Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553476
Zapalone ponad rok temu
Tata i Mama
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko na dzisiaj Justysiu.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Ciebie kochana Justysiu...இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Dla Ciebie za wcześnie zatrzymał się czas,lecz w sercach wielu pozostaniesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewędy
aniołku spij spokojnie
Zgłoś SPAM
halina
Cze­kam wciąż na Ciebie Wierzę , że gdzieś tam jes­teś I również na mnie cze­kasz...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Moja pamięć, JUSTYSIU.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
...Niech ciepłe słowa otulają Cię każdego dnia... a niebo niech otworzy Tobie Serce Szczęścia...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Aniolku! Odszedłeś - po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie każdy! Każda łza wylana na pamięć twą Za każde twoje słowo zrobilibyśmy wszystko! Pamietam(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Tak bardzo chcemy być z Wami, czuć Waszego serca bicie, za każdą taką chwilę oddalibyśmy całe życie.....
Zgłoś SPAM
Lusia
Lampeczka na niedzielę Justynko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Odeszłaś tak nagle,że ani uwierzyć, ani sie pogodzić; ...swiatelko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij Kochany Aniołku.
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Dobranoc.... [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Można odejść na zawsze ,by stale być blisko.....Światełko i modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Wspomnienia czasem nie dają zasnąć,ale bez wspomnień nie ma czego śnić.Światełko i modlitwa dla Ciebie.Sławomir Kuligowski
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2462   2463   2464   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa