerwał się silny wiatr. Kiedy w ostatnią drogę ruszyłaś. Bo przecież nie tak miało być. Ty miałaś jeszcze długo żyć. Cieszyć nas swymi słowami. Gestem ,uśmiechem ,minami,. Dlatego niebo ucichło. Kiedy składano Twoje ciało. Bo dopatrzono się tam w niebie. Że się ktoś bardzo pomylił. Zabierając nam tak wcześnie Ciebie.,
Zgłoś SPAM
Bo Tak Naprawde zycie to bal na ktorym Łza tanczy z usmiechem.. .. Wszystko co dobre i piekne bylo przeminelo.. ;( Dlaczego?? Tak Wiele Nam odebrano.. Tak wiele zabrano.. ;( Ale Nikt nie zabierze nam pieknych wspomnien i przezyc..
Zgłoś SPAM
Znów minął dzień bez Was… Smutek ogarnia nas… Smutnym wzrokiem błądzimy po niebie… I marzymy, by choć raz przytulic Was…
Zgłoś SPAM
Dobrzy ludzie umierają inaczej wielka pustka po nich w sercu zostaje. Dni żałoby na granicy z rozpaczą, kiedy wola Twa spełnia się Panie. Dobrzy ludzie otrzymają nagrodę twarzą w twarz ujrzą naszego Pana - Chociaż wierzę,że jesteś już z Bogiem, nad Twym grobem wciąż tkwię zapłakana. Ale Jezus też przecież zapłakał, bo wzruszyła Go śmierć Przyjaciela, Bowiem kochał Łazarza ,jak brata i ta miłość mnie dzisiaj ośmiela. I nie wstydzę się płakać za Tobą, chociaż łzy nie są tu najważniejsze, Czerń dokoła przenika żałobą, Dobrzy ludzie odchodzą zbyt szybko, lecz zostają po nich ciepłe wspomnienia - Choć wyblakną lecz nigdy nie znikną. Na nich zrodzą się pokolenia. Choć umarłaś ,to we mnie wciąż żyjesz i nie zgaśniesz,jak znicz w mej pamięci. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Wspomnienia są jak perły. Mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez."
Zgłoś SPAM
Łzy obeschną ,lecz oczy nie przestaną płakac Krzyk umilknie,lecz serce nie przestanie wołać Dłonie opadną ,lecz nie przestaną szukać Twarz się wygładzi lecz wnętrze będzie krwawić Rana się zabliżni ,lecz nie przestanie boleć Rozpacz umilknie ,lecz tęsknota nie opuści Czas minie ,lecz nie przyniesie ukojenia......
Zgłoś SPAM
10-09-2014
Dlaczego mnie zostawiłaś, dlaczego odeszłaś w nieznane, Ja wiem, że wyroki boskie nie są do końca poznane. Było nam razem dobrze, byliśmy tylko dla siebie, Przyszedł ten dzień okrutny, na zawsze straciłam Ciebie. W ostatniej ziemskiej drodze, smutna kroczyłam za Tobą, Myślałam, że będę dzielna, a teraz nie wiem, co zrobić ze sobą.
Zgłoś SPAM
(*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) ( * ) ( * ) ( * ) ( * ) ( * ) ( * ) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) { * } Pamięć jest największą miłością .....
Zgłoś SPAM
Spoglądam w górę i czytam z gwiazd. Bezchmurne niebo znaczy Twą twarz. Choć jesteś daleko, u Nieba Bram, Wiesz, że tu bardzo brakuje Cię nam... Wiatr ustał na moment, żółty liść spadł z drzewa, Ponad tonią morza, przeleciała mewa. Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa, A po mym policzku cicho płynie łza...
Zgłoś SPAM
Tylko Anioły wiedzą co to jest Cierpienie i jak najlepiej je zwalczyć, bo one maja skrzydła by po swej tragedii wzlecieć wysoko..
Zgłoś SPAM
Tylko cisza, smutek i pustka nas otaczają..
Zgłoś SPAM
łzy żalu,rozbijają się barykadą dnia I płyną potokami smutku Gdzieś..[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] •*¯*•.♥
Zgłoś SPAM
Niedawno wśród nas tu byli... Z nami się razem cieszyli... Wspólne też były zmartwienia Starania, plany, marzenia ... Szukamy ich wkoło siebie ... Lecz oni wysoko w niebie... Choć dostrzec ich nie możemy Jednak są blisko, Czujemy w pamięci naszej wciąż trwają... Ciepłym wspomnieniem wracają... W tęsknoty łzach które płyną I w czasie który przeminął... Za te wspólne w życiu chwile... Za dobro którego tyle Dawaliście... Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Wam da...
Zgłoś SPAM
4-09-2014
Naszych wspólnych dni było o wiele za mało. Gdyby ta jedna łza zmyła całe cierpienie. Ale nie,z tej strony nie ustąpi ukojenie. Tak pusto tu bez Ciebie gdzie Ty jesteś w niebie ? Nie odpowiadasz wiem, tyle pytań czeka. Czeka , a czas niestety ucieka.... Bóg powiedział,że to już czas. Więc odeszłaś i zostawiłaś nas. Nic dla mnie wtedy nie istniało. Tak jakby coś serce mi wyrwało. Czułam że razem Tobą umieram. I razem z sobą wszystkich zabieram. Jednak żyje nadal i Ciebie mi brakuje. A tęsknota za Tobą wciąż życie mi truje.... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Bardzo dziękuję za piękne wpisy światełka ,modlitwy dla Mojego Synka w czasie mojej nieobecności-nieobecności na stronce ale sercem byłam przy naszych Aniołkach.PAMIĘTAŁAM I PAMIĘTAM .DZIEKUJĘ JESZCZE RAZ I POZDRAWIAM -RENATA
Zgłoś SPAM
Nic się nie zmieni , no cóż koniec już marzeń i słów minionych myśli i snów ..tylko łza spłynie gorąca w ciszy, tylko ona jedna płacząca usłyszy szept jak krzyk z głuszy wyrwany,
Zgłoś SPAM
Nic się nie zmieni , no cóż koniec już marzeń i słów minionych myśli i snów ..tylko łza spłynie gorąca w ciszy, tylko ona jedna płacząca usłyszy szept jak krzyk z głuszy wyrwany,
Zgłoś SPAM
02-09-2014
Nie płacz więcej na moim grobie. Mi nic nie pomożesz a szkodzisz sama sobie. Gdybym mogła mówić to dałabym Ci radę. Ważną lub może najważniejszą. Nie żyj nigdy chwilą przeszłą lecz teraźniejszą. Nie całkiem umarłam wszak ptaki śpiewają. O duszach bez ciała co wiecznie kochają. To ja teraz jestem zmrokiem i świtem, Kwiatem co chłodną ziemię przebija. I księżyca srebrnym pyłem. Ciągle się odradzam i ciągle przemijam. Jestem tu z Tobą w tej chwili śpiewałam Gdy wiatr łagodnie szumiał. I nigdy byś więcej nie płakała Gdybyś tylko to rozumiała. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Trudno żyć z piętnem śmierci zapisanej zmarszczkami na twarzy ciężko dźwigać serce tęsknotą wypełnione kolor czerni zaciemnia i przysłania do przebycia drogę i choćbym chciała uciec... nadaremno bo gdzie ja pójdę moja tęsknota podąży razem ze mną. (((*))) [*] (((*)))
Zgłoś SPAM
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza... wypełniona skargą....
Zgłoś SPAM
Wokół wielka pustka, wśród bezkresu pól, Żadnej żywej duszy, tylko ból. Czemu nagle świat płomienny, stracił płomień , zgubił blask,
Zgłoś SPAM
(*)(*) Bo życie jest ironią losu ...... Ciągle z Nas kpi Drogi tak splata by więcej było smutnych dni ....... By sen przemieniał się w koszmar ....... By po przebudzeniu zmieniał się w tęsknoty dni ...... (*)(*)(*) Miłość jest największą słodyczą i największą goryczą na Ziemi. *************** PAMIĘTAM [']
Zgłoś SPAM
Pnie Proszę, daj nam nadzieję, która jak balsam Zagoi duchowe rany i pozwoli dalej żyć ... Jeśli nauczyłeś kochać bliskich to daj również siłę Aby się z nimi rozstać i zaufać, że dobrze im u Ciebie.. . ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy płomienny uśmiech zgasł jak świeca na wietrze bezsilność smutek i płacz zostało tak niewiele!!!
Zgłoś SPAM
Miłość nie kończy się w momencie, Gdy przestajesz myśleć o nim, tęsknić za nim, pragnąć go, martwic się o niego. Miłość odchodzi dopiero wówczas, gdy umiera Twoje serce
Zgłoś SPAM
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie napawa smutkiem, rozpaczą, goryczą JEST TYLKO cudownym wspomnieniem..
Zgłoś SPAM
23-08-2014
Powietrza jakby więcej, bo dusza się w nim skryła. Pozostawiła wszystko, co jej dane, w pośpiechu życie skończyła. Sercem i tęsknotą podczas bezsennej nocy. W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy. Łzy niczym kamienie spowalniają bieg każdego dnia. Z wielkim bólem wciąż krzyczysz:Tak bardzo mi Ciebie brak... Porozrzucane chwile życia ogniwem. Od początku istnienia były wiecznym spoiwem. Ta wieczność przerwana - w jednej chwili upadła. Nienawiść tego dnia do serca się skradła. Uwierz mi proszę, choć tak ciężko słuchać. Ona Cię nigdy nie opuści - musisz Jej zaufać. Świat się stał głuchy i obcy w spojrzeniu. Zniszczył ład i poddał niespełnieniu. ...Ona nigdy nie odejdzie na zawsze...
Zgłoś SPAM
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny „„„„„„„` PAMIĘTAM…..
Zgłoś SPAM
,Szczęście to przekonanie,że jesteśmy w sercach i pamięci innych ludzi a oni w naszych,,..tylko ten nieodparty żal że wciąż mogliście być wśród nas…
Zgłoś SPAM
Biegnę w stronę światła, to błyszczą twe oczy. Choć pamięć osłabia widok przeuroczy. Przypomnieć nie sposób słów wypowiedzianych. Ale ten błysk w oczach pięknych i kochanych. Pozwoli na odległość rozbudzić marzenia. O czymś,co minęło i wrócą wspomnienia. Łatwo jest powiedzieć witaj komuś znajomemu. Lecz najtrudniej powiedzieć żegnaj komuś kochanemu.
Zgłoś SPAM
Usta milczą ,dusza płacze zawsze będzie już inaczej •----♥---•♥=♥=♥•---♥---- Światełko i modlitwę zostawiam [[*]]
Zgłoś SPAM
Nie pozwalają odetchnąć Marzenia Uskrzydlają chorą duszę Lecz wciąż jest w nas gorycz I tęsknota za Tobą Gorzki smak żalu .
Zgłoś SPAM
Życie chodź piękne tak krótkie jest, wystarczy jedna chwila by zgasić je (*) ;((
Zgłoś SPAM
W zamkniętym sercu wypalił się świat i nie zostało już nic.Zapalam modlitwę jak znicz czekając aż pofrunie do Nieba
Zgłoś SPAM
Ja szukam Ciebie na gwieździstym niebie ja szukam Ciebie we wiatru powiewie ja szukam Ciebie w promieniach słońca ja szukam Ciebie o zmierzchu o poranku w dzień w nocy we śnie na jawie szukam bez końca i tak do końca i bez końca.
Zgłoś SPAM
15-08-2014
W pamiętaniu, we wspomnieniu. W rozmyślaniu, w rozmodleniu. W każdej chwili i w oddechu. W tańcu, w biegu i w uśmiechu. We łzach wszystkich, w kwiatach. W tęczy i w tęsknocie, która męczy. Wszędzie jesteś, w każdym drgnieniu. Jesteś zawsze, zawsze będziesz Moja miłość z Tobą wszędzie...
Zgłoś SPAM
Wielka pustka I ból wielki W sercu pozostał.
Zgłoś SPAM
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
Jedna łza a w niej smutki ,wspomnienia, tysiące myśli......... ****[i]****[i]****[i]**** To nie miało tak być.... nie tak... miało być.... *II*II II*II II*II* Światełko pamięci z modlitwą*
Zgłoś SPAM
Ciało przesiąknięte tęsknotą ..... nadmiar łez co jakiś czas spływa ....... Samotność w tym bólu codzienna .
Zgłoś SPAM
Aniele stróżu czyjej teraz strzeżesz duszy. Ona sama już aniołem więc jej więcej strzec nie musisz? Czasem mówię do niej głośno czasem płaczę myśląc o niej Ale czuję Ją gdzieś blisko pewnie słyszy myśli moje. Bo gdy czasem mocno proszę by pomogła mi w trudny dzień Zawsze daje mi otuchy i pomaga zapaść w sen. Wiesz, zazdroszczę Ci aniele że Ją możesz spotkać sam Bo ja, tylko fotografie i wspomnienia po niej mam. Lecz kochana mamo - rzecze na to Anioł Stróż To jest tylko chwilą czasu, byś tańczyła z Nią wśród róż.
Zgłoś SPAM
Tylko smutek, tylko żal i ciągle patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień.(*)(**)(*) PAMIĘĆ I MODLITWA... JEST KAŻDEGO DNIA...
Zgłoś SPAM
Przyszła cicho jak mgła, rozłożyła ramiona. Pozostał płacz i żal, i strata niepocieszona A miedzy nami zawsze jest swiatlo wiecznej tesknoty.. Wszystko co nas otacza,sens tracić zaczyna.
Zgłoś SPAM
Na pewno jesteś bo wierzę ukrywasz skrzydła wtulone. Zechciej mnie zabrać ze sobą jeżeli jesteś. Aniołem. Na pewno tęsknię i czekam na pewno nie wiem co dalej Jeżeli słyszysz nie zwlekaj niech wreszcie będzie wspaniale... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie nie ma nic, jest tylko pustka, która nie daje żyć¶
Zgłoś SPAM
*na grobie miłości nie rosną kwiaty okazałe trudno znaleźć ich zapach lub kolor gorzkie słowa szeptane w codzienności modlitwie ranią nawet wspomnień pięknych ślad jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane jeszcze oparcia szukamy w nadziei... na spotkanie .....) ....(**♥**) Światełko mojej pamięci z modlitwą ♥
Zgłoś SPAM
Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości Kiedy już zabrakło nadziei i słońca Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca CIEBIE BRAK `*ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*
Zgłoś SPAM
Nieważne Że boli...Ważne Że bylo, Choć serce kruche To w nim pamietne chwile... Łza płynie po policzku Bo Ciebie brak. Lecz najważniesze są Wspomnienia... One są nie do zapomnienia. ...(**
Zgłoś SPAM
Śmierć zdusiła iskry życia, które miały wnet zapłonąć. Ona przyszła niespodzianie, nakazała nam zatonąć. W morzu łez i w morzu smutku ból wylała, Skradła radość, dała rozpacz, cios zadała. Za wcześnie i za szybko, i zbyt nagle to się stało. Ona była,snuła plany, a jej życie się urwało. Swoich bliskich i przyjaciół kochać chciała. Każdy dzień i każdą noc przed sobą miała.
Zgłoś SPAM
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z chwil zbyt krotko trwa. Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal.
Zgłoś SPAM
A czym są nasze wspomnienia ? Radością,Tęsknotą,Smutkiem, Pragnieniem,Żalem,Błaganiem, Łzą,która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w SERCU.... I tym co w nas pozostało...
Zgłoś SPAM
W zaułku wspomnień skrył się smutek żal na płaczącej lirze gra. I śpiewa psalmy w żałobnej niszy odchodzi dusza z nią ziemski żal. Jeszcze ostatni szept do ludzi ostatnia łza na powiece lśni. Ostatni uśmiech na cierpiących ustach i wszystko milknie, a potem - nic. Do bram niebiańskich zapukasz cicho poprosisz szeptem - otwórz mi drzwi. On ci otworzy zaprosi gestem, którym nie witał Cię dotąd nikt. Spojrzysz dookoła, jasność niezwykła tutaj na Ziemi nie było jej. Nie chcesz zawrócić z tej nowej drogi bo wiesz, że to już wędrówki kres. Okrążą Ciebie skrzydeł łopotem Anioły rajskie - skąd ty to znasz. Przypomnisz nagle ten sen cudowny co ból ukoił, odgonił strach. Grajcie muzykę, dobre Anioły Ty Boże, spójrz na ziemski glob. Uspokój tych, co tam zostali i zapomnieli, ze taki nasz los.
Zgłoś SPAM
Odeszła ... nadzieja , wiara , radość ... Odeszła wraz z Tobą.... Odeszła ale dokąd ? ... A co przyszło ... rozczarowanie , tęsknota i ból ...... ... Zal ... wspomnienia i płacz .
Zgłoś SPAM
Rozdarte serce próbuje coś wykrzyczeć lecz nie potrafi tli w sobie cały ten smutek aż potem wybucha potokiem gorących łez bezsilność ta niemoc jeszcze je przygnębia potrzeba załatania tej rany niemożliwa do wykonania tak pogrąża w rozpaczy a ono potrzebuje tylko tego małego a mimo to tak mocnego uczucia którego jednak nikt mu nie może dać
Zgłoś SPAM
Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, Dzielić się smutkiem to połowa smutku." światełko z modlitwą (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Żyłaś dobrocią, pogodą ducha. Pomoc dawałaś dla swego druha. Lecz gdy umarłaś, świat się zasmucił. Nie mógł uwierzyć, że już nie wrócisz. Nie mógł uwierzyć, że Cię już nie ma, Że pozostały tylko wspomnienia. Po Twej dobroci po Twej miłości I po tym, że żyłaś pełna godności
Zgłoś SPAM
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy płomienny uśmiech zgasł jak świeca na wietrze bezsilność smutek i płacz zostało tak niewiele!!! ღღ `
Zgłoś SPAM
Jak smutne i ciężkie są chwile gdy bliskiej gaśnie wzrok Gdy co drogie leży w pyle gdy w tryumfie śmierci mrok Nie usłyszę o radości z martwych warg Gdy zamilkną usta jej,już nie będzie żadnych skarg Proch do prochu wrócić musi bo to ziemski życia bieg Więc niech nic mnie nie kusi że to szczęścia tego cel Kiedyś jednak dzień nadejdzie i powiemy śmierci kres Zmartwychwstania słońce wzejdzie i nastąpi koniec łez.
Zgłoś SPAM
Miłość to płomień który płonie jasno... Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca... Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć...
Zgłoś SPAM
Co sprawiło Boże, że nam Ją zabrałeś, Tak przecież chciała żyć a ty Jej nie dałeś, Czemu los okrutny, rani nas tak srodze, Zabiera nam dziecko, zostawia nas w trwodze. Przecież Ją kochamy, chcemy by była z nami, Ale już Jej niema, Twymi decyzjami, Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy, Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy, Przytul nas do serca, otocz swą miłością, Niech serce nie krwawi, nie płacze słabością, Powiedz że niedługo, będzie żyła znów z nami, Po tamtej stronie, za Twymi bramami... ????
Zgłoś SPAM
ŚLADY NA PIASKU ZNIKAJĄ ŚLADY W SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE
Zgłoś SPAM
♥````Co dla zmysłów niepojęte, Niech dopełni wiara w nas”. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.``` ♥``````(
Zgłoś SPAM
Jestem przekonana,że duch jest jak świeca. Płomień może zawsze zgasnąć. Lecz ona nadal istnieje i zachwyca. To pomyśl jak w naszym życiu bywa. Gdy ostatni dech oddajemy śmierć nas wyrywa. Pomimo,że świeczka zgasła i odejść nam trzeba. Życie nasze inne rozpoczynamy wędrówką do nieba.
Zgłoś SPAM
List do Nieba Tak niewiele potrzeba, by list napisać do Nieba. Treść w myślach zapisać, Łzami się podpisać. Kopertę zakleić uśmiechem. Wypisać adres odbiorcy: Niebo, Bóg w Świętej Trójcy. Ranę jako znaczek przykleić. We śnie oddać w ręce anieli. Niech go dostarczą ze śmiechem.♥„„`((
Zgłoś SPAM
o tęsknoto! o pustko! skąd ciężar twój ogromny? jak głaz zaległaś serce o bólu rozłąki!...
Zgłoś SPAM
Jak mam żyć bez Ciebie, pytam gwiazd na niebie. Samotnej ławki przy skwerze na wieczornym spacerze. Jak mam żyć bez Ciebie, pytam słońca na niebie. Psa co błąka się bez celu, potarganych kartek papieru. Jak mam żyć bez Ciebie pytam chmur na niebie. Pustych parkowych alejek, wiatru co przyjemnie wieje. Jak mam żyć bez Ciebie pytam często samą siebie.
Zgłoś SPAM
Wspomnienie jest rajem, z którego nic nas nie może wypędzić" ( Jean Paul ). Światełko pamięci zapalam (***).
Zgłoś SPAM
Nic już nie jest takie samo... Odkąd nie ma Was wszystko uległo zmianie... Nic nie cieszy jak dawniej, nic nie sprawia radości, ból jest coraz cięższy
Zgłoś SPAM
Załzawione oczy, takie mokre aż się świecą. Wszedł we mnie smutek, ból, po twarzy łzy mi lecą. Wstrzymuję wtedy oddech, nie mówię żadnego słowa. Siła płaczu raz się zmniejsza, znów zwiększa się od nowa. I szeptem - Boże pomóż mi, po cóż ten płacz, łzawienie. Dałeś mi Panie nowy krzyż, dasz mi też ukojenie...
Zgłoś SPAM
To nieprawda, że Ich już nie ma Co dzień nas budzą ptakami o świcie Prawdziwie wolni spokojem wiecznym Bo po drugiej stronie czeka NOWE ŻYCIE.* *+*``````)
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie....JUSTYNKO.... Bez Ciebie świat jest ciemny szary, i niepotrzebny wcale. Brak mi ochoty, werwy, wiary i smutna jestem stale. Bez Ciebie mina wykrzywiona, a w kącie radość klęczy. Na grochu biedna zamyślona, jak ja się pewnie męczy! Bez Ciebie pusty dzień, noc głucha i wiatr ze śniegiem pędzi. Ziąb przejmujący chłodzi ducha aż serce lodem będzie. Miłość pod śniegiem białym zaśnie, choć tyle w nim uroku. Ogień zmarzniętej wiary zgaśnie, łzą już ostatnią w oku.
Zgłoś SPAM
w myślach błądzimy po wspomnieniach... ...łzy ciurkiem płyną z naszych oczu... ...dawne szczęście w smutek się zamienia.... ...błądzimy po wspomnieniach.... ¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.
Zgłoś SPAM
..Choć prawda jest taka,że dla Nich na zawsze staneły słoneczne zegary,to ciągle są obok. By w tym co robimy dodawać nam siły i wiary..... _____.۩
Zgłoś SPAM
Ukochana nad życie pełna życia siły Spoczęłaś snem wiecznym wśród cichej mogiły. Bolesna nam bez Ciebie będzie życia droga. Lecz kiedyś śmierć nas złączy u stóp Pana Boga.
Zgłoś SPAM
łezka po policzku spływa ta smutna i nieszczęśliwa .ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
Nasz świat się otoczył ciemnością, Ból serca ukrywa się w cieniu, I oczy już patrzeć nie mogą, Uśmiechu cień w smutku zastyga, Łza gorzka się toczy po twarzy. Dlaczego to życie tak trudne, Dlaczego nie można już marzyć….I tylko wspomnienie po Tobie, Zostało wyryte w pamięci, Bezsensem są wszystkie złudzenia ...¤ ♥*♥ ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE♥*♥
Zgłoś SPAM
Kiedy mnie już nie będzie weź pióro papier kopertę. list napisz czułymi słowami i wyślij tam gdzie będę. Napisz że bywasz szczęśliwa i zdjęcie ze słońcem na twarzy. Wyślij na adres nieznany tam anioł mi go dostarczy. Tylko nie smuć się proszę smutku nie chcę od Ciebie. Napisz jeszcze że kochasz mnie będącą już w niebie.
Zgłoś SPAM
Pomimo że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję. i jeszcze trwalsze wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Zaczekaj! Nie odchodź,spójrz raz jeszcze na mnie. I proszę,uśmiechnij się w śnie przywołuję Cię. Moje serce tęskni za Tobą, z moich oczu płyną łzy... Cóż pozostało w sercu mym wspomnienie dawnych pięknych dni... Jak się pogodzić z losem złym, co Ciebie zabrał mi. Czemu oczy moje smutne, czemu usta moje drżą? Powiedz czemu łzy okrutne, wciąż na rzęsach moich lśnią? Czy wiesz,co to znaczy czekać, czekać na kogoś drogiego? Czy wiesz,co to znaczy tęsknić, myślą wołać do niego? Czy wiesz,co to ból samotności..zostały tylko wspomnienia. Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać Twojego cienia...
Zgłoś SPAM
TY PRZECIEŻ GDZIEŚ BYĆ MUSISZ MUSISZ GDZIEŚ BYĆ.... GDZIEŚ DALEKO SIĘ TERAZ UŚMIECHASZ A MOŻE TU....BLISKO ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie, napawa smutkiem,rozpaczą... jest tylko cudownym wspomnieniem..
Zgłoś SPAM
Szum i plusk morskich fal wiatr mroźny smaga w oczy. Horyzont tonie we mgle i łza się niespokojna toczy. Wspomnienia dawne wracają kiedyś…odpłynęłaś w siną dal. Serce ze sobą zabierając pozostawiając… tęsknotę i żal. Horyzont nadal ten sam statki płyną w powrotną drogę. Tylko na nich... Ciebie jest brak gdyż Ty pozostałaś na tamtej stronie. Zabierając ze sobą... uśmiech,zabierając ze sobą... nadzieje. Pozostawiając... odległą miłość,pozostawiając... marzenie.
Zgłoś SPAM
TĘSKNOTA POWRACA.. z coraz większą siłą... Codzienność...w ukryciu... wspomnieniami płacze...
Zgłoś SPAM
◥◣◢◤◥◣◢◤◥◣◢◤◥◣◢◤† Każdy kwiat więdnie Każdy barwę zmienia Jeden tylko pozostaje Jest to KWIAT WSPOMNIENIA
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...
Zgłoś SPAM
Przytłumiony uśmiech bólem serce ściska. Zdeptane marzenia, pominięte życie. .NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Zgłoś SPAM
Ona już spija nektar Bogów Siedzi gdzieś wysoko - na Olimpie A mi smutno samej Bo nie ma jej przy mnie Dzisiaj mogę tylko wspomnieć Zanieść znicze kwiaty Już nie mogę się do niej przytulić Odeszła w zaświaty. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas (...) Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr Erich Maria Remarque
Zgłoś SPAM
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą lub sercem pełnym zamyślenia ale to nie słowa to krzyk miłości....))
Zgłoś SPAM
Podaruję dziś Ci różę w kolorze nieba. Chociaż barwa jej głęboka, piękniejszej nie trzeba. Blask księżyca w sobie skrywa, wśród gwiazd promienieje. Bo choć życie czasem smutne, trzeba mieć nadzieję. Że i dla nas dzień też przyjdzie, wśród słońca promieni. I ten smutek w głębi duszy w blask perły przemieni. DLA CIEBIE ...
Zgłoś SPAM
"W miłości wciąż ta sama radość i cierpienie to tutaj na ziemi jest jeszcze milczenie bo się idzie do Niego odchodząc od siebie" Światełko pamięci (*)Życie toczy się dalej, Lecz już nie takie samo, Bez radości, Bez sensu, Bez Ciebie... Łzy płyną niczym rwąca rzeka...
Zgłoś SPAM
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego, co pragnie dusza.♥___
Zgłoś SPAM
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza. Los ogromne kłody pod nogi wciąż wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało. To co było skarbem na zawsze zabrało. Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota. Spokój już odpłynął, została tęsknota. Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali. Czy kiedyś przygaśnie trochę się oddali? Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości. Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości. Kiedy już zabrakło nadziei i słońca. Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca. Jesteś nam aniołem tam wysoko w niebie. Gdzie nasz święty Ojciec czekał już na Ciebie My swoją modlitwą zawsze Cię wspieramy. Smutek i cierpienie Bogu powierzamy.
Zgłoś SPAM
Tęsknota aż do bólu przez potęgę wiatru Do szyby deszcz stuka deszcz smutny Poteguje milczenie W kazdej kropli wspomnienie w lzach caly swiat zamkniety w pamiętaniu i modlitwie Zapalam światełko
Zgłoś SPAM
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa... Łzy płyną nieustannie... zniszczone marzenia. Smutek...``Odpoczywaj, a pamięć o Tobie niech będzie zawsze żywa.
Zgłoś SPAM
Widzisz mnie?! Cała jestem we łzach… Przyjdź do mnie! Choćby w niespokojnych snach Serce bez końca wspomnieniami marzy… Dotknij mej pomarszczonej starością twarzy! Powiedz znowu: „Jestem mamo! To wszystko to zły sen, nic się nie stało Jestem, żyję i na zawsze będę przy tobie!” Tak chciałabym… ale ty już leżysz w grobie… Teraz kopiec gęsto usypanej ziemi A pod spodem kres wszystkich mych nadziei Minęło już tyle pełnych zapomnienia lat Tak bardzo się zmienił ten okrutny świat A ja wciąż nie śmiem zapytać dlaczego. Dlaczego Boże zabrałeś właśnie ją.
Zgłoś SPAM
Pośród nas... już nie ma Ciebie.. Pozostał smutek, tęsknota.. bez końca wspomnienia- to ostanie co pozostanie, kiedy kogoś zabraknie... Zbyt dużo bólu... Zbyt dużo zła... A Ciebie nie ma.....
Zgłoś SPAM
Nie ma mnie na łące pełnej kwiatów barwnych. Nie ma wśród żywych, ani wśród umarłych. Nie ma mnie także nawet w sercu własnym. Ale jestem przy Tobie w pudle ciemnym i ciasnym. Co go do ziemi ze łzami włożyłam. W wielkiej rozpaczy wtedy się wiłam. I choć czas mija, tęsknię ogromnie. Tego żalu nie da się zapomnieć. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Ból zmienia swe barwy, a miłość ciągle taka sama ...Twoje serce tu na ziemi bić przestało, oczy pozostają załzawione.ღ]``
Zgłoś SPAM
Odebrano nam radość Życia Siwe włosy na skroni Głos zamiera w krtani Ale wciąż mamy nadzieję Na to szczęście gdy spotkamy się z ukochanymi w niebie `
Zgłoś SPAM
Jesteś dla mnie wspomnieniem,nieosiągalnym już...marzeniem. Teraz jesteś gwiazdką najjaśniejszą na niebie. Choć strasznie to boli tak bardzo kocham Ciebie!
Zgłoś SPAM
Pamięć, to skarb człowieka; dni nie zawsze są łaskawsze... Wszystko popłynie jak rzeka- zostaniesz w pamięci zawsze!!!!!!
Zgłoś SPAM
Pamięć, to skarb człowieka; dni nie zawsze są łaskawsze... Wszystko popłynie jak rzeka- zostaniesz w pamięci zawsze!!!!!!
Zgłoś SPAM
Otulony puchem śniegu Po śniegowej idzie łące-Młoda dziewczyna W ręku trzyma dary nieba-od łez oczy ma błyszczące Dokąd idziesz Przyjacielu-przecież droga zasypana? ...idę sobie do swej mamy-stoi w oknie zapłakana... Wróć się proszę Boże dziecię Ty już w niebie masz mieszkanie Tu ziąb srogi a Tyś bosy- nie pomożesz swojej mamie. ...Spojrzę w oczy mej Mateńce-głowę złoże na ramieniu Powiem ...Mamo nie płacz więcej- i odejdę znów w milczeniu. Jeszcze raz ją ucałuję-powiem ...Kocham Cię Mamusiu..... W duszy obraz namaluję-lecz do nieba wrócić muszę. Poszło dziecię skrajem lasu na strumykiem zamarzniętym Chciała odwiedzić swą Mateńkę-serce z żalu miała zziębnięte. Zabrała z sobą obraz Matki-Jego marzeń jest ozdobą. Co dzień w oczy jej spogląda mówiąc.... ...NIE PŁACZ MAMO-JESTEM Z TOBĄ...
Zgłoś SPAM
Odeszłaś stąd od nas... Odeszłaś, lecz przecież... Gdzieś w głębi serc naszych niezmiennie wciąż trwasz... I będziesz wciąż żywa, dopóki na świecie... Ślad będzie swój znaczyć, kto żywą Cię znał...
Zgłoś SPAM
22-06-2014
Justynko, właśnie minął rok, jak jestem w tej wirtualnej rodzinie, razem z Twoimi rodzicami. Pamiętam swoje zdziwienie, jak "obcy" ludzie zapalili znicz Karolowi jak tylko założyłam stronę. I tak już jesteśmy razem od roku. Nie potrafię powiedzieć, jak dużo to dla mnie znaczy. To rodzaj psychoterapii grupowej. Jedni siedzą non-stop na facebook'u a my mamy swojego candlebook'a. Dziękuję za to wszystko, za chwile pocieszenia i otuchy i za pamięć o moim synu. Dziękuję i mocno przytulam.
Zgłoś SPAM
.Przed nami - pustka, A za nami - ciemność Dokoła - cisza..Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno sciska Ogarnia smutek brzemienny
Zgłoś SPAM
Najgłębszy smutek szczęścia, że wszystko przemija...." Pozostawiam płomyczek mojej pamięci z modlitwą na dzisiejszy dzień (*) ….((
Zgłoś SPAM
Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski I cząstka Ciebie umiera z Nim... I pustka wokół i nicość wszystkim, Struna rozpaczy gdzieś w głębi drży. Serce przebija Ci ostry sztylet, Rozpruwa oddech powietrza łyk, Wspominasz zmarłe, minione chwile, W gardło się wdziera żałosny krzyk. W morzu tęsknoty, pytasz – Dlaczego? Próżno próbujesz ożywić sny. Szczęście to tylko coś ulotnego - Mrok zawsze zdławi słoneczne dni. Choć czas lekarzem, jednak zabija Coś, co by mogło wciąż jeszcze trwać. Jak wąż się wokół szyi owija, Dusi nadzieję, rozsiewa strach.
Zgłoś SPAM
Każdy dzień bez Ciebie jest pełen smutku [***][*] TY NADAL ŻYJESZ BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA [*]
Zgłoś SPAM
Przerwała się uwiędła nić; Tkanina życia cicho zdarta: Przestał ktoś kochać i przestał żyć, A zapisana, choć biała karta Ciągle wspomnieniem snuje się w krąg. Ktoś odszedł, cicho zniknął we mgle, Pozostawiając drżenie rąk; Pozostawiając odblask na szkle; Jeszcze łzy ciągle smutne, daremne I nie przebrzmiały wciąż jeszcze krzyk, I w sercu miejsca zbyt ciemne.
Zgłoś SPAM
JEST MIŁOŚC BEZ GRANIC ,BEZ SŁÓW, GDY TULI SIĘ CIENIE DO SERCA, BY UKOIĆ TĘSKNOTĘ I BÓL JEST WIELKA MIŁOŚĆ A NIE MA SZCZĘŚCIA BO KAŻDY DZIEŃ TO WIEK CAŁY TO ZA DŁUGO BY NIE WIDZIEĆ I NIE SŁYSZEĆ CIĘ
Zgłoś SPAM
Rozdarte serce próbuje coś wykrzyczeć lecz nie potrafi tli w sobie cały ten smutek aż potem wybucha potokiem gorących łez bezsilność ta niemoc jeszcze je przygnębia potrzeba załatania tej rany niemożliwa do wykonania tak pogrąża w rozpaczy a ono potrzebuje tylko tego małego a mimo to tak mocnego uczucia którego jednak nikt mu nie może dać
Zgłoś SPAM
Gdyby niebo miało dłonie, Które zabrałyby nas w błękit Gdyby na ziemi można było Schować gdzieś żale i udręki Gdyby tęsknota miała skrzydła I odfruwała z lękiem ptaka Gdyby, ach gdyby można było Z żalu już nigdy nie zapłakać.
Zgłoś SPAM
..w pamięci zostają żywe obrazy... A w sercu...nadziei płomień, Chwile, które tak bardzo zatrzymać bym chciała....jak fale odpłynęły gdzieś w dal.... Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, Czas.......................... czas straci wtedy znaczenie.....
Zgłoś SPAM
Wiara to potęga, która czyni cuda lecz kto jej doświadcza? komu się to uda? Czy Pan Bóg nas mierzy jakąś własną miarą? Co w życiu jest łaską a co będzie karą? Jedni mają życie usłane różami Inni zaś stąpają po drodze z cierniami. A gdzie jest normalne takie zwykłe życie - Ja ciągle go szukam marzę o nim skrycie. Mówią, kogo Pan Bóg kocha -temu krzyże daje Lecz na taki ciężar sił mi już nie staje. Proszę Cię mój Panie nie chcę więcej krzyży Bo to mnie do Ciebie wcale nie przybliży. I m większy ich ciężar tym mniejsza ma wiara. Ciągle jej ubywa choć bardzo się staram. Często mam wrażenie że żyje me ciało A co z moją duszą? Ty wiesz co się stało. Ona uleciała do aniołów w niebie I jednym pytaniem zadręcza wciąż Ciebie. Dlaczego zabierasz właśnie nasze dzieci? Nie ma odpowiedzi, a czas dalej leci...
Zgłoś SPAM
Tęsknota i bezsilność.. Miłości słowem nie da się opisać Nie da się określić co naprawdę to znaczy Ale wiadomo na pewno Jednym daje szczęście Innym zaś Dar smutku i rozpaczy... [*][*][*][*]. (
Zgłoś SPAM
Cisza i spokój Za oknem wiatr Krople deszczu mdleją na szybę Nie ma Cię`
Zgłoś SPAM
Sielsko-Anielsko jest Tobie w niebie. A w pustym domu,brakuje Ciebie. Jak mam przytulić postać skrzydlatą? Kto będzie wołał Mamo i Tato? Pytań tysiące-w zamian milczenie. W oczach mam rozpacz,w duszy zmęczenie. I tylko liczyć mi pozostało. Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą. Gdy poza czasem,poza przestrzenią, Gdzieś poza ciałem,gdzieś poza Ziemią, Gdy przerwać zdołam rozumu ramy. W pewnej miłości-znów się spotkamy.. Pytam po ludzku-Jak to się stanie? Ja jeszcze nie wiem,Ty wiesz KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Nic bez Ciebie nie cieszy, Ptaki wesoło nie śpiewają, Nowe dni sensu nie mają. Bez Ciebie każda chwilą jest stracona, Bez Ciebie nie jedna łza jest uroniona, Tęcza nie ma swego blasku,
Zgłoś SPAM
Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania.\" \"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.
Zgłoś SPAM
O jeden uśmiech jeszcze Ciebie proszę O jeden gest , o jedno Twe spojrzenie Wróć na chwilę , bądź przez chwilę życiem Nie bądź wiecznie straszną , martwą ciszą Odeszłaś tak nagle , zwyczajnie Zgasłaś jak dopalona świeca Tak wiele bólu przez to mi zadałaś Powiedź dlaczego tamten świat wybrałaś ? W potoku łez serce moje tonie Tęsknię do Ciebie w każdej jednej chwili Tak bardzo proszę, wróć na moment do mnie Utul me serce , rozpaczą rozdarte Szukam Cię wszędzie , pośród setek grobów Widzę mogiłę Twą i ten martwy spokój Głośny spazm z serca mego się wyrywa A drzewa w koło szumią , żeś nieżywa O jeden uśmiech tylko Ciebie proszę Przyjdź do mnie nocą i ze snu mnie obudź Przytul me serce , wygnaj z niego rozpacz I każdej nocy w snach moich pozostań
Zgłoś SPAM
w myślach błądzimy po wspomnieniach... ...łzy ciurkiem płyną z naszych oczu... ...dawne szczęście w smutek się zamienia.... ...błądzimy po wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
ŚMIERĆ SŁOWO NIECHCIANE I TYLE BÓLU TYM CO ZOSTAJĄ ZADANE
Zgłoś SPAM
9-06-2014
Modlę się kroplami wspomnień. Modlę się kroplami łez. Odkąd los zabrał mi Ciebie. Więcej nie ogrzeje mnie. Pełne ciepła twe spojrzenie Zerwano życia nić Została mi po Tobie pustka Trudno mi bez Ciebie żyć Jak mnie słyszysz, to przyjdź...
Zgłoś SPAM
Zostały tylko piękne wspomnienia I ból co odbiera do życia siły..
Zgłoś SPAM
Tęsknota ona znowu łzy wyciska jak melodia duszy bliska cicho łka lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, a tym jest – wspomnienie
Zgłoś SPAM
07-06-2014
Aniołowie zeszli z nieba objęli Cię swoimi skrzydłami Poprowadzili przez ostatnią drogę ku chmurom błękitnym, w bieli. A kiedy noc zapadła cicha, nowa gwiazda zalśniła na niebie, W niej będą Ciebie widzieli ci, co Cię znali, co kochali Ciebie. I w ciszy zebrali się przyjaciele w milczeniu trwali zadumani… Nad życiem nad istnieniem umieraniem i nad przemijaniem… Dni nadal swoim rytmem popłyną chociaż, każdy będzie bez Ciebie. Światełkiem jasnym pamięć zabłyśnie Ty jesteś już szczęśliwa, tam w niebie.
Zgłoś SPAM
( ( , ) ) CZAS POŻEGNANIA TO CZAS ROZSTANIA ... GWIAZDY GASNĄ NA NIEBIE ... WOKÓŁ WIELE SMUTKU I ŻALU ..*+*````` *+*``````)
Zgłoś SPAM
Niechaj tęsknoty wiecznej siła przepoi istność naszą całą, by miłość bólem nagrodziła to, czego szczęście nam nie dało. ...........))
Zgłoś SPAM
Nie jedno serce szybciej bilo, pod Twoja Obrone mowilo, Lecz Bog wybral Ciebie i wzial Cie do siebie ...Opiekuj się swoimi bliskimi, którzy Cię kochają i bardzo tęsknią
Zgłoś SPAM
Jesteś ze mną w każdej chwili Jesteś Córciu ciągle żywa Chociaż ludzie myślą z boku Biedna Matka...nieszczęśliwa A TY jesteś zawsze przy mnie I pilnujesz mnie niezmiennie. Jesteś dla mnie jak drogowskaz, Który przy mnie jest codziennie. Naprowadzasz i pocieszasz, Co mam robić pokazujesz. Uśmiech znowu chcesz zobaczyć, Kiedy ze mną tak wędrujesz... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... Zostawiam swoje światełko. ***```
Zgłoś SPAM
1-06-2014
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko Przyniosę kwiaty najpiękniejsze A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko utulę w myślach skromnym wierszem. A ja dziś światło Ci zapalę I kołysankę cicho zaśpiewam I chociaż poczta nie dochodzi Mój śpiew doleci dziś do nieba a ja Ci dzisiaj Moje Słońce Przyniosę swoje serce w darze Serce zranione, obolałe Bez oczekiwań i bez marzeń.
Zgłoś SPAM
Nic już nie będzie takie samo, Smutek, tęsknota i gorzkie łzy Tylko wspomnienie pozostało .
Zgłoś SPAM
01-06-2014
Jak strasznie ciężko doświadcza nas los Wszystko w nas krzyczy i płacze w głos Zabiera, nie pyta, czy się zgadzamy Najdroższą Osobę którą kochamy Dlaczego świat jest tak ułożony Ze trzeba tracić najbliższe osoby Serce nas boli, strasznie cierpimy Nawet na płacz nie mamy już siły Na długo zostaje smutek i żałoba A w sercu naszym droga nam osoba Lecz taką jeszcze nadzieję mamy Że się tam w górze wszyscy spotkamy !
Zgłoś SPAM
Pamięć moja trwać będzie... (*)(*)(*)...***[*]***[*]***[*]***[*]* Słowa są niczym w porównaniu z tym co czuje człowiek tracąc ukochaną osobę...... ***[*]***[*]***[*]***[*]*
Zgłoś SPAM
Zabrane plany,marzenia,.. Zmienione w stan nieistnienia, Tęsknoty i bezsilności... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dobry Panie co przydzielasz duszom ziemski czas. Nie pozwalaj nam zapomnieć skąd przysyłasz nas. Kiedy wraca ktoś do Ciebie, zamiast dziękować Ci. W duszy mamy gorycz żalu, z oczu płyną łzy. Dobry Panie pytam krzycząc aż po Nieba kres. Powiedz jak tam teraz w górze memu dziecku jest ? Chociaż jedną daj odpowiedź na pytania me. I przypomnij mi skąd jestem w jednym krótkim śnie. Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą - ukojenie dają. Przecież ludzie nie odchodzą - oni powracają.
Zgłoś SPAM
Jak na deszczu łza... Cały ten świat nie znaczy nic... ...Bez Was.. :-( Do nieba(*)(*)(*) Może Was swoim bólem w zimniej ziemi utulę, może Was jasną nadzieją myśli moje ogrzeją... tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej. Zapalam światełko pamięci... tylko tyle mogę uczynić dla Was kochane aniołeczki.
Zgłoś SPAM
*ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI Spadla kropla łzy do środka, nietypowo, bo na SERCE. A gdy ono ją poczuło, zaplakało jeszcze wiecej.. Bo choć krople łez podobne, to ta jedna wyjątkowa w sobie piękny sekret chowa.......
Zgłoś SPAM
28-05-2014
To dawno było,a pamiętam jakby to wczoraj się zdarzyło. Byłam szczęśliwa,to pamiętam potem się niebo zawaliło... Wtedy krzyczałam:Boga nie ma! Bo zabrał wszystko co kochałam. Przeżyłam potem kawał życia lecz Ciebie zawsze w sercu miałam.. Czas leczy rany-mówią ludzie lecz ja nie wierzę w takie słowa. Ten mnie zrozumie,kto to przeżył tę ranę w sercu swoim chowam. Tak było dawno,a pamiętam i nigdy Ciebie nie zapomnę! I proszę Boga żebym nigdy o Tobie nie zgubiła wspomnień...
Zgłoś SPAM
-W SERCU -WSPOMNIENIU --I W MODLITWIE POZOSTANIESZ NA ZAWSZE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień tęsknoty dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w pamięci na zawsze... na wieki... do końca...
Zgłoś SPAM
26-05-2014
Matka, bez kwiatów i bez życzeń Matka, ze łzami w oczach od rana Matka, do której Ty nie zadzwonisz Ty dziś nie powiesz Mamuś kochana Matka, odwracająca wzrok na ulicy Od młodych ludzi z bukietami Ta, która dziś jest cała krzykiem Matka, żyjąca wspomnieniami. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Życie bez sensu Puste i martwe Jak przedmiot leżący na stole I pustka wokoło I światło nadzieji W oddali...bo Ciebie brak.
Zgłoś SPAM
To nieprawda, że Ciebie już nie ma. To nie prawda, że Jesteś już w grobie. Chociaż płacze dziś cała Rodzina. Cała Rodzina dziś jest w żałobie. Chociaż Ci serce w piersi nie bije. Chociaż spoczął na wieki głos Twój wesoły. W naszych sercach jak żyłaś tak żyjesz. W naszej pamięci zostaniesz na wieki. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
I teraz do Niej idę Mamo – Ty wiesz, że TAM jest pięknie. Anioły na cytrach grają , Wśród nich jest moje miejsce. I może gdzieś w milczeniu gór, Lub wśród cmentarnej ciszy Muzyka słodka spłynie z chmur I wtedy mnie usłyszysz? Nie płacz Mamusiu, przecież wiesz – To tylko krótkie rozstanie... Piszę Ci teraz ostatni wiersz ... To chyba jest mój testament? I wiesz Mamuniu, że ja też Czasem w ukryciu szlocham - Teraz też w oczach pełno łez.. Tak bardzo Ciebie kocham.
Zgłoś SPAM
Nadmiar łez co jakiś czas spływa ....... Samotność w tym bólu codzienna .
Zgłoś SPAM
Nie ma końca cisza wieczoru w samotnym marzeniu w drżeniu powiek nad łzami nie ma końca tęsknota cisza nie jest ciszą krzykiem
Zgłoś SPAM
20-05-2014
Mamo nie płacz bardzo Cię proszę. Przecież trzeba abym stąd odeszła. Pójdę aby się spotkać z Panem. W twojej pamięci już mamo pozostanę. Nie płacz kochana że stąd odchodzę. Będę na ciebie czekała tam z Bogiem. Będę się modliła wspólnie z aniołami. Abyśmy się razem tu kiedyś spotkali. Odchodzę radosna i nic mnie nie boli. Sam Jezus przy śmierci mojej tu stoi. Mnie więcej niczego tutaj nie trzeba. Mamusiu ja ufam że pójdę do nieba.
Zgłoś SPAM
Kiedyś szczęście było blisko śmiał się cały świat raptem przeszło wszystko Całe szczęście rozwiał wiatr ..Ten kurz to czas biegnący jak szalony, nie zdążysz się obejrzeć- a już kolejny dzień za nami...kolejny dzień bez Ciebie...kolejny... lecz stracony.
Zgłoś SPAM
Łzami twarz zalana, dusza łka tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa.
Zgłoś SPAM
18.05.2014
Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.Św.Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
18-05-2014
W Twojej życia świecy ostatni płomień zgasł Dusza już do Boga uleciała...... Skończył się dla Ciebie ziemski czas Teraz dusza Twoja Boga pokochała.
Zgłoś SPAM
MAJ...........
CISZA...niech trwa...
Zgłoś SPAM
Każdy smutek szybuje w niebo. To jedno umie. Każdy smutek karmi się potrzebą, której nijak pojąć nie umie Gdzieś tam bowiem w niebiosach odpowiedzi szuka na zwykłe pytanie- dlaczego???
Zgłoś SPAM
Serce pęka, serce pogrążone W żałobie, W smutku, W rozpaczy... .........( ........(,) ......|::::::|..¸.¤ª“ ......|::::::|.)/¸.¤ª“ ¯¨˜“ª¤.¸::|)/¸.¤ª“˜ ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜ Światełko mojej Pamięci.(
Zgłoś SPAM
16-05-2014
Proszę przerwij tę ciszę, ona jak noc mnie otacza. Myśli koszmarne w niej słyszę, niepokój do serca wkracza. Choć dzień jest, nie widzę słońca, spokoju znaleźć nie mogę. Szukam w nim ciebie bez końca, tłumiąc złe myśli i trwogę. Wszystko wokoło się wali, koszmarem stają się chwile, A miłość w sercu mnie pali, przecież mam w sobie jej tyle. Pragnienie bardzo gorące, marzy, że głos twój usłyszę I wtedy powróci słońce, proszę więc, przerwij tę ciszę. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
To łzy, niewypłakane. Zawieszone, pomiędzy rzęsą a kartką papieru. Krople... co nigdy nie spadną. ukryte, pod zaciśniętą powieką. .w kałużach słów co płaczą, Tak cicho... że nikt nie usłyszy.
Zgłoś SPAM
15-05-2014
Czekam na ziemi- TY w niebie!! Nie wiem jak długa ma droga do CIEBIE. Wiem, że umierać nie będę się bała. Bo na mnie Ty będziesz czekała. Poznamy się razem, bez żadnego słowa. Co los nam przerwał- zaczniemy od nowa... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Wspomnień obraz, splecione dłonie, w piersi serce się kołacze. iskrą ogień płonie, lecz dusza żałośnie płacze
Zgłoś SPAM
Śpij w spokoju Bóg zrządził nagłej rozłąki czas Przyjdzie dzień taki, po życia znoju Że Bóg znów razem połączy nas Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.
Zgłoś SPAM
Justysiu już prawie póltora roku jak od nas odeszłaś a ja co wieczór gdy kładę się spac mam przed oczami ten obraz. Obraz który był ostatnim widzianym przez Ciebie na w Twej ziemskiej pielgrzymce . Ten samochód który nagle pojawił się z naprzeciwka na Twoim pasie ruchu i ten strach w Twoich pięknych niebieskich oczkach. Potem ból, a potem??????????????. Resztę opowiesz mi jak się spotkamy Ukochana Córeczko. Do zobaczenia w Domu Ojca.
Zgłoś SPAM
Co sprawiło Boże, że nam Ją zabrałeś. Tak przecież chciała żyć a ty Jej nie dałeś. Czemu los okrutny, rani nas tak srodze. Zabiera nam dziecko, zostawia nas w trwodze. Przecież Ją kochamy, chcemy by była z nami. Ale już Jej niema, twymi decyzjami. Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy. Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy. Przytul nas do serca, otocz swą miłością. Niech serce nie krwawi, nie płacze słabością. Powiedz że niedługo, będzie żyła znów z nami. Po tamtej stronie, za twymi bramami... ????
