Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553652
Zapalone ponad rok temu
Natalka
śniłaś mi się dzis Justynka ... taka jak zawsze wesoła :* obyś taka była tam tęsknie :* (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
♥ Na dzień dobry..Justynko kochana....w smutny,deszczowy poniedziałek...♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ.... ******* Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko.Przed chwileczka usprawniono mi komputer. Zapalam Tobie światełko za wszystkie dni. Niech płonie i ogrzewa Twoje Ukochane Serduszko.:((*)(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
mama Mariuszka Karpińskiego
Anioł ma duszę anielską.Też tęskni kocha i czuje,i na wędrówkę ziemską.Choć raz przlatuje.
Zgłoś SPAM
Lusia
Lampeczka wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Śpij spokojnie Justynko... [*]
Zgłoś SPAM
J.Z.
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Justynko byłaś wspaniałą duszyczką tu na ziemi ,a teraz jesteś już w niebie u Pana naszego.Ciesz się niebem .Światełko do nieba niech oświeca Cię.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
JUSTYNKO*
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Kiedy nie ma Ciebie, nie ma Twoich słów, tylko jest tęsknota... kiedy ujrzę Cię znów...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata, odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia :"( ! Justynko kochana ..
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Gdzieś na szczycie góry,wszyscy razem spotkamy się............
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Na progu życia los nieubłagany, zabrał nam Ciebie Justynko kochana, a nasze serca co dla Ciebie biły, na zawsze będą za Tobą tęskniły
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Dla Ciebie Juastynko jaśniutkie światełko do Nieba.
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
~*~ ŚWIATEŁKA NAJJAŚNIEJSZE (*)(*)(*) I MODLITWY CICHY SZEPT ZOSTAWIAM NA DZIŚ…~*~
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA B
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do znoszenia bolu... Pamietam Aniolku(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Julci Flis
Modlitwa i światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2442   2443   2444   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa