Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich
dni.Spraw by uśmiech zapanował na mej twarzy.Spraw by nigdy nie płynęły
gorzkie łzy.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Światełko pamięci aniołeczki kochane !***
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko dla Ciebie
kochanie.
♥♥♥⊱═❀═⊰♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Życie jest jak podróż ,gdy dotrzemy na miejsce ,spotkamy się ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Do jutra Kochanie
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Życie bez Was toczy się dalej, ale dla nas ono toczy się już gdzieś obok
nas, bez naszego udziału. Dla nas straciło sens.
Zgłoś SPAM
mama Adasia i Daniela H
światełko dla Ciebie Kochanie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko skończyło się...tęsknimy za Wami dzień i noc, w krainie serc
jesteśmy sami, tysiąc uczuć, milion łez, nieprzespana noc, stracony
dzień...bo nie ma Was z nami Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skw.
Justynko. Wysyłam Tobie cieplutki promyczek, by Cie prowadził przez Wieczne
Życie:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Co dzień w mej pamięci.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze
zabrano...Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota,spokój już
odpłynął..została tęsknota.[*] Modlitwa i światełko Pamięci[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech noc otuli Ciebie kołderką sennych marzeń A księżyc srebrnym blaskiem
kołysze Cię do snu Niech po gwieździstej rzece Twych najpiękniejszych
marzeń Spokojnie w świetle gwiazd Podąża Twoja łódź(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego dla Ciebie {*} moje światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
jaśniutkie światełko mej pamięci wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Z pamięcią zapalam światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
"...Są wspomnienia,
które są jedyną osłodą.
Jest miłość,
która trwa,
choć w innych światach..."
♥»
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Żyjemy,ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jestesmy tacy sami;....
JUSTYNKO....
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Justynko odeszły do Boga Ojca nasze anioły a my tutaj zostaliśmy w wielkim
smutku ,żalu i rozterce .Za Wami tęsknimy bardzo ,chce się płakać.Z żalu
serce nasze pęka na pół.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany....[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.