Zgłoś SPAM
Stanąć pochylić,głowę Może zapłakać ukradkiem wpatrując się w miejsce z którego nikt nie zawoła tylko wspomnienia krzyczą odległe jak jeden dzień tłumiąc trzask płonącego znicza*```
Zgłoś SPAM
Kochani z całego serca dziękuję Wam za modlitwę i światełka pamięci zapalone Mariuszkowi . Łatwiej mi było przez to wszystko przejść z Waszą pomocą i pamięcią . Jesteście kochani . Dziękuję ♥
Zgłoś SPAM
Boże dodaj sił rodzinie. Ty wiesz, czym jest dziecka zgon. Niech Twa miłość na nich spłynie. W sercach zabrzmi wiary dzwon. Kiedyś znowu się spotkamy. Kiedy dla nas przyjdzie kres. Ciebie w swej pamięci mamy. W naszych sercach i otchłani łez. Ciało Twoje już w mogile. Wkrótce się obróci w proch. W myślach wspomnień z Tobą chwile. Oraz bliskich Twoich szloch. Ty podążasz w światła stronę. Gdzie na Ciebie czeka Pan. Tak Ci było przeznaczone. Dla nas zaś goryczy dzban. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Śmierć zdusiła iskry życia, które miały wnet zapłonąć. Ona przyszła niespodzianie, nakazała nam zatonąć. W morzu łez i w morzu smutku ból wylała, Skradła radość, dała rozpacz, cios zadała.
Zgłoś SPAM
...niespełnionych marzeń stos....... Pamiętam[*]
Zgłoś SPAM
09-05-2014
Na ławeczce przysiadasz przy bliskich mogile, Powracają we wspomnieniach do Ciebie na chwilę, Znów Cię uśmiechem ciepłym witają, A może karcą i dobre rady dają… Patrzysz na znicz, który cicho płonie, Wspominasz ich oczy, włosy i dłonie, Ich głos powraca do serca Twego, Jak z filmu kiedyś dawno z nimi nagranego, Oni potrzebują żeby o nich pamiętano, I miłość do nich w sercu zawsze skrywano.” ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
BOZE DLACZEGO JĄ ZABRALES,BOZE DLACZEGO TAKI BOL NAM ZADALES,BOZE DLACZEGO TO ONA ODSZEDŁA.BOZE PROSZE WEZ JĄ W SWE RAMIONA,NIECH JEJ DUSZA CZUJE SIE UTULONA,BOZE POWIEDZ JEJ ZE JĄ KOCHAMY I ZAWSZE PAMIETAMY,ZE KIEDYS SIE SPOTKAMY U WROT TWEJ NIEBIANSKIJ BRAMY..............
Zgłoś SPAM
Spojrzenia bliskich odchodzących Są drogie Odchodzą w przestrzeń przed nami Wraca stamtąd miłość Uśmiechają się daleko Odchodząc pozostają We wszystkich załamaniach Moich marzeń (Wiesław Dymny)
Zgłoś SPAM
Czas nie zatrzyma się, nie zawróci jedynie wierna pamięć nie pozwoli się smucić, echem przywróci ten czas daleki, a tak bliski co wciąż trwa w nas.[*]
Zgłoś SPAM
07-05-2014
Z płatków róży zrobię Ci posłanie, I ułożę w moim sercu na dnie... Bo na zawsze w mym sercu zostaniesz Nawet niebo stamtąd Cię nie skradnie. Chyba że mi zechce wyrwać serce- Jak łódeczką wtedy pożeglujesz. Gdy dopłyniesz w Niebiańską Krainę Powiesz sercu zostań - ja Cię potrzebuję... Byłaś Skarbem-Perłą mego życia, Słońcem duszy-co rozjaśnia mroki Więc ten ból jest już nie do przeżycia. Zgasło Słońce,a ból wciąż głęboki. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Gdy ktoś umiera to na początku Widać tą ciemność o której mówią że boli.... Lecz tego bólu co nas uderza Nie sposób opisać w żadnej treści I serce wybucha miliardem emocji i ledwo jest w stanie je wszystkie pomieścić.... a wszystkie wspomnienia wydają się bliskie lecz malowane na czarno biało.. Dłoniom za dużo jest przestrzeni a oczom o Jedną Osobę Za Mało... I piękny jest ten moment Ten, kiedy znowu Ci się zdaje że czujesz zapach Kochanej osoby ...pachnący majem A potem już taki gorszy moment... że się odwracasz w tamtą stronę a tam ta pustka co tak boli... i znika zapach... a razem z nim skrycie Twoje Zycie.! Teraz pora już tylko na ciszę...
Zgłoś SPAM
WIOSNA........
Niebieskie płomyczki dla Ciebie Justynko i Wszystkich Twoich Imienniczek...śpijcie w ciszy i spokoju !!!
Zgłoś SPAM
Puste i smutne jest serce Wciąż ponure i chłodne Nie istnieją dni pogodne.?-`W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W wytrwałości pokonujemy kolejne dni...
Zgłoś SPAM
05-05-2014
Czasu nie było na pożegnanie,teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, lecz to po śmierci go doceniamy. Wtedy widzimy jaki był cenny, wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, jedno, co możemy - wciąż się modlimy. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Ciągle w mych myślach brzmi to pytanie Dlaczego szybko zabierasz bliskich Panie? Czy muszą łez krople na policzkach lśnić? Usta z żalu i rozpaczy drżą ````````( ( ♥ ````````)
Zgłoś SPAM
WIOSNA....
Modlitwa,pamięć i cudne światełka dla Ciebie i Wszystkich Justynek, w Twojej Krainie...Cisza...śpijcie i śnijcie...nie zapomnimy !!!
Zgłoś SPAM
Za oknem pada deszcz… na twarzy odbicie łez… za oknem wiatr rozwiewa marzenia… na twarzy deszcze przelewa wspomnienia…Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata co mijają, Dobrych wspomnień czas nie skradnie * ŚWIATEŁKO * PAMIĘCI *.
Zgłoś SPAM
03-05-2014
Niech Bóg Cię okryje swoim płaszczem dobroci, niech Bóg swymi łaskami nieba Twą duszę ozłoci, Wierzę,że jesteś szczęśliwa,z tymi,co odeszli przed Tobą, wierzę,że spotkaliście się już wszyscy w niebie ze sobą. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
NIECH TWOJA DUSZA UNOSI SIĘ MIĘDZY ANIOŁAMI (+)(+)(+) Czasem na chwilę gaśnie słońce Duszę wypełnia gęsty mrok Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzrok
Zgłoś SPAM
1 MAJ 2014 R.
Są dni, które pamiętać należy, te, które w sercu są zapisane... Wraz z nimi słowa - życzenia, ciepłe, piękne, kochane...Życzenia szczęścia W NIEBIAŃSKIEJ KRAINIE... niech będą jak kwiat wiecznie kwitnący, niech nigdy PAMIĘĆ O TOBIE nie PRZEMINIE...URODZINOWY BUKIET KONWALII DLA CIEBIE, ANIELE...
Zgłoś SPAM
Wszystko odeszło i nie wróci Zostaje tylko... Szara rzeczywistość... Myśli błądzących... Wśród labiryntu słów Nie ma Ciebie Cisza......
Zgłoś SPAM
1 MAJ.....
Różyczka urodzinowa wraz z modlitwą dla Ciebie Aniołku...wieczne odpoczywanie...
Zgłoś SPAM
ODESZŁAŚ- jak ze ciężko pogodzić się z tym.W sercach i pamięci pozostaniesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
01-05-2014
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie. Zatrzymać chwilę w duszy może tylko wspomnienie. Zatrzymać by nie uciekła w sercu na zawsze została. Zatrzymać by w chwilach smutku ciepłem swoim ogrzała. Pieścić ją czule myślami przytulać, w ramionach kołysać. By była wciąż razem z nami by mogła sobą zachwycać. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Bo rozpacz jest bez dna gdy w sercu rana jest Bo łzy co płyną w wieczność godzinami Łzy przygniecione ciężkimi powiekami Tak smutno ---------) --------/ , ( -------- ) /
Zgłoś SPAM
Łzy hioba ...
Przyszła odeszła wróciła została ł z a c z y s t a radosna co z oka kapała. Na brzegu i w głębi spłynęła i jest kropelka wilgotna przejrzysta i słona sprawiła że czuję i płynę jak ona z oka na ziemię z serca do oka miara miłości ogromnie głęboka i mocna jak skała … ł z a s a m o t n o ś c i co ongiś kochała… (M.E.Szulikowska). Ta zielona, trawiasta roślinka, która „płacze” słodkimi kroplami… tak się nazywa. Dziękuję za piękne słowa i pamięć o Magdzi. Moja nieustająca pamięć o Tobie Justynko ….
Zgłoś SPAM
Przyjdź Tak, jak przychodzą Anioły... Otul we śnie... Przyjdź i... Zabierz daleko stąd... Daleko od szarego życia Zabierz tam, gdzie nic się nie liczy... Gdzie nie czuje się bólu... Okrutny los zadrwił
Zgłoś SPAM
29 KWIECIEŃ 2014 R.
(♥) Chodzę po łące wokoło kwiaty wabią motyle, woń rozsiewają, a myśli te same niezmienne od lat jak bumerang natrętnie wracają. To życie, które tak szybko mija widzę jak na ekranie w kinie, to co minęło,to co nadejdzie z czasem i w wieczność odpłynie... Ile przed sobą mam godzin i dni, czy zdążę tu wrócić tego lata, czy może już jutro odejdę stąd w obcy mi wymiar innego świata... Ciągle wspominam Tych których nie ma, i co odeszli jeszcze przede mną, teraz szczęśliwi u boku Ojca czekają, by być już razem ze mną....(♥) Serdecznie dziękuję za pamięć o moich rodzicach.(♥)
Zgłoś SPAM
29-04-2014
O, moje Słońce, gdzież Twoje promienie? Gdzie światłość Twoja skryła się przede mną? Wszędzie, ach wszędzie tylko smutku cienie. Wszędzie tak pusto, tak straszno, tak ciemno. Panie mój przebacz, że tak wołam śmiało, Przebacz, bo serce Ty mi sam zraniłeś. A teraz samo to serce zostało. Gdyś je tak zranił, czemu opuściłeś? Ale ja wołam i żebrzę i płaczę. Wszystko na próżno, bo Jezus mój miły. Słuchać mnie nie chce chociaż kołaczę. Jeszcze się jego drzwi nie otworzyły. I cóż ja zrobię? Czy pójdę od Niego. Szukać u stworzeń kropelki słodyczy. By ulgę znaleźć dla serca biednego. By nie czuć w duszy żalu i goryczy?''
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki
Zgłoś SPAM
Tęsknota to ona rozpala w sercu ten ogień, który płomieniem miłości się tli.
Zgłoś SPAM
Kanonizacja Jana Pawła II
Różne są w życiu pory roku...jeśli czujesz akurat, że zbliża się zima, chciałbym abyś wiedział, ze nie jest to pora ostatnia, bo ostatnią porą Twego życia będzie wiosna; wiosna Zmartwychwstania. Całość Twojego życia sięga nieskończenie dalej niż jego granice ziemskie ; czeka Cię Niebo...JAN PAWEŁ II...prosimy Ojcze Święty o opiekę nad całą Aniołkową Rodziną...
Zgłoś SPAM
CO MIELIŚMY W ŻYCIU DROGIEGO W GROBIE SIĘ MIEŚCI ŚMIERĆ ZABRAŁA WSZYSTKO NIE WZIĘŁA BOLEŚCI W DNIU KANONIZACJI.. BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II
Zgłoś SPAM
27-04-2014
Gdy wspomnienia o Tobie nachodzą myśli, Bezgraniczną miłością serce zalewasz... Marzę, że kiedyś nocą mi się przyśnisz Powiesz jak tam jest Ci teraz... Na Tamtą życia stronę nijak dostępu nie mam. Z tęsknoty serce płonie jak długo?... Tego czasu nie znam... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Odeszli bliscy, zginęły marzenia, cichutkie szepty przytłumił płacz. Często do nas wracają wspomnienia zmienione nieco przez upływający czas. Wracając w krainę przeszłości szukamy śladów, które zatarł wiatr …..)
Zgłoś SPAM
25-04-2014
Czasem odchodzą nasze ANIOŁY i nagle w miejscu staje czas. A z nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gaśnie słońce, duszę wypełnia gesty mrok. Nikną nadzieje i marzenia i w pustce ginie tęskny wzrok. Czasem odchodzą dobrzy ludzie, co byli z nami przez lat wiele I próżno wtedy pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele. Lecz oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy nas pozostały tylko ich ciała zabrał czas ...
Zgłoś SPAM
Smutek w oczach, tęsknota i łzy. Oczy od łez zamglone, Myśli biegną hen w dal. Bo Ciebie brak
Zgłoś SPAM
Wyszłaś na chwilę po ciepłe marzenia, wyszłaś po świeże spojrzenie na życie. Nie chciałeś bólu nikomu sprawić... ale zostałaś już TAM w zachwycie... Tam się marzenia inaczej spełniają, i nic już złego się nie zdarzy... i tylko miłość jest ta sama, i uśmiech dla nas na twej twarzy...
Zgłoś SPAM
W modlitwie się połączymy , w nadziei się odszukamy i z serc swych nie znikniemy- będziemy na siebie czekali..... Wolą Boga jest nasze rozstanie. Nadzieją Dusz nasze ponowne spotkanie...[*]
Zgłoś SPAM
23-04-2014
Odeszłaś: - nagle mnie opuściłaś! Drzwi zamykając za sobą... Na drodze cmentarnej mnie zostawiłaś... Jak mam podążyć dalej za Tobą?! Cmentarna droga na Twej mogile Bramą do nieba jest zastawiona! Uchyl jej wrota chociaż na chwilę: Weź mnie do siebie w swoje ramiona! Cmentarną drogą do Ciebie chodzę, Tam grobu drzwiami droga się kończy! A ja otworzyć tych drzwi nie mogę! I z Tobą córeczko się połączyć... Dziś w myślach jeden pozostał plan: Plan tej cmentarnej drogi! I jedno w myślach marzenie mam: Dotrzeć do Ciebie! – lecz jak to zrobić? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
21-04-2014
Odeszłaś tak szybko- dlaczego ? Twa gwiazda błyszczała tak jasno, Nie możesz już nic nam powiedzieć, Kto kazał tak mocno Ci zasnąć ? Zaglądasz dziś z bardzo daleka, Ze snu już się zbudzić nie możesz, Czy Anioł otulił Cię skrzydłem? Kto zdoła zrozumieć to Boże? Ta rozpacz już oddech zapiera, I ciężar straszliwy jest w duszy, Tak bardzo mi Ciebie brakuje Jak mam żal w sercu zagłuszyć? My kiedyś się przecież spotkamy, I nie mów, że to pożegnanie, Twój uśmiech tak ciepły, serdeczny, Na zawsze w pamięci zostanie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
:`*Pustka.. smutek.. i zal..mokre rzęsy dźwigają tęsknotę ~~~~~~~~~~~~~ ŚWIĄTECZNE SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ~~~~~~~~~~~~~
Zgłoś SPAM
Doznajcie w te Święta miłość Boga i opieki swoich Aniołów, zrozumcie sens życia, otwórzcie serca i wpuśćcie ptaki nadziei...
Zgłoś SPAM
ŚWIĘTA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO...
Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy,zdrowia i wiosennej atmosfery oraz błogosławieństwa Bożego w tym szczególnym czasie dla Rodziców,bliskich...dla Justynki...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły spokój oraz wzajemną życzliwość.Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.Dziękuję za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
NA DNIE SERCA POZOSTANIE TRWAŁY ŚLAD-CHOCIAŻ CIEBIE NIE MA TU.WCIĄŻ JESTEŚ Z NAMI W KAŻDYM DNIU,GODZINIE,MINUCIE.ODPOCZYWAJ W SPOKOJU.
Zgłoś SPAM
bliskim życzę... Zdrowych Świąt pogody ducha Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego.
Zgłoś SPAM
19-04-2014
Światełko,płomyczek iskierka pamięci. Dla wszystkich co w niebie w anioły zaklęci. Światełko pamięci wciąż w sercu się iskrzy. Bo tam również trwają na zawsze nam bliscy. Światełko pamięci ktoś prosi cię o nie. Zapalasz je mocniej i kładziesz na dłonie. I niesiesz je w ciszy w spokoju w kochaniu. Światełko do nieba w modlitwie w rozstaniu. Zapalam je co dnia i w ciszy wspominam. Ten chłopak ta pani i tamta dziewczyna. I idę na palcach płomień ogrzewa mi ręce. Dla męża dla żony dla córki dla syna. Ogników wciąż więcej... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA. LUCYNA
Zgłoś SPAM
wspomnienia dają żyć wiecznie, bo zostają wspomnienia są jak przed światem ochrona wspomnienia czasów, których brakuje wspomnienia to przed samotnością osłoną.
Zgłoś SPAM
17-04-2014
I cisza i pustka i brak kogoś. Kto szedł wspólnym życiem.wspólną drogą… Bądź… najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, Tęczą na tle zachmurzonego nieba… Bądź pamięcią w naszych sercach, Po wszystkie dni naszego istnienia… Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad swoją Mamą… Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI, Łomot serca odmierza czas czas smutku czas tęsknoty czas zadumy
Zgłoś SPAM
Zostało tylko echo Ciebie już nie ma nie zmieni się już nic W sercu ,ogień ,ogień żłobi łzy;``
Zgłoś SPAM
15-04-2014
Pamiętam.Wszystkie chwile. Pamiętam. One dały mi radości tyle. Pamiętam. Każdy Twój gest, każdy Twój ruch, Pamiętam. To wszystko rozprysło się w puch. Pamiętam. Oczu blask głęboki. Pamiętam. Barwę Twego głosu. Pamiętam. Każde Twoje słowo, Pamiętam. I wypowiadam je na nowo. Pamiętam. Bo byłaś jak cud wspaniały, Pamiętam. To anioły mi Cię dały. Pamiętam. Miłość z Twego serca tak szczerze płynącą, Pamiętam. Bo w mym sercu będziesz do końca..
Zgłoś SPAM
Kochani. Ponieważ idę do szpitala i będę miała bardzo poważna operację proszę na okres mojej nieobecności o pamięć o moim Mariuszku .
Zgłoś SPAM
"Chociaż odchodząc, jesteśmy dla świata przeważnie nikim, to dla bliskich nasza śmierć jest jednocześnie końcem wszystkiego co dzięki nam było najcenniejsze, ale i początkiem dni, które oni muszą jakoś przeżyć bez nas..." Moja pamięć i modlitwa na najbliższe dni.(*)(*)(*) Bliskim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech wraz ze Zmartwychwstałym Synem Bożym w nas umocni się ta wiara i nadzieja, że choć śmierć zabiera nam bliskich to tylko na chwilę, bo przecież śmierć nie wiem czym miłość jest. Miłość zwycięży wszystko, zwycięży śmierć i kiedyś znów wszyscy spotkamy się. Serdecznie pozdrawiam i otulam swoją myślą w tym świątecznym czasie.
Zgłoś SPAM
W mojej pamięci zostaniesz w sercach co kochały , W szczerych słowach modlitwy za Ciebie szeptanych .
Zgłoś SPAM
Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem" (Lb 6, 23) Amen.[*] ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł być zbawiony. ♥..♥....) ..♥ .♥.♥...(,) ...♥ ♥...♥.[__]..♥ ♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA [*][*] SMUTNO TĘSKNOTA SERDECZNY ŻAL
Zgłoś SPAM
życie takie kruche strata taka nagła serce tak złamane
Zgłoś SPAM
Serce nie zaśnie nigdy ono tylko czuwa w martwym wszechświecie czasu licząc na cud którego nigdy nie będzie róża puści nowe pąki będą czerwone jak miłość miłość… która nigdy nie umiera…
Zgłoś SPAM
10-04-2014
Czas milcząco zatrzymał wskazówki ja wciąż stoję i godzin nie liczę tylko w głowie się tłoczą wspomnienia oprócz nich, nic nie widzę, nie słyszę… W zamyśleniu dzień odszedł aleją wieczór cieniem zadumy się ściele mały lampion płonący na grobie srebrną gwiazdą zaiskrzy na niebie. Będzie błyszczeć, nim noc nie spłowieje a na ziemi ostatni znicz zgaśnie w sercach bliskich będziesz wciąż żywy póki i ono snem wiecznym nie zaśnie...
Zgłoś SPAM
Jeśli nie można być razem każdego dnia..... zawsze można ze wspomnień przywołać każdą z ukochanych chwil.]````` ]```````
Zgłoś SPAM
08-04-2014
Ja czekam na Ciebie wśród marzeń. Samotnie się błąkam po nocy. Zasypiam pod liściem tęsknoty. Znów ciche wspomnienie nas łączy. Gdzie jesteś, tak bardzo mi smutno. I w gwiazdy zaglądam srebrzyste. Bo może się któraś uśmiechnie. Twoimi oczami zabłyśnie.
Zgłoś SPAM
♥ ♥ •●♥ WSPOMNIENIA ♥●•٠·˙ są jedynym rajem z którego nie można nas wyciągnąc !!
Zgłoś SPAM
.niech nasze tęsknoty będą Waszą radością... a nasze łzy niech tworzą dla Was bajeczne ogrody...
Zgłoś SPAM
06-04-2014
Na Twym niebie porozwieszam z łez tysiące gwiazd, By Ci Ziemię przypomniały, na niej - jedno z miast, Gdzie ktoś nie śpi, zawsze czuwa, aby płonął znicz, Kiedy wszyscy wokół krzyczą: "nie płacz, serce, milcz!". W Twoje niebo cisnę z siłą łez srebrzysty mak, By Twa wiosna szczodrą była, ukwiecony - sad, By w Twym Raju maków czerwień przypomniała Ci, Że gdzieś komuś pękło serce, w mak rozprysły łzy... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Nie ma już Ciebie Ale są wspomnienia Żywe ślady Twego istnienia... ♥
Zgłoś SPAM
Tak wiele łez wylanych wciąż I pustka wielka, nieoszacowana.
Zgłoś SPAM
Kochana mamo. Wiem, że Cię smucę mijają lata lecz Ja już nie wrócę… Dorosłe dzieci z domu odchodzą. Nie mogę mamo,zawsze być z Tobą… Nie płacz już mamo…tu, gdzie przybyłam już pozostanę… Znalazłam miejsce swe ukochane… Jestem szczęśliwa…tu odpoczywam… Każdy się cieszy, kto tu przybywa… Nie płacz więc mamo… Wspominaj mnie dobrze,uśmiechaj się… Zapomnij o tym, co było złe… Czas szybko mija kochana mamo… Wybierzesz się kiedyś w podróż nieznaną. Będę na Ciebie czekała cierpliwie… Zobaczysz krainę,też tu zostaniesz, Pokażę Ci swoje piękne mieszkanie. Gdy do mnie przybędziesz. Też już nie wrócisz… Myślę mamuniu,że już się nie smucisz… ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Łzy bólu po twarzy spływają. Usta szepcą modlitwy błagalne... ░░░░░░░░███ ░░░░░░░██░██
Zgłoś SPAM
Każdy dzień ...boli od nowa ! każdy promyk słońca ...przypomina szczęście !
Zgłoś SPAM
Tamtej nocy zapaliłam świecę, znów do życia ogień powołałam... Tamtej nocy zapaliłam świecę, zasnąć wśród blasku – tylko tego chciałam. Tamtej nocy zapaliłam świecę, tym zapachem otulona... Znaną mi twarz zobaczyłam, którą byłam zniewolona Kiedy tamtej nocy zapaliłam świecę... Do dziś nie wiem, czy wtedy śniłam... Spowita przez słodką mgłę Przy mnie ją zobaczyłam... Łzy po mym policzku spływały gdy tak blisko stałaś. Płacz zgasił nagle płomień Ty się znowu nie pożegnałaś ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Gdy nadejdzie ten dzień Córeczko kochana, Wtedy znów będziesz w ramionach mamusi trzymana. Mamusia szepnie:Jesteś kochanie, Żyłam nadzieją, na to spotkanie..... A Ty odpowiesz czekałam mamo;..... I łzy radości płynąć nie przestaną..... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zostawiam cichy szept modlitwy i swoją pamięć …
Zgłoś SPAM
Jestem tego pewna,w głębi duszy o tym wiem. Że gdzieś na szczycie góry,wszyscy razem spotkamy się. Mimo świata który,kocha i rani nas dzień w dzień. Gdzieś na szczycie góry,wszyscy razem spotkamy się. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ POZDRAWIAM CIEPŁO TWOICH BLISKICH DZIĘKUJĘ IM ZA WSPÓLNE TRWANIE PRZY WAS ANIOŁKI KOCHANE,DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ ZA ŚWIATEŁKA ZAPALONE MOJEMU SYNKOWI.LUCYNA.
Zgłoś SPAM
Wciąż powracamy do pamiętnych tamtych dni... Byliście z nami tylko parę chwil... ... Pytamy los dlaczego zabrał Was? ...
Zgłoś SPAM
W maleńkim zakątku nieba są ci najbardziej nieśmiali i skromni którym wystarczy strumyka blask i jeden obłok zamiast chwały gwiazd podróży anielskich tworzenia nowych światów oni wolą siedzieć na murawie ze szklanką wody w ręku i patrzeć na drobne fale w których nie odbija się już czas. ..♥…
Zgłoś SPAM
Tyle spraw niezałatwionych...tyle nieodkrytych dróg. Tyle marzeń niespełnionych,ciągle pytam:gdzie był Bóg? Czemu swoją boską mocą,nie pochylił koron drzew... Czemu boskim swym oddechem,nie odgonił gęstych mgieł. Gdzie mam złożyć zażalenie.Gdzie mam skargę swoją wnieść. Gdzie zmartwiałe złożyć serce,kiedy już zabrakło łez? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Światełko zostawiam wraz z westchnieniem, wspomnieniem i sercem ściśniętym….))
Zgłoś SPAM
O miłości a ona krzyczy i krzyczy a ona szlocha i szlocha a ona prosi i prosi a ona śmieje się i śmieje się a ona żebrze i żebrze a ona ..... ? to nasza miłość o Boże ! Ks. Piotr A. Faliński, ……’•,`’•,*,•’`,•’ NA ZAWSZE ...…….`’•,,•’ ` …....…,•’``’•,•’``’•W NASZYCH, .…...…’•,`’•,*,•’`,•’ ....……....`’•,,• SERCACH •♥• •♥• •♥• •♥• •♥• •♥• •♥• •♥ SERCEM PRZYTULAM BLISKICH DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNE TRWANIE
Zgłoś SPAM
Twardowski Cierpienie to doświadczenie, które ma nam pomóc w dojrzewaniu. Cierpienie to dojrzewanie. Dla wierzącego nie ma nieszczęść, są cierpienia – próby wytrwania. Czas tak szybko płynie,a z nim nasz smutek i cierpienie…
Zgłoś SPAM
Boże dlaczego Ją zabrałeś? Boże dlaczego nam taki wielki ból zadałeś? Boże dlaczego to ona umarła? Boże proszę Cię weź Ją w swe ramiona, Niech Jej dusza czuje się tulona. Boże powiedz Jej że Ją kochamy i zawsze pamiętamy. Że kiedyś się spotkamy u wrót Twej niebiańskiej bramy. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Odszedłeś - po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie każdy! Każda łza wylana na pamięć Twą. Za każde Twoje słowo zrobilibyśmy wszystko, Ale niestety to koniec! Nie ma już nic! Nie ma już Ciebie! Bo odszedłeś tam do góry nad nami! Ale w sercu zawsze pozostaniesz nie zapomnimy Twego uśmiechu słów szeptających. Pamiętamy !
