Kochani, Rodzice, Justyna jest w moim sercu codziennie, nie martwcie się,
Justynka na pewno jest z nami, ma taką siłę, że po wielu moich tragediach
otworzyła moje serce. Po prostu i naprawdę JEST.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Ci których kochamy ,warci są naszych łez.Niech to światełko rozświeca Ci
drogę do Boga.
Zgłoś SPAM
Mama Rafała
Dobranoc Justynko, mam syna ma 30 lat, żyje. Bardzo go Kocham. Ma ukochaną
Justynę. Ty jesteś najpiękniejszym Aniołem, jakiego poznałam na tej
smutnej, ale nie do końca stronie. Dobranoc Justynko.
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobranoc CÓRECZKO.
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Swiatelka za wczoraj i na dzis (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Nie płaczcie...
Wciąż będę Was kochała...
Miłość jest Duszą...
A Dusza nie umiera...
:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy Justynko
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie.....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Śpij spokojnym snem, wracaj do bliskich w ich snach a my wszyscy nigdy o Tobie
aniołeczku nie zapomnimy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwa dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BYŁAŚ - JESTEŚ - BĘDZIESZ ZAWSZE Z NAMI [*][*][*] MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W tęsknocie jest siła,
która każe szukać
- tego, co pragnie serce
i tego, co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
mama sp.kamila Borowiec
piątkowe swiatełko wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko kochana; Światełko dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Justysiu,Kochanie,tak bardzo,do bólu tęsknimy....
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Dziecko, największa miłość i szczęście matki, gdy jego zabraknie,
pozostaje odwieczne pytanie dlaczego Panie?...(*) Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYSIU, moja pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi.....tesknota, bol, cierpienie; ......Justynko....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.