Justynko,cóż ja mogę na zawsze Ci dać...modlitwę,spojrzenie na Twoje
fotografie oraz swoją pamięć...śpij w spokoju i czuwaj nad Rodzicami...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć sprawia, że jest nam łatwiej. Pamiętamy uśmiech, słowa, chwile.
Obraz, którego nic i nikt nie zniszczy. Jest z nami na zawsze. Nigdy nie
przeminie. Jest nieśmiertelny.Światełko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dobranoc ,Justysiu,śpij spokojnie,Kochanie..my tutaj wszyscy pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Dziękuj za pamięć Justynko Światełko pamięć oraz modlitwa którą
ofiarowałam w czasie Pielgrzymki do Częstochowy [*] Śpij spokojnie Aniele
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądż dla innych pomocą w trudnej godzinie i pocieszaj sercem, aż smutek
minie.Dla smutnych bądż słońcem, dla głodnych bądż chlebem, dla
spotkanych bądż radością, a dla najbliższych niebem....
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA JURKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Justynko...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Świat między wierszami największy ukrył skarb. Wiesz - w to miejsce
czasami odchodzi któryś z nas"
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [[*]] [[*] [[*]]
CIESZ SIĘ RADOŚCIĄ ŻYCIA WIECZNEGO U BOKU PANA BOGA.
[[*]] [[*]] [[*]
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Wieczorne światełko dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA BILICKIEGO
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko , Byłaś wspaniała osobą i wierzę , że Bóg ma dla Ciebie Tam
wspaniałe miejsce.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Są osoby ,które się pamięta i osoby o których się śni.Światełko dla
Ciebie Justynko carlos ruiz zafon
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Niedzielna modlitwa i jaśniutkie światełko dla Ciebie Justynko ((*))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Bóg nam ofiarował życie, On nam otworzył drogę do nieba, Jezus nam
ofiarował życie, To On był naszym najświętszym nauczycielem Świata.
-Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
J.Z.
Na pamiątkę Justynko...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...Tysiące światełek {*}{*}{*}{*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.