"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba za wczoraj i na dziś aniołki kochane nasze ..!
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Co Ciebie spotkało i nas nie minie, Ty jesteś w domu a my w gościnie
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Pamięć i miłość jest wieczna....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są chwile , które nigdy nie wrócą, lecz w pamięci będą trwać
wiecznie...ღ
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Justynko....
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Justynko niech Cię błogosławi w niebie nasz Pan Niebieski i niech Cię otacza
swoją miłością Niebiańską .Modlitwę ,pamięć i światełko zostawiam dla
Ciebie .
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Tak ciężko żyć gdy wasze serduszka przestały bić [*]
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
[[**]]
JUSTYNKO....
NIECH ANIOŁOWIE CZUWAJĄ NAD TOBĄ...
A JA ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
[[**]]
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;To nie byl czas, to nie byla pora;... dla Ciebie JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Są dni że słów po prostu nam brak...kochamy,cierpimy i strasznie
tęsknimy...i tak już będzie, niestety..♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA ❤❤
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." My
pamiętamy i ta pamięć pozostanie [*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.