Gdyby był tylko jeden ból rozpłynąłby się we łzach przeżroczystych,ale
jest miłość,jej radości i bóle są nieskończone.[*][*]
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
PAMIĘTAM KOCHANA JUSTYNKO
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Halinka
Zawsze jesteś w naszych sercach, myślach, pamięci i modlitwie.
Bądżcie wszyscy szczęśliwi w Domu Wielkiej i Wiecznej Miłości Bożej
naszego Ojca w Niebie!!! ANIOŁKI NASZE ♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Ciebie Justynko tysiące światełek i moja modlitwa za takiego ANIOŁA
jaką byłaś na ziemi a teraz jesteś w niebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za
światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
W pamieci i modlitwie(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego ...dobranoc aniołku
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
❀♥❀...Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy
czas nas złączy... ❀♥❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteśmy od siebie tak daleko, odcięci wstęgą- błękitną rzeką, myślami
czekamy....tęsknimy ogromnie, tak bardzo chcielibyśmy Was zobaczyć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Do jutra kochana
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią Tak
trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom.Odkąd Odszedłeś stąd ..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Dawidka Staneczko[*]
PAMIĘĆ JEST DROŻSZA OD SŁÓW...((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzę Ciebie... Nie słyszę Ciebie... A posiadam piękny skarb..! Klucze
do Twego serca bram. I swoje przed Tobą otwieram. Cudowny to dar posiadać
Takiego Anioła w niebie (*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Życie ma granice,ale nieskończona jest pamięć."
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Można odejść na zawsze ,by stale być blisko.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przrmysław Liszka
JUSTYNKO
♥
DZIECI NASZE
JESTEŚCIE W JEDNEJ
ANIELSKIEJ RODZINIE♥♥
OFIARUJEMY WAM MIŁOŚĆ NASZĄ , KTÓRA NIGDY NIE
PRZEMINIE♥♥
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
w bardzo smutny,zapłakany deszczem poniedziałek,Justysiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.