Trudno jest żyć w nieszczęściu
Kiedy płacze sie i szlocha,
Lecz jeszcze trudniej,
Jest żyć bez kogoś,
Kogo sie kocha...
Zgłoś SPAM
mama Adasia i Daniela H
pamiętam i całym sercem jestem z Twoimi rodzicami. Bądzcie Tam u Boga razem,
Wy młodzi, musieliście być Bogu bardzo potrzebni, Ci najlepsi zawsze pierwsi
odchodzą.
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
Kinga
Dobranoc kochaniutka:*
Zgłoś SPAM
mama Matiego Maliszewskiego
Są chwile które nigdy nie wrócą lecz w pamięci będą trwać
wiecznie.Pamietam♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZAB
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij Aniołku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ocaleni w rozpaczy gorzkich łzach, w pamięci naszej żyjecie Kochani i w
snach....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Ktoś,kto kiedyś był dla nas ważny,
zawsze będzie do nas wracał
wraz ze wspomnieniami."
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy....wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w
nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Światełko Pełne Ciepła i Pamięci Za Wszystkie Dni Mojej Nieobecnosci.
.DZIĘKUJE Za Pamiec o Naszym Synku Fabianku ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiđniewskiego
Tęsknimy za Wami każdego dnia mocniej.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko
Zgłoś SPAM
brat śp. Mariusza Kluza
Odpoczywaj
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Kap...i spada łza po policzku, kap...i kap ...oczy pełne łez , tak kapią
nam za Wami nasze łzy - czasami jest brak łez. światełko mojej pamięci dla
Ciebie Aniele.
Zgłoś SPAM
Natalka
śniłaś mi się dzis Justynka ... taka jak zawsze wesoła :* obyś taka była
tam tęsknie :* (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Natalka
śniłaś mi się dzis Justynka ... taka jak zawsze wesoła :* obyś taka była
tam tęsknie :* (*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.