Zgłoś SPAM
.lecz gdy w końcu do celu dojedziemy, na końcowym wysiądziemy peronie, to pamiętajmy, że ONI tam będą, ZNOWU ODNAJDZIEMY ICH KOCHANE DŁONIE…
Zgłoś SPAM
Łza...mała kropla słona A tak wiele znaczy. Łza...dlaczego istnieje? Kto to wytłumaczy? Gdy mamy twarde serca, Wtedy nie szlochamy Lecz gdy zbyt wrażliwe, To się zanurzamy ...w toni oceanu z tych kropel miliona Bo łza to smutku szerokie ramiona_ __________✬✬✬✬✬
Zgłoś SPAM
Za mną tyle nocy nie przespanych Z rozpaczy i bólu ocean łez wylanych A tęsknota?...nadal szarpie serce... I nie wiem jak długo jeszcze... Wiem...jesteś w niebie bezpieczna Tam...szczęśliwość jest wieczna... Aniołkiem mi jesteś teraz... Pomagasz i wspierasz mnie nieraz... Bym w ziemskim życiu nie zbłądziła Na spotkanie z Tobą w zaświatach zasłużyła ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Kończy się życie. tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad.__.۩
Zgłoś SPAM
Od kilkunastu miesięcy tak tęskno mi, Tak tęskno mi za Tobą. Za oknem letni deszczyk mży, Od kilkunastu miesięcy nie jestem sobą. Wciąż widzę gdzieś w wieczornej mgle Twe oczy ukochane, Wciąż widzę je, i znów mi źle W te noce nie przespane. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Straszna tęsknota,smutek,żal
Zgłoś SPAM
*) Ty jesteś wielki i działasz cuda, tylko Ty jesteś Bogiem.
Zgłoś SPAM
Jesteś już po drugiej stronie Życia.., Zgasło życie.., Jak Świeca zdmuchnięta przez wiatr.., Nie ma Cię wśród nas.., Choć tęskno nam za Tobą.., Po tamtej stronie chmur jest inny ,lepszy Świat..,
Zgłoś SPAM
Pamiętam śpiew ptaków radosne melodie i tamte chwile. Pamiętam tą radość,której wokół było tyle... Teraz Cię zabrakło,to jak zgasić wszystkie gwiazdy na niebie. Zostały tylko wspomnienia,jak bardzo jestem daleko od Ciebie. Pamiętam życie które snem było,jakże było krótkie,i tak szybko się skończyło. Pamiętam smutek i łzy,kiedy skończyły się sny,to wszystko pamiętać będę, dopóki moje serce bić nie przestanie,i kiedy słońce już więcej nie wstanie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Przez załzawione oczy patrzymy na wasze zdjęcia łzy wiszące na rzęsach cicho drżą z rozpaczy, wygasłe szczęście.♥```
Zgłoś SPAM
I znów płyną łzy- znów smutek na sercu szpony zaciska To dlatego że ktoś nagle odszedł- to osoba mi bardzo bliska. Minęło tyle czasu- lecz to nadal boli. Serce zaczyna goić się- lecz bardzo powoli. Trudno o tym pisać- wyrazić to co czuję. Lecz potrzeba wyrażenia tego jest tak wielka. Że sprawia że nawet rymuję. Nie rozumiem tego świata- jego chorych zasad i reguł Nagle życie człowieka dramatycznie może zmienić jeden szczegół. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Miliony wypłakanych łez i szok dla tylu ludzi Tak młoda dziewczyna już nigdy się nie obudzi. Jak to się stało wszyscy wkoło pytali. Inni nie mieli już sił i w kółko tylko płakali. Lecz świat się toczy dalej Choć już teraz bez Ciebie. Bo Ty już jesteś w niebie. Musimy pokonać słabość Nauczyć się żyć bez niej Chociaż dalej myślimy Boże jedyny dlaczego. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Kwiatuszki na Twoim grobie piją moje łzy. Dlaczego ja zostałam,a odeszłaś Ty. Gdyby te kwiatuszki powiedzieć umiały. Jakie smutne dni bez Ciebie mi tu pozostały. Twoje serce bić dla mnie teraz już przestało. Dlaczego mi tak ciężko,dlaczego tak się stało?!?! Boże aniołki siedzą na chmurkach. A każdy lekki jak piórko. I każdy czuwa, cichutko czuwa. Nad tatą, który płakać nie umie, Nad rodzeństwem które nic nie rozumie, Nad dziadkiem, babcią smutną czasami, I swoją mamą otuloną łzami, I każdy woła głośno z daleka, Mamo, już nie płacz, ja czekam. . ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
ŻAŁOBA W sercu noszona Się nie kończąca, Smutkiem przepełniona I tęsknotą płonąca…
Zgłoś SPAM
Odeszłaś tak nagle i płomień Twój zgasł Jasne Twe życie straciło pieśni tchnienie Okrutny los obudził gorzki smutek w snach Zadał ciężki ból i w sercu zostawił cierpienie. Odeszłaś gdy uśmiech Twój radował duszę nieba A słońce z ogromną mocą blaskiem świeciło Twych słów i ciepła tak mocno teraz nam trzeba Wszystko co piękne zamilkło i tak szybko skończyło. Myślą i ze łzami Twą postać wspominam skrycie Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
”Łzy są wysłannikami wiecznej miłości.”
Zgłoś SPAM
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥] Modlitwa i światełko Pamięci Niech Pamięć o Tobie będzie wiecznie żywa....
Zgłoś SPAM
Nigdy Cię nie zapomnę... Do dziś to pamiętam, dziecięce zabawki, Granie w chowanego, przyblokowe ławki. Głowę przenikają zamglone wspomnienia. Bez jednej osoby cały świat się nam zmienia. Czas do przodu pędzi i się nie zatrzymuje. Jak mam Cię zapomnieć? Powiedz, to spróbuje. Śmierć się nie lituje, ofiar nie wybiera. Trudno po tym wszystkim myśli jest pozbierać. Jeszcze, gdy dociera do mózgu wołanie, Że to już ostatnie, nasze pożegnanie. Nie ma Ciebie obok, wciąż mijają lata. Wyschły nawet łzy na cmentarnych kwiatach. Nie czekam daru lata, godzin już nie liczę. Mogę tylko palić na Twym grobie znicze. Rozmyślać wspominać, no i mieć nadzieję, Że Twój uśmiech żywy wciąż się do mnie śmieje. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Być nie znaczy żyć... Być to pozostać, coś w sercach pamięci , wspomnieniach.. Jesteś ciszą która śpi, Jesteś tęsknotą oczu we łzach, Na zawsze pozostaniesz w sercach bliskich,
Zgłoś SPAM
Marmurowy całun stał się Twoim życiem ukryte w ciszy najszczersze wyznanie To co w sercu żyło od lat na zawsze tam pozostanie..
Zgłoś SPAM
Życie bez Ciebie Córeczko. Jest jak dzień bez słońca. Jak noc , co trwa i trwa bez końca ... A każda gwiazda na ciemnym niebie. Maluje światłem moją drogę do Ciebie... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
_Bywają noce najdłuższe w życiu, kiedy nie czas na sen... Wciąż dręczą wspomnienia obecne w każdej minucie...
Zgłoś SPAM
BO ŚWIAT SIĘ POMYLIŁ…PODMUCH ZIMNEGO WIATRU ZAMKNĄŁ KSIĘGĘ TWOJEGO ŻYCIA[* ŻAŁOBA W sercu noszona Się nie kończąca, Smutkiem przepełniona I tęsknotą płonąca…
Zgłoś SPAM
Nie ma Cię i nigdy nie będzie, Tylko Twoją twarz widzę wszędzie, Boże na niebie Wysoki, Dlaczego dajesz takie wyroki, Czy obojętny jesteś na moje cierpienie, Po Mojej ukochanej córeczce Zostało mi tylko wspomnienie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Kamienny świat kamienny świat a mówi o życiu płyt karne szeregi na nich imię, nazwisko ile lat serce biło kiedy przestało to wszystko zamknięty rozdział nagrobnym epilogiem o tych co byli wczoraj lub odeszli przed laty zdawali się niezastąpieni jak matczyne ciepło zostawiam znicz i tak sobie myślę wracając do domu że ich tam nie ma są w moim sercu... *) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) ( * ) ( * ) ( * ) ( * ) ( * ) ( * ) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) { * } Pamięć jest największą miłością .....
Zgłoś SPAM
A choć ich życia płomień zgasł, To myśli o nich Są przecież w nas.¯*♥*¯*¯*♥*¯*¯*♥*¯* *¯*♥*¯*¯*♥*¯*¯*♥*¯* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH SIE ZAWSZE TLI!!! SERCEM PRZYTULAM BLISKICH
Zgłoś SPAM
Spacerując po cmentarzu cicho szeptałam. Bo za nic na świecie Zmarłych obudzić nie chciałam. Niech śpią snem wiecznym i żyją w lepszym świecie, bezpiecznym. Tam gdzie nic im nie zagraża a z korytarza widzą blask Raju bram. A stamtąd niech nas w opiece mają niech nam łaski u Boga wypraszają; Niech proszą Boga by nie spotkała nas w życiu żadna trwoga. A dzisiaj stąd mówimy Wam że kiedyś się spotkamy Tam. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Są takie łzy, które nigdy nie wypłynęły Tylko tkwią w nas Gdzieś w środku serce rozstrajają.*„„„
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Gdy życie smutne daje tylko westchnienia, nie możesz nic zrobić, by dogonić swoje marzenia. Wszystkie zapasy sił są już wyczerpane, czekasz, aż lepsze chwile będą Ci dane. Chciałbyś usiąść w ciszy na odludziu ukryty w swoim cieniu, dać się zaspokoić do syta pragnieniu. Już wiesz, że większość słów jest pustymi sloganami mówionymi po to, by chociaż przez chwilę było lepiej między nami. Każdy wie, że nie da się uleczyć serca krwawiącego, nic nas nie powstrzyma od przekręcania faktów na korzyść swojego.
Zgłoś SPAM
ŁZY PŁYNĄ I PŁYNĄ... Po Twoim policzku płynie łza... Mała i samotna... Taka... jak ja Po moim policzku płyną łzy... Małe i samotne... Takie... jak Ty Po naszych policzkach płyną łzy... Małe i samotne... Samotne... ja My♥♥♥Justynko dla Ciebie♥
Zgłoś SPAM
Odeszłaś do nieba, bo nie dostałaś tego, co było Ci potrzeba. Matczyna miłość grała główną rolę, lecz została gdzieś na ziemskim padole. Teraz wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione. Śnić po nocach będę wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie zawszę będę płakać. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...
Zgłoś SPAM
Pozostała miłość tego świata malowana łzą *`PAMIĘĆ JEST WDZIĘCZNOŚCIĄ SERCA [*]
Zgłoś SPAM
NAJWAŻNIEJSZY TEN PŁACZ,KTÓREGO NIE SŁYCHAĆ. NAJWAŻNIEJSZE ŁZY,KTÓRE NIE MAJĄ JUŻ SIŁY PŁYNĄĆ,ALE DUSZĄ I DŁAWIĄ I POWOLI ZAMIENIAJĄ SERCE W NIEZAGOJONĄ RANĘ. I TRZEBA Z TYM ŻYĆ. „„„( „„„))
Zgłoś SPAM
Jestem ... Choć mnie nie widzisz, jestem przy Tobie. W myślach i wierszu, pisanym słowie. W chmurach co płyną , cicho po niebie. W błękicie jego,słońcu promieni. Kiedy tak blaskiem wszystko się mieni. I śpiewem ptaków w konarach drzew. Melodią wiatru, i szumem liści. Jestem... gdy tylko o mnie pomyślisz...
Zgłoś SPAM
"Nie ma już gniewu - Wyczerpał się Nie ma już strachu - Oswoił się. Nie ma już łez- Zabrakło ich Nie ma już cierpienia-Zatraciło się w marzeniach Nie ma już melodii- Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słów- zapadły się w przepaść. Nie ma już słońca -Wyblakło na niebie. Nie ma już Ciebie- Reszta nie ma znaczenia..." Zapalam znicz,zostawiam modlitwę..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
"Nie ma już gniewu - Wyczerpał się Nie ma już strachu - Oswoił się. Nie ma już łez- Zabrakło ich Nie ma już cierpienia-Zatraciło się w marzeniach Nie ma już melodii- Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słów- zapadły się w przepaść. Nie ma już słońca -Wyblakło na niebie. Nie ma już Ciebie- Reszta nie ma znaczenia..." Zapalam znicz,zostawiam modlitwę..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś, Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami. Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie. ............................) .. ...........................(,)..... ..........................[__]....... .............. ) ........ [__]......... ) .. ............. (,) ....... [__]........ (,) ... ........... (..|..) ....(____).... (..|..) ....
Zgłoś SPAM
I ciągle mam ją przed oczami, I ciągle stoi przy mnie żywa. Ja wiem, powiedzą mi niektórzy Ona już teraz jest szczęśliwa. I ciągle widzę blask w jej oczach, I to jak bardzo szczęśliwa była. Jak czuła dla mnie matki była I to jak bardzo mnie kochała. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Życie bez sensu Puste i martwe Jak przedmiot leżący na stole I pustka wokoło I światło nadzieji W oddali…bo Was brak….*„„„„(
Zgłoś SPAM
Szczęście,    radość,   uwielbienie   jedna chwila     to rozprasza…        Tylko to, co         w sercu płonie           wiecznym jest  {*} ŚWIATEŁKO PAMIĘCI {*}
Zgłoś SPAM
Nie chciałaś być pierwsza lecz byłaś wybrana. Kochałaś całym swym sercem i byłaś kochana. Miałaś wielu przyjaciół dla Ciebie życzliwych, Pragnęłaś tak niewiele, żeby żyć i być szczęśliwą. A teraz... Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Ty Aniele KOCHANY... Wolny, swobodny, szczęśliwy Wolny od codzienności Wolny od wspomnień I ciągłych niepowodzeń Wolny od ciała i bólu My... Źli, zrozpaczeni, nieobecni Ofiary bezradności Torturowani wspomnieniami Ranieni świadomością, Że Ciebie nie ma Uczymy się żyć od nowa Bez Ciebie Czy to możliwe,bez Was Kochani? ♥♥♥Badzcie Tam szczesliwi Skarby nasze*:*:
Zgłoś SPAM
Dobry Panie co przydzielasz Duszom ziemski czas Nie pozwalaj nam zapomnieć SKĄD przysyłasz nas Kiedy wraca ktoś do Ciebie, zamiast dziękować Ci W duszy mamy gorycz żalu, z oczu płyną łzy -
Zgłoś SPAM
Tam gdzie zasnęły już wszys­tkie wspomnienia nie ma już myśli o przyszłości jest tyl­ko pustka która łza­mi układa sen o lep­szym przeis­tocze­niu tam tyl­ko miłość snu­je się po ko­rytarzach be­zimien­nych dusz marze­nie o życiu za­mykają się w mar­twej ciszy wyob­raźni jest myśl nadziei ta­bu zam­kniętych pod wiekiem niedo­powie­dzianych słów do­mysłów i prag­nień że gdzieś kiedyś jeszcze się spotkamy...-
Zgłoś SPAM
Tam gdzie zasnęły już wszys­tkie wspomnienia nie ma już myśli o przyszłości jest tyl­ko pustka która łza­mi układa sen o lep­szym przeis­tocze­niu
Zgłoś SPAM
Pamiętam każdy dzień, każde słowo, westchnienie I Twój uśmiech radosny i Twoje cierpienie. Pamiętam swoją radość, kiedy się urodziłaś I każde następne lato, kiedy ze mną byłaś. Pamiętam nasze rozmowy, Twoje plany, marzenia. I strach, i ból, i nadzieję i słowa pocieszenia. Pamiętam każdą chwilę, każde Twoje spojrzenie To jest moja tęsknota, moja miłość, cierpienie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Chociaż życie to nie raj, choć nie wszystko jest w nim "naj" - myśl , że szczęście jest tuż, tuż Nie smuć się przenigdy już Nie myśl o tym, że jest źle, a odejdą smutki Twe. Pragnij, by się to spełniło... co marzeniem Twoim było. Czy nasze marzenie,jedno marzenie jest do spelnienia..?? Nasze marzenia to WY nasze anielskie duszyczki ukochane♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Za morzem łez, za wielką górę smutku skąd nie wraca się, los zabrał Cię tak bezlitośnie jak w złym śnie...
Zgłoś SPAM
Wspomnienia są wieczne I takie przyjemne. Obdarzone magią, pomagają w tęsknocie. Wspomnienia są cudne, Nadają kolorów zwykłemu życiu. Wspominać jest miło i tak przyjemnie
Zgłoś SPAM
ANIOŁKU JESTEŚ W MEJ MODLITWIE KAŻDEGO DNIA... JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI KAŻDEGO DNIA... (*) *** POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie wartość życia inna,bez Ciebie dusza niestabilna. Bez Ciebie cisza inaczej brzmi,bez Ciebie córciu już tyle dni. Bez Ciebie marzeń nie mam wcale,bez Ciebie świat okryty żalem. Dla Ciebie córciu kwiaty układam do Ciebie jeszcze na głos gadam. Do Ciebie myśli moje lecą do Ciebie łzy się w oczach świecą. I tak bez końca i do końca bez Ciebie z Tobą…znów milcząca... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*• Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności..." ❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Niechaj tęsknoty wiecznej siła przepoi istność naszą całą, by miłość bólem nagrodziła to, czego szczęście nam nie dało. ♥_
Zgłoś SPAM
Uniosę się w powietrze kiedy tylko zechcę, przeniosę się do Ciebie szybko niczym ptak. Bliziutko usiądę i dyskretnie spojrzę czy jest Ci tam wygodnie, czy może czegoś Ci brak. Otulę ramieniem, przytłoczę pragnieniem bycia blisko mnie teraz! Dlaczego tak daleko jesteś Justynko,zamiast tutaj tak słodko sobie spać? Spij piekny Aniele,spij i snij o najblizszych..
Zgłoś SPAM
Pożegnanie smutek sercu daje kroplami łez powstaje, jak parawan zasłania co było co się echem w sercu odbiło.”*Pozostawia ze sobą wspomnienia
Zgłoś SPAM
Odeszłaś. Dlaczego tak nagle? Dlaczego bez ostrzeżenia? Dlaczego zwinęłaś żagle? W mym sercu pełno cierpienia? Odeszłaś. Płakałam, czekałam? Że przyjdziesz, że mnie pocieszysz. Przyszłaś. Już Cię widziałam. Już czułam, że przy mnie Jesteś. Przyszłaś lecz nie umiałam. Dotknąć, przytulić, zatrzymać. Przyszłaś tak Cię kochałam. Pozostało mi tylko wspominać. Dlaczego okrutna śmierci? Dlaczego zabrałaś mi szczęście? Dlaczego z tą swoją podróżą? Musiałaś trafić w to miejsce? Dlaczego właśnie Ją? Dlaczego właśnie to Serce? Dlaczego to Jej wieko zamknęłaś? Choć Chciała żyć jeszcze. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają. Jaśniutkie światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Duch przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego.
Zgłoś SPAM
Odeszłaś od nas,bo Bóg Cię do siebie powołał, odeszłaś ,bo wśród Aniołów Ci miejsce zgotował Niech Bóg Cię okryje swoim płaszczem dobroci, niech Bóg swymi łaskami nieba Twą duszę ozłoci. ♥ JUSTYNKO ♥ BĄDZ SZCZĘŚLIWA W DOMU BOŻYM. NA ZIEMI ŻYJESZ W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI (*)(*)(*) ♥ † * † * † * † * † * † * † ♥ † * † * † * † * † * † ♥
Zgłoś SPAM
Wciąż płyną dni, pośród nich my. Tak bliscy, a tak daleko od siebie. Czy pozostaną nam już tylko sny? Nie tak to miało być.Szara pustka ból cierpienie i wspomnienia zostały po Tobie
Zgłoś SPAM
Biegasz córeczko oglądając łąki zielone. A mi córeczko zostały łzy słone. Ty mnie pocieszyć w potrzebie chcesz. Lecz jak ból mój ukoić nie bardzo wiesz I choć spotkamy się u bram św.Piotra. Nikt nie wie jak długo to potrwa. Została mi pamięć po Tobie wciąż żywa. I nikt nie zdoła mi jej już wyrwać. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Swiatelka pamieci♥ Ludzie potrafią tęsknić przepięknie, aż im zazdroszczę takiej tęsknoty, gdy o niej czytam to serce mięknie, na umysł działa niczym narkotyk. Moja jest głucha, niema i szara, z oczu i nosa wciąż jej coś cieknie, po domu snuje się niczym mara, na otoczenie spogląda z lękiem. Jeśli przychodzi - skrywam ją w sobie, na cztery spusty zwykle zamykam. O jej wizycie nikt się nie dowie, bo niepotrzebna mi cudza litość♥♥♥Justynko♥
Zgłoś SPAM
Uciec jak najdalej stąd Schować się gdzieś pośród gwiazd Z góry obserwować świat Wierzyć, że życie to koniec A śmierć to start..." Moja pamięć na dziś (*)
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama 14.02.2014
W sercach ciągle jesteś... na drugą stronę tęczy patrzysz... w chmurach dzisiaj odpoczywasz... w milionach kwiatów, w tysiącach kolorów... Patrzysz na nas z Twojej gwiazdy... skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni... my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy... wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz..
Zgłoś SPAM
(¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯) ♥ `•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ serduszka milosci do Nieba dla Ciebie Aniele♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tam gdzie jest wielka miłość, śmierć nie może rozłączyć! Wręcz przeciwnie – kocha się jeszcze bardziej!Miłość to płomień który płonie jasno… Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca… Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć… Świecy płomień na dziś…(*)(*)(*) ├╔╗╔╣╦═╗╦╗╦╦╔╗╦╗╦░╦╔╗┤ ├╚╗╠═╠╦╝║║║║╚╗╔╝╠╦╝║║┤ ├╚╝╚╣╩╚╝╩╝╚╝╚╝╩╝╩╚╝╚╝┤ ├────▐▐▐─────▐▐▐─────┤ ├──▐▐▐▐▐▐───▐▐▐▐▐▐───┤ ├─▐▐▐░░░░▐─▐░░░░▐▐▐──┤ ├─▐▐▐░░░░░▐░░░░░▐▐▐──┤ ├──▐▐▐░░░░░░░░░▐▐▐───┤ ├────▐▐▐░░░░░▐▐▐─────┤ ├──────▐▐▐░▐▐▐───────┤ ├────────▐▐▐─────────┤ ├─────────▐──────────┤ ├─╦╗╦─╔╗─────────────┤ ├─║║║─╠╣─────────────┤ ├─╩╝╩╝║╩─────────────┤ ├─────╩────────────╦─┤ ├───────╔╗╦╔╣╦╗╦╔╣─║─┤ ├───────║─║╠═╠╣║╠═─║─┤ ├───────╚╝╩╚╣╩╝╩╚╣─▄─┤ └────────────────────┘ __(\\\\___(\\\\ ___(\\\\__/)___/)___/)_
Zgłoś SPAM
14.02.2014
Walentynkowe serduszko dla Ciebie Justynko...
Zgłoś SPAM
"...Serce pęka z bólu,łzy oczy zalewają, tęsknota jest coraz większa i większa..." ROZSTANIE JEST NASZYM LOSEM SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ. PAMIĘTAM... (*)(*)(*)....(*)(*)(*)....(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Spoglądam w niebo wysoko skąd anioła dobiega mnie śpiew. Unika mojego wzroku boi się moich łez. Spoglądam w niebo wysoko skąd anioła dobiega mnie szept. Unika mojego wzroku unika moich łez. Spoglądam w niebo wysoko skąd anioła nie dobiega już głos. Pozostała już tylko nadzieja że odwiedzi mnie jak co noc ... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Ziemia zabrała ciało, duszę zabrał Bóg a Wasze serca z bliskimi pozostały. Dzięki wspomnieniom... jesteście...
Zgłoś SPAM
Tylko zostały wspomnienia okresu minionego i tego co się nie wraca bo już zapadła zasłona a między nami ta i tamta strona. Tylko mamy obie modlitwy pomost, który łączy dwa świat
Zgłoś SPAM
_-:¦:-_ (¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO _________PAMIĘCI Jak ptak uwięziony w złotej klatce, Jak wiatr, co wiać nie może, Jak woda, co nie może się sączyć, Jak słońce, któremu zabroniono wschodzić. Jak ogień, co się palić nie może, Jak kamień, który nie może być twardy, Jak deszcz, co mu spadać zabroniono, Jak usta niemówiące… Tak umieramy bez WAS ♥ ♥ ♥ ♥ !
Zgłoś SPAM
Jak mam wyrazić ból i rozpacz,jak mam opisać to co czuję. Kiedy tęsknota wciąż poraża,kiedy bezsilność paraliżuje. Jak mam uśmiechać się do ludzi,kiedy mi wcale nie do śmiechu. Jak mam rozmawiać,jak pracować tak bardzo chciałabym się schować. Tak czasem chciałabym gdzieś zniknąć,i nic nie musieć,nie udawać. Ale najbardziej to bym chciała ze swoją Córcią porozmawiać. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Światełko pamięci na dziś Justynko♥ Pokonani przez życie żyjemy w jego prowizorce, ale póki żyjemy, póty kochać i tęsknić będziemy♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Nie zawsze można wyrazić co się czuje gdy kogoś już nie ma Tak bardzo ciężko żyć dalej bez kochanej osoby.__
Zgłoś SPAM
Gdy smutek boli , a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... ♥** ♥** ♥**♥** ♥** ♥** ♥**♥
Zgłoś SPAM
Odeszli... a my nadal ich kochamy tęsknimy... mówimy do nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami...
Zgłoś SPAM
Jest mi ciężko,jest mi źle Ciebie nie ma obok mnie... W chmurkach biegasz,śmiejesz się Bóg przytula mocno Cię... Z Aniołkami bawisz się Mnie zostałaś tylko w śnie... I choć kochać Ciebie chciałam takie plany wielkie miałam... Dziś nie mogę cieszyć się bo Ciebie córeczko nie ma obok mnie! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
My... Źli,zrozpaczeni,nieobecni Ofiary bezradności Torturowani wspomnieniami Ranieni świadomością, Że Ciebie nie ma Uczymy się żyć od nowa Bez Ciebie Czy to możliwe? Dlaczego.
Zgłoś SPAM
My... Źli,zrozpaczeni,nieobecni Ofiary bezradności Torturowani wspomnieniami Ranieni świadomością, Że Was nie ma Uczymy się żyć od nowa Bez Was Czy to możliwe? Dlaczego.
Zgłoś SPAM
Żyliście tak szybko.... Ciekawi życia.... Chcieliście zmienić Świat.... Ktoś zdmuchnął ogień, ze świecy Waszego życia.... Tym samym nie dał Wam szans.... Pięknym "Motylom" Ucięto skrzydła! Nim wznieść się zdążyły do gwiazd! Pozostał smutek i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak?!" .¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.• Promyczki do Nieba,za dni ,kiedy mnie nie bylo ,ale tylko tutaj,bo w moim sercu jest miejsce dla Ciebie Justynko na zawsze♥
Zgłoś SPAM
Chociaż serce się smuci co minęło nie powróci. Choć się życie ciągle zmienia, nie zmieniają się wspomnienia PAMIĘTAM (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Od dwóch miesięcy jestem tu codziennie, wcześniej nie wiedziałam o jej istnieniu. Wiedziałam że jest strona Inmemoriam.org i tam odwiedzałam. Strona ta pozwala się wyciszyć, nabrać dystansu do świata, popatrzeć na miłość matki do dziecka. Jutro przecież każdego z nas może nie być. Oni są tam szczęśliwi, jestem tego pewna. Patrzą z góry i się uśmiechają. Kiedyś ich wszyscy spotkamy... Ale teraz nam ich bardzo brakuje i bardzo boli..
Zgłoś SPAM
Tak szybko nadeszła chwila rozstania nie pytam dlaczego Nie pytam też po co. Lecz proszę o jedno odwiedz mnie we śnie nocą. Opowiedz mi proszę jak dobrze Ci tam że jesteś szczęśliwa że nie jesteś sama. Że spotkałaś wszystkich którzy wcześniej odeszli. Gdy odeszłaś świat się zasmucił nie mógł uwierzyć że już nie wrócisz. Nie mógł uwierzyć że już Cię nie ma że pozostały tylko wspomnienia. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Światełko Wiecznej Pamięci .... Jesteś Aniołku wspomnieniem pełnym ciepłej miłości najbliższych .........) ......../ ( (
Zgłoś SPAM
Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz... \\\\ słowa są bezdźwięczne... .. ŚWIATEŁKO(*) ║ `•.¸.•´ ║ (¯`v´¯) PAMIĘĆ ║ `•.¸.•´ ║ (¯`v´¯) MODLITWA
Zgłoś SPAM
Co mam robić, gdy nie ma Cię? Co mam robić, gdy o Tobie śnię? Twoje oczy raz ujrzane. Były jak gwiazdy rozbłyskane. Dotyk Twych dłoni i uśmiech na Twarzy. Był taki jak każdemu się marzy. Byliśmy razem krótką chwilę a ja pamiętam aż tyle. Twe oczy, Twój uśmiech, Twój zapach cudny. Lecz coś nas rozdzieliło- to czas okrutny. Ten uśmiech, błysk w oku i pamięć o Tobie. Pozwolą mi zawsze być myślami przy Tobie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Żyj... w naszych myślach...żyj w naszej pamięci żyj... życie zawsze prowadzi do śmierci.... I choć to nie ostatnie pożegnanie, wszak kiedyś się zobaczymy.... wierzę, tak jak my wszyscy wierzymy, że życie, tak po prostu się nie kończy, zapalmy znicza, niech jego płomień wszystkich połączy...
Zgłoś SPAM
Zostały tylko piękne wspomnienia I ból co odbiera do życia siły...A marzenia Dziś sens swój całkiem utraciły . W mogile – ciemna skryła je ziemia
Zgłoś SPAM
Odeszli... Pozostawili nas z niedokończonymi rozmowami, wspólnymi planami i wszechobecną pustką. Nikt i nic nie jest w stanie zmniejszyć naszego bólu i tęsknoty za Nimi. W codzienności naszej różnych spraw na dnie serca pamięć o Tobie na zawsze trwa.Światełko pamięci[★]
Zgłoś SPAM
Tak nagle ucichło i tak posmutniało. Pustka niby pętla zaciska się wokół. Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało... Tak trudno zrozumieć tajemnice mroku. Płaczą trawy, drzewa i płaczą kamienie. które choć raz jeden spotkały się z Tobą. I miejsce, gdzie oddałaś swe ostatnie tchnienie... Łzawią moje oczy i chmury nad głową. . ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ POZDRAWIAM CIEPŁO TWOICH BLISKICH DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ I ZAPALONE ŚWIATEŁKO MOJEMU SYNKOWI.
Zgłoś SPAM
Bóg czasu dał nam tak mało, Choć pewnie mógłby więcej. Kilka wspomnień zostało i Twoje zdjęcie... * SPOCZYWAJ * * W POKOJU * .Wciąż po twarzy spływa czas Krok po kroku zmienia nas Dusza jednak wieczną jest I nie zniszczy nawet śmierć
Zgłoś SPAM
Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart... I tak mija dzień za dniem .. miesiąc za miesiącem .. Tęsknota jest silniejsza .. Żal jeszcze większy .. Pozostają pytania bez odpowiedzi ..¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღJustynko dla Ciebie♥ღ¸.•
Zgłoś SPAM
Jak duch, krąży nad światem wspomnienie: pełne bólu, smutku i łez.
Zgłoś SPAM
Jedną tylko sprawę zaniedbałeś tylko o tym Panie zapomniałeś Gdzie telefon dla nas jest do nieba gdzie ten numer żeby z córeczką porozmawiać Żebym mogłam jej przypomnieć co dzień że na siebie w niebie ma uważać Żebym mogła chociaż raz zadzwonić i upewnić się czy jest szczęśliwa Czy na pewno biega po ogrodach czy na pewno złote jabłka zrywa Gdzie ten numer jest do nieba dobry Panie i w kolejce bym czekała bez szemrania Żeby tylko móc usłyszeć z tamtej strony już niedługo mamuś do spotkania. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Jest takie miejsce w Sercu, Gdzie myśli nikt nie słyszy…. Jest takie miejsce,w Sercu, Gdzie mocno kocha się w ciszy…. Jest takie miejsce, którego Nie zburzy żadna zamieć…. Takie miejsce szczególne-! Miłość,! Wspomnienie! Pamięć.! . ………..))
Zgłoś SPAM
Justysiu już minął rok a ja co wieczór gdy kładę się spac mam przed oczami ten obraz. Obraz który był ostatnim widzianym przez Ciebie na Twej ziemskiej drodze. Ten samochód który nagle pojawił się z naprzeciwka na Twoim pasie ruchu i ten strach w Twoich pięknych niebieskich oczkach. Potem ból, a potem??????????????. Resztę opowiesz mi jak się spotkamy Ukochana Córeczko. Do zobaczenia w Domu Ojca.
Zgłoś SPAM
Biel śniegu, dzwonki sań, Dzieci krzyk, jesteś sam? Stoję sama pośród drzew, Wolno płynie we mnie krew, Patrzę w niebo słońca blask, Znowu razem nie ma nas, Stoję w oknie wiatru szmer, Ptaków śpiew nie ma Cię, Patrzę w niebo księżyc lśni, Gwiazdka mruga, tęskno mi... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ Justynko sniezne promyczki dla Ciebie,Piekny Aniele♥
Zgłoś SPAM
.¸TYLKO MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ ´¨ •.¸« POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ CZAS...
Zgłoś SPAM
Jeszcze będziemy razem,to pewne jak dwa razy dwa. Jeszcze będziemy razem,tak myślę każdego dnia. Jeszcze będziemy razem,od zawsze o tym wiem. A mimo to nie raz płaczę i nieraz na jawie śnię. Jeszcze będziemy razem i wtedy otworzą się oczy. I gdy będziemy już razem to tamten mnie świat zauroczy. Jeszcze będziemy razem ta wiara trwać mi pozwala. Bo przecież będziemy znów razem ta pewność smutek oddala. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Nie ma Ciebie wśród nas... choć tęskno nam za Tobą. Po tamtej stronie chmur, jest inny lepszy świat. Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu..... a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat..... spotkamy się wśród jasnych nieba łąk.. ♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Boże, zamień mnie w wiatr... Przemierzę wzdłuż i wszerz Przestworzy nieba świat... Czego w nim szukam, wiesz... Ulecieć w błękit chcę, w biel daj pofrunąć mi, Odnaleźć dziecko me... W śnie wiecznym niech się śni... __*♥*_______*♥* _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥*_____*♥* ____ *♥* *♥*_ŚWIATEŁKO__*♥* _*♥*__PAMIĘCI__*♥* ___*♥*___*____*♥* _____*♥*___*♥* _______*♥*♥*
Zgłoś SPAM
Ileż łez wypłakać można, ileż westchnień z serca wyrwać? łez jest może nieskończone... westchnień niebo niespełnione...
Zgłoś SPAM
Kochana moja córeczko, Ptaki wracają do kraju. A ja myślę ciągle o Tobie I o niebiańskim gaju. Kochana moja córeczko, krokusy już kwitną w ogrodzie. I znów jest dla ciebie gazeta o nowych trendach w modzie. Kochana moja córeczko, Twoją obecność wciąż czuję. Mówię do ciebie codziennie, wszystko ci pokazuję. Kochana moja córeczko, Ja wiem że Ty mnie słyszysz I wcale mi nie przeszkadza Że nie wychodzisz z ciszy. Kochana moja córeczko, deszcz teraz bardzo pada. Babcia jak zwykle już drzemie, Kot do ucha mi gada. Kochana moja córeczko, jutro znowu napiszę. Teraz spróbuje się schować w marzenia senne, w ciszę.Wiersz autorstwa H Surmacz
Zgłoś SPAM
Wspomnień obraz, splecione dłonie, w piersi serce się kołacze. iskrą ogień płonie, lecz dusza żałośnie płacze…
Zgłoś SPAM
Wokół mojej głowy myśli tysiące, Kto zdoła uleczyć me serce krwawiące?! Serce krwawiące,złudne to nadzieje Wszystko teraz we mnie się dzieje... Nie mogę zapomnieć o tym co było, to wszystko brutalnie się zakończyło. Me serce pękło, zostały wspomnienia, W gruzy popadły wszystkie marzenia. Wszystko co było stało się niczym, Każde pragnienie dziś we mnie krzyczy. Czy to się stać musiało?Dzisiaj cierpi całe moje ciało. Me oczy zapłakane,czy kiedyś płakać przestanę? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zbyt mało sił by zapomnieć, Zbyt mało sił by uwierzyć, Zbyt dużo matczynych uczuć, by tak po prostu myślami odejść, wrócić do codzienności, w której Was DZIECI kochane brak... Bo nasza Miłość trwa i trwać Będzie Wiecznie...! Bo w naszych sercach WASZE BIJĄ SERCA !!! *♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- ♥
Zgłoś SPAM
W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy Łzy niczym kamienie spowalniają bieg każdego dnia Z wielkim bólem wciąż krzyczysz:"Tak bardzo Ciebie brak..."
Zgłoś SPAM
Co dzień gonimy swe marzenia lecz życie ciągle rozwidlenia na ścieżce naszej stawiać lubi, więc w mgle zdradliwej szlak się gubi… Nawet, gdy cel się w końcu daje wskazać, to znów przed dróg rozstajem jesteśmy po kolejnej chwili i znów się nam marszruta myli. I choćby nam się wydawało, że drogę znaleźć się udało to… znów kolejne jest rozdroże… . . . …pomóż wędrować - Dobry Boze! SWIATELKO WIECZNEJ PAMIECI ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Niepohamowana siła U kresu odrzuca teraźniejszość Będzie zawsze zadrą w duszy Lecz nie zabierze nam tych dźwięków Które zawsze będą grać w naszych sercach…
Zgłoś SPAM
Kiedy znów się spotkamy po drugiej stronie tam Opowiem Ci bajeczkę,ramiona swoje dam. Cichutko coś zanucę i w czółko buźki dam. Hen, hen wzlecicie razem.Tak dobrze będzie Nam. A gdy już noc nadejdzie, do snu utulę Ciebie. Mamusiu-powiesz do Mnie jak dobrze jest mi w niebie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA.
Zgłoś SPAM
♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░​​♥ Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie, trochę się oddali?nie,NIGDY I,NIECH TAK ZOSTANIE░♥░♥░​​♥
Zgłoś SPAM
..Bólem i cierpieniem... zapalam znicz znicz wiecznej pamieci.................() ..........()...._||_....() ....().._||_(........)_||_.() .._||_(....................)_||_ ..(_______________) twój świat ziemski, dobiegł końca, przed Tobą droga lśniąca...
Zgłoś SPAM
I tylko serce tak boli wciąż I trudno żyć bez powietrza...... Już nie potrzebne złudzenia . Bo brak Ciebie
Zgłoś SPAM
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc… ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Justynko ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Jakoś dziwnie w sercu od rana smutki w ciasną gromadkę się zbiły. Opuściły zasłonę na radość pętlą tęsknot duszę spowiły. Wspomnień chmura zawisła nad głową zatapiając myśli w udręce. Oczy pieką słonością tak znaną pustka ciszą otula znów ręce. Filmy z życia przewijam cierpliwie tuląc w myślach każde ujęcie. Noc jak matka rozpacz przygarnia łzy cichutko kapią na zdjęcie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Przez ocean miłości, bezkresną pustynię, wzdłuż równika, przez południk, krok za krokiem przemierza świat. Prawie bezszelestnie i niezauważalnie. Prawie, gdyby nie bezsens, rozdarcie duszy, i łza na policzku. Nikt nie wie skąd jest, lecz wszyscy ją znają. Tęsknota w ilu sercach już mieszka♥..???♥.♥.♥.
Zgłoś SPAM
Pada łza Samotna, jedyna Po policzku spływając Bruzdy ślad smutny zostawia Tęsknoty, wspomnień i żalu
Zgłoś SPAM
Tak trudno uwierzyć, że tyle miłości, tyle dobroci może odejść tak niespodziewanie ♥ Może spotkamy się Tam, gdzie trafi każdy z nas, Tam gdzie życie będzie snem, Może spotkamy się Tam, gdzie w miejscu stoi czas, Za sto lat, za rok, za dzień… Zapalam Ci światełko co wieczór, by one dla Ciebie świeciło By blaskiem swoim cudownym, Twoje niebo zdobiło. Modlitwę też Ci co wieczór zanucę...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Światełko Wiecznej Pamięci .... Jesteś Aniołku wspomnieniem pełnym ciepłej miłości najbliższych ...[ღ]```````))
Zgłoś SPAM
Jestem Mamusiu tuż obok Ciebie chociaż na górze.. o tutaj w niebie, Kocham Cię bardzo i myślę o Tobie nie mogę zejść na dół ale jestem przy Tobie. Jestem aniołem ze skrzydłami i choć daleko,to z wielkimi marzeniami Chcę Mamusiu abyś się nie smuciła abyś kochała mnie i pamiętała jaka byłam, Nie zmienię się już i taka pozostanę w Twojej pamięci i w tym co o mnie napisane." ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Czas na mnie - Tadeusz Różewicz. Czas na mnie, czas nagli...co ze sobą zabrać,na tamten brzeg?nic...więc to już wszystko,mamo.. tak synku,to już wszystko. a więc to tylko tyle. tylko tyle. więc to jest całe życie ... tak całe życie...
Zgłoś SPAM
Nieuchronnie mijają rzeczy i zdarzenia, odchodzą chwile, kochany człowiek lecz coś się nie zmienia, czegoś nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje. Gdzieś w głębi duszy, cicho gra malutki grajek najpiękniejszą muzykę, najcudniejsze scherza, co łączą się i płyną falą, rytmem serca. I już w nas pozostają duchowym przesłaniem łagodnie bratającym trwanie i mijanie. Nieuchronność omija, co chcemy ocalić, wystarczy ciepłą iskrę pod sercem zapalić, by rosły w nas i trwały ulotne wrażenia - drogowskazy pamięci najmilsze - wspomnienia ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wszystko odeszło i nie wróci Zostaje tylko... Szara rzeczywistość... Myśli błądzących... Wśród labiryntu słów A w myślach są jeszcze takie złudne marzenia... które nigdy się nie spełnią... W sercu została rana..... ````````( *```````(,)) *``````( (,) ) *``````(( ,) )) *``````( (,,))) *````````{} *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_]
Zgłoś SPAM
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie Aniele⊰♥⊱⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
"Za zasłoną życia czekamy stęsknieni za Tobą.. mijają lata liczymy krople deszczu płatki śniegu pąki kwitnące na drzewach spadające liście... czas płynie jak wolna melodia z jakiegoś filmu... nie ma w nim Ciebie a przecież byłaś głównym bohaterem bez Ciebie nie ma w nim nas...." Życie jest jak sen - otworzysz oczy i już go nie ma... Jaśniutkie światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
,Kiedy Bóg chce Ci zrobić podarunek, zwykle opakowuje go w kłopot. Im większy podarunek otrzymujesz, tym większym kłopotem Bóg go maskuje” ╭(¯¯)-╮   (¯`ะ̭̌♦̭̌ะ´¯)╭-(¯¯)╮   ╰–(__)╯(¯`ะ̭̌♦̭̌ะ´¯)``     /╭(   ╰(__)-╯ ╭( / (-╯╭( / /    |/-╯,,  |/` ♥╮ ♥╮ ANIOŁECZKU  ♥╮  ♥╮   Cieszę się chwilą z Tobą spędzoną, nigdy nie będzie dla mnie straconą. •¤*✿*¤••¤*✿*¤•♦ܓ•¤*✿*¤••¤*✿*¤• ____CZASEM JAK MÓWIĘ.... U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU, TO CHCIAŁABYM,ŻEBY KTOŚ DO MNIE PODSZEDŁ, PRZYTULIŁ I POWIEDZIAŁ.... WIEM,ŻE TAK NIE JEST_______ •¤*✿*¤••¤*✿*¤•♦ܓ•¤*✿*¤••¤*✿*¤• http://youtu.be/aVs6oAnaTjI
Zgłoś SPAM
Świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho ktoś odchodzi, Lecz,tak naprawdę...tu zostaje. W naszych myślach, W naszych sercach, W naszych najskrytszych marzeniach. Tu zostaje,jest wciąż obok, I wciąż żyje we wspomnieniach [ღ]```````( [ღ]```````)) [ღ]``````(+) [ღ]`````(((+)) [ღ]````( ((+)))) [ღ]````[_____] [ღ]````[_____] [ღ]````[_____] [ღ]````[_____] ~~~~~~~~~~~~~ *.....PAMIĘTAM....* *.....ŚWIATEŁKO..* *....Z MODLITWĄ..* ~~~~~~~~~~~~~ "Łzy są wysłannikami wiecznej miłości."
Zgłoś SPAM
Serce, jak boli zaszyte milczeniem, słone od łez... (¯`..´¯) `·.¸.·´ (¯`..´¯) `·.¸.·´ Świat się pomylił!!!
Zgłoś SPAM
Graj aniele ciszy graj Twych strun Niechaj dotknie smutek .tęsknotę Moja modlitwa, pamięć i światełko na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
Teraz jesteś szczęśliwa bo jesteś w niebie, Po naszych policzkach spływają łzy bo brakuje nam Ciebie. Twoja dusza opuściła martwe ciało, Nasze serce nie zapomni że Ciebie kochało. Za wcześnie zapukałaś do bram niebios, Dla nas to był wielki i smutny cios. Wiemy że kiedyś znów się spotkamy, Wszyscy na tą chwile szczerze czekamy...
Zgłoś SPAM
Niełatwo jest pogodzić się z tym, czym czasem obarcza nas życie. Jest wysoka drabina do nieba wystawiona, byśmy po niej stąpali i do nieba się dostali♥♥♥¸¸
Zgłoś SPAM
To co serca rozłączyło Również je połączy Spotkamy się Tam Gdzie dzień się nie kończy…
Zgłoś SPAM
..♥ .............♥ ..............) .............(( .............)*( ............(,♥,) ..........__.|.__ ........(__♥♥___) ........|_______| ........(____♥♥_) ........(__♥♥___) ........|_______| ........(____♥♥_) Umarli są niewidzialni, ale nie są dla nas nieobecni. Ich pełne światła oczy patrzą na nasze oczy..., pełne smutku i łez...
Zgłoś SPAM
♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯))═♥♥ ♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯))═♥♥ \\\\”W jednej chwili życie staje się koszmarem tyle lat tyle dni tyle wspólnych chwil wspólne łzy!radości!marzenia! zamieniają się w pył………. gdy z tego świata odchodzi ukochana osoba.\\\\” ♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯))═♥♥ ♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯)) Zostawiam Swoją Pamięć.
Zgłoś SPAM
Czy wiesz,co to znaczy czekać, na kogoś drogiego? Czy wiesz,co to znaczy tęsknić, myślą wołając do niego? Czy wiesz,co to ból samotności,zostały tylko wspomnienia. Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać Twojego cienia... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Serce, jak boli zaszyte milczeniem słone od łez ......._[*]             (¯`..´¯)              `·.¸.·´       (¯`..´¯)        `·.¸.·´ Świat się pomylił !!!!!!!
Zgłoś SPAM
Promyczki pamieci dla Ciebie Aniele ♥.⊱⊱⊱ Po szklistych oczach poznasz, po chwiejnym głosie... po marzeniach w pył obróconych, sercu na pół złamanym, i ramionach rozpaczliwie pustych, po nocach nieprzespanych, i łzach w ukryciu wylanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym... Po tym wszystkim poznasz aniołkową Mamę iTatę ♥ ♥.
Zgłoś SPAM
Po co pytasz - dlaczego i tak nikt nie odpowie Tak właśnie miało się zdarzyć tak miało się zdarzyć Tobie Dlaczego - pytać nie warto bo wciąż bez odpowiedzi Wszystko ma sens i choć trudno musisz w to matko uwierzyć Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć Ci sens cierpienia Musisz przyjąć, wyszeptać córeczko do zobaczenia. Do zobaczenia kochana będę cierpliwie czekała. Będę nadal żyć tutaj,tak jakbyś ty chciała. Będę wciąż dobra dla ludzi i będę się uśmiechać A Ty od czasu do czasu pomachasz do mnie z daleka. Do zobaczenia córeczko,do zobaczenia kochana Dziękuję Ci że jesteś choć teraz nie widziana.
Zgłoś SPAM
Bo rozpacz jest bez dna gdy w sercu kwiaty więdną Bo łzy co płyną w wieczność godzinami Łzy przygniecione ciężkimi powiekami Tak smutno bo Ciebie brak
Zgłoś SPAM
Każdy dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem... Nic nie przeminęło mimo że było to co jest i będzie niewidocznym śladem tylko nicią co przędzie przyszłość z przeszłości żyjemy bo kochamy Spojrzenia bliskich odchodzących Są drogie Odchodzą w przestrzeń przed nami Wraca stamtąd miłość Uśmiechają się daleko Odchodząc pozostają We wszystkich załamaniach Moich marzeń♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ Promyk pamieci♥Justynko♥♥
Zgłoś SPAM
Każdy smutek szybuje w niebo. To jedno umie. Każdy smutek karmi się potrzebą, której nijak pojąć nie umie Gdzieś tam bowiem w niebiosach odpowiedzi szuka na zwykłe pytanie- dlaczego???
Zgłoś SPAM
Opuściłaś nas na skinienie śmierci która przybyła by Cię zabrać gdzieś.Pozostałaś nam w sercach i pamięci dusza Twoja w niebie światłem jest.Od tamtej pory minęło już rok serce boleć mnie nie przestaje.Samotnie dalej przemierzam świat czy kiedyś spotkam Cię kochanie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Aniele ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
Umarłem a jestem Żywy. To co było żywe zostało zastąpione Wiecznym. Nic nie dzieje się bez przyczyny Możecie płakać, że już mnie nie ma, lub możecie być szczęśliwi, że byłem tu z wami. Możecie zamknąć oczy i modlić się, żebym wrócił, Możecie też otworzyć oczy i ujrzeć wszystko, co zostawiłem. Możecie mieć pustkę w sercu, ponieważ mnie nie widzicie, lub możecie być pełni miłości, którą ze mną dzieliliście. Możecie się odwrócić od jutra i żyć dniem wczorajszym, lub wyczekiwać jutrzejszego dnia dzięki temu, co było wczoraj. Możecie pamiętać tylko to, że odszedłem, lub pielęgnować wspomnienia o mnie i pozwolić im trwać. Możecie płakać i zamknąć się w sobie, mieć w sercu pustkę i odwrócić się tyłem do życia, Lub możecie zrobić to, co ja bym chciał: uśmiechnąć się, otworzyć oczy, kochać i iść do przodu. Uwierzcie mi jeszcze kiedyś ponownie się spotkamy… (¯`♥`¯)..,i tak zyjemy w tej wierze..
Zgłoś SPAM
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie... .....................) ....................(,) ..................([__]) ..................([__]) ..................([╬╬]) ..................([╬╬]) _...............{(____)} ........... ((_,»*¯**¯*«,_)) ...*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. Dobry Panie co przydzielasz Duszom ziemski czas Nie pozwalaj nam zapomnieć SKĄD przysyłasz nas Kiedy wraca ktoś do Ciebie, zamiast dziękować Ci W duszy mamy gorycz żalu, z oczu płyną łzy. Dobry Panie pytam krzycząc aż po Nieba kres - Powiedz jak Tam teraz w górze Chociaż jedną daj odpowiedź na pytania me I przypomnij mi SKĄD jestem w jednym krótkim śnie Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą - ukojenie dają - Przecież ludzie nie odchodzą - ONI POWRACAJĄ.
Zgłoś SPAM
*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) (*) …… jedna łza … (*) (*) a w niej … smutki ….. (*) …. wspomnienia … (*) (*) tysiące myśli ….. (*) **********************
Zgłoś SPAM
7.01.2014 *Justynko* :"(
"Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że "czas zagoi rany". Nie mówcie, że " Oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówić nic. Czas tych ran nie uleczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę, śmiercią nas samych; coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami...W tym trudnym dniu przytulamy mocno twoich rodziców ..Łzy same płyną ..
Zgłoś SPAM
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥ Najpiękniejsze jest to czego nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat. Bo najpiękniejsze w życiu są marzenia, bajkowy, kolorowy świat. Gdy doczekasz się marzeń spełnienia nie będą one jak we śnie - bo najpiękniejsze są w życiu marzenia, które mają spełnić się. wiara imarzenia..,bo co nam innego pozostalo?? •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
Zgłoś SPAM
07.01.2014
frag. wiersza Anny Zajączkowskiej ....Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą.....Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. ...w tą smutną rocznicę
Zgłoś SPAM
((*)) ...... i pozostał cichy szept który stał się modlitwą .... o to co najważniejsze ..... ((*)) W TYM TRUDNYM DNIU PRZYTULAM TWOICH RODZICÓW
Zgłoś SPAM
7 STYCZEŃ 2014r.....PIERWSZA ROCZNICA...
Ofiaruję Tobie Justynko modlitwę i piękną różyczkę,w tym bolesnym dla Rodziców dniu,przytulam Ich,a Ciebie niech otulają Wszystkie Anioły...
Zgłoś SPAM
NASZE ANIOLY są niewidzialni, ale nie są dla nas nieobecni. Ich pełne światła oczy patrzą na nasze oczy..., pełne smutku i łez... ********************** Odeszli... Pozostawili nas z niedokończonymi rozmowami, wspólnymi planami i wszechobecną pustką. Nikt i nic nie jest w stanie zmniejszyć naszego bólu i tęsknoty za Nimi. ***********
Zgłoś SPAM
Odsłoń nam Panie skrawek nieba Utul w ramionach, daj wytchnienie Daj spokój i chęć dalszej drogi Wiesz przecież jak rozdarte serce Wiesz Panie jak splątane nogi Trzymaj za rękę dobry Panie Nie zważaj na to, że ktoś krzyczy Wszak mamy prawo, smutne prawo ░▄████▄  ░██░░░▀ ░█████▄ STYCZNIA... ░██░░██ ░▀████▀ ...TRZECH KRÓLI... ...K + M + B....2014 ROK
Zgłoś SPAM
♥♥♥Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie pełne gorących łez♥JUSTYNKO PAMIETAM ZAWSZE O TOBIE ANIELE♥♥
Zgłoś SPAM
Jak nazwać wzruszenie, które mnie ogarnia, gdy w oczach pamięci mi stajesz, lub zdania połowa zabrzmi w uszach nagle gest jakiś Ciebie oddaje??? Jak nazwać tęsknotę do żalu podobną i gorzką jak łzy połykane, gdy patrzę w Twe oczy spokojne i smutne z fotografii na ścianie??? Jak nazwać tę ciszę w alejce cmentarnej, gdy biegnę by spotkać się z Tobą??? Lecz zamiast Ciebie skrawek ziemi czarnej co zabrał mi postać tak drogą... ##################### Pamiętam Aniołku, bo żal i smutek bardzo zbliżył nas do siebie. Z całego serduszka dziękuję Twoim najbliższym, za pamięć #####################
Zgłoś SPAM
``ŚMIERĆ.`` To słowo, które bolesny cios zadaje. Kończy się życie kończy się świat... Tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje. A w sercu wieczny ślad. Teraz drogami Boga Ojca kroczysz. Na polanach boskich biegasz. Na nasze zło przymykasz oczy. Smutno nam, że Cię z nami nie ma. My z nadzieją w sercach czekamy, Że kiedyś na pewno się spotkamy.
Zgłoś SPAM
Na zawsze pozostaniesz w sercach tych którzy Cię kochają i wspominają. .................(
Zgłoś SPAM
I zostaje pamięć ,zostają wspomnienia i moment w zyciu ,co wszystko pozmieniał.......... Kochana Justynko za chwilę minie rok ,najtrudniejszy rok dla Twoich Bliskich ,i chociaż jest to bardzo trudno zrozumieć ,a tym bardziej pogodzić się ,mają teraz Ciebie anioła do pomocy.....
Zgłoś SPAM
Łezka, łezkę goni, strumieniem spływa po twarzy, bo jakże inaczej być może gdy się z rozpaczą kojarzy ..serce z żalu rozrywa i każdy zadaje pytanie dlaczego ?? (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Gdybyś tu była choć na chwile... Mam Ci do powiedzenia aż tyle... Gdybyś choć na chwile była blisko... Prostsze by było wszystko... Gdybyś tu Była i mnie obejmowała... Gdybyś mówiła Mamuś... Kocham i czule pocałowała... Gdybyś wiedziała jak mi jest ciężko samotna dniami i nocami... Gdybyś wiedziała jak jest ciężko żyć marzeniami... Lecz ja wciąż czekam na dzień kiedy się spotkamy. Tak co noc w niebo się wpatruję... I serce z bólu kołacze... Co dzień, co noc Ciebie wyczekuję... Tak czekam na chwile kiedy znowu Cię zobaczę... ```````) ``````( ( `````) ) ) ````( (,) ) ) ````( ( ( (,)) ```( (,) ) ) ) ) ```( ( ((,) )) ) ```( (( (,,)) ) ) `````[[IIII]] [▓]╠✿╣[▓] ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI [▓]╠✿╣[▓] WRAZ Z MODLITWĄ DLA [▓]╠✿╣[▓] CIEBIE JUSTYNKO [▓]╠✿╣[▓] NIECH ZAWSZE SIĘ TLI.
Zgłoś SPAM
Nie pozwalają odetchnąć Marzenia Uskrzydlają chorą duszę Lecz wciąż jest w nas gorycz I tęsknota za Tobą Gorzki smak żalu Lawina pretensji Do kogo...? :(__ ___$♥$♥$♥$♥______$♥$♥$♥$♥$ _$♥________$♥__♥$._________♥$ ♥$__(▒)(▒)___$♥$.____________$♥ $♥_(▒)(█)(▒)_♥*______________♥$ ♥$__(▒)(▒)______♥___________$♥ _$♥_______(▒)(▒)___________♥$ ___♥$____(▒)(█)(▒)_______$♥ ______$♥__(▒)(▒)______♥$ ________♥$_________$♥ ___________$♥___♥$ _____________♥$♥ NA NOWY ROK 2014, Życzę Twoim bliskim pokoju serca, radości z życia z nadzieją i mocy działania Ducha Św.. obfitych łask Bożych i błogosławieństwa SERDUSZKO DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Najpiękniejszą rzeczą,jaką można komuś ofiarować- to pomyśleć o nim.Wystarczy myśl, by być blisko, nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli. ```````) ``````( ( `````) ) ) ````( (,) ) ) ````( ( ( (,)) ```( (,) ) ) ) ) ```( ( ((,) )) ) ```( (( (,,)) ) ) `````[[IIII]] [▓]╠✿╣[▓] NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO MOJEJ [▓]╠✿╣[▓] PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA [▓]╠✿╣[▓] CIEBIE [▓]╠✿╣[▓] NIECH ZAWSZE SIĘ TLI ************************************************************* TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA W TYM NOWYM 2014 ROKU SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ.LUCYNA.
Zgłoś SPAM
Boże,wysłuchaj proszących Ciebie. Obdarzaj zdrowiem chorych, wdzięcznością zadowolonych, zgodą kłócących się, pociechą smutnych, nadzieją zniechęconych. Obdarz wszystkich Twoim błogosławieństwem w nadchodzącym 2014 roku. A tej duszy daj wieczny odpoczynek [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ciebie brakło, Wszystko się przysypało , nadzieja na lepsze jutro , stała się tylko słowem, serce się złamało........ ( ........ )) _____/',( ____(,"",) _____ || _____§§ ____ §§§ __§§§§§§§§ SYLWESTROWE * ŚWIATEŁKO * PAMIĘCI *
Zgłoś SPAM
Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijmy wraz Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża nas. Silni Wiarą i Nadzieją Miłość nieśmy w świat Dni nam lepsze zajaśnieją i każdy będzie z tego rad. Składam najserdeczniejsze dla Państwa życzenia noworoczne,aby ten nadchodzący Nowy Rok był lepszy pod każdym względem od pozostałych życzą Sylwia z meżem i naszymi Aniołeczkami.
Zgłoś SPAM
_____ § ____ §§§ ___ §§§§§ ___ §§§§§ ____ §§§ ___▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓ ___█████ «♥» «♥» «♥» «♥»«♥» «♥» «♥» Oczy od łez zamglone, Myśli biegną hen w dal. Przedarły się przez mgieł zasłonę, Lat minionych ciągle żal. ..Chwile wspomnień, które wiele miłosci nam dały. Łzy bólu po twarzy spływają. Usta szepcą modlitwy błagalne... «♥» «♥» «♥» «♥»«♥» «♥»«♥» POZDRAWIAM TWOICH BLISKICH TULĘ DO SERCA DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNE TRWANIE CZY STARY ROK CZY NOWY NIC SIĘ NIE ZMIENI TĘSKNOTA CORAZ WIĘKSZA
Zgłoś SPAM
Tyle łez wylanych i tyle cierpienia. Zostały mi po Tobie jedynie łzy i wspomnienia. Ciebie już tu niema Twój dom teraz w niebie, A reszta mego życia to droga do Ciebie.
Zgłoś SPAM
29.12.2013
Zawsze ilekroć się uśmiechniesz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie. Zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać, zawsze kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, zawsze kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym, zawsze kiedy rozpoznajesz w pokorze jak bardzo znikome są Twoje możliwości i jak wielka jest Twoja słabość, zawsze ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie- ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE. ( Matka Teresa z Kalkuty). Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
A na ziemi pośród łez wielu Pozostali ludzie po Tobie płaczący Oddani nadal serduszku Twemu Pogrążeni w żałobie, smutni i milczący Łatwiej jest odejść do raju wspaniałego Niż tu pozostać i zmarłych wspominać Nigdy już nie będzie oblicza Twego Bo to żywi muszą cierpieć i bliskich żegnać......) ........( .......(,) ......(---) ......(---)......) ......(---).....( ......(---)....(,).. ......(---)...(---).. ......(---)...(---).. ......(---)...(---).. ......(---)...(---).. ....((___))((___)).. (*) ZAPALAM JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO
Zgłoś SPAM
BRAKOWAĆ CIĘ BĘDZIE PRZEZ WIECZNOŚĆ... Są chwile gdy trzeba cały ból wykrzyczeć bez jednego słowa łzami które w ciszy przemkną się po twarzy choć czas je wymaże krzyczeć będą ciągle rozerwaną duszą niechaj łzy płyną one upaść muszą... /Ks.W.Buryła/
Zgłoś SPAM
Czasem mała myśl wystarczy,by obudzić wielkie wspomnienia. I choć teraz płyną łzy,czas w diamenty je zamienia. A kiedyś gdy spojrzysz w niebo i ujrzysz znajomą twarz. Uśmiechniesz się i pomyślisz,że tam Anioła masz.... On wie, że pamięć została,on czuwa, gdy przyjdzie cień. Lecz się jeszcze spotkamy,nadejdzie taki dzień..
Zgłoś SPAM
DZIŚ !!!
Dziękuję,że moja Rodzinka i Przyjaciele pamiętają...śpij spokojnie Justynko...piękne płomyczki...
Zgłoś SPAM
(*)(*) \"...Tu CIEBIE nie ma, lecz JESTEŚ przecież :I pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś, co mrokom się opiera Jest PAMIĘĆ. A ona nigdy nie umiera...\" (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—❀ڿڰۣ—BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Kamienny świat a mówi o życiu płyt karne szeregi na nich imię, nazwisko ile lat serce biło kiedy przestało to wszystko zamknięty rozdział nagrobnym epilogiem o tych co byli wczoraj lub odeszli przed laty zdawali się niezastąpieni jak matczyne ciepło zostawiam znicz i tak sobie myślę wracając do domu że ich tam nie ma są w moim sercu...
Zgłoś SPAM
Boże, zamień mnie w wiatr... Przemierzę wzdłuż i wszerz Przestworzy nieba świat... Czego w nim szukam, wiesz... Ulecieć w błękit chcę, W biel daj pofrunąć mi, Odnaleźć dziecko me... W śnie wiecznym niech się śni... Albo zamień mnie w głaz! Nieczuły, martwy, zły! Niech mnie rozkruszy czas... Piorun osuszy łzy... Zostanie ziemi pył. W przestrzeń porwie mnie wiatr Do człeka, co marny był Lecz umarł z nim mój świat...
Zgłoś SPAM
Boże Narodzenie
Niech przy żywicznym zapachu strojonej choinki, upłyną piękne chwile polskiej Wigilii: ze wspólnie śpiewaną kolędą, z upragnionym gościem przy stole i w rodzinnym, pełnym radości gronie. Przytulam Najbliższych! Życzę rodzinnych, ciepłych Świąt...
Zgłoś SPAM
WIGILIA- niby taka sama jak co roku,ale jakże pusta bez Ciebie i Święta czas radości lecz w naszych sercach dziś smutek gości. Odpoczywaj w spokoju wiecznym KOCHANA JUSTYSIU.
Zgłoś SPAM
✿Dokoła tyle złamanych serc - strugi łez gorzkich zraszają twarze. A najobficiej w świąteczny czas, gdy samotności jest w nadmiarze.ڿڰۣ-- Niech magia tych świąt napełni serca radością, miłością i pozostawi w pamięci niezapomniane chwile .... ** . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +' . + . " + . " + . ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$$ ----------------------------- |.`.`...`.`.`. .`.`.`.`.`| |`.`O.P.Ł.A.T.E.K.`.`.`| |.`.`...`.`.`. .`.`.`.`.`| ------------------------------  TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH ŚWIĄT POGODY DUCHA OPŁATKIEM SIĘ DZIELĘ I CZĄSTKĘ SERCA ZOSTAWIAM:)
Zgłoś SPAM
Już mnie nie weźmiesz za rękę i nie przytulisz do serca. Miejsce za stołem puste, smutne będą te święta. Biel śniegu za oknem nie cieszy i jodła pięknie ubrana. Z sopli łzy kapią cicho, oczy płaczą od rana. Tylko w to muszę mocno wierzyć. Że tam, gdzie teraz przebywasz. Nie ma bólu ni cierpień jak tu, na ziemi, bywa. Tych, których kochamy – odchodzą. Łzy spadają… serce boli… a czas… czas naszych rannie goi… NIE ! Gdzieś głęboko, na dnie serca zawsze będzie z nami osoba. Którą kochaliśmy… … i nadal ją kochamy. BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA NIECH TA GWIAZDKA BETLEJEMSKA KTÓRA ZAŚWIECI DZIŚ O ZMROKU DA TWYM BLISKIM DUŻO ZDROWIA W NADCHODZACYM NOWYM ROKU.
Zgłoś SPAM
Wigilie siadam do stolu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę sie z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta oplatek trzymam w drżącej rece,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. http://www.youtube.com/watch?v=ZpGC7zKq7lI
Zgłoś SPAM
Boże, Ty widzisz z jaką wiarą oczekujemy świąt Narodzenia Pańskiego, Jaki to trudny i smutny dla nas czas Spraw, abyśmy przygotowali nasze serca i z radością mogli obchodzić wielką tajemnicę naszego zbawienia. Zbaw naszych kochanych zmarłych Aniołów. Światełko i gorąca modlitwa . Spoczywajcie w pokoju . Bliskim naszych Aniołów życzę Zdrowych Spokojnych Świąt wytrwałości i nadziei. Szostek Jola
Zgłoś SPAM
Miejsce za stołem puste, smutne będą te święta. Niech te magiczne święta Bożego Narodzenia przyniosą pokój i wyciszenie ukojenie tęsknoty ```````` < ♥♥♥ > ````````` ¯¯\\/¯¯ ``````````` █ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●, ``````````█|█````` Niech biały opłatek w Wigilię łamany, połączy nas wszystkich: znanych i nieznanych...
Zgłoś SPAM
Powinnam życzyć zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Aniołkowym Rodzicom, ale wiem że słowa „radosnych i wesołych” mogą zostać niespełnione, dla osieroconych rodziców to bardzo trudne święta ich dzieciątko zmarło…. więc życzę by je przeżyć… jakoś
Zgłoś SPAM
Mamo, proszę przestań płakać. Skończ już liczyć szare dni. Bo ja bawić się nie mogę, kiedy widzę Twoje łzy. Teraz nic już mnie nie boli, ale tak straszliwie cierpię, Kiedy widzę, że ty płaczesz. Chcę przytulić się do Ciebie. Mamo, proszę przestań płakać. Bóg mi skrzydła podarował. Fruwam sobie z aniołkami taka lekka, jasna, zdrowa. Mamo, proszę przestań płakać, bo ja stale z Tobą jestem. Grzeję Cię promykiem słońca, wiatru chłodzę Cię szelestem... I szykuję Ci skrzydełka, i pierzynkę Ci uszyję, żebyś mogła odpoczywać, kiedy wreszcie do mnie przyjdziesz... I będziemy zawsze razem. Nic nas nie rozdzieli więcej. Tylko proszę, przestań płakać. Cierpię, gdy Cię boli serce.
Zgłoś SPAM
^_^_^_^_^_^ ^_^ŚWIATEŁKO_^ _^_^PAMIĘCI_^ ^_^_^_Z_^_^_^ _^_ MODLITWĄ_^ Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu. Pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Zostało tylko płakanie Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno sciska Ogarnia smutek brzemienny Rozpacz i tęsknota_
Zgłoś SPAM
Zostało tylko płakanie Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno sciska Ogarnia smutek brzemienny Rozpacz i tęsknota_
Zgłoś SPAM
WIGILIJNA MODLITWA
Panie Boże, Ty sprawiłeś, że ta święta noc, kiedy wspominamy pamiątkę Wcielenia Twojego Syna dla naszego zbawienia, zajaśniała blaskiem Twej światłości. Spraw, abyśmy, opromienieni tym blaskiem, z otwartym sercem przyjęli Jezusa jako naszego Odkupiciela. Pobłogosław nas i te opłatki, którymi się podzielimy na znak miłości i przebaczenia. Naucz nas, Panie Boże, dzielić się chlebem, miłością i życzliwością ze wszystkimi ludźmi, a zwłaszcza z tymi, wśród których żyjemy. Obdarz miłością, zgodą i jednością naszą rodzinę. Wlej nadzieję w serca ubogich, samotnych, osieroconych i przeżywających jakiekolwiek cierpienia.
Zgłoś SPAM
Został tylko smutek modlitwa i żal Spojrzenie – oczy pełne łez wpatrzone… W dal… ..........)
Zgłoś SPAM
Serca wciąż krwawą, oczy wciąż płaczą , krzyk więżnie w gardle..... i dusi......................... a my nic nie możemy zrobić ...*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
{*na grobie miłości nie rosną kwiaty okazałe trudno znaleźć ich zapach lub kolor gorzkie słowa szeptane w codzienności modlitwie ranią nawet wspomnień pięknych ślad jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane jeszcze oparcia szukamy w nadziei... na spotkanie ---------) \\ --------/ , ( --------\\ ) / ---- .--`Y´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´|Nie umiera ten kto ----|`·::::..´| trwa w pamięci -█▓█████▓█ .żywych.
Zgłoś SPAM
DZIŚ !!!
Płomyczki,serduszko dla Ciebie...i Twoich Bliskich...tu i TAM...MODLITWA...
Zgłoś SPAM
Z GŁĘBOKIM SMUTKIEM... . Z MODLITWĄ(*)(*)(*) rozłąka jest losem,spotkanie nadzieją ...(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Nasza pamięć W zakamarkach myśli ukryta Obrazy wspomnień przywołuje częściej sercem ,bo tak czuje --------/ , ( --------\\ ) / ---- .--`Y´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´| Dla Ciebie ----|`·::::..´| ----|`·:: )—` ----|`·:.( : ) ----.·´—`· . _ ---—-.__.-·´ . ŚWIATEŁKO WIECZNOSCI ....NA ZAWSZE W PAMIĘCI POZOSTANIESZ...
Zgłoś SPAM
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie... Zatrzymać chwilę w duszy może tylko wspomnienie Zatrzymać by nie uciekła w sercu na zawsze została Zatrzymać by w chwilach smutku ciepłem swoim ogrzała Pieścić ją czule myślami Przytulać, w ramionach kołysać by była wciąż razem z nami by mogła sobą zachwycać… Niech światełka pamięci płoną
Zgłoś SPAM
`۰̮̑●̮̑۰ modlitwa i cieplutki promyczek;* niech leci prosto do Ciebie ``۰̮̑●̮̑۰`
Zgłoś SPAM
Dlaczego szczęście ucieka,gdy zdaje się być blisko,a my musimy nadal w tęsknocie żyć..Pamiętam każdego dnia(*)(*)(*)Pamięć trwalsza niż kamień ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE.. இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇPRZEPRASZAM ZA BRAK ŚWIATEŁEK FIKSUJE KOMPUTER SERCEM PRZYTULAM EWA
Zgłoś SPAM
NIECH SŁOŃCE WYJDZIE ZZA CHMUR... NIECH SERCE NIE WIE, CO TO BÓL.... (*) JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE (*) .♥......) ..♥
Zgłoś SPAM
Świeć się świeć... Światełko, Do samego Rana Może się zagoi choć troszeczkę, W sercu rana... ..........(( ..........) .........( ¦ ) ......._ `| .......( ) Światełko Mojej Pamięci wraz z modlitwą ŚWIATOWY DZIEŃ PALENIA ŚWIEC *** 8.12 2013 ***
Zgłoś SPAM
marzeniem stajesz się ty jak ten zegar co odlicza czas jak gwiazdy na niebie to wszystko to odbicie ciebie gwiazdy to twoje oczy zegar to mijający czas nic nie znaczą one bo ciebie nie ma wśród nas nie umiem się cieszyć zapomniałam co to śmiech ale będę się śmiać kiedy zegar odliczy mój czas¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ♥«_PAMIĘTAM_»♥ ´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ *•.¸ ❀ ¸.•*•.¸ ❀ ¸.*•.¸ ❀ ¸.•* autor Iwona Z serca pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
*..* (░)...*...* ..*..*..*./██\.....* .*.....*./███....* ...*...*/████..* *....*./█████\....*...* ..*...{`______`}....*..* .*.././..◕. ...◕..*.._ ..*(....(__O__)....).....>*< *..{........♥.....`-}...*- ..*..{..................}...*..* .......{........ ......}.....* .*....*..{............}....* ...*.....*..{......}....* *.....*....*•.¸_¸.• SMUTNE ŚWIATEŁKO MIKOŁAJKOWE SERCE PŁACZE Choć morze łez wylane I smutek jest w nas Ty jesteś i zostaniesz W naszych sercach Na wieczny czas…
Zgłoś SPAM
●●● ●●● ●●● ●●● Światełka do samego Nieba ... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) pamiętajmy...(*)(*)(*), bo pamiętać nam pozostało...(*)(*)(*) ******★★★♨♨♨♨♨★★★*****
Zgłoś SPAM
Jedna łza a w niej smutki ,wspomnienia, tysiące myśli......... [\'] ****[\']****[i]****[i]****[i]**** To nie miało tak być.... nie tak... miało być.... *II*II II*II II*II* Światełko pamięci z modlitwą***
Zgłoś SPAM
Każdego dnia ból przenika ranę duszy każdego dnia powraca okropność cierpienia. .Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, A serce swej pociechy darmo upatruje....[*]
Zgłoś SPAM
Wybrzeża pełne ciszy... Dalekie wybrzeża ciszy zaczynają się tuż za progiem Nie przefruniesz tamtędy jak ptak. Musisz stanąć i patrzeć coraz głębiej i głębiej, aż nie zdołasz już odchylić duszy od dna. Tam już spojrzeń żadna zieleń nie nasyci, nie powrócą oczy uwięzione. Myślałeś, że cię życie ukryje przed tamtym Życiem w głębiny przechylonym. Z nurtu tego – to wiedz – że nie ma powrotu. Objęty tajemniczym pięknem wieczności! Trwać i trwać. Nie przerywać odlotów cieniom, tylko trwać coraz jaśniej i prościej. Tymczasem wciąż ustępujesz przed Kimś, co stamtąd nadchodzi zamykając za sobą cicho drzwi izdebki maleńkie j – a idąc krok łagodzi - i ta ciszą trafia najgłębiej. / Jan Paweł II/
Zgłoś SPAM
.Tam na dnie, został twój ślad, i wielki żal, bo świat się pomylił, świat się pomylił.
Zgłoś SPAM
A my chcielibyśmy być kroplą deszczu... Tańczącą po ciemnym niebie... Taką malutką szarą kropelką... ...byśmy byli bliżej Was.
Zgłoś SPAM
Przyszła cicho jak mgła, rozłożyła ramiona. Pozostał płacz i żal, i strata niepocieszona A miedzy nami zawsze jest swiatlo wiecznej tesknoty..
Zgłoś SPAM
Bo cóż warte życie bez Ciebie Cóż warty piękny, jasny dzień Gdy nie ma Ciebie Tamto zdaje się być snem Odeszła radość, nic już nie cieszy Nikt nie zastąpi Ciebie . ~*~*~*~*~*~*~ (,)`ŚWIATEŁKO (,)`PAMIĘCI (,)`wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie zapada cisza wiatr coraz bardziej rozdmuchuje liście szelest zagłusza cisze ale brak ciebie powoduje załamanie .....
Zgłoś SPAM
Z każdym dniem ból przeradza się w Tęsknotę… Tęsknota .. pogłębia się z miesiąca na miesiąc …. Nigdy nie jesteśmy wstanie pogodzić się z odejściem ukochanej osoby… Nigdy nie otrzymamy odpowiedzi na pytania: Dlaczego los tak zadecydował?
Zgłoś SPAM
`Śmierć zabrała wszystko: Serce, sny i marzenia. Zabrała Ciebie, `` `` ~♥ ~ ♥ ~ Na zawsze w moim sercu. ~Tylko cisza, smutek i pustka nas otaczają.. Zostawiam moją pamięć wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
"...Odpłynął sens, znikła łąka kolorowa I przekwitł kwiat, i ucichł wiatr Nic nie powtórzy minionych barw Ktoś tęczę z nieba skradł..."..Kto pozna miłość raz A potem straci ją Inaczej patrzy na życie Wie dobrze co to ból Wie dobrze co to żal I smutne noce łez Tęsknimy i sięgamy po lustro wspomnień tych dni..."
