....Jeden Człowiek .......Jedna Dusza ......A morze łez i bezkresne cierpienie
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
światełko sobotnio niedzielne wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Zyjecie w naszych sercach;.,. Swiatelko dla CIEBIE JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Justynko światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Stracić kogoś... To tak,jakby zatrzymać czas, Aby nigdy nie było już jutra,
Bo wszystko nagle staje się nieważne. Stracić kogoś... To tak,jakby samemu
wydać ostatnie tchnienie..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Powstaną kiedyś zmarłych dusze i zapytają- czy mnie jeszcze pamiętasz,
pamięci wrócą choć okruszek, droga na cmentarz już nie będzie kręta....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światłość niech Ci Justynko oświeca Twoją duszyczkę w niebie u Boga Ojca
Niebiańskiego na całe wieki .
Pamietam i modle sie kazdego dnia (*)(*)(*)(*)(*).
Bliskim dziekuje serdecznie za pamiec o moim Synku i pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Halina
Nawet te najpiękniejsze chwile kiedyś się skończą i przyniosą
ból...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego.... ♥ aniołku światełko dla Ciebie ♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko kochana prześlij dziś całusa Mamie , Ona go poczuje... Światełko
pamięci niech oświetli ten smutny dzień....இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Justynko kolejny dzień bez Ciebie. My smutni na ziemi ,Ty bądż szczęśliwa
w Niebie. Do zobaczenia Aniołku.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA BILICKIEGO
. ***Bog otworzyl Ci bramy niebios a nam zostawil smutek i lzy***
Zgłoś SPAM
Lusia
Sobotni płomyczek...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Kochało i kocha Cię wielu.
Pustkę jaką po sobie zostawiłaś jest niewyobrażalna.
Być - nie znaczy tylko żyć,
Być- to pozostawić coś w pamięci ,sercach,
Wspomnieniach [*]
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko pamięci na dobranoc Justysiu.
Zgłoś SPAM
Mama Rafała
Nie poznała Justyny, ale z jakiegoś powodu jest w moim sercu, daje mi się. Ja
ją spotkałam inaczej i została moim Aniołem, jest silniejsza ode mnie,
mądrzejsza i najpiękniejsza. Nie martwcie się.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.