Światełko do nieba wraz z modlitwą na dziś niech dobry Bóg zawsze Cię za
rękę trzyma [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
"Życie jest jak płomień palącej się świecy. Zostanie zdmuchnięty lub
dotrwa do końca, lecz zgaśnie na pewno." dlaczego to właśnie
płomień Waszej świecy zgasł? Dlaczego?
[*]
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobrej nocy Kochana Justysiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być kroplą deszczu tańczącą po ciemnym niebie...taką
malutką, szarą kropelką- bylibyśmy bliżej Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
JUSTYNCE(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Zawsze będziesz między nami, w pamieci i sercach pozostaniesz; ....dla Ciebie
JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Niedzielne światełko na dobranoc Justysiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy i będziemy pamiętać Justynko...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy
jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Bóg obiecał siłę na każdy dzień odpoczynek po trudzie, światło na
drogę, łaskę na czas prób, pomoc z wysoka, niezawodną przyjaźń,
nieśmiertelną miłość. - Annie Johnson Flint..zapalam światełko
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.