Zgłoś SPAM
Dusza zamknięta w świecie bez barw... bez słów... bez uśmiechu...czemu tak złudnie lśnią tęcze w błękitach... i czemu szczęście to tylko chwila.
Zgłoś SPAM
To boli, Tak bardzo boli, Gdy tracisz... ...spełnione marzenie.....Bez Ciebie świat Wieczna tęsknota... Pamiętam [\\\']
Zgłoś SPAM
,,Jesteś w naszym kochaniu W sercu, w głowie, w mówieniu W myślach , w każdym oddechu. w każdym cichym westchnieniu.’’ …….. Halina Surmacz
Zgłoś SPAM
Za oknem szaro, bardzo jesiennie, wicher przetkany deszczem jak łzami, a w duszy smutno, więc sięgam do myśli ze wspomnieniami... ♥ ....….) ……(( …..(((,) ..*__Π__* .. *[______]* † † † † † † † † Niech ten promyczek zawsze Ci świeci i nigdy nie gaśnie...
Zgłoś SPAM
Oszukał nas los, to podłożona zła karta Młodość niewinna, tak łapczywie wydarta. Lodowaty dotyk śmierci, zabrał Twą duszę I nie dał Tobie szansy, nam dał katusze. Nieopanowany ból przeszywa to rozstanie I na zawsze w sercach bliskich pozostanie. To co serca rozłączyło, również je połączy Spotkamy się tam, gdzie dzień się kończy.
Zgłoś SPAM
Pod powieką smutek ukryty piecze gniew nie pozwala wydrzeć się łzom i ulżyć sercu jak to trudno żyć bez Ciebie Rozpacz, szloch, wspomnienia; (*)(*)
Zgłoś SPAM
ZiEmIa ZaBrAła CiAłO, DuSzE zAbRaŁ BóG, a TwOjE SeRcE z BliSkIeMi PoZoStAłO ..........) .........( ♥ ) ......._ `|'_ .......( """" ) .......)/(/( | .......() )()|| .......| () || .......|....|| .......|.....() .......|.....| .......|.....| .......[|[¤]|] "Dzięki wspomnieniom - jesteś". Jaśniutkie słoneczne światełko pamięci zapalam, niech zawsze płonie ((*)).
Zgłoś SPAM
20-11-2013R
Czemu odeszłaś nie mówiąc dowidzenia? Czemu nie powiedziałaś ze idziesz do nieba? Czy tak naprawde musiało już być? Czy los nie dawał żadnej szansy Ci? Teraz nie wrócę życia Twego Teraz nie przywrócę usmiechu Twego Zostawiłaś mnie na tym świecie samą Zostawiłaś mnie taką zapłakaną.. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
W dłoniach trzymam znicz by w myślach... go zapalić z serca dam Ci kwiat BY PAMIĘĆ O TOBIE OCALIĆ... ......... , . - . - , _ , ....... ......... ) ` - . .> ' `( ....... ........ / . . . .` . . ........ ........ |. . . . . |. . .| ........ ......... . . . ./ . ./ ......... ........... `=( /.=` ......... ............. `-;`.-' ............ ............... `)| ... , ........ ................ || _.-'| ........ .............. ,_|| _,/ ........ ....... , ..... || .' ............. ....... | | ,. ||/ ............. .... ,..` | /|.,|Y, ............ .... '-...'-._..||/ ............. .......... >_.-`Y||.............. .............. ,_|| ............... ............... || ........... ................ || .......... ................ || ........... ................ |/ .........
Zgłoś SPAM
Nasze Dzieci ♥ nasza radość… nadzieja…nasza miłość… bo tak właśnie mój Boże zawsze przecież było. Więc cóż napisać innego choć tysiące myśli lata po głowie. Skoro w tym wszystko zawarte wykute w kamieniu złotem pociągnięte jeszcze świeże jeszcze mocno czytelne nie starte mój Boże ani nie zatarte miłość… ona nie ginie ona pozostała lecz radość jak ją odzyskać gdy ta co ją dawała już u Ciebie mój Panie....
Zgłoś SPAM
♥ „ SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ ” ♥
Zgłoś SPAM
Jak na deszczu łza... Cały ten świat nie znaczy nic... ...Bez Ciebie... :-( Do nieba(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
16-11-2013
Niema już Ciebie wsród nas czas mija. Ja wciąż przed oczyma mam Twoją twarz. Każdego dnia na nowo konam, Zapłakaną twarz w dłoniach chowam. Czasami przychodzisz do mnie we śnie... Kiedy się budze,Ty znikasz Wtedy Twe odejscie odczówam najboleśniej. Każde wspomnienie,każde Twoje zdjęcie Wciąż na nowo rozdrapuje rany na mym sercu... Bo razem z Tobą odeszło moje szczęście.
Zgłoś SPAM
(*)(*)(*) Zabrałeś Panie milość ,a zostawiłeś łzy....dlaczego... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Serce nigdy nie zapomina ...Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. LICHTENBERG światełko pamięci [']
Zgłoś SPAM
14-11-2013
♥````````````) ♥```````````( ( ♥``````````) ) ) ♥`````````( (,) ) ) ♥`````````( ( ( (,))`` ŚWIATEŁKO ♥`````````((,) ) ) ) ``PAMIĘCI ♥````````( ( ((,) )) )`` WRAZ Z ♥````````( (( (,,)) ))`` MODLITWĄ ♥```````````[][*][] `` DLA CIEBIE ♥```【░♣▁☼▁♣░】 ♥```【░♣▁☼▁♣░】 NIECH ♥```【░♣▁☼▁♣░】 ZAWSZE ♥```【░♣▁☼▁♣░】 SIĘ TLI ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
14-11-2013
Jak wiatr - tak zmienny,jest los człowieka, Nikt nie wie, co go jutro czeka . Jednych zasmuci, drugich rozweseli. Jednych połączy, drugich rozdzieli. Lecz wszystko mija idzie w zapomnienie. A w głębi SERCA ,zostaje WSPOMNIENIE!!
Zgłoś SPAM
Wróć... Choć na chwilę... Wzburzyć pozwól... Myśli... Okryj płaszczem... Ukojenia... Twojego życia... brakuje...
Zgłoś SPAM
PAMIĘĆ JEST NAJWIĘKSZĄ MIŁOŚCIĄ ...... ``````````) ````````(( , )) ``````-*--------*-
Zgłoś SPAM
11-11-2013R
Tam, za zamkniętymi oczami, jest naszej wyobraźni kraina. W niej zapisujemy chwile, które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia,wrażenia, przeżycia, tęsknoty, Które nas kiedyś wzruszyły,by nie zapomnieć o tym. Czasami w tej krainie,przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z tymi, o których tylko marzymy. ♥````````````) ♥```````````( ( ♥``````````) ) ) ♥`````````( (,) ) ) ♥`````````( ( ( (,))`` ŚWIATEŁKO ♥`````````((,) ) ) ) ``PAMIĘCI ♥````````( ( ((,) )) )`` WRAZ Z ♥````````( (( (,,)) ))`` MODLITWĄ ♥```````````[][*][] `` DLA CIEBIE ♥``【░♣▁☼▁♣░】JUSTYNKO ♥``【░♣▁☼▁♣░】 NIECH ♥``【░♣▁☼▁♣░】 ZAWSZE ♥``【░♣▁☼▁♣░】 SIĘ TLI ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
11-11-2013R
Tam, za zamkniętymi oczami, jest naszej wyobraźni kraina. W niej zapisujemy chwile, które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia,wrażenia, przeżycia, tęsknoty, Które nas kiedyś wzruszyły,by nie zapomnieć o tym. Czasami w tej krainie,przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z tymi, o których tylko marzymy. ♥````````````) ♥```````````( ( ♥``````````) ) ) ♥`````````( (,) ) ) ♥`````````( ( ( (,))`` ŚWIATEŁKO ♥`````````((,) ) ) ) ``PAMIĘCI ♥````````( ( ((,) )) )`` WRAZ Z ♥````````( (( (,,)) ))`` MODLITWĄ ♥```````````[][*][] `` DLA CIEBIE ♥``【░♣▁☼▁♣░】JUSTYNKO ♥``【░♣▁☼▁♣░】 NIECH ♥``【░♣▁☼▁♣░】 ZAWSZE ♥``【░♣▁☼▁♣░】 SIĘ TLI ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
A cisza będzie trwać ... , niechaj trwa, Bo w ciszy łatwiej zapamiętać to, Co życiem było niedawno. Gest, uśmiech i oczu blask i twarz ukochanej osoby .. ............) \ ...........( , ) .........._ `|'__ .........( """"_ ) ..........)/(/( \| ..........() )()|| światełko pamięci dla ..........| () || Ciebie. ..........|.....|| ..........|.....() ..........|.....|(\ ***/) ..........|.....|( \(_)/ ) ..........|.....|(_ /|\ _) ..[*][*].|.....|../___\..MAMA ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
ŚWIATEŁKA DO SAMEGO NIEBA (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
łzy ciągle smutne, daremne i nie przebrzmiały wciąż jeszcze krzyk, i w sercu miejsca zbyt ciemne. ♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI i ♥ MAMA ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni , żyją w sercach tych , którzy tą miłością ich obdarzyli...[*] *.¸**¸.•*´¨`*•.¸**¸.•* *.¸**¸.•*´¨`*•.¸**¸.•* Zostawimy kiedyś wszystko, dawne lata,dawne dni, ale tego,co w pamięci, nie odbierze nam już nikt... [[*]][[*]][[*]][[*]][[*]][[*]] MAMA ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
[ + ] [ + ] [ + ] [ + ] ........ Zniczem niezgasłym na ziemi się pali smutek, pamięć i miłość tych, którzy pozostali...Tęsknimy :( Kochamy :(
Zgłoś SPAM
Tak trudno uwierzyć Że tyle miłości Tyle dobroci Może odejść Tak niespodziewanie [*]
Zgłoś SPAM
NIE UMIERA TEN KTO TRWA W PAMIĘCI ````ŻYWYCH {*}{**}{*}{**} "Gdy nasi bliscy odchodzą, zabierają z sobą cząstkę nas, a w nas umiera cząstka nas samych" WIECZNE ODPOCZYWANIE (*) (*) (*) (*) (*) (*) MAMA ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
Powiedz mi czy boli śmierć... Jak wygląda Bóg Otrzyj mi łzy, powiedz coś! ...by ukoić ból Powiedz mi jak potem jest czy ktoś tam kocha, czy szczęście jest... Daj rękę mi i dotknij ran powiedz czy tak boli... tylko tu Odpędż gdzieś strach i przytul znów, bym mogła poczuć że...ktoś gdzieś kocha Wróć kiedyś znów... Zbyt ciemno tu... Zbyt dużo bólu... Zbyt dużo zła... A Ciebie nie ma _______( ______(,;) _____〖♥〗 _____〖♥〗 _____〖♥〗 ......(____) ((_,»*¯**¯*«,_)) ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ MAMA ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
Gdy liść jesienny u stóp leży, otwierają się wrota spichlerzy. Choć liść kolorem i barwą kusi, tęsknota jakaś serce zwiera i dusi. Trudno z odejściem TWOIM się pogodzić, I lekkim krokiem radośnie chodzić. Jesień przedziwny klimat ma, Często depresyjny zew uczuć da. NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ... `*`MOJEJ PAMIĘCI`*` ['] DLA CIEBIE ANIELE [']
Zgłoś SPAM
Niech wiecznie płonie światełko " Liczne alejki cmentarne, wijące się wśród drzew, szumiących nad grobami. Płoną znicze nagrobne, wskazując drogę do Nieba, tym, co odeszli. Zapach światełek ciepło grzeje, mnóstwo kwiatów złożonych na grobach bliskich. Ludzie pogrążeni w milczeniu, modlą się w ciszy, w skupieniu, za tych, których już nie ma. Modlitwy szeptem wypowiadane, z serca płynące za Zmarłych, by znaleźli Pokój swej Duszy. By cieszyły się Światłem Wiekuistym, w świętych Niebiesiach. Niech w Pokoju spoczywają. Stajemy nad grobami swych bliskich, by pomodlić się za Nich w ciszy, z całego serca swego. Niech to nagrobne światełko płonie, niech swym blaskiem unosi się. A Dusze, niech dostąpią Bożej Chwały. Niech wiecznie płonie to światełko, na grobach tych, co odeszli. Drzewa melodię będą szumiały, a my, pieśń sercem Im zaśpiewamy. Pieśń pożegnania, pieśń ziemskiego rozstania.
Zgłoś SPAM
1 Listopada
To Święto Zmarłych, Trochę się będzie różniło, Od tego sprzed lat, Bo dużo się zmieniło... siódmy Stycznia, Jedna krótka chwila, Moje życie zmieniła, A Ciebie zabiła... I jęk rozpaczy, I serca gorzki ból, Gdy leciałeś z Aniołami, Krzyczałam głośno "Stój!". Ale Cię zabrały, Na zawsze, do Boga, I to właśnie wtedy, Skończyła się Twoja droga. I teraz został marmur, I tragiczny napis na płycie, "Żyła 25 lat", Wokół płonące znicze... W ten dzień myślimy o Bliskich, Którzy są już w Niebie, Ale nigdy nie myślałam, Że będę się modlić za Ciebie... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
1 Listopada
To Święto Zmarłych, Trochę się będzie różniło, Od tego sprzed lat, Bo dużo się zmieniło... siódmy Stycznia, Jedna krótka chwila, Moje życie zmieniła, A Ciebie zabiła... I jęk rozpaczy, I serca gorzki ból, Gdy leciałeś z Aniołami, Krzyczałam głośno "Stój!". Ale Cię zabrały, Na zawsze, do Boga, I to właśnie wtedy, Skończyła się Twoja droga. I teraz został marmur, I tragiczny napis na płycie, "Żyła 25 lat", Wokół płonące znicze... W ten dzień myślimy o Bliskich, Którzy są już w Niebie, Ale nigdy nie myślałam, Że będę się modlić za Ciebie... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
1 Listopada
To Święto Zmarłych, Trochę się będzie różniło, Od tego sprzed lat, Bo dużo się zmieniło... siódmy Stycznia, Jedna krótka chwila, Moje życie zmieniła, A Ciebie zabiła... I jęk rozpaczy, I serca gorzki ból, Gdy leciałeś z Aniołami, Krzyczałam głośno "Stój!". Ale Cię zabrały, Na zawsze, do Boga, I to właśnie wtedy, Skończyła się Twoja droga. I teraz został marmur, I tragiczny napis na płycie, "Żyła 25 lat", Wokół płonące znicze... W ten dzień myślimy o Bliskich, Którzy są już w Niebie, Ale nigdy nie myślałam, Że będę się modlić za Ciebie... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
W swietle lampki nagrobnej uwieziony jest czas... Ten, który mija nieuchronnie i ten, który nieustannie przyplywa. W cieple migocacego plomienia zamknieta jest pamiec... Ta tkliwa w oslonie milosci i ta, w okruchach wspomnienia. Jestesmy za tymi, co odeszli i przed tymi, którzy przyjda po nas... A miedzy nami zawsze jest swiatlo wiecznej tesknoty... ------------- ) ------------ )░ ------------/░░    * -----------/░,░( -----------░)░/  * ---- .------`Y´------. ----|·--------------·´| ----|█▓█▓▓▓▓▓█|    * ----|█▓██▓▓▓▓█| ----|█▓███▓▓▓█| ----|█▓████▓▓█| ----|█▓█████▓█|  * ----|█▓█████▓█| ----|█▓█████▓█| ----|█▓█████▓█|    * --░|█▓█████▓█|░ . MAMA ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
Łączymy się z Nimi przez światło a jego ciepło bije aż do Ich Krainy Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają niechaj połączy nas więzi mgiełka a ujrzymy jak do nas się uśmiechają♥````( ♥```(,) ♥```((,) ♥``[*♥*] ♥``[*♥*] ♥``[*♥*] ♥``[*♥*] ♥`[[[[[[[]]] MAMA ŁUKASZA B KOCHANI SERCEM PRZYTULAM W TYM TRUDNYM I SMUTNYM DNIU
Zgłoś SPAM
1 LISTOPAD 2013r.
W dniu Wszystkich Świętych i Zaduszek,tych smutnych,pełnych tęsknoty dniach,cieplutkie światełka Justynko dla Ciebie,wraz z modlitwą...to nostalgia,wspomnienia,to czas zadumy...odpoczywaj w ciszy i spokoju...łączę się i przytulam Rodziców i bliskich !!!
Zgłoś SPAM
Twój nowy świat jest tak bardzo daleki.... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki... ____+___*____+Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..? Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Cię zastąpić ! Choć nam bliskich śmierć zabiera pamięć o nich nie umiera. Na cmentarze przychodzimy nad grobami się modlimy. Pozostaje czerń i rozpacz pamięć nie zaginie...[*]
Zgłoś SPAM
Prawdziwa miłość jest chyba samą tęsknotą i cierpieniem [*] *```````) *`````(( *) *`````( *))) *`````((( *)) *`````[___] *`````[___] *`````````` *``````````"UMARŁYCH WIECZNOŚĆ DOTĄD TRWA, DOPÓKI PAMIECIĄ SIE IM PŁACI"
Zgłoś SPAM
Pamiętamy
Wciąż jesteście przy nas, chociaż Was nie ma, bo wiesz..w życiu różnie bywa, los nie szczędzi trosk, tylko łez przybywa. Stoję przy grobie i nic nie widzę, mgła w oczach, ale płakać się nie wstydzę... Powiedz mi tylko, czy tam u góry jesteście szczęśliwe? Dlaczego odeszłyście, tak nagle, bez pożegnania? Pozdrawiam serdecznie Twoją mamusię, która odwiedza Dagę co dzień i zapala jej serdeczne znicze. Byłyście z jednego rocznika. Może się tam poznałyście. Śpijcie w spokoju. Modlę się za Ciebie
Zgłoś SPAM
Pamiętamy
Wciąż jesteście przy nas, chociaż Was nie ma, bo wiesz..w życiu różnie bywa, los nie szczędzi trosk, tylko łez przybywa. Stoję przy grobie i nic nie widzę, mgła w oczach, ale płakać się nie wstydzę... Powiedz mi tylko, czy tam u góry jesteście szczęśliwe? Dlaczego odeszłyście, tak nagle, bez pożegnania? Pozdrawiam serdecznie Twoją mamusię, która odwiedza Dagę co dzień i zapala jej serdeczne znicze. Byłyście z jednego rocznika. Może się tam poznałyście. Śpijcie w spokoju. Modlę się za Ciebie
Zgłoś SPAM
Wspomnienia zawsze pozostaną+*````` *+*``````) *+*`````(,) *+*`````(,)) *+*````(___) *+*````(___) *+*````(___) `+`+`+`+`+`+ czas tyka wciąż miarowo serce nie chce przystanąć ani na chwilę, nadchodzi czas zadumy, wzniosły czas anioły przenoszą myśli do tych odległych dni które już nie wrócą .....
Zgłoś SPAM
Serce płonie rozpalone tęsknotą i bólem nic go nie ugasi. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... SMUTNY TEN CZAS PRZYTULAM MOCNO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘC
Zgłoś SPAM
Gdybyśmy usta zakneblować mogli a tęsknotę za gardło chwycić i nie widzieć i nie słyszeć i nie czuć i godzin samotnych nie liczyć... Gdybyśmy mogli miłość do WAS zagłuszyć...."〖♥〗 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI...
Zgłoś SPAM
.Smutne noce, smutne ranki, smutne całe dni, teraz z nieba patrzycie kochane Aniołki na nasze łzy, łzami twarze zalewamy, nasze dusze łkają, tak długo nasze cierpienia bez wytchnienia trwają..."
Zgłoś SPAM
25.10.2013
„Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni."..
Zgłoś SPAM
..........( ..........)) .........(,)) ........[♥♥♥] ************ SŁOWA NIGDY NIE ODDADZĄ W PEŁNI TEGO CO CZUJE SERCE
Zgłoś SPAM
Ty, który patrzysz na nas z góry I znasz najskrytsze myśli Rozprosz nad nami czarne chmury Aniołów do nas naszych przyślij ********************* ... NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
DLA CIEBIE JUSTYNKO
Zgłoś SPAM
Wieczność przyszła za wcześnie...+ *+*`````(,) *+*`````(,)) *+*````(___) *+*````(___) *+*````(___) `+`+`+`+`+`+ ``````````````` `+`PAMIĘTAM`+ ```````````````
Zgłoś SPAM
Za Tobą serce drży... Za Tobą serce boli... Za Tobą tęsknią sny... Bez Ciebie wszystko traci sens... Dusza w smutku...w niewoli.
Zgłoś SPAM
21.10.2013
w czasie mojej dłuższej nieobecności chciałam podziękować za zapalone znicze, światełka dla mojego synka Marcinka. ...Dla Ciebie Aniołku Kochany miliony światełek do samego Nieba. ...Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ
Zgłoś SPAM
"Czekanie zawsze jest między ciszą, a ciszą. Między ciszą rozstania a ciszą spotkania\" .....................)
Zgłoś SPAM
TYLE samotności na ziemi TYLE łez leje się z Nieba TYLE miejsc nieznanych TYLE cierpień skrywanych TYLE uczuć zdeptanych TYLE marzeń niespełnionych TYLE myśli zagubionych TYLE WSPOMNIEŃ...
Zgłoś SPAM
Są takie chwile urocze i cudne, lecz każda z tych chwil zbyt krótko trwa. Przemija jak echa złudne, pozostawiając w sercu smutek i żal
Zgłoś SPAM
Zostało tylko płakanie Ten smutek w garści trzyma Trzyma za serce i mocno sciska Ogarnia smutek brzemienny Rozpacz i tęsknota___ ) ____((
Zgłoś SPAM
PRZEMIJANIE... Niepohamowana siła U kresu odrzuca teraźniejszość Będzie zawsze zadrą w duszy Lecz nie zabierze nam tych dźwięków Które zawsze będą grać w naszych sercach................[*][*]..
Zgłoś SPAM
15.10.13 r. Dzień Dziecka Utraconego
Do szyby deszcz stuka deszcz smutny jesienny...Potęguje tęsknotę,onieśmiela rozmowy... W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty W kroplach deszczu, w łzach matki cały świat zamknięty...
Zgłoś SPAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ****** ________ ×§× ×§× ×§× _____ ק×_____)_____×§× ___ק×_______((_______×§× __ק×________(,)________×§× _ק×________(,,,)________×§× _ק×_______,/_|_\\\\,_______×§× __ק×_____[_____]______×§× ___ק×___[_______]___×§× _____ק×_[_______]_×§× ___$$$$$$$$______$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$ _____________$$$ ______________$ 15 X DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO Smutne oczy smutne serce Samotność... pustka, której już nic nie wypełni. Samotność... ból, którego już nic nie złagodzi. Samotność... Łza, której już nic nie wytrze. Samotność... wspomnienia, których już nikt nie wymarze z pamięci. Samotność... chwile, których już nic nie wróci. Samotność... Samotność... Bo Ciebie brak
Zgłoś SPAM
Kto żyje w sercach tych co pozostali na ziemi ten nie umiera.....* [*] Światełko z modlitwą za szczęście wieczne!!!
Zgłoś SPAM
Pozostał cichy szept który stał się modlitwą ************* *]``````( *]``````)) *]`````(?)) *]````(((?)) *]````((?)))) *]``\=====// *]```\__.__// ************
Zgłoś SPAM
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Nasz świat się otoczył ciemnością, Ból serca ukrywa się w cieniu, I oczy już patrzeć nie mogą, Uśmiechu cień w smutku zastyga, Łza gorzka się toczy po twarzy. Dlaczego to życie tak trudne, Dlaczego nie można już marzyć….I tylko wspomnienie po tobie, Zostało wyryte w pamięci, Bezsensem są wszystkie złudzenia ...¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●••●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘● ♥*♥ ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE♥*♥ ●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●••●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●
Zgłoś SPAM
serce płacze co dnia z tęsknoty za twoją duszą Lecz Ciebie nie ma wśród nas . Bo tak chciał Bóg........(,)..((. ...)... NAJPIĘKNIEJSZE ..[_].. ŚWIATEŁKO (___)...DLA CIEBIE ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ TWOIM BLISKIM DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE W TAK TRUDNYM DNIU.....♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wspomnienia Pozwalają na chwilę szczęścia. Bo myśleć to znaczy wciąż PAMIĘTAĆ ....
Zgłoś SPAM
Jesteś milczeniem ciszą o zmroku jesteś wspomnieniem i perłą w oku. [*][*][*] Mija tylko czas ....... Ból i smutek pozostają + * + .......)..........)..........) ___( , )____( , )____( , ) ....[__]......[__].....[__] ((*)) Spoczywaj w pokoju ((*))
Zgłoś SPAM
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce. .PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA. Wieczny odpoczynek… Panie, usłysz moją modlitwę. A wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie......................
