Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553695
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
"W Niebie już nie potrzeba Nadziei, tam jest tylko Miłość..." Nadzieja pozostała dla nas, Ona ma pomóc nam przeżyć ten czas rozłąki Niech ta rozłąka będzie chwilą ..:"(! DLACZEGO WY ..?!!! Justynko
Zgłoś SPAM
HALINA
Maleńka chwilka jak oka mgnienie zabrała wszystko nic nie zostało zabrała ze sobą radość, cierpienie jak by wszystkiego jej było mało...((*))
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Niedzielne światełko...Justynko śpij spokojnie..[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Justysi..(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Płomyczek niedzielny...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dla Ciebie Justynko sobotnio-niedzielne światełko o północy.
Zgłoś SPAM
Natalka
nie wierze i tesknie kochana :( (*) :* :(
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Justynko...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Justynko, dla Ciebie światełoko i moja pamięć [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Uwiędło życie i w kraj odeszło cieni, tyle się w naszym życiu zmieniło, a świata to nie zmieni...oddalibyśmy wszystko Byście do nas wrócili...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt. I ten sam... obcy czas, puste dni. Gdy Ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd, A gdzieś tam... obcy świat, pusty dom.[*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Życie jest chwilą wieczności."
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
....bo to co mialo sens odeszło razem z Toba..... i zgasło slońce kiedy jeszcze był dzień.... swiatełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak promyk słonka zgasłeś Odszedłeś w cichą dal Nas w smutku zostawiłeś Pozostał ból i żal.....((***)) Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*] Spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - dla Ciebie♥ Aniołku♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dla Justynki, sobotnie światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
Cierpimy ciągle że nie możemy być z Wami ukochane dzieci ,tak bardzo tęsknimy,wciąż o Was myślimy i marzymy by jak najszybciej Was spotkać utulić do naszych zranionych serc.
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Justynko zanoszę do nieba moją modlitwę , pamięć i światełko ,niech Tobie oświeca Twoją duszyczkę .
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2434   2435   2436   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa