Dzień po dniu upływa,
Tydzień za tygodniem:
Miesiące mijają,
Wszystkie są podobne.
Przeminąłeś, znikłeś...
Jesteś gdzieś, tam w Niebie
a tu tak smutno Aniołku
bez Ciebie [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Wszystko na świecie prędko przeminie,
Płomienie zgasną, woda przepłynie,
Przeminie radość i to, co boli,
Minęło szczęście, przeszło cierpienie,
A pozostało tylko wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Jola SZostek
Ci, których kochaliśmy i straciliśmy są W naszych wspomnieniach i naszych
modlitwach. MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*] [*] [*] CIESZ SIĘ RADOŚCIĄ
ŻYCIA WIECZNEGO U BOKU PANA BOGA. [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamieci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pustka, Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia....i tylko marzymy
o tym, by mieć Was blisko siebie...
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
W pamieci i modlitwie(*)(*)(*)(*)(*)
Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności, był to bardzo trudny
okres dla mnie.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
JUSTYNKO ;( PAMIĘTAM ODPOCZYWAJ JUŻ NA ZAWSZE ;( [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
To co mamy w rękach jest chwilowe,to co mamy w sercu,pozostaje na zawsze...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Już czas się nie cofnie, życie nie powtórzy. Zastygnie tęsknota i żal,
łzy przelane...,bo przecież dzień zawsze przychodzi po burzy. Tak było, tak
będzie, tak jest zapisane...ale czy to prawda? ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno !♥!
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
♥♥♥...Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali,
Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali....
♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA
JUSTYNKO KOCHANA ŚLICZNA PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
A może życie jest snem ,z którego się budzimy ,gdy umieramy....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Justynko każdy dzień jest już wspomnieniem zapisanym w pamięci bliskich i
wszystkich co się wpisują dla Ciebie ANIELE.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
HALINA
DLA PIĘKNEGO ANIOŁKA [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Niech otula CIĘ ciepło pięknych chwil Niech TWOJE życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia Niech otacza CIĘ ciepło i piękno Anielskich serc
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
"Miłość nie szuka swego,nie unosi się gniewem,nie pamięta
złego..."lampeczka dla Justynki...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.