Zgłoś SPAM
Cisza Łzy Ból Rozstanie Blizna w sercu Twój ślad Nadzieja na spotkanie Na wieczność oczekiwanie
Zgłoś SPAM
Trudno żyć z piętnem śmierci zapisanej zmarszczkami na twarzy ciężko dźwigać serce tęsknotą wypełnione kolor czerni zaciemnia i przysłania do przebycia drogę i choćbym chciała uciec... nadaremno bo gdzie ja pójdę moja tęsknota podąży razem ze mną. (((*))) [*] (((*)))
Zgłoś SPAM
Tak bardzo mi do ciebie Blisko Ta cisza zrozumiała Wszystko Poprowadziła Nas Od gniewu Ku drzewom W ptaków śpiew Wśród listków Nie trzeba nam słów Słowa ranią Znów anioł Ciszy jest Jest przy nas Położył nam Swój palec chłodny na głodne usta Wypełniła się pustka Ucichł zgiełk Co rósł w nas Ta cisza jest Jak łza Łza co trwa U powiek Człowiek W słowie Gubi ją łatwo Żyć bez łzy Nie warto.... Kofta Jonasz
Zgłoś SPAM
Przemawiacie do nas głosem ptaków... szumem lasów... kolorem nieba... kiedy łuna światła wydobywa się z ciemności ogarniacie nas dotykiem wiatru... zapachem który unosi się nad łąkami... jesteście w kroplach rosy zawieszonych w powietrzu przez które oglądamy świat.(*)
Zgłoś SPAM
Ukrywamy się przed światem Ukrywamy twarz Kto powstrzyma Nas? Odrzuceni w samotności Pokonamy czas Pójdę pod wiatr jak najdalej Gwiazdy znów wskażą mi Drogę, którą do Ciebie iść Pójdę pod wiatr Nie ustanę Na Twój głos, oddech Twój Będę czekać aż braknie tchu Aż braknie sił…… Pod wiatr……………. (*)(*)(*
Zgłoś SPAM
Gdzie Ty, Czy złączą się serca Gdzieś w świecie zagubione Każde w innej stronie. Jak wiatr, co pośród drzew zawodzi. Jak szelest liści, co tęskną pieśń śpiewa. serce się żali z tęsknoty usycha, że Ciebie nie ma, że jesteś gdzieś w niebie (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Tęsknota i bezsilność.. Miłości słowem nie da się opisać Nie da się określić co naprawdę to znaczy Ale wiadomo na pewno Jednym daje szczęście Innym zaś Dar smutku i rozpaczy... [*][*][*][*]. (¯`..´¯)     (¯`..´¯)       `·.¸.·´      `·.¸.·´
Zgłoś SPAM
Nie ma już Ciebie Ale są wspomnienia Żywe ślady Twego istnienia... ♫==(¯`•♥•´¯)♫==(¯`•♥•´¯)♫== __♫__`•.¸.•´_*♫__*`•.¸.•´_♫_• ♫==(¯`•♥•´¯)♫==(¯`•♥•´¯)♫== __♫__`•.¸.•´_*♫__*`•.¸.•´_♫_• ,•*\'¯*•….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•* ...*•-•* ..) *``♥´´*WIECZNY ODPOCZYNEK♥´´*
Zgłoś SPAM
\"Ten żal nieukojony w sobie nosimy Tę tęsknotę dotkliwą ...\" Pozostawiam swoją pamięć i modlitwę na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
....-:¦:- ......( ......) ....(,,").... ............. [▒▒▒▒▒▒] [▒▒▒▒▒▒] [▒▒▒▒▒▒] kończy się życie. tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad. [▒▒▒▒▒▒]
Zgłoś SPAM
Jesienna nostalgia snuje myśli mglistą melancholią w szeleście umierających liści usypia szare godziny wieczornej zadumy z ciemności wypełza wspomnienie.....................) .........(,) ......._'!/' .......(""""") ❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA.
Zgłoś SPAM
Jedna łza a w niej smutki ,wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko z modlitwą..
Zgłoś SPAM
Łzy... Szczęścia, smutku, bezradności. Niby te same, jednak tak różne. Wszystkie w jednej kropli ujęte. Tak bliskie, a jakie obce. Nieme spływają po policzku chcąc coś powiedzieć. Płacz. Cichutki, milczący, ((```` :((````` :((``````` :((```````( :((```````)) :((``````(+) :((`````(((+)) :((`````((+)))) :((````[_____] :((````OOOOO
Zgłoś SPAM
Tak wiele smutku Tyle bólu i cierpienia Które nam ciągle serce rozdziera Zostawia blizny i wspomnienia Których się w żaden sposób nie da ukoić Ból powstały nigdy nie zniknie Lecz wypali płonący w nas ogień nadziei Ogień na nadejście lepszego jutra Na czas radości który nie nastanie Pozostawiając pustkę i brak sensu istnienia Czasem są dni, których w ogóle nie powinno być są chwile, w których chciałoby się krzyknąć `nie`! Dzień w dzień łza po policzku się toczy, Gdy patrzę na zdjęcie, zamieram powoli, Ciebie już nie mam, lecz zdjęcie zostało, Z osobą którą bardzo mocno się kochało.. [*]ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.... SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH BLISKICH DZIĘKUJĘ
Zgłoś SPAM
Nie musiało tak być, serce tak krwawi boleśnie.(*)(*)(*)(*) ......._.) .........( ♥ ) ......._ `|\'_ .......( \"\"\"\" ) .......)/(/( | .......() )()|| ....... ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Lśnisz w pamięci, jak gwiazda na niebie, pustka, żal, uczucie nicości, to jest to, co w sercu dziś gości... Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,
Zgłoś SPAM
Ból zmienia swe barwy, a miłość ciągle taka sama ...Twoje serce tu na ziemi bić przestało, oczy pozostają załzawione.ღ]```````( [ღ]```````)) [ღ]``````(+) [ღ]`````(((+)) [ღ]````( ((+)))) [ღ]````[_____] [ღ]````[_____] [ღ]````[_____] [ღ]````[_____] SWIATELKO..* *....Z MODLITWA..*
Zgłoś SPAM
Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz... słowa są bezdźwięczne... .. (¯`v´¯) ŚWIATEŁKO(*) ║ `•.¸.•´ ║ (¯`v´¯) PAMIĘĆ ║ `•.¸.•´ ║ (¯`v´¯) MODLITWA ║ `•.¸.•´ ║ (¯`v´¯) ║ `-Łzami twarz zalana dusza łka cierpienie bez wytchnienia trwa wróć choćby wiatrem kroplą deszczu promykiem słońca napełnij znów radością Twojego istnienia•.¸.•
Zgłoś SPAM
Nie ma co już łudzić się, że żal nasz kiedyś minie. ....no chyba że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie..... ..........(( ..........) \ .........( ♥ ) ......._ `|'_ .......( """" ) Jak na deszczu łza... Cały ten świat nie znaczy nic... ...Bez Ciebie... :-( Do nieba(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Twój dom,tam w Niebie pod okiem Pana jest naszą drogą do Ciebie duszyczko kochana droga czasem kręta pokryta kamieniami serce zryte bólem tęsknotą i łzami przebędziemy drogę choć tak bardzo zawiła by nasza tęsknota wreszcie się skończyła ♥*]``````)) *]`````(?)) *]````(((?)) *]````((?)))) *]``\\=====// *]```\\__.__// *Smutne oczy smutne serce Samotność... pustka,*********** ****`ŚWIATEŁKO *********`PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
TAK PO PROSTU NA ZAWSZE...
Justynko dla Ciebie i Rodziców-nieustająca pamięć,DZIĘKUJĘ również za pamięć o moich Rodzicach !!!...światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Powiedz mi dlaczego tak już jest Wszystko to co piękne ma swój kres Jak zatrzymac mój szcześliwy los gdy odchodzi tak kochany Ktoś.... pozegnanie, pozegnanie, rozpacz, łzy pozegnanie... umierają moje sny... pozegnanie,gorycz słów... pozegnanie i samotność przy mnie znów W jednej chwili świat zawalił się Ból i pustka dogoniły mnie``````````( `````````) ( ````````( † ) ````````( † ) ````````_,|,_ `````("""""""""""""") ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [']
Zgłoś SPAM
..Znam tę żalu okrutną nutkę, co serce trawi pomału i wypełnia je smutkiem, co oczy przykrywa łzami słonymi jak morze i zalewa niczym falami, że utonąć w nich możesz, smutno tak mi smutno i nawet wiatr za oknem szemrze modlitwę pokutną, a deszcz strumieniami leje się z nieba i rozpaczy łzami płaczą nawet drzewa ... Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Tęsknota aż do bólu przez potęgę wiatru Do szyby deszcz stuka deszcz smutny Poteguje milczenie W kazdej kropli wspomnienie w lzach caly swiat zamkniety w pamiętaniu i modlitwie [']
Zgłoś SPAM
Tak trudno uwierzyć Że tyle miłości Tyle dobroci Może odejść Tak niespodziewanie [*]
Zgłoś SPAM
ŚWIATEŁKO_PAMIĘCI (*)(*)(*)(*) Przez łzy kryształowe przezrocza Oglądamy wspom­nień pejzaże I szu­kamy ra­dości skry w oczach, Lecz tyl­ko tęskno­ty w nich morze. Zapalam Ci światełko z tęczowym promieniem które w sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥
Zgłoś SPAM
(*)(*)(*)... Najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie jest ten, który prócz łez swoich - łzy innych rozumie ... Pamięć moja trwać będzie... (*)(*)(*)...***[*]***[*]***[*]***[*]* Słowa są niczym w porównaniu z tym co czuje człowiek tracac ukochaną osobę...... ***[*]***[*]***[*]***[*]*
Zgłoś SPAM
Czuwaj nad swoimi bliskimi, którzy Cię kochają i tęsknią.(*)(*)(*) "Tęsknota za bliskimi, Tęsknota za zmarłymi. I nikt nam w tej tęsknocie, Pomóc nie może. Bo zawsze już tak będzie, Że tęsknić będziemy. Bo jesteśmy na wieki, Z nimi rozdzieleni. "
Zgłoś SPAM
Jesteś chwilą tęsknotą ,którą najbliżsi słyszą w każdym kroku Jesteś łzą wzruszenia ,która nieopacznie zakręciła się w oku Niech płonie światło .....PAMIĘCI..... ..........) .........(,) ......._'!/' .......(""""") ??????????? Jesteś.....
Zgłoś SPAM
Łzy bólu po twarzy spływają. Usta szepcą modlitwy błagalne... *]``````)) *]`````(?)) *]````(((?)) *]````((?)))) *]``\=====// *]```\__.__// .... .........Światełko .•°*”˜҈.•°*”˜҈.....Pamięci .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜.•°*” pamiętam
Zgłoś SPAM
Zostały tylko fotografie z Twoim wizerunkiem które w chwilach tęsknoty obdarzamy pocałunkiem. Czujemy Twoją bliskość chociaż Cię z nami nie ma, razem z Twoim odejściem umarły nasze marzenia....
Zgłoś SPAM
Pada łza Samotna, jedyna Po policzku spływając Bruzdy ślad smutny zostawia Tęsknoty, wspomnień i żalu(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*..... > MOCNO PRZYTULAM DO SERCA TWOICH BLISKICH EWA
Zgłoś SPAM
Lzy spływaja po policzkach wolno jedna za druga, sa kroplami tesknoty duszy... Trudno jest zyc gdy w oczach ma sie lzy, wiszą jak kamien na różańcu codzienności. W niejeden dzień jasny Niejedną noc ciemną leja sie lzy niemocy, bo tak trudno powstrzymać łzy, gdy dotyk muszą zastąpić sny... Madry jest ten kto oprócz łez swoich łzy innych rozumie,bo krople lez mówią zrozumiałym językiem tylko do tego, którego oczy płakały. . .Gdzie jesteś ? serce szlocha w tęsknocie Gdzie jesteś? myśli błądzą szukając Ciebie Gdzie jesteś Pustka wypełniona ciszą(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą lub sercem pełnym zamyślenia ale to nie słowa to krzyk miłości jak deszcz słów niewypowiedzianych jak nazwać ten ból przesiąknięty niemym krzykiem....(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)... DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA,GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ... A MY MUSIMY NADAL W TĘSKNOCIE ŻYĆ....PAMIĘTAM.... (*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
Tęsknota serce wciąż droczy, a łzy zalewają oczy. ++++++++++++++++++ _____(*)(*)(*)____ W MEJ PAMIĘCI... ++++++++++++++++++ To nie tak miało być Życie wypaczyło nasze marzenia Jeszcze tylko Miłość Miłość trzyma nas w swoich objęciach
Zgłoś SPAM
(*) Spoczywaj w Pokoju (*) (*) i Czuwaj nad Tymi (*) (*) którzy Cię Kochają (*) (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(((***)))***(((***)))***(((***))) W PAMIĘCI ZOSTAJĄ ŻYWE OBRAZY....
Zgłoś SPAM
Światełko ❀❤❀PAMIĘCI! A czas płynie... płynie jak wody wielka rzeka, milionami kropli, co spłynęły łzą spod oka. Smutku i radości łzy pienią się i kłębią. W górze niebo błękitem marzeń lśni. Na dnie cierpień czarna wstęga.
Zgłoś SPAM
[*] Jesteś tęczą na niebie ... Światłem .... które rozświetla naszą duszę ... Jesteś teraz Aniołem w Niebie ... A nam tu na ziemi trudno żyć ... bez Ciebie ..... ..........) .........(,) ......._'!/'_. .......(""""") ????—????—????—????— NIECH ŚWIATEŁKO OŚWIETLA TOBIE DROGĘ DO PANA...~
Zgłoś SPAM
------Oczy pełne łez, Serce pełne żalu Dusza pełna smutku, Dom przepełniony pustką.---) --------/ , ( -------- ) / ---- .--`Y´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´| ----|`·::::..´| ----|`·:::::::| ----|` .......|       |`-- . .......|    |_/  `,,´¯`.-´¯¯`-._  _/ _|_ .,-¯.´-_.´      ,' / / -.{ @ }  ´ |   `'-|  _., `-' ´_/`._/   .-´   / __.´; ´ _/  /__/¯`'-.|    /_,-´ /__/ `| ´ `---´ |_/ `/´  /--´ SPOCZYWAJ W POKOJU.
Zgłoś SPAM
Nasze Kochane Aniołki ❤ ...Oni nie odeszli,Oni są z nami, głęboko w naszych sercach schowani Póki żyjemy,Oni są wokół... tylko,że poza zasięgiem wzroku... ..........)____ )) ____/',( __ (,"★",) ____|♥| __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ Jasny płomień znicza, I modlitwę szeptaną Zostawiam dziś w darze.
Zgłoś SPAM
Kolejny dzień,kolejna łza po twarzy mej zaznacza ślad smutek w obliczu rzeźbi swój ślad tak bardzo Ciebie brak tęsknota bolesna niszczy mój świat.Tak strasznie Ciebie brakuje Nie można niczym wypełnić tej pustki Ani ukoić rozpaczy,po Twojej stracie Pamiętajmy o Tych ,którzy odeszli. Kochajmy Tych ,którzy są z nami- --------------___ --------------/----/ -------____/----/_/_ ------/___--______/ ------_/----/-_-_/ --------/----//------- -------/----//---ODPOCZYWAJ ------/___//--W ------___/--POKOJU
Zgłoś SPAM
Cóż znaczą słowa, kiedy cisza dookoła... Cóż znaczą marzenia, kiedy daleka droga... Słychać głos nie Twój, lecz serca mego bicie... Coś jest, lecz… cisza otuliła wszystko Wiecznością skrycie... Nie ma słów… nie ma też i echa. Gdzie jest cień, który ciągle bywa? Gdzie jest muzyka duszy? Która śpiewa skoczne nutki. Nie ma nic… cisza… i nieme słowa. Jest tylko… melodia utęskniona. Która ciągle w uszach brzmi. To ona jest cieniem Twym. Noce bezsenne… głuche dni oraz łzy Tylko tyle… mam od Ciebie Resztę… wieczność ukradła Mi........................... ) ....................... (,) ..........)......... ._'!/'_ .........(,)......... (""""") ......._'!/'_..ڿڰۣڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ .......(""""")... .... .ڿڰۣڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ ....... Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami. — Haruki Murakami
Zgłoś SPAM
Choć serce kruche To w nim pamietne chwile... Łza płynie po policzku Bo Ciebie brak. Lecz najważniesze są Wspomnienia... . Wiecznosc przetrwają i bedą Rozum pojmuje to co chce Serce płacze .........)....... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE.. இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
Cisza. Wspomnienia do serc tulimy, "Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez." ........................) .......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.??????????? .......(""""")....... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI! szeptem modlę się do uśpionego nieba o zwykły chleb miłości (***bez Ciebie)
Zgłoś SPAM
Aniele mój w Niebie, znów piszę do Ciebie wiersz, Jak w ciszy bolesnej, jak krzyczę milczeniem - wiesz... Że Świat mnie odepchnął i dłoni nie podał nikt, Cień Boga na rżysku, na chmurach, jeziorach - znikł. I dudni ta cisza, i chory rozrasta się las, Kikuty drzew milczą i przestał odmierzać się czas. Natrętny ten spokój... Aniele, dopomóż mi, By krzyk rozdarł ciszę i więcej nie zranił nikt...__________ ✬✬ __________✬✬✬✬✬ ________ ✬✬✬✬✬✬✬ ______ ✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬ ____✬✬✬✬________✬✬✬✬ ___✬✬✬✬____۩ ____✬✬✬✬ __✬✬✬✬_____۩ _____✬✬✬✬ __✬✬✬✬____۩ ۩ ____✬✬✬✬ ___✬✬✬✬___۩ ۩ ___✬✬✬✬ _____✬✬✬✬__۩ __✬✬✬✬ _______✬✬✬✬!!✬✬✬✬ _____________!! ________████✬████ ___✬___ █████████ ________████✬████ ___✬___ █████████. Rozłąka jest naszym losem.... Spotkanie naszą nadzieją...
Zgłoś SPAM
Wspomnienia to Nasz największy skarb jaki nam po Was pozostał. Szkoda tylko, że najczęściej i one wyciskają z naszych oczu łzy. [[**]]*[[**]]*[[**]]*[[**]]*[[**]]kocham ciszę bo chociaż Cię tu nie ma jesteś ... Pokaż mi niebo.. Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera.. Otrzyj łzy, gdy chłód ogarnia serce me, Pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie ** Pokaż mi niebo. Rozgrzej w swoich, skostniałe od chłodu nienawiści, dłonie... ** Nie pozwól, by wiatr Porwał wszystkie marzenia. ** Daj siłę, by żyć... Pokaż mi niebo. Wśród rozpaczy mijającego czasu ** Muśnięciem ust osłódź tęsknotę, Silnym ramieniem ochroń przed złem. Pokaż mi niebo... Nie zostawiaj mnie samej. Czuję się taka słaba, Boję się... Pokaż mi niebo... Zaufam, Posłucham, Będę...
Zgłoś SPAM
Płyną łzy... Pierwsza łza żalu... Druga łza bezradności... Trzecia łza samotna... Czwarta wyciekła z pękniętego serca... Z piątą popłynęły marzenia....
Zgłoś SPAM
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)... Tęsknoty nigdy się nie pozbędziemy... Powraca co dzień z chwilą przebudzenia, a kończy wraz z zaśnięciem. I tak już będzie do końca naszych dni (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)... Zapalam swiatelka dla naszych CUDOWNYCH ANIOLKOW,na kolejne 11 dni.Zapweniam o swojej pamieci i dziekuje za pamiec o moim Synku Matim.Sercem przytulam i dziekuje.
Zgłoś SPAM
Tylko zostały wspomnienia okresu minionego i tego co się nie wraca bo już zapadła zasłona a między nami ta i tamta strona. Tylko mamy modlitwy pomost, który łączy dwa światy___( ( ________)) ) _______( (,) )) _______((,) ) ) _______( ((,)) ) _________[] _______████_ _______████_ _______████_ _______████_ ``இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ `இڰۣ`PAMIĘTAM`இڰ `` இڿڰۣ இڿڰۣ இ ``
Zgłoś SPAM
Gdy Ciebie nie ma Świat staje się szary Całe piękno ginie gdzieś w oddali * *``````(,)) *`````((,) )) *`````(((,)) ) *````(( ((,) ))) *``````[IIII] *````[*▓*▓*] *````[*▓*▓*] ŚWIATEŁKQ PAMIĘCI WRAZ Z MOJĄ MODLITWĄ ...,PRZESYŁAM ...PROSTO DO NIEBA...
Zgłoś SPAM
...........)) ___..........((.,.)) ____......__ ‘|’__ ______( “”””.._ ) ______)./.(./.(. | ______()......)()|| ______|............()_____.$$$$ ______|............|___$$___$$ ______|............|__$$___$$ ______|_____|___$$____$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$ "NIe umiera Ten, którego kochamy, bo MIŁOŚC jest wiecznością." >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Zmarłych wieczność dotąd trwa , dokąd pamięcią się im płaci.
Zgłoś SPAM
CO MIELIŚMY W ŻYCIU DROGIEGO W GROBIE SIĘ MIEŚCI ŚMIERĆ ZABRAŁA WSZYSTKO NIE WZIĘŁA BOLEŚCI (*)(*)(*) Zabrałeś Panie milość ,a zostawiłeś łzy....dlaczego...
Zgłoś SPAM
Tęsknota ona znowu łzy wyciska jak melodia duszy bliska cicho łka lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, a tym jest – wspomnienie..♥.♥...(,) ...♥ ♥...♥.[__]..♥ .♥.♥..[__]...♥ ŚWIATEŁKO ♥ ..♥....[__] .♥.♥ .PAMIECI ♥.♥ ......(____) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) O, Maryjo ucz mnie milczeć, chociaż z oczu płyną łzy. Pragnę naśladować Ciebie milczeć w bólu, tak jak Ty. Niech bez skargi krocze z Tobą, choć ciernista droga… Nie opuszczaj mnie w niedoli prowadź wciąż do Boga. Ucz mnie nieść z Jezusem krzyż stać przy Nim w milczeniu.... Wspieraj, gdy zabraknie sił. Prowadź ku zbawieniu
Zgłoś SPAM
Justynko:*:*:* Przez ocean miłości, bezkresną pustynię, wzdłuż równika, przez południk, krok za krokiem przemierza świat. Prawie bezszelestnie i niezauważalnie. Prawie, gdyby nie bezsens, rozdarcie duszy, i łza na policzku. Nikt nie wie skąd jest, lecz wszyscy ją znają. Tęsknota w ilu sercach już mieszka♥..??? Z calego serca chce podziekowac za pamiec o moim Synku Matim,w czasie mojej dlugiej nieobecnosci.Sercem DZIEKUJE.. mama Matiego
Zgłoś SPAM
Justynko:*:*:* Przez ocean miłości, bezkresną pustynię, wzdłuż równika, przez południk, krok za krokiem przemierza świat. Prawie bezszelestnie i niezauważalnie. Prawie, gdyby nie bezsens, rozdarcie duszy, i łza na policzku. Nikt nie wie skąd jest, lecz wszyscy ją znają. Tęsknota w ilu sercach już mieszka♥..??? Z calego serca chce podziekowac za pamiec o moim Synku Matim,w czasie mojej dlugiej nieobecnosci.Sercem DZIEKUJE.. mama Matiego
Zgłoś SPAM
Dla Tych co odeszli czas się zatrzymał lecz dla nas płynie nieubłaganie zabierze nam wszystkie nasze marzenia jedynie wspomnienie zostanie Samotna brzoza rozpościera gałęzie, w niemym geście rozpaczy i szum wiatru szepczący NIE BĘDZIE INACZEJ... NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ... `*`MOJEJ PAMIĘCI`*` ~~**~~~~**~~ ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~ SERDECZNIE POZDRAWIAM DZIĘKUJĘ ZA ZAPALONE ŚWIATEŁKA DLA ŁUKASZA
Zgłoś SPAM
CZAS NIE GOI RAN, PRZYZWYCZAJA NAS TYLKO DO ŻYCIA Z BÓLEM....... A TERAZ BRAK CIEBIE BOLI JESZCZE BARDZIEJ, BO NIE CIESZY JUŻ TAK JAK KIEDYŚ, BO W ŻYCIU JEST PUSTE MIEJSCE, KTÓREGO JUŻ NIGDY NIKT NIE ZAPEŁNI I TRZEBA MIEĆ NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ I WSPOMNIENIA NIE BĘDĄ BOLAŁY, ALE SPRAWIAŁY RADOŚĆ.... KIEDY SIĘ WSZYSCY SPOTKAMY !!!
Zgłoś SPAM
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż.Życie tak krótkie, a takie mokre.. Mokre od łez. Od łez smutku żalu tęsknoty... Łza łzę pogania__(,)_.........(.....-:¦:-.... (____)....._(,)_..........( .............(____)......_(,)_ .-:¦:-.)......._(,)_.....(____) Odpoczywaj w pokoju. (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) ........) .........(,) ......._'!/'_ .......(""""") SERCEM PRZYTULAM TWOICH BLISKICH OD SOBOTY NIEOBECNA ALE ANIOŁKI ZAWSZE ZE MNĄ W MODLITWIE
Zgłoś SPAM
Świat jest czarny tak nami źle wyciągamy ręce nie ma Was w pustce myśli plączemy się z otchłani bólu wołamy Was szare martwe wszystkie dnie ........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .......(""""")....... ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ........... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE Zeschłe liście wiatr przerzuca, słychać nasze łkanie. Wieczny pokój racz dać duszom, miłosierny Panie!
Zgłoś SPAM
Jak wstrzymać łzę, co z oczu płynie, Jak wstrzymać myśl, co gardło dusi. Kiedy mówimy o dziecku, Które już odejść od nas musiało...Łzy smutku, żłobią twarz Tak trudno ukoić cierpienie. ....-:¦:- ......( ......) ....(,,").... ............. [▒▒▒▒▒▒] [▒▒▒▒▒▒] [▒▒▒▒▒▒] [▒▒▒▒▒▒] (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) Została tylko ta cisza krzycząca niespełnieniem
Zgłoś SPAM
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie... .....................) ....................(,) ..................([__]) ..................([__]) ..................([++]) ..................([++]) _...............{(____)} ........... ((_,»*—**—*«,_)) ...*”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~”*°•. ...Bez CIEBIE wszystko jest obok...
Zgłoś SPAM
. ***Bog otworzyl Ci bramy niebios a nam zostawil smutek i lzy***
Zgłoś SPAM
Serce tęskni Żali się i szlocha, Można odejść na zawsze, by być stale bliskim. [*]             (¯`..´¯)              `·.¸.·´       (¯`..´¯)
Zgłoś SPAM
Tam na dnie Tam jest Twoje miejsce Którego nikt nie znajdzie Tam w sercach bliskich na zawsze będzie Twój pokój Twój ślad bliskich wielka miłość która Cię otula każdego dnia ...-:¦:-......-:¦:-.... ...(......-:¦:-....-:¦:-.... _(,)_.........(.....-:¦:-............................(,) ..........)..........._'!/'_ .........(,)......... (""""") ......._'!/'_..????¦ + ¦???? .......(""""")..ŚWIATEŁKO .????¦ + ¦???? PAMIĘCI NIECH WIECZNIE .???????????????..PŁONIE
Zgłoś SPAM
Twe zdjecie jest symbolem wspomnien ktorych nikt nie odbierze lecz smutek tak mocno rani serce i lezy splywaja po nim,ze az boli nie ma Ciebie i nie ma radosci tak bardzo potrzebuje Cie!!!! ............... ..........).... .........(,)... ......._'!/'_. .......("""""). ....??????????? ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć... Światełko dla Ciebie Justynko {*}
Zgłoś SPAM
29/07/13
Ja Cię kocham Justynko kochana
Zgłoś SPAM
Serce cichutko łka,a w smutnym oku zastygła łza.To płacze serce nad losem swym, odeszło szczęście i Ty wraz z nim. Ach ten ból i straszna pustka wokół,kiedy odeszło ukochane dziecko`````) ````(( ( ````(,)) ```(*_*) ```(_*_) ```(*_*)´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ♥«_PAMIĘTAM_»♥ ´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA
Zgłoś SPAM
„Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania.” Lucjan Nowakowski
Zgłoś SPAM
....
Justynko,mało piszę,ale pamiętam-śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM