Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553740
Zapalone ponad rok temu
Monika Churska
Sił coraz mniej,Justynko,nadziei na cokolwiek coraz mniej..dla Ciebie to wtorkowe smutne światełko,Kochanie
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Justynko jesteś tu taj miłością twoich bliskich a w niebie miłością Pana naszego .Nigdy już tak nie będzie jak byliście z nami ,cieszyliśmy się Wami ,kochaliśmy a teraz jest smutek ,żal wielki .
Zgłoś SPAM
Rodzice śp, Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko na dzień dobry...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Dawidka Staneczko [*]
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami. Ogrzejmy nasze serca ciepłymi wspomnieniami. Mijają lata,miesiące,doby lecz nie minie ból po stracie bliskiej osoby
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wszystko co jest związane z Wami pamiętamy,głęboko w nas jest zachowane i chociaż Wasze serca daleko to tak mocno zawsze kochane....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*! Smutno bez Was ..! Jutynko ..
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko dla Justynki...
Zgłoś SPAM
HALINA
ŻAŁOŚĆ, KTÓREJ NIC NIE WYPOWIE, W SERCU MIŁOŚCI SIĘ KRYJE..." W.B. Yeats [[*]]
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
KOCHANA
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko, światełko pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Kinga
Dni i noce mijają a ból pozostaje wciąż ten sam. Świat bez Ciebie Siostrzyczko też jest zupełnie inny.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Justynko bardzo nam Was brakuje.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij spokojnie Aniołku, światełko niech Ci płonie.
Zgłoś SPAM
mama Dawidka Staneczko [*]
Światełka pamięci i dziękuje za pamięć za Dawidka [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
**♥♥** „...Poczuć mi daj, że to wszystko ma sens Dziś wiem, że brak mi sił Ten jeden raz Ten jeden raz Dziś czuję, że brak mi sił „
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2431   2432   2433   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa