Justynka Cuber
* 01.05.1987 + 07.01.2013
Miejsce pochówku: Rząska , woj. małopolskie
Licznik odwiedzin strony 553281
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Można oczy zamknąć na rzeczywistość ale nie na wspomnienia (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Nagle tak cicho zrobilo sie w naszym swiecie bez CIEBIE... swiatelko pamieci
JUSTYNKO...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSRTYNKO, COKOLWIEK BYM NAPISAŁA, NIE ODDA NASZEGO STANU....RODZICÓW
POZOSTAWIONYCH TUTAJ.
ŚPIJ SŁONKO KOCHANE.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-Światełko dla Was aniołki nasze kochane
!..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet
nadzieja..A. Kamieńska
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Kochać, a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić
...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
Natalka
kocham Aniołku :* (*)(*)(*) na zawsze
Zgłoś SPAM
HALINA
NIECH MIŁOŚĆ W SERCACH BLISKICH OGRZEWA CIĘ ANIOŁKU...(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
JUSTYNKO....
Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśni,
niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju.
Niech modlitwy za Ciebie
pomogą Ci spać spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Ci których kochamy, nie umierają nigdy...Bo miłość to
nieśmiertelność....[*]
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Pamiec i modlitwa(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Słoneczny płomyczek na dzisiejszy dzień Justysiu.
Zgłoś SPAM
Lusia
Odpoczywaj w spokoju Justynko-piękne płomyczki...
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Kochana Justynko,
długo mnie tutaj nie było.
Cały czas pamiętałam.
W moim sercu i głowie...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywajcie w
pokoju,a światło niech zawsze będzie z Toba.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Tak ,to po Tobie płaczą dzwony, boleścią rwie się serce.
Justynko, niech Aniołowie zawiodą Cię do Raju.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM